Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 17-06-2018

 

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 0 F 0
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II E 3 E 0
3  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior I D 1 E 0
4  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 E 4
5  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior II E 3 D 0
6  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 3 C 4
7  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Wrocław Senior I F 0 F 0
8  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków Senior II E 5 E 5
9  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior III F 0 F 0
10  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
11  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   S 14
12  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław Senior III S 7 B 9
13  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior II B 0 B 0
14  Bąk Wiktor  Pniewska Dorota  GOLD DANCE UTW Żory Senior IV F 0 F 0
15  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów Senior III F 1 F 0
16  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 C 6
17  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II E 2 D 1
18  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło Senior I F 2 F 2
19  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa Senior II F 1 F 1
20  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior II C 6 D 5
21  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II F 2 F 0
22  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II F 1 F 3
23  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 1
24  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
25  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard Senior II A 1 B 7
26  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior I   B 1
27  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
28  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior II   S 10
29  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior III B 3 D 1
30  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III D 2 D 4
31  Chudziński Zbigniew  Chudzińska Aldona  POEZJA - Kościan Senior II F 0 F 0
32  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III C 2 C 3
33  Ciebień Adam  Bijak Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
34  Cieplicki Władysław  Nieścior Dorota  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól Senior II D 0 E 2
35  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty Senior III B 4 B 1
36  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior III D 2 D 0
37  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II D 1 D 0
38  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II D 0 D 0
39  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
40  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior III S 4 S 7
41  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior III E 4 E 5
42  De Luca Michael  Moskaleva Yana  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior I B 0 S 0
43  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II E 2 D 0
44  Dobaczewski Adam  Dobaczewska Lucyna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
45  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec Senior I S 2 D 3
46  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań Senior II C 9 C 5
47  Dudziak Radosław  Falewicz Ewelina  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior I E 0 D 0
48  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior II E 0 F 0
49  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów Senior III F 1 F 1
50  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior III C 1 E 0
51  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
52  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 E 0
53  Figarski Jerzy Tadeusz  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  CHARLESTON - Kielce Senior III D 0 E 6
54  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV C 7  
55  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice Senior III F 1 F 1
56  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań Senior I D 4 C 1
57  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów Senior I E 4 E 4
58  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory Senior III F 1 F 1
59  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I C 1 C 4
60  Gniadek-Zając Grzegorz  Zajda Dorota  BAWINEK - Kraków Senior I D 4 D 0
61  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 0 E 4
62  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 4 E 3
63  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec Senior I A 5 S 5
64  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań Senior III E 0 D 0
65  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 7 D 1
66  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań Senior I   A 3
67  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól Senior III F 1 F 0
68  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III B 2 B 5
69  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II F 1 F 0
70  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior III E 6 F 0
71  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II D 5 B 1
72  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 0 S 0
73  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior II E 1 E 4
74  Jastrzębski Jacek  Podgórska Bogumiła  WIR - Mysłowice Senior I F 2 F 0
75  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV E 5 E 4
76  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków Senior II B 5 D 1
77  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin Senior II E 6 D 0
78  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok Senior II F 2 F 2
79  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 C 1
80  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 D 3
81  Kamczyc Jacek  Pers-Kamczyc Emilia  FINEZJA - Poznań Senior I F 0 F 0
82  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 E 3
83  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I C 4 A 1
84  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa Senior II C 1 F 0
85  Kimmel Marek  Borisovich Irina  OKRĘG POMORSKI PTT Senior III C 0
86  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior II B 2 A 3
87  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań Senior III F 3 F 3
88  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior II F 0 F 0
89  Koniarz Tomasz  Ciślak Agata  BAWINEK - Kraków Senior I S 6 B 0
90  Kordos Mirosław  Kordos Magdalena  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II E 3 E 0
91  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  SŁOŃCE - Poznań Senior I E 0 E 0
92  Kowalówka Jakub  Kowalówka Sabina  Cor et Animus Senior I E 4 E 0
93  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III C 2 F 0
94  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II B 0 B 0
95  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 C 6
96  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól Senior III C 0 C 0
97  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 0 F 0
98  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior II E 1 E 2
99  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior IV F 3 F 2
100  Kurzyna Łukasz  Fałek-Kurzyna Katarzyna  JUMP - Janów Lubelski Senior I
101  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa Senior I C 0 F 1
102  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II E 5 E 3
103  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 3 E 0
104  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III D 6 C 0
105  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość Senior III C 7 E 0
106  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior III E 5 D 0
107  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior I F 2 F 1
108  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków Senior I D 5 D 3
109  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior II E 1 F 3
110  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II C 2 D 2
111  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior II C 6 A 9
112  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  PIETRZYK - Wrocław Senior I F 3 F 0
113  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 6 E 5
114  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior III E 1 E 0
115  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior II B 7 D 2
116  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior II D 4 D 1
117  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior I F 3 F 2
118  Mazur Andrzej  Chwist-Mazur Aleksandra  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 0
119  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław Senior III B 2 B 0
120  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II E 1 F 0
121  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań Senior I B 2 A 2
122  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań Senior III E 0 F 0
123  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior III E 0 E 0
124  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior II D 1 D 0
125  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań Senior III E 2 D 2
126  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior I F 3 F 0
127  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II F 0 F 1
128  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 1 F 0
129  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III D 0 D 0
130  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I A 2
131  Nadolny Robert  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 6
132  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior I F 0 E 1
133  Nowak Jan  Hasik Zofia  LATINA - Wolsztyn Senior IV B 11 D 0
134  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica Senior IV C 6 C 5
135  Nowosadko Grzegorz  Nowosadko Anna  GEMAR - Wrocław Senior II F 0 F 0
136  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S 0
137  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior III S 0
138  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior I E 3 F 0
139  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Wrocław Senior II F 2 F 0
140  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior III A 8
141  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice Senior III D 6
142  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 2 E 5
143  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II B 0 D 5
144  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice Senior IV B 7 A 0
145  Pisarek Piotr  Kowalczyk Dorota  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 1
146  Polewski Kamil  Jankowska Marta  ZORBA - Mykanów Senior I C 0 A 0
147  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S 6 S 3
148  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
149  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin Senior III S 1 B 0
150  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S 0 B 4
151  Pyrzyk Andrzej  Purzyk Małgorzata  PERFECT - Będzin Senior III F 0 F 0
152  Raszyński Robert  Raszyńska Agnieszka  FINEZJA - Poznań Senior II F 0 F 3
153  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I B 5 E 0
154  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior I C 3 E 0
155  Roszak Andrzej  Roszak Urszula  FINEZJA - Poznań Senior IV A 0 S 0
156  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 0 E 1
157  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 1
158  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice Senior II F 0 F 0
159  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior II C 5 C 3
160  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III C 4 D 5
161  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice Senior II F 2 F 2
162  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior II D 0 D 0
163  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III D 4 E 0
164  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II F 3 E 4
165  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin Senior III E 2 E 1
166  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice Senior III B 1 A 3
167  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków Senior II E 0 F 4
168  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
169  Sosiński Andrzej  Strycharz Ewa  GRACJA - Zielona Góra Senior II F 0 F 0
170  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan Senior II F 0 F 0
171  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Częstochowa Senior III D 7 C 0
172  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 6 C 1
173  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 2 D 3
174  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź Senior III D 4 F 4
175  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II E 6
176  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III B 7 E 4
177  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa Senior II B 0
178  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III C 0 D 1
179  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III A 4 A 0
180  Szafrański Adam  Gawrońska Marta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior I E 0 E 1
181  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 0
182  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 3 F 0
183  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól Senior I F 2 F 2
184  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 0 E 3
185  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III E 0 F 0
186  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S 3
187  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior II B 0 C 8
188  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior III D 3 E 0
189  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin Senior I D 2 D 2
190  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól Senior II F 0 F 0
191  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S 3 S 3
192  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 4 B 0
193  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior II F 1 F 0
194  Tomeczko Przemysław  Kocjan Anna  IGLICA - Wrocław Senior I F 0 F 0
195  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II C 3
196  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I E 0 E 3
197  Waldron Michael  Pawlak Wiesława  STUDIO TAŃCA ART DANCE - Sady Senior III E 6 D 0
198  Wała Adam  Targońska-Fira Magdalena   Senior II B 6
199  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 4 F 3
200  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań Senior III E 5 D 2
201  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory Senior III F 2 F 1
202  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań Senior I F 0 E 3
203  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów Senior I F 0 F 0
204  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II D 5 F 0
205  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I E 2 F 0
206  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S 8
207  Wolak Adam  Oziemska Kalina  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II E 3 F 2
208  Wosiak Rafał  Karwatowska Marzena  LIDER - Lublin Senior I S 0
209  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 C 2
210  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań Senior II F 0 E 1
211  Zaborowski Roman  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 1
212  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 2
213  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I C 0 C 0
214  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior III E 6 D 0




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT