Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 07-03-2021

 

Kolorem czerwonym oznaczono pary lub kluby bez opłat zarejestrowanych w bazie.

NULL

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 0
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II D 5 D 1
3  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 3 E 5
4  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior III D 0 D 0
5  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 7 C 4
6  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice Senior II E 1 F 2
7  Baran Michał  Dyk Ewa  ESENS - Wrocław Senior I A 5 S
8  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III C 4 C 0
9  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 E 0
10  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
11  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   S
12  Bartkowski Kazimierz  Bartkowska Maria  SWING Żywiec-Kuków Senior IV F 0 F 0
13  Bartuś Wojciech  Pawlik-Bartuś Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior II E 3 F 0
14  Basak Jarosław  Basak Beata  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S B 9
15  Bassara Maciej  Witek Anna  BAWINEK - Kraków Senior I F 1 F 0
16  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior III B 0 B 0
17  Bąk Ryszard  Czerwieniec-Bąk Joanna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
18  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów Senior III F 4 E 0
19  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II D 0 D 0
20  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II D 4 D 4
21  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 S
22  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 2 C 2
23  Blacha Leszek  Blacha Beata  TEAM - Ornontowice Senior II F 0 F 0
24  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło Senior I F 2 F 2
25  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa Senior III F 1 F 1
26  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  CLASSIC - Warszawa Senior III C 6 D 5
27  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II E 0 F 0
28  Bolek Marek  Bolek Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 2 F 0
29  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin Senior II E 0 F 1
30  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II D 0 D 0
31  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin Senior II D 0 D 1
32  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
33  Burczyk Sebastian  Glinicka-Grabowy Marta  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 7 B 7
34  Burdziuk Krzysztof  Burdziuk Justyna  DZIUPLA - Poznań Senior II F 3 F 0
35  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior II   B 1
36  Cechowicz Radosław  Cechowicz Marta  BALANS - Lublin Senior II F 0 F 0
37  Chernenko Sergey  Warzyńska Angelika  POLISH CLUB - Warszawa Senior I   S
38  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
39  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość Senior II   F 2
40  Choduń Andrzej  Choduń Kaziniera  MYKA - Zamość Senior III F 2  
41  Chojecki Mariusz  Chojecka Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
42  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II S
43  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior III S D 2
44  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 C 0
45  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III A 3 A 0
46  Ciebień Adam  Bijak-Ciebień Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
47  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II E 5 F 2
48  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  ST IMPRESJA Kęty Senior III A 0 B 7
49  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I D 1 D 0
50  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior III D 2 D 0
51  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III D 2 D 0
52  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II C 0 B 0
53  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 4 F 0
54  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior IV S S
55  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior IV C 0 D 3
56  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 0 A 10
57  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior II E 0 F 3
58  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II C 1 C 2
59  Dobaczewski Adam  Dobaczewska Lucyna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
60  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec Senior I S D 3
61  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II S A 0
62  Dobrowolski Dominik  Urman Monika  AKSEL - Rzeszów Senior I B 11 B 1
63  Domszy Dariusz  Papaj Agnieszka  IMPULS - Prochowice Senior II F 1 F 1
64  Drewniak Dariusz  Drewniak Aleksandra  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
65  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań Senior III B 2 B 0
66  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior III E 1 F 0
67  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior III B 0 C 0
68  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów Senior III D 0 E 2
69  Dziok Rafał  Teśluk Elwira  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 4 F 4
70  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
71  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 D 0
72  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior III D 3 C 1
73  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV C 9
74  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 0
75  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin Senior II F 0 E 0
76  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior III C 0 D 9
77  Furman Sylwester  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior IV E 4 E 4
78  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań Senior I B 1 B 3
79  Gałek Michał  Gałek Klaudia  DUET - Warszawa Senior I B 1 S
80  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior IV F 0 F 0
81  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów Senior I C 2 D 2
82  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW - Żory Senior IV F 2 F 3
83  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III D 1 D 3
84  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I B 0 S
85  Gniadek-Zając Grzegorz  Stec Marta  BAWINEK - Kraków Senior I C 5 C 5
86  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 1 D 0
87  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 D 0
88  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III F 4 F 0
89  Górny Marcin  Górny Katarzyna  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
90  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec Senior II A 5 S
91  Grabka Janusz  Grabka Joanna  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior III F 0 E 1
92  Grodecki Paweł  Grodecka Renata  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 0
93  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F 0 F 0
94  Gryń Karol  Łaszczyk Joanna  SEMPRE - Kraków Senior I D 0 E 0
95  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II C 0
96  Grzegorzek Krzysztof  Grzegorzek Monika  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
97  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 7 D 2
98  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań Senior II E 2 E 5
99  Harazim Szymon  Harazim Kinga  POLISH CLUB - Warszawa Senior I A 0 S
100  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  MGOKIR Senior III D 0 F 0
101  Holski Maciej  Tyl Katarzyna  PRESTIGE - Białystok Senior I A 0 S
102  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III A 3 S
103  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior II S B 7
104  Hull Andrzej  Kucharczyk Barbara  IDEA - Kraków Senior I C 3 S
105  Jabłoński Adam  Głowacka Dorota  JEDYNKA - Łódź Senior III F 0 F 0
106  Jabłoński Adam  Borys Marlena  KADRYL - Białystok Senior I A 2 B 1
107  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 1 E 1
109  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior III C 6 F 0
110  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II B 1 B 9
111  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 1 S
112  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior III C 1 C 5
113  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior II E 0 E 0
114  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań Senior I E 4 D 2
115  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów Senior III F 1 F 0
116  Jaszewski Tomasz  Kotarba Alicja  GRACJA - Zielona Góra Senior I S S
117  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV D 1 D 2
118  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków Senior II S D 1
119  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno Senior II C 0 D 3
120  Jędrusiak Rafał  Grończak Ewa  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
121  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin Senior II C 0 C 0
122  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  CLASSIC - Warszawa Senior I B 0 B 11
123  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok Senior III B 0 C 0
124  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 B 1
125  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO Senior IV C 0 C 0
126  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 B 0
127  Kaczmarski Ireneusz  Kaczmarska Izabela  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 1
128  Kaleta Mateusz  Kaleta Anna  KARISMA Kraków Senior I B 4 B 3
129  Kaliński Krzysztof  Zawadzka Anna  ARTDANCE Senior I B 0 C 5
130  Kalla Mieczysław  Nowak Kamila  ASTRA LUNA - Wałcz Senior I F 0 F 2
131  Kamenets Ievgenii  Stasiewicz Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior II F 0 F 0
132  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia Senior I F 2 F 2
133  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 D 0
134  Karwatowski Michał  Szcześniak Beata  BAWINEK - Kraków Senior I A 8 B 7
135  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań Senior II E 0 E 2
136  Kasprzycki Radosław  Zwolińska Justyna  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 0 C 0
137  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa Senior II C 3 F 0
138  Kic Artur  Maciejczyk Dorota  NARCYZ Kraków Senior I E 0 E 0
139  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior III B 3 A 3
140  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań Senior IV E 1 E 2
141  Klimaszewski Krzysztof  Sokół Małgorzata  DŻET - Rzeszów-Boguchwała Senior I A 0 B 0
142  Klimaszyński Piotr  Tomaszewska Anna  TANGO - Gdynia Senior I A 3 A 0
143  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan Senior I F 1 F 1
144  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior III E 4 E 2
145  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań Senior II F 3 C 4
146  Koniarz Tomasz  Ciślak Agata  BAWINEK - Kraków Senior I S B 0
147  Konopacki Rafał  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 6 S
148  Kopczyński Dawid  Popek Małgorzata  DANCE IMPERIUM - Pruszków Senior I B 2 A 1
149  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior I E 3 E 0
150  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława Senior III F 1 F 2
151  Kowalski Jan  Kowalska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
152  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III A 0 F 0
153  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW Senior II F 0 F 0
154  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I D 0 D 0
155  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec Senior II D 0 D 0
156  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II B 0 B 0
157  Kruczyński Mariusz  Kruczyńska Agata  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
158  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 1 B 1
159  Krzykwa Jan  Hepner Elżbieta  WIKA - Olsztyn Senior IV F 0
160  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 1 B 1
161  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 1 F 0
162  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław Senior II F 3 F 0
163  Kudra Arkadiusz  Kudra Marzena  ESKADRA - Pabianice Senior II E 2 E 0
164  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior III D 0 D 0
165  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior IV F 3 F 2
166  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice Senior II F 1 F 1
167  Kurczyński Wojciech  Kurczyńska Lidia  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior IV F 0 F 0
168  Kurtyka Stanisław  Kurtyka Lucyna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
169  Kurzyna Łukasz  Fałek-Kurzyna Katarzyna  JUMP - Janów Lubelski Senior I
170  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior I B 2 F 1
171  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II D 0 E 3
172  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior I F 3 D 0
173  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 4 E 0
174  Lasocki Sebastian  Rzeszowska Magda  RONDO - Rybnik Senior I D 0
175  Lemieszek Michał  Gola Dominika  BALLROOM - Lublin Senior I S C 1
176  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III C 6 C 0
177  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość Senior IV B 0 E 0
178  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV D 0 D 1
179  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior II D 3 E 4
180  Liszka Piotr  Rębisz Katarzyna  BAWINEK - Kraków Senior I D 5 D 2
181  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior III C 0 D 0
182  Łaganowski Rafał  Łaganowska Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
183  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 D 6
184  Łuczko Marek  Łuczko Dorota  BALANS - Lublin Senior III F 0 F 0
185  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II B 0 C 3
186  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior II C 6 S
187  Machnik Zbigniew  Witkowska Magdalena  BAWINEK - Kraków Senior I D 4 E 4
188  Maciejczyk Jan  Miechowska Karolina  Cor et Animus Senior I D 2 B 0
189  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I E 3 E 0
190  Majdak Mateusz  Turczak Magdalena  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
191  Majewski Ryszard  Sosnowska Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior III F 0 F 0
192  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  KIEPURA - Wrocław Senior I C 0 F 0
193  Malendowicz Przemysław  Waligóra Iwona  DIAMENT - Wrocław Senior I A 8 C 5
194  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior IV D 3 E 0
195  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin Senior I F 0 F 1
196  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior III S D 2
197  Markowski Wojciech  Damasevich Natalia   Senior II A 0 A 0
198  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior III A 0 C 6
199  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 0 E 0
200  Maślanka Szczepan  Maślanka Magdalena  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
201  Matczak Marcin  Budziejowska Małgorzata  ESKADRA - Pabianice Senior I D 4 C 0
202  Matuszewski Piotr  Grabowska Karina Agnieszka  DUET - Warszawa Senior I A 12 B 0
203  Mazur Andrzej  Chwist-Mazur Aleksandra  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 0
204  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III A 2 A 2
205  Mazurkiewicz Jakub  Mizera Izabela  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior II F 0 F 0
206  Merchel Julian  Merchel Anna  FORUM - Zabrze Senior I F 0 E 1
207  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 1 F 4
208  Miąskiewicz Adam  Miąskiewicz Danuta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
209  Michalski Wojciech  Michalska Karolina  4STEP - Siechnice Senior II F 0 F 0
210  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 3 E 3
211  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior IV D 0 F 0
212  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior IV E 1 E 1
213  Misiak Andrzej  Misiak Natalia  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
214  Miszczuk Mateusz  Wessalowska Joanna  CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk Senior I B 7 S
215  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior III B 0 D 0
216  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice Senior III F 2 F 1
217  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III C 2 A 3
218  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior I E 0 F 0
219  Moś Adam  Moś Agnieszka  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 1
220  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 4 F 4
221  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II E 0 E 1
222  Motyka Łukasz  Motyka Honorata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior I F 0 F 0
223  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 3 F 0
224  Musiałkowski Piotr  Gaweł Paulina  DUET - Warszawa Senior I S
225  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III C 0 D 0
226  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 3 B 4
227  Namysłowski Ryszard  Namysłowska Agata  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
228  Nartowski Mariusz  Nartowska Monika  KICK - Kielce Senior II F 1 F 1
229  Nędzewicz Mirosław  Roszak Barbara  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 S
230  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II F 4 F 4
231  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 0 C 0
232  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 0
233  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior II D 1 D 0
234  Nocek Michał  Wiklińska Katarzyna  KLASA - Tarnów Senior I D 2 D 2
235  Nowak Jarosław  Dobrowolska-Bijak Agnieszka  DIAMENT - Wrocław Senior I D 0 D 0
236  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  ANIMA DANZA - Głogów Senior IV S A 0
237  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F 1 F 1
238  Nyrek Jerzy  Kenig Aleksandra  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 F 0
239  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S
240  Ochocki Konrad  Żaba Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior I F 0 F 0
241  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior III S
242  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior II B 0 F 0
243  Olejnik Konrad  Urbańska-Olejnik Agnieszka  POEZJA - Kościan Senior II F 0 F 0
244  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Siechnice Senior II C 2 F 0
245  Omernik Grzegorz  Krzynówek Anna  TANGO - Gdynia Senior I F 2 F 3
246  Ordowski Maciej  Zajda Dorota  BAWINEK - Kraków Senior I D 0 E 3
247  Ortwein Rafał  Czechura Gabriela  BAWINEK - Kraków Senior I D 3
248  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  CLASSIC - Warszawa Senior III A 9
249  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice Senior III E 4 D 5
250  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  IGLICA - Wrocław Senior I B 1 S
251  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III D 0 D 0
252  Pakuła Robert  Bogdańska-Pakuła Żaneta  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
253  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II S D 5
254  Paruzel Mirosław  Bąkowska Bożena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior IV F 0
255  Pasieko Przemysław  Hammerling-Papsdorf Jolanta  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III D 0 F 0
256  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice Senior IV B 7 A 0
257  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław Senior I B 6 B 6
258  Pąk Sławomir  Pąk Anna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
259  Piotrowski Patryk  Mazur Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 A -1
260  Pisarek Piotr  Kowalczyk Dorota  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 1
261  Pisarek Sebastian  Pisarek Anna  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I F 0 F 1
262  Podraza Daniel  Podraza Patrycja  SzT eMiKa - Tarnów Senior I C 1 S
263  Polak Rafał  Polak Anna  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
264  Polewski Kamil  Mirczewska Marta  ZORBA - Częstochowa Senior I C 0 A 2
265  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S S
266  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
267  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin Senior III S B 0
268  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S S
269  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II E 2 E 0
270  Pudełko Daniel  Szczrk Elżbieta  ST IMPRESJA Kęty Senior II F 0 F 1
271  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 0 E 0
272  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów Senior II F 3 E 2
273  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki Senior I F 2 F 2
274  Rębisz Łukasz  Rębisz Magdalena  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I F 0 F 0
275  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I S E 0
276  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice Senior IV D 7 B 0
277  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior II C 3 E 0
278  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 4 E 2
279  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
280  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 2
281  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce Senior III E 5 F 0
282  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice Senior II E 3 E 0
283  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior III B 0 B 0
284  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 B 0
285  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań Senior I S A 2
286  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice Senior II E 1 E 0
287  Sawicz Zbigniew  Ilnicka Aneta  DANCE CENTER - Kluczbork Senior II F 0 F 0
288  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior III D 2 D 2
289  Sekuła Mateusz  Zacharska Ewa  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I F 0 C 0
290  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia Senior II D 3 D 2
291  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III C 5 D 0
292  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 2 D 5
293  Seweryn Daniel  Topolska Paulina  BAWINEK - Kraków Senior I B 3 C 5
294  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin Senior III C 5 E 1
295  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice Senior III A 4 S
296  Skiba Sławomir  Borkowicz Beata  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 0 F 0
297  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior III D 0 E 3
298  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły Senior II C 0 C 0
299  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
300  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan Senior II E 1 F 1
301  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Częstochowa Senior IV D 7 C 0
302  Stachueski Władysław  Stachurska Barbara  ISKRA - Świdwin Senior I F 0 F 0
303  Stanowski Grzegorz  Stanowska Marta  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
304  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 10 C 1
305  Starowicz Piotr  Drożyner - Starowicz Paulina  MUZA - Olsztyn Senior I S B 6
306  Starzycki Krzysztof  Wierzbicka Aleksandra  FAST-STEP Warszawa Senior I F 0 F 0
307  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  REPLAY - Złotoryja Senior IV D 2 A 2
308  Stasiński Roman  Stasińska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
309  Staszkiewicz Rafał  Staszkiewicz Urszula  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
310  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź Senior III C 0 F 3
311  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II C 4
312  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S B 0
313  Stępiński Andrzej  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III E 0 F 0
314  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia Senior III F 1 F 1
315  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa Senior III B 0
316  Strzępek Janusz  Strzępek Dorota  GRACJA - Krosno Senior II F 3 E 0
317  Such Zbigniew  Kogut Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 C 0
318  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III B 0 C 0
319  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III S A 0
320  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV E 0 E 0
321  Szczeblewski Witold  Janiszewska Manuela  FAN - Toruń Senior II F 0 F 0
322  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 7 F 0
323  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior I F 2 F 2
324  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 3 E 3
325  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III D 0 F 0
326  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków Senior II E 3 D 0
327  Szendera Julian  Grabska Sylwia  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior I D 1 C 0
328  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior I D 0 D 0
329  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S
330  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior II B 7 B 2
331  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior III B 1 C 0
332  Szydłowski Przemysław  Abelyan Rużanna  ASTRA - Szczecin Senior I D 0 D 3
333  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III D 5 D 1
334  Szymański Bartłomiej  Kuśmierz Barbara  PROGRESS - Warszawa Senior I B 8 C 4
335  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  AKCENT - Będzin Senior I D 0 F 0
336  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin Senior II B 0 B 0
337  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II F 0 F 0
338  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S S
339  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 3 B 11
340  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior III E 0 F 1
341  Turek Jacek  Turek Monika  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior II F 0 F 1
342  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II C 4
343  Typański Paweł  Pawlak Wiesława  FINEZJA - Poznań Senior III E 3 D 0
344  Urban Radosław  Jasnosz Katarzyna  DIAMENT - Wrocław Senior I F 1 F 0
345  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior III C 3 C 0
346  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III F 0 F 0
347  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV E 0 F 4
348  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  STARLIGHT Zielona Góra Senior III D 0 D 7
349  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice Senior II D 0 E 2
350  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły Senior II E 6 B 0
351  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW - Żory Senior IV E 0 E 1
352  Wieczorek Grzegorz  Moroń Marta  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I C 5 C 5
353  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów Senior II F 4 F 2
354  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II C 2 F 0
355  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I C 1 F 0
356  Wiktorowicz Bogdan  Wiktorowicz Bogumiła  DCS BRWINÓW Senior II F 0 F 0
357  Wilk Grzegorz  Wilk Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
358  Wilk Paweł  Wilk Adrianna  RYTM - Chełm Senior III F 0 F 0
359  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość Senior II F 1 F 1
360  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno Senior IV D 0 E 0
361  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S
362  Wojtas Andrzej  Schindler Joanna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
363  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III B 0 D 4
364  Woźniak Andrzej  Lisiewicz Anna  JEDYNKA - Łódź Senior IV D 4 D 4
365  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 B 1
366  Wójcik Łukasz  Jaśkaniec Anna  ARTDANCE Senior I C 5 B 6
367  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I F 4 F 2
368  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior II E 2 E 2
369  Wydmuch Grzegorz  Wydmuch Katarzyna  ZORBA - Częstochowa Senior II D 1 D 7
370  Wypych Piotr  Wypych Anna  DCS BRWINÓW Senior III F 0 F 0
371  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań Senior II F 0 C 0
372  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków Senior III C 6 A 0
373  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior III D 2 D 0
374  Zbrocki Konrad  Zbrocka Magdalena  SENSO - Rzeszów Senior III F 0 F 2
375  Zdebski Michał  Zdeska Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior I C 1 C 0
376  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior II C 0 C 0
377  Zisopulos Thomas  Stępień Alekasndra  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
378  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia Senior I D 2 D 2
379  Żaba Andrzej  Frączek Katarzyna  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 B 0




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT