Grand Prix Polski Seniorów


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Polski Seniorów 2019

 

W klasyfikacji Grand Prix Polski Seniorów uwzględniono turnieje:

1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  FANTOM - Głogów 153 153            
2  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 125 125            
3  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 106 106            
4  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 87 87            
5  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 68 68            
6  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 49 49            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 151 151            
2  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 123 123            
3  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 104 104            
4  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 85 85            

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 172 172            
2  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 141 141            
3  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 120 120            
4  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 99 99            
5  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 78 78            
6  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 57 57            
7  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 36 36            
8  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 15 15            

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 153 153            
2  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 126 126            
3  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 107 107            
4  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 88 88            
5  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 69 69            
6  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 50 50            
7  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 31 31            

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 174 174            
2  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 143 143            
3  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 122 122            
4  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 101 101            
5  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 80 80            
6  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 59 59            
7  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 37 37            
8  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 37 37            
9  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 16 16            
10  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 15 15            

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 176 176            
2  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 145 145            
3  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 124 124            
4  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 103 103            
5  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 82 82            
6  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 61 61            
7  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 40 40            
8  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 19 19            
9  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 18 18            
10  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 17 17            
11  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 15 15            
12  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków 15 15            

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT