Grand Prix Polski Seniorów


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Polski Seniorów 2019

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  FANTOM - Głogów A 956 240 236 242 238      
2  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów A 508 198 152 158        
3  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań B 488 156   136 196      
4  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa S 396   130 112 154      
5  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań A 394   194 200        
6  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław D 234 110   124        
7  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 234 134   100        
8  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE B 132       132      
9  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań B 122 122            
10  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól B 120       120      

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań A 716 236   242 238      
2  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra A 608 152 200 124 132      
3  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków S 518 194 124 200        
4  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław B 512   158 158 196      
5  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 356   136 100 120      
6  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec S 248   112 136        
7  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań S 242   242          
8  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra C 230 130 100          
9  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól B 154       154      
10  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław B 112     112        

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań S 714   238 238 238      
2  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań B 513 119 120 154 120      
3  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 471 143   132 196      
4  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. A 445 249   196        
5  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE B 319 165     154      
6  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól B 252     120 132      
7  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 207 207            
8  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec A 196   196          
9  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz A 154   154          
10  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań S 132   132          
11  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło C 131 131            
12  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz C 107 107            
13  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin D 95 95            

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra A 632 136 200 100 196      
2  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków S 536 242 158 136        
3  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź A 460 200 136 124        
4  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól B 396     158 238      
5  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 394 158 124 112        
6  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec S 242   242          
7  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław S 242     242        
8  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin D 232   100   132      
9  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa C 200     200        
10  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław C 154       154      
11  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz S 124 124            
12  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica B 120       120      
13  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło B 112 112            
14  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań B 112   112          
15  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz D 100 100            

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin A 765 169 158 198 240      
2  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz A 693 253 200 240        
3  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań C 405 147 136   122      
4  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław B 399 87   156 156      
5  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól B 356   124 122 110      
6  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. S 242   242          
7  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty B 235 123 112          
8  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik B 234   100   134      
9  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków S 211 211            
10  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice S 198       198      
11  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE C 135 135            
12  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa S 134     134        
13  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra C 110     110        
14  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D 109 109            
15  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica B 109 109            
16  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów C 75 75            

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź A 619 257 215 147        
2  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin B 562 139 115 135 173      
3  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz S 557 215 173 169        
4  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław S 553   127 211 215      
5  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów A 531   151 123 257      
6  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław B 317 115   87 115      
7  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica B 305 91   75 139      
8  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól C 277   99 99 79      
9  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty B 272 173 99          
10  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. S 257   257          
11  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław S 253     253        
12  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik B 202   99   103      
13  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra B 194   67   127      
14  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica B 151 151            
15  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól B 151       151      
16  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa A 139   139          
17  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków C 127 127            
18  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa A 111     111        
19  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra D 110   55   55      
20  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość C 103 103            
21  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice B 91       91      
22  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów D 79 79            
23  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. C 67       67      
24  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D 65 65            
25  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków D 65 65            

 

Top


W klasyfikacji Grand Prix Polski Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

GPS 2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT