Pary


Pary kategorii Senior

 

Kolor czerwony oznacza brak zarejestrowanych opłat w bazie PTT

Aktualizacja: 18-02-2018

 

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II E 2 F 4
2  Andruch Krzysztof  Lisiewicz Anna  JEDYNKA - Łódź Senior III B 0 B 1
3  Andrzejewski Szymon  Nawrocka Barbara  GRACJA - Zielona Góra Senior I F 0 F 0
4  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior I D 0 E 0
5  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 E 4
6  Aszer Rajmund  Jóźwiak Wioletta  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 F 0
7  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior II E 3 D 0
8  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 2 C 4
9  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior III F 0 F 0
10  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
11  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   S 11
12  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław Senior III S 4 B 7
13  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior II B 0 B 0
14  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 C 2
15  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II E 1 D 1
16  Bijak Sebastian  Bijak-Dobrowolska Agnieszka  DANCE TEAM - Wrocław Senior I D 0 D 0
17  Bobula Konrad  Boczar Monika  PODKARPACIE - Jasło Senior II E 0 E 0
18  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior II C 6 D 5
19  Boguski Piotr  Boguska Ewa  RIVIERA Warszawa Senior I C 2 C 0
20  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II F 0 F 0
21  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 2
22  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
23  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard Senior II B 10 B 3
24  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior I   B 1
25  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
26  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior II   S 9
27  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior III B 0 D 1
28  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 D 2
29  Chudziński Zbigniew  Chudzińska Aldona  POEZJA - Kościan Senior II F 0 F 0
30  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III C 0 C 0
31  Ciebień Adam  Bijak Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
32  Cieplicki Władysław  Nieścior Dorota  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól Senior II E 3 E 1
33  Ciesielski Artur  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II C 5 S 1
34  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty Senior III B 2 B 0
35  Cukier Sławomir  Cukier Wiktoria  ASTRA - Szczecin Senior IV F 0 F 0
36  Czarkowski Łukasz  Siembida Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior I F 1 F 0
37  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior III D 2 D 0
38  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II D 1 D 0
39  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II D 0 D 0
40  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
41  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior III S 4 S 7
42  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior III E 0 E 1
43  Dańko Przemysław  Rytwińska Małgorzata  ST LEWANDOWSKI Bernard Senior II B 0 S 4
44  Dąbek Wacław  Dąbek Halina  WIR - Mysłowice Senior IV D 6 D 0
45  De Luca Michael  Moskaleva Yana  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior I B 0 S 0
46  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior II E 0 F 3
47  Dębiński Tomasz  Koliszko Monika  TABOR - Jelenia Góra Senior I C 0 C 0
48  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II E 1 D 0
49  Dobaczewski Adam  Dobaczewska Lucyna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
50  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec Senior I S 2 D 3
51  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II A 1 B 5
52  Dominiczak Bartosz  Piekut Monika  PROGRESS - Warszawa Senior I   C 0
53  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań Senior II C 5 C 5
54  Dudziak Radosław  Falewicz Ewelina  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior I E 0 D 0
55  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior II E 0 F 0
56  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 4 E 0
57  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
58  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 E 0
59  Figarski Jerzy Tadeusz  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  CHARLESTON - Kielce Senior III D 0 E 6
60  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV C 6  
61  Frydrych Piotr  Wieczorek-Stawicka Marta  CORTE TOP DANCE - Warszawa Senior I E 3 D 0
62  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań Senior I D 4 C 0
63  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory Senior III F 0 F 0
64  Gleń Benon  Gleń Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II F 0 F 0
65  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I C 1 C 2
66  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 0 E 4
67  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 4 E 2
68  Goral Maciej  Oleszczak Anna  JUMP - Janów Lubelski Senior I E 0 E 3
69  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec Senior I A 5 S 5
70  Grodecki Paweł  Grodecka Renata  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 0
71  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań Senior III E 0 D 0
72  Grzelczak Robert  Pośpiech Katarzyna  DZIUPLA - Poznań Senior I D 5 D 5
73  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 7 D 0
74  Halama Paweł  Cieślik Iwona  BAWINEK - Kraków Senior I C 1  
75  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań Senior I A 1
76  Hołod Aleksander  Kogut Magdalena  POLISH CLUB - Warszawa Senior I A 0 S -1
77  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III B 0 B 1
78  Hołubek Adam  Hołubek Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior I F 4 F 1
79  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II F 1 F 0
80  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia Senior II D 5 D 5
81  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior III E 1 F 0
82  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II D 2 B 0
83  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 0 S 0
84  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior II E 0 E 3
85  Jastrzębski Jacek  Podgórska Bogumiła  WIR - Mysłowice Senior I F 1 F 0
86  Jaszczyński Jan  Rudnicka-Jaszczyńska Małgorzata  DANCE TEAM - Wrocław Senior II F 1 F 1
87  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV E 4 E 3
88  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków Senior II B 2 D 1
89  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin Senior II E 2 E 6
90  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 D 7
91  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  ST NOVOMEX Opole Senior III C 0 C 0
92  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 D 3
93  Kacprzak Przemysław  Kaczmarek-Kacprzak Agnieszka  DANCE HOUSE - Gdańsk Senior I D 0 D 0
94  Kalla Mieczysław  Nowak Kamila  ASTRA LUNA - Wałcz Senior I F 0 F 1
95  Kamczyc Jacek  Pers-Kamczyc Emilia  FINEZJA - Poznań Senior I F 0 F 0
96  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 E 1
97  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I C 0 A 0
98  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa Senior II C 1 F 0
99  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior II B 1 A 1
100  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań Senior III F 0 F 0
101  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior II F 0 F 0
102  Koniarz Tomasz  Ciślak Agata  BAWINEK - Kraków Senior I S 6 B 0
103  Kordos Mirosław  Kordos Magdalena  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II E 3 E 0
104  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  SŁOŃCE - Poznań Senior I E 0 E 0
105  Kowalówka Jakub  Kowalówka Sabina  Cor et Animus Senior I E 2 E 0
106  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III C 1 F 0
107  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle Senior II B 0 B 0
108  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 C 6
109  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól Senior III D 3 D 3
110  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 0 F 0
111  Krzywdziński Zbigniew  Krzywdzińska Bożena  ST NOVOMEX Opole Senior III D 0 D 0
112  Kuban Adrian  Ugowska Joanna  DANCE HOUSE - Gdańsk Senior I B 0 A 0
113  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior II E 1 E 2
114  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  Szkoła Tańca SPARTA Opole Senior IV F 2 F 1
115  Kurzyna Łukasz  Fałek-Kurzyna Katarzyna  JUMP - Janów Lubelski Senior I
116  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa Senior I D 1 F 1
117  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II E 4 E 3
118  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 3 E 0
119  Lampart Jacek  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior III F 0 F 0
120  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III D 5 D 6
121  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość Senior III C 7 E 0
122  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior III E 4 D 0
123  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior I F 0 F 0
124  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków Senior I D 5 D 3
125  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior II F 4 F 2
126  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II C 2 D 1
127  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior II C 6 A 6
128  Majak Jerzy  Majak Violetta  FRASZKA - Kamienna Góra Senior III A 0 B 0
129  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior III E 1 E 0
130  Marcisz Piotr  Cooper Joanna  SŁOŃCE - Poznań Senior I E 3 D 0
131  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior II B 4 D 2
132  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 0
133  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior I F 0 F 0
134  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław Senior III B 0 B 0
135  Maźniewski Piotr  Sobczyk Aurika  SUKCES - Jaworzno Senior II C 8 D 3
136  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II F 4 F 0
137  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań Senior I B 0 A 0
138  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań Senior III F 0 F 0
139  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior III E 0 E 0
140  Miszewski Hubert  Wojciechowska Karolina  CORTE TOP DANCE - Warszawa Senior I F 0 F 0
141  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior II D 1 D 0
142  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior III E 1 D 1
143  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior I F 1 F 0
144  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II F 0 F 1
145  Mroczkowski Rafał  Mroczkowska Katarzyna  DANCE TEAM - Wrocław Senior I B 0 C 1
146  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 1 F 0
147  Musioł Krzysztof  Anioł Karolina  DANCE TEAM Dobrzeń Wielki Senior I S 0 B 0
148  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III D 0 D 0
149  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I A 0
150  Nadolny Robert  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 4
151  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior I F 0 E 0
152  Nowak Jan  Hasik Zofia  LATINA - Wolsztyn Senior IV B 11 D 0
153  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica Senior IV C 4 C 5
154  Nowak Rafał  Nowak Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 E 0
155  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S 0
156  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior III S 0
157  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior I E 0 F 0
158  Oruba Andrzej  Kobylańska Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior II A 8 B 0
159  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice Senior III D 6
160  Otfinowski Piotr  Marzec Anna  BAWINEK - Kraków Senior I C 0 D 0
161  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 1 E 4
162  Pakuła Robert  Bogdańska-Pakuła Żaneta  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
163  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II B 0 D 5
164  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  SZOK - Gliwice Senior IV B 7 A 0
165  Pawlik Marek  Pawlik Barbara  FANTAZJA - Kraków Senior IV F 0 F 0
166  Polanowski Paweł  Grabowska-Polanowska Beata  Kuźnia Tańca Kraków Senior III E 0 E 0
167  Polewski Kamil  Jankowska Marta  ZORBA - Mykanów Senior I C 0 A 0
168  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S 3 S 0
169  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
170  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin Senior III S 1
171  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S 0 B 3
172  Pyrzyk Andrzej  Purzyk Małgorzata  PERFECT - Będzin Senior III F 0 F 0
173  Raszyński Robert  Raszyńska Agnieszka  FINEZJA - Poznań Senior II F 0 F 0
174  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I B 1 E 0
175  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice Senior IV D 5 C 7
176  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior I C 3 E 0
177  Roszak Andrzej  Roszak Urszula  FINEZJA - Poznań Senior IV A 0 S 0
178  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 0 E 1
179  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 1
180  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior II C 3 C 1
181  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III C 3 D 4
182  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior II D 0 D 0
183  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III D 1 E 0
184  Serafin Piotr  Serafin Bożena  IMPULS - Prochowice Senior III E 0 E 0
185  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II F 0 E 1
186  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin Senior III E 0 E 0
187  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice Senior III B 0 A 0
188  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków Senior II E 0 F 4
189  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
190  Solecki Robert  Grochólska Monika  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I F 0 F 0
191  Sosiński Andrzej  Robak Silva  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 1
192  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan Senior II F 0 F 0
193  Sprawka Łukasz  Olszewska-Staroń Anna  RIVIERA Warszawa Senior I E 2 E 3
194  Sroka Paweł Ireneusz  Bartłomowicz-Sroka Magdalena  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
195  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Mykanów Senior III D 7 C 0
196  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 3 C 1
197  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 2 D 3
198  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź Senior III D 1 F 2
199  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II E 3
200  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III B 3 E 0
201  Stobiecki Bartosz  Jaśkaniec Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I D 0 E 2
202  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa Senior II B 0
203  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III C 0 D 1
204  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III A 2 A 0
205  Szafrański Adan  Gawrońska Marta  Szkoła Tańca SPARTA Opole Senior I E 0 E 0
206  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 0
207  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 2 F 0
208  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 0 E 3
209  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III E 0 F 0
210  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S 2
211  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior II B 0 C 5
212  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior III D 1 E 0
213  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin Senior I D 1 D 0
214  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól Senior II F 0 F 0
215  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S 0 S 0
216  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 0 C 9
217  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior II F 1 F 0
218  Tłuszcz Krzysztof  Drzymała-Tłuszcz Katarzyna  FANTAZJA - Kraków Senior II D 4 C 0
219  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II C 1
220  Tygielski Jarosław  Tygielska Małgorzata  ŁDK - Łódź Senior III D 0 C 7
221  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I F 2 F 4
222  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior II C 0
223  Waldron Michael  Pawlak Wiesława  DI SOMMA - Raszyn Senior III E 1 E 3
224  Wała Adam  Targońska-Fira Magdalena  DANCE HOUSE - Gdańsk Senior II B 6
225  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 3 F 3
226  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań Senior III E 1 D 0
227  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory Senior III F 2 F 1
228  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań Senior I F 0 E 0
229  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II D 1 F 0
230  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I E 0 F 0
231  Wirth Aleksander  Wirth Katarzyna  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior I D 0 D 0
232  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S 6
233  Wolak Adam  Barciś Wioletta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III D 0 E 6
234  Wosiak Rafał  Karwatowska Marzena  LIDER - Lublin Senior I S 0
235  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 C 1
236  Zaborowski Roman  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 1
237  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 1
238  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I C 0 C 0
239  Ziółkowski Dariusz  Ziółkowska Agnieszka  KICK - Kielce Senior III F 4 F 0
240  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior III E 6 D 0




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT