Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 22-02-2019

 

Kolorem czerwonym oznaczono pary lub kluby bez opłat zarejestrowanych w bazie.

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 0 F 0
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II D 0 E 4
3  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior I C 1 E 0
4  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 E 4
5  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior II E 5 D 0
6  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 5 C 4
7  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Wrocław Senior II F 0 F 0
8  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków Senior III D 1 D 3
9  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior III F 0 F 0
10  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
11  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   S
12  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław Senior III S B 9
13  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior II B 0 B 0
14  Bąk Wiktor  Pniewska Dorota  GOLD DANCE UTW Żory Senior IV F 0 F 0
15  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów Senior III F 4 E 0
16  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 B 2
17  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II E 3 D 1
18  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło Senior I F 2 F 2
19  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa Senior II F 1 F 1
20  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior II C 6 D 5
21  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II F 2 F 0
22  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II F 2 F 3
23  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 1
24  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
25  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec Senior II S A 0
26  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior I   B 1
27  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
28  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość Senior I   F 0
29  Choduń Andrzej  Choduń Kaziniera  MYKA - Zamość Senior III F 0  
30  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior II   S
31  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior III A 0 D 1
32  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III D 2 D 4
33  Chudziński Zbigniew  Chudzińska Aldona  POEZJA - Kościan Senior II F 1 F 0
34  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III B 0 B 0
35  Ciebień Adam  Bijak Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
36  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II E 3 F 2
37  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty Senior III B 8 B 2
38  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior III D 2 D 0
39  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III D 1 D 0
40  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II D 0 D 2
41  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
42  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior III S S
43  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 0 E 6
44  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec Senior I B 0 A 9
45  De Luca Michael  Moskaleva Yana  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior I B 0 S
46  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior II E 0 F 3
47  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II D 0 D 0
48  Dobaczewski Adam  Dobaczewska Lucyna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
49  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec Senior I S D 3
50  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II S A 0
51  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań Senior II B 0 C 5
52  Dudziak Radosław  Falewicz Ewelina  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior I E 0 D 0
53  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior II E 4 E 2
54  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów Senior III E 0 E 0
55  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior III B 0 E 0
56  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
57  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 E 2
58  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior III D 0 D 0
59  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV C 7
60  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin Senior II F 0 F 0
61  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice Senior III E 1 E 3
62  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań Senior I D 4 C 1
63  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów Senior I E 5 E 5
64  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory Senior III F 1 F 1
65  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I B 0 A 1
66  Gniadek-Zając Grzegorz  Zajda Dorota  BAWINEK - Kraków Senior I D 4 D 0
67  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 0 E 6
68  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 4 E 3
69  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec Senior II A 5 S
70  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań Senior III E 0 D 0
71  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 7 D 1
72  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań Senior I A 3
73  Haraś Stanisław  Haraś Diana  Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl Senior II F 0 F 1
74  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior III F 2 F 0
75  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III B 5 A 1
76  Jabłoński Adam  Borys Marlena  KADRYL - Białystok Senior I A 2 B 1
77  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II F 3 F 2
78  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior III D 0 F 0
79  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II C 0 B 4
80  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 0 S
81  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior II E 4 D 1
82  Jastrzębski Jacek  Podgórska Bogumiła  WIR - Mysłowice Senior I F 3 F 0
83  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów Senior III F 0 F 0
84  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV E 5 E 5
85  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków Senior II S D 1
86  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno Senior II F 1 F 0
87  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin Senior II D 1 D 0
88  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok Senior II D 0 E 1
89  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 B 0
90  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 D 3
91  Kamczyc Jacek  Pers-Kamczyc Emilia  FINEZJA - Poznań Senior I F 0 F 0
92  Karaban Krzysztof  Papaj Papaj  IMPULS - Prochowice Senior II F 1 F 1
93  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 E 5
94  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 0 S
95  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa Senior II C 1 F 0
96  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior III B 2 A 3
97  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań Senior IV F 3 F 4
98  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior III F 3 F 2
99  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań Senior II F 0 F 4
100  Koniarz Tomasz  Ciślak Agata  BAWINEK - Kraków Senior I S B 0
101  Kordos Mirosław  Kordos Magdalena  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II E 3 E 0
102  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior I E 1 E 0
103  Kowalówka Jakub  Kowalówka Sabina  Cor et Animus Senior I E 4 E 0
104  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III B 0 F 0
105  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  Kuźnia Tańca Kraków Senior I F 1 F 1
106  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II B 0 B 0
107  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 C 8
108  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól Senior III C 5 B 0
109  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 0 F 0
110  Kuban Adrian  Ugowska Joanna  TANGO - Gdynia Senior I B 0 A 0
111  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior III E 2 E 2
112  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior IV F 3 F 2
113  Kurczyński Wojciech  Kurczyńska Lidia  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior IV F 0 F 0
114  Kurzyna Łukasz  Fałek-Kurzyna Katarzyna  JUMP - Janów Lubelski Senior I
115  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa Senior I C 3 F 1
116  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II E 6 E 3
117  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 3 E 0
118  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III D 7 C 0
119  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość Senior IV B 0 E 0
120  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV D 0 D 0
121  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior I E 0 F 3
122  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków Senior I D 5 D 3
123  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior II E 1 F 3
124  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II C 4 D 4
125  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior II C 6 A 14
126  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  PIETRZYK - Wrocław Senior I E 0 F 0
127  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław Senior I B 6 D 1
128  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior IV E 2 E 0
129  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior III A 2 D 2
130  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior II C 0 D 3
131  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior I F 3 F 2
132  Mazur Andrzej  Chwist-Mazur Aleksandra  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 0
133  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław Senior III B 3 B 0
134  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II E 2 F 0
135  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III F 1 F 1
136  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań Senior I B 2 A 2
137  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań Senior IV E 0 F 0
138  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior IV E 0 E 0
139  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior III D 1 D 0
140  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior III E 5 D 7
141  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior I F 3 F 0
142  Moś Adam  Moś Agnieszka  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 0
143  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II E 0 F 4
144  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 2 F 0
145  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III D 0 D 0
146  Nadolny Robert  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II C 0 C 1
147  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I C 0 C 0
148  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 1
149  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior I F 4 E 3
150  Nowak Jan  Hasik Zofia  LATINA - Wolsztyn Senior IV B 11 D 0
151  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica Senior IV B 1 C 9
152  Nowosadko Grzegorz  Nowosadko Anna  GEMAR - Wrocław Senior II F 0 F 0
153  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S
154  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior III S
155  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior II D 3 F 0
156  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Wrocław Senior II E 1 F 0
157  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior III A 8
158  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  FANTOM - Głogów Senior I B 1 A 1
159  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 6 D 0
160  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II B 4 D 5
161  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice Senior IV B 7 A 0
162  Pisarek Piotr  Kowalczyk Dorota  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 1
163  Polewski Kamil  Jankowska Marta  ZORBA - Mykanów Senior I C 0 A 0
164  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S S
165  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
166  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin Senior III S B 0
167  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S A 1
168  Pyrzyk Andrzej  Purzyk Małgorzata  PERFECT - Będzin Senior III F 0 F 0
169  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki Senior I F 2 F 2
170  Raszyński Robert  Raszyńska Agnieszka  FINEZJA - Poznań Senior II F 0 F 3
171  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I S E 0
172  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior I C 3 E 0
173  Roszak Andrzej  Roszak Urszula  FINEZJA - Poznań Senior IV A 0 S
174  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 0 E 1
175  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 1
176  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice Senior II F 0 F 0
177  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior II C 7 C 4
178  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III C 5 D 6
179  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań Senior I A 1 B 3
180  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice Senior II F 2 F 3
181  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior II D 0 D 0
182  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia Senior II F 2 F 2
183  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III C 1 E 1
184  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II E 0 E 5
185  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin Senior III E 4 E 1
186  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice Senior III B 3 S
187  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków Senior II E 4 E 2
188  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
189  Sosiński Andrzej  Strycharz Ewa  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 0 F 0
190  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan Senior II F 0 F 0
191  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Częstochowa Senior III D 7 C 0
192  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 7 C 1
193  Starowicz Piotr  Drożyner - Starowicz Paulina  MUZA - Olsztyn Senior I A 1 B 3
194  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 2 D 3
195  Stawiński Jan  Wysokińska - Woźniak Iwona  JEDYNKA - Łódź Senior III E 3 F 2
196  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II D 3
197  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III A 0 C 0
198  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa Senior II B 0
199  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III C 4 D 2
200  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III S A 0
201  Szafrański Adam  Gawrońska Marta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior I E 0 E 1
202  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 0
203  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 3 F 0
204  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior I F 2 F 2
205  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 0 E 3
206  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III E 0 F 0
207  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków Senior II E 0 E 0
208  Szendera Julian  Grabska Sylwia  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior I D 1 D 1
209  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S
210  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior II B 2 B 2
211  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior III D 7 D 0
212  Szymański Bartłomiej  Kuśmierz Barbara  PROGRESS - Warszawa Senior I B 8 C 4
213  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin Senior I D 4 D 4
214  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II F 0 F 0
215  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S S
216  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 7 B 3
217  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior II F 2 F 0
218  Tomeczko Przemysław  Kocjan Anna  IGLICA - Wrocław Senior II F 0 F 0
219  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II C 4
220  Typański Paweł  Bugała Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I E 0 D 0
221  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior II E 0 C 0
222  Waldron Michael  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice Senior III D 1 D 3
223  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 4 F 3
224  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań Senior III D 0 D 4
225  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory Senior III F 2 F 1
226  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań Senior I F 0 E 3
227  Wieczorek Grzegorz  Chmielińska Maja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I D 5 C 1
228  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów Senior I F 2 F 1
229  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II C 0 F 0
230  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I D 1 F 0
231  Więckowski Rafał  Stępień Katarzyna  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior I D 4 S
232  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno Senior IV F 0 F 0
233  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S
234  Wolak Adam  Oziemska Kalina  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II E 3 F 2
235  Wosiak Rafał  Karwatowska Marzena  LIDER - Lublin Senior I S
236  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 C 4
237  Wójcik Łukasz  Jaśkaniec Anna  ArtDance - Kraków Senior I C 5 B 6
238  Wójcik Robert  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II E 0 E 0
239  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań Senior II F 0 D 0
240  Zając Ariel  Zięba Monika Maja  SZOK - Gliwice Senior I S C 5
241  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków Senior III C 6 A 0
242  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior II F 2 E 0
243  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I C 0 C 0
244  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia Senior I F 0 F 0
245  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior III E 6 D 0




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT