Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 10-04-2018

 

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 0 F 0
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II E 2 F 4
3  Andruch Krzysztof  Lisiewicz Anna  JEDYNKA - Łódź Senior III B 0 B 1
4  Andrzejewski Szymon  Nawrocka Barbara  GRACJA - Zielona Góra Senior I F 0 F 0
5  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior I D 0 E 0
6  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 E 4
7  Aszer Rajmund  Jóźwiak Wioletta  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 F 0
8  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior II E 3 D 0
9  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 2 C 4
10  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Wrocław Senior I F 0 F 0
11  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior III F 0 F 0
12  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
13  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   S 12
14  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław Senior III S 5 B 7
15  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior II B 0 B 0
16  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 C 3
17  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II E 1 D 1
18  Bijak Sebastian  Bijak-Dobrowolska Agnieszka  DANCE TEAM - Wrocław Senior I D 0 D 0
19  Bobula Konrad  Boczar Monika  PODKARPACIE - Jasło Senior II E 0 E 0
20  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa Senior II F 0 F 0
21  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior II C 6 D 5
22  Boguski Piotr  Boguska Ewa  RIVIERA Warszawa Senior I C 2 C 0
23  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II F 0 F 0
24  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 2
25  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 1
26  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
27  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard Senior II B 11 B 4
28  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior I   B 1
29  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
30  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior II   S 9
31  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior III B 1 D 1
32  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 D 2
33  Chudziński Zbigniew  Chudzińska Aldona  POEZJA - Kościan Senior II F 0 F 0
34  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III C 0 C 0
35  Ciebień Adam  Bijak Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
36  Cieplicki Władysław  Nieścior Dorota  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól Senior II E 5 E 2
37  Ciesielski Artur  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II C 5 S 1
38  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty Senior III B 3 B 1
39  Cukier Sławomir  Cukier Wiktoria  ASTRA - Szczecin Senior IV F 0 F 0
40  Czarkowski Łukasz  Siembida Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior I F 1 F 0
41  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior III D 2 D 0
42  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II D 1 D 0
43  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II D 0 D 0
44  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
45  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior III S 4 S 7
46  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior III E 1 E 2
47  Dańko Przemysław  Rytwińska Małgorzata  ST LEWANDOWSKI Bernard Senior II B 0 S 4
48  Dąbek Wacław  Dąbek Halina  WIR - Mysłowice Senior IV D 6 D 0
49  De Luca Michael  Moskaleva Yana  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior I B 0 S 0
50  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior II E 0 F 3
51  Dębiński Tomasz  Koliszko Monika  TABOR - Jelenia Góra Senior I C 0 C 0
52  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II E 1 D 0
53  Dobaczewski Adam  Dobaczewska Lucyna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
54  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec Senior I S 2 D 3
55  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II A 1 B 5
56  Dominiczak Bartosz  Piekut Monika  PROGRESS - Warszawa Senior I   C 0
57  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań Senior II C 7 C 5
58  Dudziak Radosław  Falewicz Ewelina  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior I E 0 D 0
59  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior II E 0 F 0
60  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 5 E 0
61  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
62  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 E 0
63  Figarski Jerzy Tadeusz  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  CHARLESTON - Kielce Senior III D 0 E 6
64  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV C 7  
65  Frydrych Piotr  Wieczorek-Stawicka Marta  CORTE TOP DANCE - Warszawa Senior I E 3 D 0
66  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań Senior I D 4 C 0
67  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory Senior III F 1 F 1
68  Gleń Benon  Gleń Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II F 0 F 0
69  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I C 1 C 2
70  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 0 E 4
71  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 4 E 2
72  Goral Maciej  Oleszczak Anna  JUMP - Janów Lubelski Senior I E 0 E 3
73  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec Senior I A 5 S 5
74  Grodecki Paweł  Grodecka Renata  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 0
75  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań Senior III E 0 D 0
76  Grzelczak Robert  Pośpiech Katarzyna  DZIUPLA - Poznań Senior I D 5 D 5
77  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 7 D 0
78  Halama Paweł  Cieślik Iwona  BAWINEK - Kraków Senior I C 1
79  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań Senior I A 2
80  Hołod Aleksander  Kogut Magdalena  POLISH CLUB - Warszawa Senior I A 0 S -1
81  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III B 0 B 2
82  Hołubek Adam  Hołubek Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior I F 4 F 1
83  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II F 1 F 0
84  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia Senior II D 5 D 5
85  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior III E 2 F 0
86  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II D 3 B 0
87  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 0 S 0
88  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior II E 0 E 3
89  Jastrzębski Jacek  Podgórska Bogumiła  WIR - Mysłowice Senior I F 1 F 0
90  Jaszczyński Jan  Rudnicka-Jaszczyńska Małgorzata  DANCE TEAM - Wrocław Senior II F 1 F 1
91  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV E 5 E 4
92  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków Senior II B 3 D 1
93  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin Senior II E 3 D 0
94  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 D 7
95  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  ST NOVOMEX Opole Senior III C 0 C 0
96  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 D 3
97  Kacprzak Przemysław  Kaczmarek-Kacprzak Agnieszka  DANCE HOUSE - Gdańsk Senior I D 0 D 0
98  Kalla Mieczysław  Nowak Kamila  ASTRA LUNA - Wałcz Senior I F 0 F 1
99  Kamczyc Jacek  Pers-Kamczyc Emilia  FINEZJA - Poznań Senior I F 0 F 0
100  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 E 2
101  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I C 1 A 0
102  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa Senior II C 1 F 0
103  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior II B 1 A 2
104  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań Senior III F 1 F 1
105  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior II F 0 F 0
106  Koniarz Tomasz  Ciślak Agata  BAWINEK - Kraków Senior I S 6 B 0
107  Kordos Mirosław  Kordos Magdalena  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II E 3 E 0
108  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  SŁOŃCE - Poznań Senior I E 0 E 0
109  Kowalówka Jakub  Kowalówka Sabina  Cor et Animus Senior I E 2 E 0
110  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III C 1 F 0
111  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle Senior II B 0 B 0
112  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 C 6
113  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól Senior III D 4 D 5
114  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 0 F 0
115  Krzywdziński Zbigniew  Krzywdzińska Bożena  ST NOVOMEX Opole Senior III D 0 D 0
116  Kuban Adrian  Ugowska Joanna  DANCE HOUSE - Gdańsk Senior I B 0 A 0
117  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior II E 1 E 2
118  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  Szkoła Tańca SPARTA Opole Senior IV F 3 F 2
119  Kurzyna Łukasz  Fałek-Kurzyna Katarzyna  JUMP - Janów Lubelski Senior I
120  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa Senior I D 4 F 1
121  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II E 4 E 3
122  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 3 E 0
123  Lampart Jacek  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior III F 0 F 0
124  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III D 6 D 7
125  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość Senior III C 7 E 0
126  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior III E 4 D 0
127  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior I F 0 F 0
128  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków Senior I D 5 D 3
129  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior II E 1 F 3
130  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II C 2 D 1
131  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior II C 6 A 6
132  Majak Jerzy  Majak Violetta  FRASZKA - Kamienna Góra Senior III A 0 B 0
133  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  PIETRZYK - Wrocław Senior I F 1 F 0
134  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 6 E 3
135  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior III E 1 E 0
136  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior II B 5 D 2
137  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior II D 2 D 0
138  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior I F 1 F 0
139  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław Senior III B 1 B 0
140  Maźniewski Piotr  Sobczyk Aurika  SUKCES - Jaworzno Senior II C 8 D 3
141  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II E 1 F 0
142  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań Senior I B 1 A 1
143  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań Senior III F 2 F 0
144  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior III E 0 E 0
145  Miszewski Hubert  Wojciechowska Karolina  CORTE TOP DANCE - Warszawa Senior I F 0 F 0
146  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior II D 1 D 0
147  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior III E 1 D 1
148  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior I F 1 F 0
149  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II F 0 F 1
150  Mroczkowski Rafał  Mroczkowska Katarzyna  DANCE TEAM - Wrocław Senior I B 0 C 1
151  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 1 F 0
152  Musioł Krzysztof  Anioł Karolina  DANCE TEAM Dobrzeń Wielki Senior I S 0 B 0
153  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III D 0 D 0
154  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I A 1
155  Nadolny Robert  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 5
156  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior I F 0 E 0
157  Nowak Jan  Hasik Zofia  LATINA - Wolsztyn Senior IV B 11 D 0
158  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica Senior IV C 4 C 5
159  Nowak Rafał  Nowak Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 E 0
160  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S 0
161  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior III S 0
162  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior I E 0 F 0
163  Oruba Andrzej  Kobylańska Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior II A 8 B 0
164  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice Senior III D 6
165  Otfinowski Piotr  Marzec Anna  BAWINEK - Kraków Senior I C 0 D 0
166  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 1 E 4
167  Pakuła Robert  Bogdańska-Pakuła Żaneta  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
168  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II B 0 D 5
169  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  SZOK - Gliwice Senior IV B 7 A 0
170  Pawlik Marek  Pawlik Barbara  FANTAZJA - Kraków Senior IV F 0 F 0
171  Pisarek Piotr  Kowalczyk Dorota  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 1
172  Polanowski Paweł  Grabowska-Polanowska Beata  Kuźnia Tańca Kraków Senior III E 0 E 0
173  Polewski Kamil  Jankowska Marta  ZORBA - Mykanów Senior I C 0 A 0
174  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S 4 S 1
175  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
176  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin Senior III S 1 B 0
177  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S 0 B 4
178  Pyrzyk Andrzej  Purzyk Małgorzata  PERFECT - Będzin Senior III F 0 F 0
179  Raszyński Robert  Raszyńska Agnieszka  FINEZJA - Poznań Senior II F 0 F 1
180  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I B 2 E 0
181  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice Senior IV D 5 C 7
182  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior I C 3 E 0
183  Roszak Andrzej  Roszak Urszula  FINEZJA - Poznań Senior IV A 0 S 0
184  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 0 E 1
185  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 1
186  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice Senior II F 0 F 0
187  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior II C 4 C 2
188  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III C 3 D 4
189  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice Senior II F 1 F 0
190  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior II D 0 D 0
191  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III D 1 E 0
192  Serafin Piotr  Serafin Bożena  IMPULS - Prochowice Senior III E 0 E 0
193  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II F 1 E 2
194  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin Senior III E 1 E 1
195  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice Senior III B 1 A 0
196  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków Senior II E 0 F 4
197  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
198  Solecki Robert  Grochólska Monika  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I F 0 F 0
199  Sosiński Andrzej  Strycharz Ewa  GRACJA - Zielona Góra Senior II F 0 F 0
200  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan Senior II F 0 F 0
201  Sprawka Łukasz  Olszewska-Staroń Anna  RIVIERA Warszawa Senior I E 2 E 3
202  Sroka Paweł Ireneusz  Bartłomowicz-Sroka Magdalena  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
203  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Mykanów Senior III D 7 C 0
204  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 4 C 1
205  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 2 D 3
206  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź Senior III D 3 F 3
207  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II E 4
208  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III B 4 E 1
209  Stobiecki Bartosz  Jaśkaniec Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I D 0 E 2
210  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa Senior II B 0
211  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III C 0 D 1
212  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III A 3 A 0
213  Szafrański Adan  Gawrońska Marta  Szkoła Tańca SPARTA Opole Senior I E 0 E 1
214  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 0
215  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 3 F 0
216  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól Senior I F 0 F 0
217  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 0 E 3
218  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III E 0 F 0
219  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S 3
220  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior II B 0 C 5
221  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior III D 1 E 0
222  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin Senior I D 1 D 0
223  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól Senior II F 0 F 0
224  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S 1 S 1
225  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 1 B 0
226  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior II F 1 F 0
227  Tłuszcz Krzysztof  Drzymała-Tłuszcz Katarzyna  FANTAZJA - Kraków Senior II D 4 C 0
228  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II C 2
229  Tygielski Jarosław  Tygielska Małgorzata  ŁDK - Łódź Senior III D 0 C 7
230  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I F 4 E 1
231  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior II C 0
232  Waldron Michael  Pawlak Wiesława  ST ART DANCE - Sady Senior III E 4 E 5
233  Wała Adam  Targońska-Fira Magdalena  DANCE HOUSE - Gdańsk Senior II B 6
234  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 3 F 3
235  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań Senior III E 2 D 0
236  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory Senior III F 2 F 1
237  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań Senior I F 0 E 1
238  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II D 2 F 0
239  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I E 0 F 0
240  Wirth Aleksander  Wirth Katarzyna  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior I D 0 D 0
241  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S 7
242  Wolak Adam  Barciś Wioletta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III D 0 E 6
243  Wosiak Rafał  Karwatowska Marzena  LIDER - Lublin Senior I S 0
244  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 C 1
245  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań Senior II F 0 F 3
246  Zaborowski Roman  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 1
247  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 1
248  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I C 0 C 0
249  Ziółkowski Dariusz  Ziółkowska Agnieszka  KICK - Kielce Senior III F 4 F 0
250  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior III E 6 D 0




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT