Grand Prix Polski Seniorów


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Polski Seniorów 2022

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard Senior IV Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Podraza Daniel  Podraza Patrycja  PERFECT STYL - Kraków S 1376 240   234 234   194 236 238
2  Miszczuk Mateusz  Wessalowska Joanna  CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk S 1250   240 192 192   236 194 196
3  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  CLASSIC - Warszawa A 580 156 122 150     152    
4  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa S 396 198 198            
5  Niewiadomski Paweł  Ogonowska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa A 392           130 130 132
6  Kwieciński Maciej  Domino-Dyrkacz Milena  TOP - ART - Lublin C 304       150       154
7  Baran Michał  Dyk Ewa  ESENS - Wrocław S 286   134         152  
8  Jastrzębski Jarosław  Góra Agnieszka  SEMPRE - Kraków B 254 134             120
9  Malendowicz Przemysław  Waligóra Iwona  DIAMENT - Wrocław B 156   156            
10  Kondratyuk Dmytro  Kolasińska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 110 110              
 Tokarczyk Artur  Ogonowska Joanna  DRAGON'S DANCE Warszawa B 232 122 110            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Baran Michał  Dyk Ewa  ESENS - Wrocław S 478   240     238      
2  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa S 436 238 198            
3  Solarz Tomasz  Borkowska Katarzyna  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA A 430         196 234    
4  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  TOP DANCE STUDIO - Poznań S 310   156     154      
5  Kondratyuk Dmytro  Kolasińska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 310 120     190        
6  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA A 196 196              
7  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  CLASSIC - Warszawa B 150           150    
8  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  DANCE CENTER - Poznań B 120         120      
9  Paszowski Maciej  Kerner Marta  DIAMENT - Wrocław B 110   110            
 Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków A 832 154 122   232 132 192    
 Tokarczyk Artur  Ogonowska Joanna  DRAGON'S DANCE Warszawa C 266 132 134            

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Jesionek Tomasz  Ziemniak Katarzyna  BLACK DANCE - Gdańsk B 1132 196 196 251     249   240
2  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia B 1100 120 154 121 190 190 95 120 110
3  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. S 1006   238 167     207 238 156
4  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań S 880   132 133   232 107 154 122
5  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk S 447 238   209          
6  Makohon Eryk  Adamska Urszula  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA A 397       232   165    
7  Niewiadomski Paweł  Ogonowska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa A 397           131 132 134
8  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 396 132   145     119    
9  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  TEMPO - Bydgoszcz S 352 154             198
10  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica S 339           143 196  
11  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle C 120   120            
12  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 109     109          
13  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia C 97     97          
14  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły B 85     85          

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia B 1283 112 158 131 234 152 150 150 196
2  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź S 959 242   249     234 234  
3  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa A 813 124 200 143     192   154
4  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS Warszawa C 772 100 112   192 130     238
5  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły B 573 136 124 119   194      
6  Sieradzki Arkadiusz  Sieradzka Natalia  TOP DANCE STUDIO - Poznań C 475     107   236     132
7  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk A 407 200   207          
8  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia B 365     95 150       120
9  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa A 323 158   165          
10  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra S 242   242            
11  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno B 192             192  
12  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle C 136   136            
 Dziok Rafał  Teśluk Elwira  GRACJA - Zielona Góra C 100   100            

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice C 1276 190 150 190 150 234 110 122 130
2  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok A 1058   234   234   240 198 152
3  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  4STEP - Siechnice B 858     232   192   240 194
4  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  TEMPO - Bydgoszcz S 468 232             236
5  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno B 312           156 156  
6  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA A 272         150 122    
7  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica A 268           134 134  
8  Maj Sławomir  Korzeniowska Małgorzata  DCS BRWINÓW D 198           198    
9  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  ANIMA DANZA - Głogów S 192   192            
10  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik A 192       192        
11  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław B 110             110  

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź S 1174 234 213 236     242 249  
2  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice B 875 150 65 130 130 85 100 95 120
3  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin C 840     152 194 97 136 107 154
4  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok A 614   87   152   124 119 132
5  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik A 576       236 133   207  
6  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław S 506   255     251      
7  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica A 464   125 194   145      
8  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław A 399   113     121   165  
9  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno B 396           200   196
10  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów S 346   137     209      
11  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  CLASSIC - Warszawa A 341 192 149            
12  Basak Jarosław  Basak Beata  DANCE TEAM - Wrocław S 338   171     167      
13  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA A 322   101     109 112    
14  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica B 289           158 131  
15  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  ST IMPRESJA Kęty B 238               238
16  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków B 143             143  
17  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław S 87   87            

 

Top

 

 

Senior IV Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  ANIMA DANZA - Głogów S 936 234 234 232     236    
2  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica E 534 192   190     152    
3  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE C 344 150         194    
4  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  TEAM - Ornontowice A 192   192            
5  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław D 150   150            
6  Miąskiewicz Adam  Miąskiewicz Danuta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 130           130    

 

Top


 

 

Senior IV Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  ANIMA DANZA - Głogów S 898 234 198 232     234    
2  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN Toruń B 348   156       192    
3  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE C 300 150         150    
4  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów S 240   240            
5  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź C 192 192              
6  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno D 190     190          
7  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  TEAM - Ornontowice A 134   134            
8  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra C 122   122            
9  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław D 110   110            

 

Top


W klasyfikacji Grand Prix Polski Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 13.03.2022, Grand Prix Seniorów PTT, Garwolin

GPS 2 - 23.04.2022, III "Diamentowy" Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 3 - 19.06.2022, "Willa Moje Orłowo" Grand Prix Seniorów PTT, Gdynia

GPS 4 - 24.09.2022, "Chmielaki" Grand Prix Seniorów PTT, Krasnystaw

GPS 5 - 15.10.2022, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 6 - 29.10.2022, "Trójmiasto Ogrodów" Grand Prix Seniorów PTT, Milanówek

GPS 7 - 12.11.2022, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 8 - 03.12.2022, Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Żółkiewka


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT