Grand Prix Seniorów E-Open


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Seniorów E-Open 2017

 

W klasyfikacji Grand Prix Seniorów E-Open uwzględniono turnieje:

1 - 14.01.2017, Puchar Seniorów - Grand Prix Seniorów PTT, Nielisz

2 - 4.03.2017, Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL RESOVIA - Grand Prix Seniorów PTT, Łańcut

3 - 18.03.2017, VII Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

4 - 30.04.2017, Euro Dance Festival ASTRA Szczecin - Grand Prix Seniorów PTT, Szczecin

5 - 20.05.2017, OTTT "Konwaliowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Zielona Góra

6 - 17.06.2017, Grand Prix Seniorów PTT, Brzeg Dolny

7 - 23.09.2017, "BAL 2017" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

8 - 14.10.2017, "Uskrzydlone" Grand Prix Seniorów PTT, Kraków

9 - 2.12.2017, Turniej Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Dąbrowa Tarnowska

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Łańcut Kórnik Szczecin Zielona Góra Brzeg Dolny Gliwice Kraków Dąbrowa Tarnowska
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 183 56 0               0     59 68                          
2  Sprawka Łukasz  Olszewska-Staroń Anna  RIVIERA - Warszawa 138                         48 30 60                        
3  Bijak Sebastian  Bijak-Dobrowolska Agnieszka  DANCE TEAM - Wrocław 93 67           0           26                            
4  Dudziak Radosław  Falewicz Ewelina  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 70                         70                            
5  Hołubek Adam  Hołubek Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 45 45                                                    
6  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań 37                   0     37                            
7  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 20                         20                            
8  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA - Warszawa               0                                        

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Łańcut Kórnik Szczecin Zielona Góra Brzeg Dolny Gliwice Kraków Dąbrowa Tarnowska
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 319             67     67 50   67 68                          
2  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  IMPRESSIONANTE - Wrocław 146             45     56     45                            
3  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA - Warszawa 56             56                                        
4  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 56                         56                            
5  Frydrych Piotr  Wieczorek-Stawicka Marta  CORTE TOP DANCE - Warszawa 45                   45                                  
6  Hołubek Adam  Hołubek Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 40 0             40                                      

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Łańcut Kórnik Szczecin Zielona Góra Brzeg Dolny Gliwice Kraków Dąbrowa Tarnowska
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 283 70     72     70           71                            
2  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 217 59     61     48           49                            
3  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 187 37     28     26     36     60                            
4  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 139       50     59             30                          
5  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 133             37     69     27                            
6  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 68                   47     21                            
7  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 63 48                       15                            
8  Grodecki Paweł  Grodecka Renata  ASTRA - Szczecin 58                   58                                  
9  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów 39       39                                              
10  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra 38                         38                            
11  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 26 26                                                    
12  Jaszczyński Jan  Rudnicka Małgorzata  DANCE TEAM - Wrocław 25                   25                                  
13  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  SzT eMiKa - Tarnów 22       22                                              
14  Cieplicki Władysław  Nieścior Dorota  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól 20             20                                        
15  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 20 20                                                    
16  Bobula Konrad  Boczar Monika  PODKARPACIE - Jasło 16       16                                              
17  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 10       10                                              

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Łańcut Kórnik Szczecin Zielona Góra Brzeg Dolny Gliwice Kraków Dąbrowa Tarnowska
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA - Warszawa 492       72 85   70 103         73 89                          
2  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 302 71 65   61 20               62 23                          
3  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  TABOR - Jelenia Góra 223 60                 73 67     12 11                        
4  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 150             48     62     40                            
5  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra 150             59     40     51                            
6  Cieplicki Władysław  Nieścior Dorota  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól 105             37     51     17                            
7  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 97 27     22     26     11     11                            
8  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 96                   23 40   23 10                          
9  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 56                   17     29 10                          
10  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  SzT eMiKa - Tarnów 50       50                                              
11  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 49             20     29                                  
12  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 49 49                                                    
13  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów 39       39                                              
14  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 38 38                                                    
15  Kordos Mirosław  Kordos Magdalena  NOWY STYL - Bielsko-Biała 28       28                                              
16  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 21 21                                                    
17  Bobula Konrad  Boczar Monika  PODKARPACIE - Jasło 16       16                                              
18  Ziółkowski Dariusz  Ziółkowska Agnieszka  KICK - Kielce 15 15                                                    
19  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 10                         10                            
20  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 10       10                                              
21  Jaszczyński Jan  Rudnicka Małgorzata  DANCE TEAM - Wrocław 10                   10                                  

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Łańcut Kórnik Szczecin Zielona Góra Brzeg Dolny Gliwice Kraków Dąbrowa Tarnowska
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 443 69     59     69 101         62 31 52                        
2  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 220 25     37     58     60     40                            
3  Figarski Jerzy Tadeusz  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  CHARLESTON - Kielce 160 58     70 32                                            
4  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań 152                   49     73   30                        
5  Paluszkiewicz Jan  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 122                   71     51                            
6  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 102 47     26                 29                            
7  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 85             47     27     11                            
8  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 61                   38     23                            
9  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań 57             36     21                                  
10  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów 48       48                                              
11  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  ST NOVOMEX Opole 45       20     25                                        
12  Waldron Michael  Polakowska Ewa  DI SOMMA - Raszyn 36 36                                                    
13  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław 25                   15     10                            
14  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław 17                         17                            

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Nielisz Łańcut Kórnik Szczecin Zielona Góra Brzeg Dolny Gliwice Kraków Dąbrowa Tarnowska
E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op. E C Op.
1  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 294 69           72 20   62     71                            
2  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 211 36     36     39     40     60                            
3  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 139             28   50 23     38                            
4  Figarski Jerzy Tadeusz  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  CHARLESTON - Kielce 137 58     69 10                                            
5  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 137 47     58 12                 20                          
6  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra 128             50     29     49                            
7  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra 103             61 42                                      
8  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 73                   73                                  
9  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń 51                   51                                  
10  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  ST NOVOMEX Opole 47       25     22                                        
11  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów 47       47                                              
12  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 44                   17     27                            
13  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław 32                   11     21                            
14  Waldron Michael  Polakowska Ewa  DI SOMMA - Raszyn 25 25                                                    
15  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań 20             10     10                                  
16  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań 16             16                                        
17  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław 15                         15                            

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT