Grand Prix Seniorów C-Open


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Seniorów C-Open 2018

 

W klasyfikacji Grand Prix Seniorów C-Open uwzględniono turnieje:

1 - 13.01.2018, Puchar Mariny - Grand Prix Seniorów PTT, Nielisz

2 - 17.03.2018, VIII Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

3 - 14.04.2018, I OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

4 - 12.05.2018, OTTT "Konwaliowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Zielona Góra

5 - 16.06.2018, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

6 - 22.09.2018, "BAL 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

7 - 13.10.2018, "Bieruń 2018" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

8 - 10.11.2018, Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kraków

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 200         97 103                    
2  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań 187         65   81   41              
3  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań 176         81   65   30              
4  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 165             97   68              
5  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 100                 100              
6  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 84                 84              
7  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  PIETRZYK - Wrocław 52                 52              

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 624     82 42 97 81 98 63 98 63            
2  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 404     50 10 65 60 82 41 66 30            
3  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 178             66 30 82              
4  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa 151     98 53                        
5  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 147     66   81                      
6  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań 100             50   50              

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 686 81 102 55 31 100 41 85 53 84 54            
2  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 229     103     52   31   43            
3  Nadolny Robert  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 224     71       53   100              
4  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 220 97 123                            
5  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 188     87       101                  
6  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 187 65   10   30   31   41 10            
7  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 179             69 42 68              
8  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 148     44   52       52              
9  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 143     33   68   42                  
10  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 106     22   84                      
11  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 41                 30 11            
12  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 41         41                      
13  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 31     11       20                  

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa 380     87 12 101 13 99   68              
2  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań 286     103       83   100              
3  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 224     71   69       84              
4  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 192     55   85       52              
5  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 176     44 12 42 11 67                  
6  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław 137     22   53 11 51                  
7  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 80                 30 50            
8  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 72         31       41              
9  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 53     33   20                      
10  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra 50     10       40                  
11  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 20     10 10                        

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 472     98 50 70 30 70 42 71 41            
2  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 379 82 123   61   30   31   52            
3  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 251             102 53 33 63            
4  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 229                 103 126            
5  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 200 98 102                            
6  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 200         102   54   44              
7  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 178     82       86 10                
8  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 173         86       87              
9  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 142 50 60     32                      
10  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 128     66   20   32   10              
11  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 120 66       54                      
12  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 84             43   11 30            
13  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź 70     50   20                      
14  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 55                 55              
15  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań 43             21   22              
16  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra 43         43                      
17  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra 10             10                  

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Kórnik Kąty Wrocławskie Zielona Góra Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kraków
C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open C Open
1  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 416     103 18     89 47 103 56            
2  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 347 103 106 87 17     24 10                
3  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 326     33 14 55 10 57 58 87 12            
4  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 292         103   105   71 13            
5  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 283 71 53 44 15 44 10 35 11                
6  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 236 87 64   16   10   14   45            
7  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź 158     71   87                      
8  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 127             73   44 10            
9  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 126         71       55              
10  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń 123 11   22   22   46   22              
11  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 121 55   10 12         33 11            
12  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 86 22 31     33                      
13  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 68     55       13                  
14  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 44 44                              
15  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg 43 33 10                            
16  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 31 10       11 10                    
17  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 20         10   10                  
18  Kimmel Marek  Borisovich Irina  OKRĘG POMORSKI PTT 12             12                  
19  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 11                 11              
20  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 11             11                  
21  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 10     10                          
22  Waldron Michael  Pawlak Wiesława  STUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady 10                 10              

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT