Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 11-12-2019

 

Kolorem czerwonym oznaczono pary lub kluby bez opłat zarejestrowanych w bazie.

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 0 F 0
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II D 1 D 0
3  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior I C 2 E 0
4  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 1 E 5
5  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior II D 0 D 0
6  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 C 4
7  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice Senior II E 0 F 0
8  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków Senior III C 0 C 0
9  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 3 E 0
10  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior III F 0 E 0
11  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
12  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   S
13  Bartuś Wojciech  Pawlik-Bartuś Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior II F 0 F 0
14  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław Senior III S B 9
15  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior II B 0 B 0
16  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów Senior III F 4 E 0
17  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II F 4 F 0
18  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 A 0
19  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 0 D 3
20  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło Senior I F 2 F 2
21  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II F 2 F 0
22  Bolesta Robert  Katarzyńska Joanna  ROYAL DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 0
23  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II F 4 E 0
24  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin Senior II E 0 E 0
25  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec Senior II S A 1
26  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior I   B 1
27  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość Senior I   F 1
28  Choduń Andrzej  Choduń Kaziniera  MYKA - Zamość Senior III F 1  
29  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior II   S
30  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior III S D 2
31  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III C 1 C 0
32  Chudziński Zbigniew  Chudzińska Aldona  POEZJA - Kościan Senior II F 1 F 0
33  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III B 5 B 3
34  Ciebień Adam  Bijak Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
35  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II E 5 F 2
36  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty Senior III A 0 B 5
37  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I F 4 E 0
38  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III D 1 D 0
39  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II D 7 C 1
40  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 3 F 0
41  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior III S S
42  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 0 D 1
43  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec Senior I B 0 A 9
44  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior II E 0 F 3
45  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II D 3 D 5
46  Dobaczewski Adam  Dobaczewska Lucyna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
47  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec Senior I S D 3
48  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II S A 0
49  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań Senior II B 0 C 5
50  Dudziak Radosław  Falewicz Ewelina  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior I E 0 D 1
51  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior II D 4 D 2
52  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów Senior III E 2 E 2
53  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior III B 1 E 0
54  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
55  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 E 3
56  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior III D 0 D 4
57  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV C 9
58  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 0
59  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin Senior II F 0 F 1
60  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice Senior III D 2 D 2
61  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań Senior I C 4 B 1
62  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior IV F 0 F 0
63  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów Senior I D 0 D 0
64  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory Senior III F 1 F 2
65  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E 5 E 5
66  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I B 0 S
67  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 1 D 0
68  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 0 D 0
69  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III F 0 F 0
70  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec Senior II A 5 S
71  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań Senior III E 0 D 0
72  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 2
73  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 7 D 2
74  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań Senior I A 5
75  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań Senior II F 2 F 4
76  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior III D 0 F 0
77  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III A 0 S
78  Jabłoński Adam  Borys Marlena  KADRYL - Białystok Senior I A 2 B 1
79  Jabłoński Adam  Głowacka Dorota  JEDYNKA - Łódź Senior III F 0 F 0
80  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 0 E 0
81  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior III D 4 F 0
82  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II C 8 B 6
83  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 1 S
84  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior II D 3 D 7
85  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  WIR - Mysłowice Senior I E 0 F 0
86  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów Senior III F 0 F 0
87  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV E 6 D 0
88  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków Senior II S D 1
89  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno Senior II E 3 E 3
90  Jędrusiak Rafał  Grończak Ewa  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
91  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin Senior II C 0 D 5
92  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  FENIKS - Białystok Senior II D 0 E 4
93  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 B 1
94  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO - Opole Senior III C 0 C 0
95  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 C 9
96  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 E 6
97  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań Senior II F 1 F 1
98  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 S
99  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa Senior II C 3 F 0
100  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior III B 2 A 3
101  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań Senior IV E 1 E 2
102  Klimaszyński Piotr  Tomaszewska Anna Magdalena  TANGO - Gdynia Senior I C 5 B 0
103  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior III E 2 F 4
104  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań Senior II F 0 D 2
105  Konopacki Rafał  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 6 S
106  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior I E 3 E 0
107  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława Senior II F 1 F 2
108  Kowalówka Jakub  Kowalczyk Marta  Cor et Animus Senior I F 2
109  Kowalówka Jakub  Kowalówka Sabina  Cor et Animus Senior I E 5 E 0
110  Kowalski Jan  Kowalska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
111  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III B 2 F 0
112  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I F 4 E 2
113  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec Senior II E 0 E 2
114  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 C 9
115  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól Senior III C 9 B 0
116  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 1 F 0
117  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław Senior II F 1 F 0
118  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior III E 2 E 2
119  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice Senior I F 0 F 0
120  Kurczyński Wojciech  Kurczyńska Lidia  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior IV F 0 F 0
121  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior I B 1 F 1
122  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II E 6 E 3
123  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 4 E 0
124  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III C 0 C 0
125  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość Senior IV B 0 E 0
126  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV D 0 D 1
127  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior I E 1 E 0
128  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior II E 4 E 1
129  Łaganowski Rafał  Łaganowska Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
130  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 F 2
131  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II C 4 C 0
132  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior II C 6 S
133  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I F 1 F 1
134  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  PIETRZYK - Wrocław Senior I E 3 F 0
135  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ESENS - Wrocław Senior I B 6 D 2
136  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior IV E 5 E 0
137  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin Senior I F 0 F 0
138  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior III S D 2
139  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior II C 3 D 5
140  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE ŁÓDŹ Senior I F 3 E 5
141  Mazur Andrzej  Chwist-Mazur Aleksandra  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 0
142  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław Senior III A 0 A 0
143  Mazurkiewicz Jakub  Mizera Izabela  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior II F 0 F 0
144  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II E 4 F 0
145  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III F 4 E 0
146  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań Senior IV E 0 F 0
147  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior IV E 0 E 0
148  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior III D 7 D 0
149  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior III D 0 B 0
150  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior I E 0 F 0
151  Moś Adam  Moś Agnieszka  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 1
152  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 3 F 3
153  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II E 0 E 1
154  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 2 F 0
155  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III D 0 D 0
156  Nadolny Robert  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II C 0 C 6
157  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 0 C 0
158  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 0
159  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior I E 6 E 6
160  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica Senior IV A 0 B 2
161  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F 0 F 0
162  Nyrek Jerzy  Kenig Aleksandra  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 F 0
163  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S
164  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior II C 4 F 0
165  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Siechnice Senior II D 0 F 0
166  Orłowski Maciej  Zajda Dorota  BAWINEK - Kraków Senior I E 4 E 3
167  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior III A 9
168  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice Senior III E 4 D 5
169  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  FANTOM - Głogów Senior I B 1 S
170  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III D 0 D 0
171  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II S D 5
172  Paruzel Mirosław  Bąkowska Bożena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior IV F 0
173  Pasieko Przemysław  Hammerling-Papsdorf Jolanta  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III F 1 F 0
174  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice Senior IV B 7 A 0
175  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław Senior I B 4 B 6
176  Pisarek Sebastian  Pisarek Anna  GEMAR - Wrocław Senior I F 0 F 1
177  Polewski Kamil  Jankowska Marta  ZORBA - Mykanów Senior I C 0 A 0
178  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S S
179  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin Senior III S B 0
180  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S S
181  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  Dancers United - WARSZAWA Senior II E 0 E 0
182  Pudełko Daniel  Szczrk Elżbieta  RAGTIME - Kęty Senior II F 0 F 1
183  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów Senior III F 4 F 4
184  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów Senior II F 2 F 3
185  Raszyński Robert  Raszyńska Agnieszka  FINEZJA - Poznań Senior II F 0 E 0
186  Rębisz Łukasz  Rębisz Magdalena  GEMAR - Wrocław Senior I F 0 F 0
187  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I S E 0
188  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice Senior IV D 6 C 7
189  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior I C 3 E 0
190  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 4 E 2
191  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
192  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 2
193  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce Senior III F 3 F 0
194  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice Senior II E 2 F 1
195  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior II B 0 B 0
196  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III C 9 C 2
197  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań Senior I S A 0
198  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice Senior II E 0 E 0
199  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior II D 2 D 2
200  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia Senior II E 4 E 2
201  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III C 5 D 0
202  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II E 3 D 1
203  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin Senior III D 6 E 1
204  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice Senior III B 6 S
205  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior II E 4 E 2
206  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły Senior II E 4 E 4
207  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
208  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan Senior II F 2 F 0
209  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 10 C 1
210  Starowicz Piotr  Drożyner - Starowicz Paulina  MUZA - Olsztyn Senior I A 4 B 3
211  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 2 C 4
212  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź Senior III D 5 F 3
213  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II C 2
214  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III A 0 C 0
215  Stępiński Andrzej  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II F 1 F 0
216  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia Senior III F 1 F 1
217  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III C 6 D 3
218  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III S A 0
219  Szafrański Adam  Gawrońska Marta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior I E 0 E 1
220  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 0
221  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 5 F 0
222  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior I F 2 F 2
223  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków Senior II E 2 E 3
224  Szendera Julian  Grabska Sylwia  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior I D 1 C 0
225  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior I E 0 E 2
226  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S
227  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior II B 7 B 2
228  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior III C 2 D 4
229  Szymański Bartłomiej  Kuśmierz Barbara  PROGRESS - Warszawa Senior I B 8 C 4
230  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  AKCENT - Będzin Senior I E 1 F 0
231  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin Senior I C 0 C 0
232  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S S
233  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 0 B 8
234  Turek Jacek  Turek Monika  GEMAR - Wrocław Senior II F 0 F 1
235  Typański Paweł  Bugała Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I E 0 D 0
236  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior II D 4 C 0
237  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV E 0 F 4
238  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań Senior III D 0 D 6
239  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice Senior II F 3 F 1
240  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły Senior II F 4 E 5
241  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory Senior III F 4 F 2
242  Wieczorek Grzegorz  Chmielińska Maja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I D 5 C 8
243  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów Senior I F 4 F 2
244  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II C 2 F 0
245  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I D 4 F 0
246  Wilk Grzegorz  Wilk Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
247  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno Senior IV E 2 F 0
248  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S
249  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III C 1 D 4
250  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 B 1
251  Wójcik Łukasz  Jaśkaniec Anna  ArtDance - Kraków Senior I C 5 B 6
252  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  GEMAR - Wrocław Senior I F 1 F 1
253  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań Senior II F 0 D 2
254  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior II D 0 E 5
255  Zbrocki Konrad  Zbrocka Magdalena  SENSO - Rzeszów Senior II F 0 F 1
256  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I C 0 C 0
257  Zisopulos Thomas  Stępień Alekasndra  ASTRA - Szczecin Senior I F 0 F 0
258  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia Senior I F 3 F 3
259  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 0 D 0




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT