Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 05-12-2021

 

Kolorem czerwonym oznaczono pary lub kluby bez opłat zarejestrowanych w bazie.

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 1 F 1
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II D 6 D 1
3  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 3 E 5
4  Baj Jacek  Baj Katarzyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II E 0 E 0
5  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior III D 0 D 0
6  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 7 C 4
7  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice Senior II E 2 F 4
8  Baran Bogusław  Winkiewicz Krystyna  SEMPRE - Kraków Senior III   E 4
9  Baran Michał  Dyk Ewa  ESENS - Wrocław Senior I A 5 S
10  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III C 4 C 0
11  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 E 0
12  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
13  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   S
14  Bartkowski Kazimierz  Bartkowska Maria  SWING Żywiec-Kuków Senior IV F 0 F 0
15  Bartuś Wojciech  Pawlik-Bartuś Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior II E 3 F 0
16  Basak Jarosław  Basak Beata  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S B 9
17  Bassara Maciej  Witek Anna  BAWINEK - Kraków Senior I F 1 F 0
18  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior III B 0 B 1
19  Bąk Ryszard  Czerwieniec-Bąk Joanna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
20  Becla Wacław  Targońska Urszula  SENSO - Rzeszów Senior II F 2 F 3
21  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II D 2 D 0
22  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II C 0 D 7
23  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 S
24  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 2 C 2
25  Błażejowski Krzysztof  Błażejowska Katarzyna  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III F 0 F 0
26  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło Senior I F 2 F 2
27  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa Senior III F 1 F 1
28  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  CLASSIC - Warszawa Senior III C 6 D 5
29  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II E 0 F 0
30  Bolek Marek  Bolek Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III E 2 F 0
31  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin Senior II E 0 F 3
32  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II D 0 D 0
33  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin Senior II D 0 D 3
34  Bożek Sławomir  Bożek Agnieszka  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 1 F 0
35  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
36  Bronikowski Wojciech  Bronikowska Agata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
37  Bugajczyk Krzysztof  Bugajczyk Agnieszka  DCS BRWINÓW Senior III F 0 F 0
38  Burczyk Sebastian  Glinicka-Grabowy Marta  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 7 B 7
39  Burdziuk Krzysztof  Burdziuk Justyna  DZIUPLA - Poznań Senior II E 3 F 0
40  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior II   B 1
41  Cechowicz Radosław  Cechowicz Marta  MAGIC-DANCE - Lublin Senior II F 3 F 0
42  Chernenko Sergii  Warzyńska Angelika  POLISH CLUB - Warszawa Senior I   S
43  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
44  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość Senior II   F 2
45  Choduń Andrzej  Choduń Kaziniera  MYKA - Zamość Senior III F 2
46  Chojecki Mariusz  Chojecka Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
47  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II S
48  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior III S D 2
49  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 C 0
50  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III A 8 A 2
51  Ciebień Adam  Bijak-Ciebień Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
52  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II E 5 F 2
53  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  ST IMPRESJA Kęty Senior III A 0 B 7
54  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I D 1 D 0
55  Czapliński Mariusz  Czaplińska Magdalena  WIKA - Olsztyn Senior I F 0 F 0
56  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior III D 2 D 0
57  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III D 7 D 0
58  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II C 0 B 0
59  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 5 F 0
60  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior IV S S
61  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior IV C 0 D 3
62  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 0 A 10
63  Dąbrowski Andrzej  Dąbrowska Barbara  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
64  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior II E 0 F 3
65  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II C 2 C 2
66  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II S A 0
67  Dobrowolski Dominik  Urman Monika  AKSEL - Rzeszów Senior I B 11 B 1
68  Domszy Dariusz  Papaj Agnieszka  IMPULS - Prochowice Senior II F 1 F 1
69  Drewniak Dariusz  Drewniak Aleksandra  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
70  Drężek Bogdan  Drężek Marzanna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
71  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FRED ASTAIRE - Poznań Senior III B 2 B 0
72  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior III D 0 F 0
73  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior III B 0 C 0
74  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów Senior III D 0 E 2
75  Dziok Rafał  Teśluk Elwira  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 6 F 4
76  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
77  Faliszewski Stanisław  Faliszewska Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
78  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 D 0
79  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior III D 3 C 1
80  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV B 0
81  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 0
82  Filipiuk Adam  Filipiuk Jowita  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
83  Florczyk Maciej  Biniak Jolanta  FILEMON - Szamotuły Senior II E 0 F 3
84  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin Senior II F 0 E 0
85  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior III C 2 C 0
86  Furman Sylwester  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior IV E 4 E 4
87  Galas Janusz  Laskowska Gabriela  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II F 3 F 0
88  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  DANCE CENTER - Poznań Senior I B 3 B 5
89  Gałek Michał  Gałek Klaudia  DUET - Warszawa Senior I B 1 S
90  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior IV F 0 F 0
91  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW - Żory Senior IV F 2 F 3
92  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III D 1 D 3
93  Gniadek-Zając Grzegorz  Czechura Gabriela  BAWINEK - Kraków Senior I D 6
94  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 1 D 0
95  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 D 0
96  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E 1 F 0
97  Góra Piotr  Góra Izabella  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
98  Górny Marcin  Górny Katarzyna  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
99  Grabka Janusz  Grabka Joanna  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior III F 0 E 5
100  Grodecki Paweł  Grodecka Renata  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 0
101  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F 0 F 0
102  Gryń Karol  Łaszczyk Joanna  SEMPRE - Kraków Senior I D 0 E 0
103  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II C 3
104  Grzegorzek Krzysztof  Grzegorzek Monika  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
105  Guzicki Błażej  Guzicka Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
106  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 7 D 2
107  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań Senior II E 2 D 0
108  Harazim Szymon  Harazim Kinga  POLISH CLUB - Warszawa Senior I A 0 S
109  Harazin Adam  Harazin Aleksandra  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 E 0
110  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  MGOKIR Senior III D 0 F 0
111  Hoffmann Peter  Lachetta Therese  BAS DANCE - Wrocław Senior III F 0 F 0
112  Holski Maciej  Tyl Katarzyna  PRESTIGE - Białystok Senior I A 0 S
113  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III A 3 S
114  Hołubek Adam  Hołubek Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior I F 4 F 1
115  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior II S B 7
116  Hull Andrzej  Kucharczyk Barbara  IDEA - Kraków Senior I C 3 S
117  Jabłoński Adam  Głowacka Dorota  JEDYNKA - Łódź Senior III F 0 F 0
118  Jabłoński Adam  Drożyner Paulina  KADRYL - Białystok Senior I A 9 B 4
119  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 6 E 6
120  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia Senior II D 5 C 1
121  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior III C 7 F 0
122  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II B 2 B 10
123  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 1 S
124  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior III C 1 C 6
125  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior II E 0 E 0
126  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków Senior I B 4 D 7
127  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań Senior I E 4 D 2
128  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów Senior III F 1 F 0
129  Jaszewski Tomasz  Kotarba Alicja  GRACJA - Zielona Góra Senior I S S
130  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV D 2 D 2
131  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków Senior II S D 1
132  Jeleń Mariusz  Jeleń Anna  TOP - ART - Lublin Senior I F 0 F 0
133  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno Senior II C 1 D 5
134  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin Senior II C 0 C 0
135  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  CLASSIC - Warszawa Senior I B 0 A 0
136  Jończyk Jan  Jończyk Ewa  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III F 0 F 0
137  Jończyk Jarosław  Włodarczyk Monika  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
138  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok Senior III B 3 C 6
139  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 B 1
140  Jóźwicki Mariusz  Jóźwicka Anna  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II F 0 F 0
141  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO - Opole Senior IV C 0 C 0
142  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 B 0
143  Kaczmarski Ireneusz  Kaczmarska Izabela  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 1
144  Kaleta Mateusz  Kaleta Anna  KARISMA Kraków Senior I B 4 B 3
145  Kaliciński Eugeniusz  Tarasiuk Elżbieta  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 1 F 0
146  Kaliński Krzysztof  Zawadzka Anna  ARTDANCE Senior I B 0 C 5
147  Kalla Mieczysław  Nowak Kamila  ASTRA LUNA - Wałcz Senior I F 0 F 2
148  Kamenets Ievgenii  Stasiewicz Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior II F 0 F 0
149  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia Senior I E 3 E 4
150  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 D 0
151  Karwatowski Michał  Szcześniak Beata  BAWINEK - Kraków Senior I A 8 B 7
152  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań Senior II E 0 E 2
153  Kasprzycki Radosław  Zwolińska Justyna  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 0 C 0
154  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS Senior II C 2 B 7
155  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa Senior II C 3 F 0
156  Kic Artur  Maciejczyk Dorota  NARCYZ Kraków Senior I E 0 E 0
157  Kimmel Marek  Krzynówek Anna  TANGO - Gdynia Senior III E 4 F 0
158  Kiszka Tomasz  Mrozowska-Kiszka Joanna  JUMP - Janów Lubelski Senior II F 0 F 1
159  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior III B 3 A 3
160  Klimas Roman  Klimas Maria  FRED ASTAIRE - Poznań Senior IV E 1 E 2
161  Klimaszewski Krzysztof  Sokół Małgorzata  DŻET - Rzeszów-Boguchwała Senior I A 0 B 0
162  Klimaszyński Piotr  Tomaszewska Anna  TANGO - Gdynia Senior I A 3 A 0
163  Kłudczyński Bogdan  Kłudczyńska Jadwiga  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
164  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan Senior I F 4 E 0
165  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior III E 4 E 2
166  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FRED ASTAIRE - Poznań Senior II F 4 C 5
167  Konopacki Rafał  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 6 S
168  Kopczyński Dawid  Popek Małgorzata  DANCE IMPERIUM - Pruszków Senior I B 2 A 1
169  Koterba Hieronim  Koterba Dorota  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
170  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  DREAM - Poznań Senior I E 3 E 0
171  Kotulski Adam  Kotulska Małgorzata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
172  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława Senior III F 1 F 2
173  Kowalski Jan  Kowalska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
174  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III A 1 F 0
175  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW Senior II F 0 F 0
176  Krawczyk Paweł  Krawczyk Maja  JUMP - Janów Lubelski Senior I F 0 F 1
177  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I D 0 D 0
178  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec Senior II D 1 D 1
179  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II B 0 B 0
180  Królikowski Tomasz  Jewchuticz-Królikowska Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
181  Kruczyński Mariusz  Kruczyńska Agata  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
182  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 1 B 1
183  Kryczka Szczepan  Nidzgorska-Kryczka Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 B 0
184  Krzykwa Jan  Hepner Elżbieta  WIKA - Olsztyn Senior IV F 0
185  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 1 B 1
186  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 1 F 0
187  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław Senior II F 4 F 0
188  Kudra Arkadiusz  Kudra Marzena  ESKADRA - Pabianice Senior II E 2 E 0
189  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior III D 0 D 0
190  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior IV F 3 F 2
191  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice Senior II F 1 F 1
192  Kurczyński Wojciech  Kurczyńska Lidia  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior IV F 0 F 0
193  Kurtyka Stanisław  Kurtyka Lucyna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
194  Kurzyna Łukasz  Fałek-Kurzyna Katarzyna  JUMP - Janów Lubelski Senior I
195  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior I A 0 F 1
196  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II D 0 E 3
197  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior I F 3 D 4
198  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 4 E 0
199  Lemieszek Michał  Gola Dominika  BALLROOM - Lublin Senior I S C 1
200  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III C 6 C 0
201  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV D 0 D 1
202  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior II D 3 E 4
203  Liszka Piotr  Zajda Dorota  BAWINEK - Kraków Senior I D 3 D 3
204  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior III C 0 D 1
205  Łagoda Jarosław  Łagoda Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
206  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 C 0
207  Łuczko Marek  Łuczko Dorota  BALANS - Lublin Senior III F 1 F 0
208  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II B 0 C 3
209  Łukasik Maciej  Huflejt-Łukasik Mirosława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
210  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior II C 6 S
211  Machnik Zbigniew  Witkowska Magdalena  BAWINEK - Kraków Senior I D 7 E 4
212  Maciejczyk Jan  Miechowska Karolina  Cor et Animus Senior I D 3 B 0
213  Maciejewski Krzysztof  Maciejewska Arleta  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 0 F 0
214  Maj Sławomir  Maj Renata  DCS BRWINÓW Senior III F 0
215  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I E 4 E 0
216  Majdak Mateusz  Turczak Magdalena  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
217  Majewski Ryszard  Sosnowska Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior III F 0 F 0
218  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  KIEPURA - Wrocław Senior I C 0 F 1
219  Malendowicz Przemysław  Waligóra Iwona  DIAMENT - Wrocław Senior I A 8 C 7
220  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior IV D 6 E 0
221  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin Senior I F 0 F 2
222  Marciniak Arkadiusz  Marciniak Beata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
223  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior III S D 2
224  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk Senior II A 2 A 1
225  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior III A 3 C 9
226  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 0 E 0
227  Maślanka Szczepan  Maślanka Magdalena  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
228  Matczak Marcin  Budziejowska Małgorzata  ESKADRA - Pabianice Senior I D 4 C 1
229  Matuszewski Piotr  Grabowska Karina Agnieszka  DUET - Warszawa Senior I A 13 B 0
230  Mazur Grzegorz  Jagodzińska-Mazur Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
231  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III A 6 A 2
232  Mazurkiewicz Jakub  Mizera Izabela  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior II F 0 F 0
233  Merchel Julian  Merchel Anna  FORUM - Zabrze Senior I F 0 E 1
234  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 1 F 4
235  Miąskiewicz Adam  Miąskiewicz Danuta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
236  Michalski Wojciech  Michalska Karolina  4STEP - Siechnice Senior II F 0 F 0
237  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 3 E 4
238  Mieszczak Janusz  Mieszczak Barbara  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III F 0 F 0
239  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior IV D 0 F 0
240  Mikołajewski Łukasz  Mikołajewska Maria Magdalena  CONZUA - Poznań Senior I F 0 F 0
241  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior IV E 1 E 1
242  Misiak Andrzej  Misiak Natalia  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
243  Miszczuk Mateusz  Wessalowska Joanna  CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk Senior I B 7 S
244  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior III B 0 D 0
245  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice Senior III E 1 E 1
246  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III C 4 A 4
247  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior I E 0 F 0
248  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III E 0 F 4
249  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II E 0 E 1
250  Motyka Łukasz  Motyka Honorata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior I F 0 F 0
251  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 3 F 0
252  Musiałkowski Piotr  Gaweł Paulina  DUET - Warszawa Senior I S
253  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III C 0 D 0
254  Myszak Sławomir  Zawojowska-Sobaszek Marzena  JUMP - Janów Lubelski Senior I F 1 F 0
255  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 5 B 4
256  Namysłowski Ryszard  Namysłowska Agata  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
257  Nartowski Mariusz  Nartowska Monika  KICK - Kielce Senior II E 0 F 2
258  Nędzewicz Mirosław  Roszak Barbara  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 S
259  Niegodzisz Jarosław  Niegodzisz Marzena  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
260  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II E 0 F 4
261  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 0 C 0
262  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 1
263  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior II D 3 D 0
264  Nocek Michał  Wiklińska Katarzyna  KLASA - Tarnów Senior I D 2 D 2
265  Nowak Jarosław  Dobrowolska-Bijak Agnieszka  DIAMENT - Wrocław Senior I D 0 D 0
266  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  ANIMA DANZA - Głogów Senior IV S S
267  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F 2 F 1
268  Nowakowski Ryszard  Pacewicz Joanna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
269  Nyrek Jerzy  Kenig Aleksandra  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 F 0
270  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S
271  Ochocki Konrad  Żaba Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior I F 0 F 0
272  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior III S
273  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior II B 1 F 0
274  Olejnik Konrad  Urbańska-Olejnik Agnieszka  POEZJA - Kościan Senior II F 0 F 0
275  Oleszko Wiesław  Oleszko Lucyna  JUMP - Janów Lubelski Senior II F 1 F 1
276  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Siechnice Senior II C 2 F 0
277  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  CLASSIC - Warszawa Senior III A 9
278  Ostrowski Łukasz  Orzechowska Sylwia Natalia  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I C 9 C 4
279  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  IGLICA - Wrocław Senior I B 1 S
280  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III D 0 D 0
281  Pakuła Robert  Bogdańska-Pakuła Żaneta  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
282  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II S D 5
283  Paruzel Mirosław  Bąkowska Bożena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior IV F 0
284  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice Senior IV B 9 A 0
285  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław Senior I B 7 B 6
286  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  KIEPURA - Wrocław Senior III S D 5
287  Pąk Sławomir  Pąk Anna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
288  Piotrowski Patryk  Mazur Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 A -1
289  Pisarek Piotr  Kowalczyk Dorota  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 1
290  Pisarek Sebastian  Pisarek Anna  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I F 0 F 1
291  Plezia Paweł  Plezia Jolanta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
292  Podraza Daniel  Podraza Patrycja  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 1 S
293  Polak Rafał  Polak Anna  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
294  Polański Tomasz  Polańska Barbara  MAGIC-DANCE - Lublin Senior II F 0 F 0
295  Polewski Kamil  Mirczewska Marta  ZORBA - Częstochowa Senior I C 0 A 2
296  Polubiec Emil  Malinowska-Polubiec Aneta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
297  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S S
298  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
299  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin Senior III S B 0
300  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S S
301  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II E 2 E 0
302  Prus Piotr  Borisovich Irina  BLACK DANCE - Gdańsk Senior III D 5
303  Przybylak Jacek  Przybylak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II F 1 F 1
304  Pudełko Daniel  Szczyrk Elżbieta  ST IMPRESJA Kęty Senior II F 0 F 1
305  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 2 E 1
306  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów Senior II E 0 E 3
307  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki Senior I F 2 F 3
308  Rębisz Łukasz  Rębisz Magdalena  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I F 0 F 0
309  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FRED ASTAIRE - Poznań Senior I S E 0
310  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior II C 3 E 0
311  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 4 E 2
312  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
313  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 2
314  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce Senior III E 6 F 0
315  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice Senior II E 3 E 0
316  Rybiński Robert  Rybińska Grażyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
317  Rybiński Witold  Rybińska Ewa  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
318  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior III B 0 B 0
319  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 B 0
320  Salamon Jarosław  Banaszkiewicz-Lorenc Monika  Dancebook Warszawa Senior II E 0 E 0
321  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań Senior I S A 2
322  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice Senior II E 3 E 2
323  Sawicz Zbigniew  Ilnicka Aneta  DANCE CENTER - Kluczbork Senior II F 0 F 2
324  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior III D 3 D 3
325  Sekuła Mateusz  Zacharska Ewa  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I F 0 C 1
326  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia Senior II C 3 D 6
327  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III C 9 D 0
328  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 2 D 5
329  Seweryn Daniel  Topolska Paulina  BAWINEK - Kraków Senior I B 3 C 5
330  Sieradzki Arkadiusz  Sieradzka Natalia  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior I C 5 C 5
331  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin Senior III C 8 E 1
332  Sionek Krzysztof  Cichowska-Sionek Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
333  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice Senior III A 6 S
334  Skiba Sławomir  Borkowicz Beata  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 0 F 0
335  Skibiński Lech  Skibińska Hanna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
336  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior III D 0 E 5
337  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły Senior II C 4 C 2
338  Słupecki Krzysztof  Rembowicz-Słupecka Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
339  Sobczak Ryszard  Buchalska-Sobczak Zenobia  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
340  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
341  Solarz Tomasz  Borkowska Katarzyna  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I A 0 A 12
342  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan Senior II E 1 F 2
343  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Częstochowa Senior IV D 7 C 0
344  Stachurski Władysław  Stachurska Barbara  ISKRA - Świdwin Senior I F 0 F 0
345  Stadejek Tomasz  Stadejek Mariola  TANGO - Gdynia Senior I F 0 F 0
346  Stanicki Bogdan  Lenard Magdalena  MYKA - Zamość Senior II F 0 F 0
347  Stanowski Grzegorz  Stanowska Marta  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
348  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 10 C 1
349  Starzycki Krzysztof  Wierzbicka Aleksandra  FAST-STEP Warszawa Senior I F 0 F 0
350  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  REPLAY - Złotoryja Senior IV D 2 A 4
351  Stasiński Roman  Stasińska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
352  Staszkiewicz Rafał  Staszkiewicz Urszula  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
353  Stawiński Jan  Pawelczyk Magdalena  JEDYNKA - Łódź Senior II E 5 F 2
354  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II C 6
355  Stępień Jacek  Stępień Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
356  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S B 0
357  Stępiński Andrzej  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III E 0 F 0
358  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia Senior III F 1 F 1
359  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa Senior III B 0
360  Strzępek Janusz  Strzępek Dorota  GRACJA - Krosno Senior II F 3 E 0
361  Such Zbigniew  Kogut Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 C 0
362  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III B 0 C 0
363  Supiński Maciej  Wróblewska Justyna  BAWINEK - Kraków Senior I E 4 F 3
364  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III S A 0
365  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV E 0 E 0
366  Szczeblewski Witold  Janiszewska Manuela  FAN - Toruń Senior II F 0 F 0
367  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 7 F 0
368  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior I F 2 F 2
369  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 4 E 3
370  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III D 0 F 0
371  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior II E 3 D 0
372  Szendera Julian  Grabska Sylwia  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior I D 1 C 0
373  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior I D 1 D 0
374  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S
375  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior II B 7 B 2
376  Szydłowski Przemysław  Abelyan Rużanna  ASTRA - Szczecin Senior I D 0 D 5
377  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III C 3 C 0
378  Szymańczyk Rafał  Tuszyńska-Plach Ewa  DANCELOOK - Gliwice Senior II F 0 F 3
379  Szymański Bartłomiej  Kuśmierz Barbara  PROGRESS - Warszawa Senior I B 8 C 4
380  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  AKCENT - Będzin Senior I D 0 F 0
381  Szyrwiński Bogdan  Foltyńska Patrycja  Cor et Animus Senior I E 4 E 4
382  Śliwa Robert  Budrewicz-Śliwa Dorota  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III F 0 F 0
383  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II F 0 F 0
384  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S S
385  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 3 B 11
386  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior III E 0 F 1
387  Tołoczko Arkadiusz  Tołoczko Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 4
388  Turek Jacek  Turek Monika  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior II F 0 F 1
389  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II C 4
390  Typański Paweł  Pawlak Wiesława  FINEZJA - Poznań Senior III D 0 D 0
391  Urban Radosław  Jasnosz Katarzyna  DIAMENT - Wrocław Senior I F 1 F 0
392  Urman Michał  Pietrucha - Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I A 9
393  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior III C 5 C 0
394  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III E 2 F 0
395  Waldron Michael  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior IV C 5 D 6
396  Walewski Jacek  Walewska Ewa  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
397  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV E 0 F 4
398  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  STARLIGHT Zielona Góra Senior III D 0 C 2
399  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice Senior II D 0 E 2
400  Wątorski Jerzy  Pawlikowska-Walczak Ewa  DANCELOOK - Gliwice Senior II F 0 F 0
401  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły Senior II D 2 B 0
402  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW - Żory Senior IV E 0 E 1
403  Wieczorek Grzegorz  Moroń Marta  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I C 5 C 6
404  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów Senior II F 4 F 2
405  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II C 2 F 0
406  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I C 3 F 0
407  Wiktorowicz Bogdan  Wiktorowicz Bogumiła  DCS BRWINÓW Senior II F 1 F 0
408  Wilk Grzegorz  Wilk Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
409  Wilk Paweł  Wilk Adriana  RYTM - Chełm Senior III F 2 F 1
410  Wilk Piotr  Piotrowska-Wilk Monika  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
411  Winogrodzki Jacek  Winogrodzka Joanna  SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń Senior III F 0 F 0
412  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość Senior II E 3 E 3
413  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno Senior IV D 0 E 1
414  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S
415  Wojtas Andrzej  Schindler Joanna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
416  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III B 0 D 4
417  Woźniak Adam  Woźniak Małgorzata  DCS BRWINÓW Senior I F 0 F 0
418  Woźniak Andrzej  Lisiewicz Anna  JEDYNKA - Łódź Senior IV D 4 D 4
419  Woźniak Krzysztof  Wawer Agata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
420  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 B 4
421  Wójcik Łukasz  Jaśkaniec Anna  ARTDANCE Senior I C 5 B 6
422  Wójcik Sebastian  Jakubczak Katarzyna  TOP - ART - Lublin Senior II F 0 F 0
423  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I E 3 F 2
424  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior II E 5 E 4
425  Wróblewski Dariusz  Wróblewska Krystyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
426  Wydmuch Grzegorz  Wydmuch Katarzyna  ZORBA - Częstochowa Senior II D 1 D 7
427  Wypych Piotr  Wypych Anna  DCS BRWINÓW Senior III F 1 F 0
428  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań Senior II F 0 C 1
429  Wyszyński Robert  Wyszyńska Grażyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
430  Zaborowski Marek  Tokłowicz Eliza  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior I D 6 E 4
431  Zając Jacek  Zając Bożena  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
432  Zasim Piotr  Zasim Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
433  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków Senior III C 6 A 0
434  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior III D 2 D 0
435  Zbrocki Konrad  Zbrocka Magdalena  SENSO - Rzeszów Senior III F 0 F 2
436  Zdebski Michał  Zdeska Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior I C 1 C 0
437  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior II C 0 C 0
438  Zisopulos Thomas  Stępień Alekasndra  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
439  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia Senior I D 6 C 0
440  Żaba Andrzej  Frączek Katarzyna  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 B 0




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT