Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 08-01-2023

 

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 2 F 2
2  Adamczyk Bogusław  Wrońska-Ryś Agnieszka  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F 0  
3  Adamczyk Bogusław  Gąsior Anna  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 0 F 0
4  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II C 0 D 1
5  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior III C 1 D 0
6  Baj Jacek  Baj Katarzyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II E 0 E 0
7  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior III D 1 D 2
8  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior IV D 7 C 4
9  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice Senior II D 1 D 0
10  Baran Kamil  Częczek Julia  PERFECT DANCE - Kraków Senior I S B 1
11  Baran Michał  Dyk Ewa  ESENS - Wrocław Senior I S S
12  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III C 7 C 0
13  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 D 0
14  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
15  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   S
16  Bartkowski Kazimierz  Bartkowska Maria  SWING Żywiec-Kuków Senior IV F 0 F 0
17  Bartuś Wojciech  Pawlik-Bartuś Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior II C 0 F 0
18  Basak Jarosław  Basak Beata  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S B 9
19  Bassara Maciej  Witek Anna  INFINITY - Kraków Senior I F 1 F 0
20  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior III B 4 B 2
21  Bąk Ryszard  Czerwieniec-Bąk Joanna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
22  Becla Wacław  Targońska Urszula  SENSO - Rzeszów Senior II E 1 E 1
23  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Bieruń Senior II C 1 D 0
24  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II C 3 C 8
25  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II D 0 S
26  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III D 3 C 2
27  Bijak Sebastian  Bijak-Dobrowolska Agnieszka  DIAMENT - Wrocław Senior I   D 0
28  Blazek Martin  Mikołajczyk Magdalena  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I E 6 C 5
29  Błaszczyk Łukasz  Sieraszewska Ewelina  SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz Senior I B 7 A 4
30  Błażejewski Krzysztof  Błażejewska Katarzyna  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III F 0 F 0
31  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 2 F 2
32  Bocian Cezary  Żochowska-Bocian Katarzyna  ST Iluzja Trzebinia Senior I F 1 F 1
33  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa Senior III F 1 F 1
34  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  CLASSIC - Warszawa Senior III C 6 D 5
35  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior III E 0 F 0
36  Bolek Marek  Bolek Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III C 0 F 0
37  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin Senior III E 4 E 0
38  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II D 0 D 0
39  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin Senior II D 0 D 7
40  Bożek Sławomir  Bożek Agnieszka  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III E 0 F 0
41  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
42  Bronikowski Wojciech  Bronikowska Agata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
43  Bugajczyk Krzysztof  Bugajczyk Agnieszka  DCS BRWINÓW Senior III E 2 F 0
44  Burczyk Sebastian  Glinicka-Grabowy Marta  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 7 B 7
45  Burdziuk Krzysztof  Burdziuk Justyna  DZIUPLA - Poznań Senior II D 1 F 0
46  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior II   B 1
47  Bystrzycki Piotr  Wawrzyniak Olga  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior II F 3 F 3
48  Cechowicz Radosław  Cechowicz Marta  MAGIC-DANCE - Lublin Senior III D 0 F 0
49  Cepak Adam  Gülhan Joanna  SKT Regis Bochnia Senior I E 2 D 0
50  Chabros Mateusz  Wcisło Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior I C 0 D 4
51  Chernenko Sergii  Warzyńska Angelika  POLISH CLUB - Warszawa Senior I   S
52  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
53  Chojecki Mariusz  Chojecka Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
54  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III S
55  Chrukin Marek  Chrukin Halina  RONDO - Rybnik Senior III F 0 E 1
56  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior IV S D 2
57  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior IV B 0 C 0
58  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III S A 4
59  Ciebień Adam  Bijak-Ciebień Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior IV D 6 D 0
60  Ciebień Wojciech  Ciebień Izabela  AKSEL - Rzeszów Senior I F 4 F 4
61  Ciok Michał  Mitka Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 B 6
62  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  ST IMPRESJA Kęty Senior III A 0 B 7
63  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I D 2 D 4
64  Czapliński Mariusz  Kalińska Monika  WIKA - Olsztyn Senior I F 0 F 0
65  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior IV D 2 D 0
66  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  ST IMPRESJA Kęty Senior III B 5 D 0
67  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  Studio Kreacji Tańca Bydgoszcz Senior II C 0 B 0
68  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior III E 5 F 0
69  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior IV S S
70  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior IV C 1 D 5
71  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 0 A 10
72  Dąbek Artur  Dąbek Agnieszka  ST Iluzja Trzebinia Senior I C 0 B 0
73  Dąbrowski Andrzej  Dąbrowska Barbara  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
74  Deierling Arkadiusz  Szulik Małgorzata  RYTM - Żory Senior I A 8
75  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  ATHINA - Oława Senior III E 0 F 3
76  Dębkowski Łukasz  Dębkowska Urszula  DCS BRWINÓW Senior II F 0 E 1
77  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II C 6 C 2
78  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II S A 0
79  Dobrowolski Dominik  Urman Monika  AKSEL - Rzeszów Senior I B 11 B 1
80  Dolhalov Serhii  Kurzydem Lucyna  RONDO - Rybnik Senior II F 0 D 0
81  Dominiczak Krzysztof  Dominiczak Blanka  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II F 1 F 0
82  Domszy Dariusz  Papaj Agnieszka  IMPULS - Prochowice Senior II E 1 E 2
83  Drewniak Dariusz  Drewniak Aleksandra  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
84  Drozdowski Krzysztof  Drozdowska Danuta  Akademia Tańca Kobierzyce Senior III F 0 F 0
85  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  TOP DANCE STUDIO - Poznań Senior III B 3 B 0
86  Drzazga Krzysztof  Smoleń-Drzazga Katarzyna  IMPERIA - Kraków Senior I E 0 C 0
87  Dudzik Krzysztof  Gąsior Anna  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 0
88  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior III C 0 F 0
89  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior III B 5 C 0
90  Dyjur Witold  Wojtyła-Dyjur Anna  Akademia Tańca Kobierzyce Senior II F 2 F 2
91  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów Senior III D 3 D 0
92  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
93  Faliński Przemysław  Chmielińska Maja  Corte Dance Progress Senior I C 5 S
94  Faliszewski Stanisław  Faliszewska Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
95  Fanelli Nicola  Golińska Iwona  Dancers United - WARSZAWA Senior I A 8
96  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 D 1
97  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior III D 3 C 1
98  Fiksa Marek  Rychlewska Anna  FILEMON - Szamotuły Senior II C 1 C 2
99  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV B 0
100  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 0
101  Filipiuk Adam  Filipiuk Jowita  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
102  Florczyk Maciej  Biniak Jolanta  FILEMON - Szamotuły Senior III E 1 E 0
103  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin Senior II F 0 E 0
104  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior III A 0 B 0
105  Furman Sylwester  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior IV D 2 E 4
106  Galas Janusz  Laskowska Gabriela  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II E 4 F 2
107  Galasiak Sebastian  Galasiak Izabela  STARLIGHT Zielona Góra Senior II F 4 F 1
108  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  DANCE CENTER - Poznań Senior I B 6 B 6
109  Gałek Michał  Gałek Klaudia  DUET - Warszawa Senior I B 1 S
110  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior IV F 0 F 0
111  Gąsiur Michał  Nocuń Paulina  TANGO - Gdynia Senior I C 1 C 1
112  Geratowski Michał  Geratowska Alicja  TANGO - Gdynia Senior I F 5 F 5
113  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  RYTM - Żory Senior IV F 3 F 3
114  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior IV D 1 D 3
115  Gniadek-Zając Grzegorz  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior I D 6
116  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 2 D 0
117  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 D 0
118  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E 5 F 0
119  Goral Maciej  Kurdziel Angelika  TOP - ART - Lublin Senior I E 5 C 8
120  Gorbat Robert  Wesołowska-Gorbat Teresa  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior IV F 3 E 0
121  Góra Piotr  Góra Izabella  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
122  Górny Marcin  Górny Katarzyna  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
123  Górowski Piotr  Legutko-Górowska Małgorzata  CUBANA - Nowy Targ Senior III E 0 E 0
124  Grabka Janusz  Grabka Joanna  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior III F 0 E 5
125  Grodecki Paweł  Grodecka Renata  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 0
126  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II E 2 E 2
127  Gryń Karol  Łaszczyk Joanna  SEMPRE - Kraków Senior I D 0 E 0
128  Grzebiela Rafał  Owczarek Izabela  ISKRA - Praszka Senior I A 0 A 6
129  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II C 3
130  Grzegorzek Krzysztof  Grzegorzek Monika  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 E 3
131  Grześ Robert  Gmurkowska Beata  IMPULS - Prochowice Senior II E 0 F 1
132  Guzicki Błażej  Guzicka Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
133  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior II B 7 D 2
134  Halama Paweł  Robak Natalia  INFINITY - Kraków Senior I E 3 D 1
135  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań Senior III D 0 B 0
136  Harazin Adam  Harazin Aleksandra  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 C 0
137  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  MGOKIR Senior III D 0 F 0
138  Hoffmann Peter  Lachetta Therese  BAS DANCE - Wrocław Senior III F 0 F 0
139  Holski Maciej  Tyl Katarzyna  INFINITY - Kraków Senior I A 0 S
140  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III A 3 S
141  Hołubek Adam  Hołubek Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 4 F 1
142  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior II S B 7
143  Hull Andrzej  Kucharczyk Barbara  IDEA - Kraków Senior I C 3 S
144  Ilnicki Andrzej  Ilnicka Aneta  Akademia Tańca Kobierzyce Senior II F 0 F 1
145  Irlik Ireneusz  Irlik Małgorzata  UKTS LEW Legnica Senior III F 1 F 0
146  Izzo Lorenzo  Lubaszewska Magdalena  LIDER - Lublin Senior I S
147  Jabłoński Adam  Głowacka Dorota  JEDYNKA - Łódź Senior III F 0 F 0
148  Jabłoński Adam  Drożyner Paulina  KADRYL - Białystok Senior I A 9 B 4
149  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II C 0 D 0
150  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia Senior II C 0 C 6
151  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN Toruń Senior IV B 1 F 0
152  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II B 4 B 12
153  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 1 S
154  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior III C 1 C 6
155  Jasiński Jarosław  Jasińska Olga  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III F 1 F 0
156  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior II D 0 E 0
157  Jastrzębski Jarosław  Góra Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior I B 12 A 0
158  Jasyk Krzysztof  Turek Jolanta  IMPULS - Prochowice Senior III F 2 F 2
159  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań Senior I E 4 D 4
160  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów Senior III F 2 F 0
161  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV D 3 D 2
162  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków Senior III S D 1
163  Jeleń Mariusz  Jeleń Anna  TOP - ART - Lublin Senior II F 0 F 3
164  Jesień Krzysztof  Jesień Żaneta  UKS KORDASZEWSCY Senior I D 0 D 0
165  Jesionek Tomasz  Ziemniak Katarzyna  BLACK DANCE - Gdańsk Senior II D 0 A 0
166  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno Senior III A 1 A 0
167  Jędro Jacek  Jędro Emiliana  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior I B 0 C 0
168  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin Senior III B 0 C 0
169  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  CLASSIC - Warszawa Senior I B 0 A 3
170  Jończyk Jan  Jończyk Ewa  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior IV F 0 F 0
171  Jończyk Jarosław  Włodarczyk Monika  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
172  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok Senior III A 0 S
173  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 B 1
174  Józefowicz Daniel  Intrys Joanna  BRASIL - WARSZAWA Senior I C 1 B 0
175  Jóźwicki Mariusz  Jóźwicka Anna  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II F 0 F 0
176  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 B 0
177  Kaczmarski Ireneusz  Kaczmarska Izabela  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 1
178  Kahl Miron  Adamczyk Kasandra  MARGO - Leszno Senior I B 3 A -1
179  Kaleta Mateusz  Kaleta Anna  KARISMA Kraków Senior I B 4 B 3
180  Kaliciński Eugeniusz  Tarasiuk Elżbieta  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 1 F 1
181  Kaliński Krzysztof  Zawadzka Anna  ARTDANCE Senior I B 0 C 5
182  Kalla Mieczysław  Nowak Kamila  ASTRA LUNA - Wałcz Senior II F 0 F 2
183  Kamenets Ievgenii  Stasiewicz Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior II F 0 F 0
184  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia Senior I C 0 C 0
185  Karaban Krzysztof  Dwojak Dorota  IMPULS - Prochowice Senior III E 0 F 4
186  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 0 D 2
187  Karwatowski Michał  Szcześniak Beata  INFINITY - Kraków Senior I A 8 B 7
188  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań Senior II E 0 E 2
189  Kasielski Marek  Kasielska Małgorzata  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III E 0 F 0
190  Kasperkowiak Eugeniusz  Kasperkowiak Krystyna  TANGO - Gdynia Senior IV F 0 F 0
191  Kasprzycki Radosław  Zwolińska Justyna  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 0 C 0
192  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS Warszawa Senior II B 0 B 7
193  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior III C 3 F 0
194  Kic Artur  Maciejczyk Dorota  NARCYZ Kraków Senior I E 0 E 0
195  Kimmel Marek  Krzynówek Anna  TANGO - Gdynia Senior III E 5 F 2
196  Kiszka Tomasz  Mrozowska-Kiszka Joanna  JUMP - Janów Lubelski Senior III F 0 F 1
197  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior III B 3 A 3
198  Klimas Roman  Klimas Maria  TOP DANCE STUDIO - Poznań Senior IV D 0 E 2
199  Klimaszewski Krzysztof  Sokół Małgorzata  DŻET - Rzeszów-Boguchwała Senior I A 0 B 0
200  Klimaszyński Piotr  Tomaszewska Anna  TANGO - Gdynia Senior I A 3 A 0
201  Kłudczyński Bogdan  Kłudczyńska Jadwiga  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
202  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan Senior I D 1 D 1
203  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior III E 4 E 2
204  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  TOP DANCE STUDIO - Poznań Senior II D 0 B 0
205  Kondratyuk Dmytro  Kolasińska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 0 B 0
206  Konopacki Rafał  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 6 S
207  Kopczyński Dawid  Popek-Kopczyńska Małgorzata  DCS BRWINÓW Senior I B 2 A 1
208  Kopieniak Krystian  Najman Agnieszka  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I E 4 F 2
209  Kostrzewa Paweł  Lewandowska Martyna  LIDER - Lublin Senior I S A 0
210  Koterba Hieronim  Koterba Dorota  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
211  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  DREAM - Poznań Senior I C 0 E 0
212  Kotulski Adam  Kotulska Małgorzata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
213  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława Senior III F 3 E 1
214  Kowalski Jan  Kowalska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
215  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III A 6 F 0
216  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW Senior II E 1 D 0
217  Krawczyk Paweł  Krawczyk Maja  JUMP - Janów Lubelski Senior II F 0 F 3
218  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I D 0 D 0
219  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec Senior III C 1 C 0
220  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II B 0 B 0
221  Królikowski Tomasz  Jewchuticz-Królikowska Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV E 0 F 4
222  Kruczyński Mariusz  Kruczyńska Agata  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
223  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 1 B 2
224  Kryczka Szczepan  Nidzgorska-Kryczka Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III A 0 A 0
225  Krzykwa Jan  Hepner Elżbieta  WIKA - Olsztyn Senior IV F 0
226  Krzykwa Wojciech  Siembida Agnieszka  NDK - Nowa Sól Senior III C 0 D 4
227  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 1 F 0
228  Kubasiak Stanisław  Kubasiak Urszula  WIR - Bieruń Senior III F 0 F 0
229  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław Senior II E 1 E 0
230  Kudra Arkadiusz  Kudra Marzena  ESKADRA - Pabianice Senior II D 0 E 0
231  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior III D 1 D 1
232  Kulesza Michał  Kulesza Adrianna  RS - WARSZAWA Senior I S S
233  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice Senior II F 2 F 1
234  Kurczyński Wojciech  Kurczyńska Lidia  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior IV F 0 F 0
235  Kurtyka Stanisław  Kurtyka Lucyna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
236  Kurzeja Krzysztof  Plawuszewska Monika  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior II F 0 F 0
237  Kurzyna Łukasz  Fałek-Kurzyna Katarzyna  JUMP - Janów Lubelski Senior I
238  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior I A 0 F 1
239  Kuśpiel Marcin  Pietranek Monika  FLAMENCO - Siemianowice Senior I C 9 B 1
240  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II D 0 E 3
241  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior I F 3 C 3
242  Kwieciński Maciej  Domino-Dyrkacz Milena  TOP - ART - Lublin Senior I B 0
243  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 4 E 0
244  Legutko Tomasz  Legutko-Szewczyk Anna  INFINITY - Kraków Senior I B 0 B 0
245  Lemieszek Michał  Lemieszek Dominika  BALLROOM - Lublin Senior I S C 1
246  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III C 6 C 0
247  Leśniak Marek  Leśniak Violetta  RÓŻA - Olesno Senior III F 0 F 0
248  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV C 0 C 1
249  Liszka Piotr  Róg Katarzyna Maria  INFINITY - Kraków Senior I D 6
250  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior III C 1 B 0
251  Łagoda Jarosław  Łagoda Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
252  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior III F 0 C 5
253  Łuczko Marek  Łuczko Dorota  BALANS - Lublin Senior III E 1 F 1
254  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior III B 0 B 0
255  Łukasik Maciej  Huflejt-Łukasik Mirosława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
256  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior II C 6 S
257  Machnik Zbigniew  Witkowska Magdalena  INFINITY - Kraków Senior I C 0 E 4
258  Maciejczyk Jan  Miechowska Karolina  Cor et Animus Senior I D 5 B 0
259  Maciejewski Krzysztof  Maciejewska Arleta  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 0 F 0
260  Maj Sławomir  Korzeniowska Małgorzata  DCS BRWINÓW Senior III C 0
261  Maj Sławomir  Maj Renata  DCS BRWINÓW Senior III F 0
262  Majak Jakub  Nieczyszczak Klaudyna  IGLICA - Wrocław Senior I B 2 B 6
263  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I C 0 D 0
264  Majdak Mateusz  Turczak Magdalena  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 1
265  Majewski Ryszard  Sosnowska Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior III F 0 F 0
266  Makohon Eryk  Adamska Urszula  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III A 8 A 10
267  Malendowicz Przemysław  Waligóra Iwona  DIAMENT - Wrocław Senior I A 8 B 2
268  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior IV C 1 E 0
269  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 3 E 0
270  Marciniak Arkadiusz  Marciniak Beata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
271  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior III S D 2
272  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk Senior II A 4 S
273  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior III A 8 B 1
274  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 0 E 1
275  Maślanka Szczepan  Maślanka Magdalena  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
276  Matczak Marcin  Budziejewska Małgorzata  ESKADRA - Pabianice Senior I D 4 B 0
277  Matuszewski Piotr  Grabowska Karina Agnieszka  DUET - Warszawa Senior I A 13 B 0
278  Mazur Grzegorz  Jagodzińska-Mazur Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
279  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III A 7 A 2
280  Mazurkiewicz Jakub  Mizera Izabela  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 0 F 0
281  Mączka Robert  Gut Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II D 7 D 0
282  Merchel Julian  Merchel Anna  FORUM - Zabrze Senior I F 0 E 1
283  Mertuszka Paweł  Łuc Monika Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 0 S
284  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior III C 0 E 5
285  Miąskiewicz Adam  Miąskiewicz Danuta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 2
286  Michalski Wojciech  Michalska Karolina  4STEP - Siechnice Senior II F 0 F 0
287  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III D 0 E 6
288  Mieszczak Janusz  Mieszczak Barbara  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III F 0 F 0
289  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior IV D 0 F 0
290  Mikołajewski Łukasz  Mikołajewska Maria Magdalena  CONZUA - Poznań Senior I F 0 F 0
291  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior IV D 4 E 1
292  Misiak Andrzej  Misiak Natalia  SWING Żywiec-Kuków Senior II D 0 E 2
293  Miszczuk Mateusz  Wessalowska Joanna  CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk Senior I B 7 S
294  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior III B 0 D 0
295  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice Senior III C 2 C 1
296  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III B 2 A 4
297  Morawiec Janusz  Racławska Anna  DANCE CENTER - Kluczbork Senior I F 3 E 0
298  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior II E 0 F 0
299  Morawski Maksymilian  Gehrke-Gut Hanna  ESENS - Wrocław Senior II F 2
300  Moszkowski Bogdan  Moszkowska Małgorzata  Akademia Tańca Kobierzyce Senior III F 2 F 1
301  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III E 0 E 2
302  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II E 0 E 1
303  Motyka Łukasz  Motyka Honorata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior I F 0 F 0
304  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 3 F 0
305  Musiałkowski Piotr  Gaweł Paulina  DUET - Warszawa Senior I S
306  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III C 0 D 0
307  Myszak Sławomir  Zawojowska-Sobaszek Marzena  JUMP - Janów Lubelski Senior II E 0 F 3
308  Myśliński Mateusz  Kończał Natalia  Studio Kreacji Tańca Bydgoszcz Senior I A 1 C 8
309  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 0 A 0
310  Namysłowski Ryszard  Namysłowska Agata  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 1 F 0
311  Nartowski Mariusz  Nartowska Monika  KICK - Kielce Senior II E 3 E 2
312  Naskręt Mateusz  Kosiorek Sylwia  IMPERIA - Kraków Senior I C 5 C 5
313  Nędzewicz Mirosław  Roszak Barbara  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 S
314  Niegodzisz Jarosław  Niegodzisz Marzena  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
315  Niemiec Łukasz  Niemiec Paulina  AKCENT - Będzin Senior I F 0 D 0
316  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  DANCELOOK - Gliwice Senior II C 0 D 0
317  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 2 C 0
318  Niewiadomski Paweł  Ogonowska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 10 A 9
319  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior II D 6 D 0
320  Niezgoda Piotr  Mozelewska Karolina  ASTRA - Szczecin Senior I F 1 F 1
321  Nocek Michał  Wiklińska Katarzyna  KLASA - Tarnów Senior I D 2 D 2
322  Nowak Jarosław  Dobrowolska-Bijak Agnieszka  DIAMENT - Wrocław Senior I D 0 D 0
323  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  ANIMA DANZA - Głogów Senior IV S S
324  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F 3 F 3
325  Nowakowski Ryszard  Pacewicz Joanna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
326  Nowicki Janusz  Nowicka Ilona  Akademia Tańca Kobierzyce Senior II F 1 F 1
327  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior IV S
328  Ochocki Konrad  Żaba Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior I F 0 F 1
329  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior III S
330  Okopiński Tacjusz  Okopińska Renata  DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój Senior III E 2 E 0
331  Oksiędzki Zbigniew  Kenig Aleksandra  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior III F 0 F 0
332  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior II B 3 F 0
333  Olejnik Konrad  Urbańska-Olejnik Agnieszka  POEZJA - Kościan Senior II F 0 F 0
334  Oleszko Wiesław  Oleszko Lucyna  JUMP - Janów Lubelski Senior II E 0 F 1
335  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Siechnice Senior II C 2 F 0
336  Orawski Adam  Szuplak Żaneta  FORUM - Zabrze Senior I B 0 C 1
337  Ortwein Rafał  Kaźmierska Paulina  INFINITY - Kraków Senior I C 0 C 1
338  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  CLASSIC - Warszawa Senior III A 9
339  Ossowski Karol Paweł  Sech Patrycja  POLISH CLUB - Warszawa Senior I A 1 S
340  Ostrowski Łukasz  Orzechowska Sylwia Natalia  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I C 9 C 4
341  Ożga Łukasz  Poprawa Aleksandra  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior I S
342  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  IGLICA - Wrocław Senior I B 1 S
343  Pakuła Robert  Bogdańska-Pakuła Żaneta  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 0
344  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II S D 5
345  Paruzel Mirosław  Bąkowska Bożena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior IV F 0
346  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  TEAM - Ornontowice Senior IV A 0 A 0
347  Pasierbowicz Dawid  Pasierbowicz Magdalena  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior I F 0 F 0
348  Pasterz Paweł  Pasterz Paulina  DŻET - Rzeszów-Boguchwała Senior I S B 1
349  Paszowski Maciej  Kerner Marta  DIAMENT - Wrocław Senior I B 4 B 7
350  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  4STEP - Siechnice Senior III S A 0
351  Pawluśkiewicz Tomasz  Pawluśkiewicz Agata  CUBANA - Nowy Targ Senior III F 0 F 0
352  Pąchalski Maciej  Pąchalska Aneta  IMPULS - Prochowice Senior II F 0 F 0
353  Pąk Sławomir  Pąk Anna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
354  Piekarz Maciej  Piekarz Natalia  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I F 0 E 2
355  Pietruk Łukasz  Pietruk Roma  CREATIVE DANCE - Warszawa Senior II F 2
356  Pilawa Bogusław  Pilawa Ewa  SENSO - Rzeszów Senior II F 1 F 0
357  Piotrowski Patryk  Mazur Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 A -1
358  Pisarek Sebastian  Pisarek Anna  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I F 0 F 1
359  Plezia Paweł  Plezia Jolanta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
360  Podraza Daniel  Podraza Patrycja  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 1 S
361  Polak Rafał  Polak Anna  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
362  Polański Tomasz  Polańska Barbara  MAGIC-DANCE - Lublin Senior II F 0 F 0
363  Polewski Kamil  Mirczewska Marta  ZORBA - Częstochowa Senior I C 0 A 2
364  Polowy Aleksander  Oszmiańska-Polowy Agnieszka  ESENS - Wrocław Senior III D 1 D 0
365  Polubiec Emil  Malinowska-Polubiec Aneta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
366  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S S
367  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
368  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin Senior III S B 0
369  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  TEMPO - Bydgoszcz Senior III S S
370  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II E 3 E 0
371  Prus Piotr  Borisovich Irina  BLACK DANCE - Gdańsk Senior III D 6
372  Przybylak Jacek  Przybylak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II F 2 F 1
373  Pudełko Daniel  Szczyrk Elżbieta  ST IMPRESJA Kęty Senior II F 0 F 1
374  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 2 E 1
375  Rajek Hubert  Ciżman Joanna  MDANCE - Przemyśl Senior I C 1 C 5
376  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów Senior II D 2 D 2
377  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki Senior I F 3 F 4
378  Reguła Janusz  Reguła Dorota  Studio Tańca ARS Działdowo Senior III E 0 E 1
379  Reguła Leszek  Ostrowska-Reguła Danuta  Studio Tańca ARS Działdowo Senior II E 0 E 0
380  Rębisz Łukasz  Rębisz Magdalena  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I F 0 F 0
381  Richter Krzysztof  Gordeziani Vladyslava  S.T. ATLAS Warszawa Senior I A 0
382  Robak Andrzej  Robak Ilona  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior III F 3 F 0
383  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  TOP DANCE STUDIO - Poznań Senior I S E 0
384  Romerowicz Kamil  Plichta Klaudia  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S A 8
385  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice Senior IV C 0 B 1
386  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior II C 3 E 0
387  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 4 E 2
388  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
389  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 2
390  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce Senior III D 1 F 0
391  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice Senior II E 6 E 0
392  Rybiński Witold  Rybińska Ewa  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
393  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior III B 3 B 1
394  Rysavy Pavel  Rysava Elena  DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój Senior II F 0 F 0
395  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III A 0 B 0
396  Salamon Jarosław  Banaszkiewicz-Lorenc Monika  Dancebook Warszawa Senior II E 0 D 0
397  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań Senior I S A 2
398  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice Senior II D 0 D 0
399  Sar Wojciech  Szklarz Agnieszka  MISTRAL - Tarnowskie Góry Senior I B 7 S
400  Sawicz Zbigniew  Ilnicka Aneta  DANCE CENTER - Kluczbork Senior II F 1 D 1
401  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior III D 5 D 4
402  Sekuła Mateusz  Zacharska Ewa  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I F 0 C 1
403  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia Senior III A 0 A 0
404  Sendur Grzegorz  Gał Joanna  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I F 1 F 0
405  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III B 0 D 1
406  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 5 C 2
407  Seweryn Daniel  Topolska Paulina  INFINITY - Kraków Senior I B 3 C 5
408  Sieradzki Arkadiusz  Sieradzka Natalia  TOP DANCE STUDIO - Poznań Senior II B 0 C 5
409  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin Senior III B 0 E 1
410  Sionek Krzysztof  Cichowska-Sionek Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II E 0 F 0
411  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice Senior III S S
412  Skiba Sławomir  Borkowicz Beata  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 0 F 0
413  Skibiński Lech  Skibińska Hanna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
414  Skoczek Mateusz  Jodłowska Joanna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I C 9
415  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior III D 0 D 0
416  Skomorowski Stanisław  Skomorowska Anna  TEAM - Ornontowice Senior IV E 0 F 3
417  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły Senior II B 8 A 0
418  Słupecki Krzysztof  Rembowicz-Słupecka Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
419  Sobczak Ryszard  Buchalska-Sobczak Zenobia  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
420  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
421  Solarz Tomasz  Borkowska Katarzyna  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I A 5 S
422  Sosiński Andrzej  Karwacka Donata  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 1 F 0
423  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Częstochowa Senior IV D 7 C 0
424  Stachurski Władysław  Stachurska Barbara  ISKRA - Świdwin Senior I F 0 F 0
425  Stadejek Tomasz  Stadejek Mariola  TANGO - Gdynia Senior I F 0 F 0
426  Stanicki Bogdan  Lenard Magdalena  MYKA - Zamość Senior II F 0 F 0
427  Stanowski Grzegorz  Stanowska Marta  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
428  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 10 C 1
429  Starzycki Krzysztof  Wierzbicka Aleksandra  FAST-STEP Warszawa Senior I F 0 F 0
430  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  REPLAY - Złotoryja Senior IV D 2 S
431  Stasiński Roman  Stasińska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
432  Staszkiewicz Rafał  Staszkiewicz Urszula  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
433  Stawiński Jan  Pawelczyk Magdalena  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III B 0 F 2
434  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II B 0
435  Stępień Jacek  Stępień Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
436  Stępień Robert  Stępień Arleta  Studio Kreacji Tańca Bydgoszcz Senior III S B 0
437  Stępiński Andrzej  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III E 0 F 0
438  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia Senior III F 1 F 1
439  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  CLASSIC - Warszawa Senior III A 0
440  Strzałka Przemysław  Strzałka Ewa  SEMPRE - Kraków Senior II D 0
441  Strzępek Janusz  Strzępek Dorota  GRACJA - Krosno Senior II E 0 E 1
442  Such Zbigniew  Kogut Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 C 0
443  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior IV B 0 C 0
444  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III S A 0
445  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV E 0 E 0
446  Szczeblewski Witold  Janiszewska Manuela  FAN Toruń Senior III E 0 F 0
447  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 7 F 0
448  Szczerbiński Łukasz  Jurczyszyn Elwira  ALFA-ASTRA - Stargard Senior I A 0 S
449  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II F 2 F 2
450  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV C 2 E 3
451  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III B 0 F 0
452  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków Senior II D 0 D 2
453  Szendera Julian  Grabska Sylwia  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior I D 1 C 3
454  Szerłomski Grzegorz  Wilkońska Małgorzata  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F 0 F 0
455  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II B 0 D 0
456  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S
457  Szmyt Tomasz  Szmyt Małgorzata  DCS BRWINÓW Senior III F 0 F 0
458  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 7 B 2
459  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior III B 2 C 1
460  Szydłowski Przemysław  Abelyan Rużanna  ASTRA - Szczecin Senior I D 0 D 7
461  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III B 0 B 1
462  Szymańczyk Rafał  Tuszyńska-Plach Ewa  DANCELOOK - Gliwice Senior II F 0 E 0
463  Szymański Bartłomiej  Kuśmierz Barbara  PROGRESS - Warszawa Senior I B 8 C 4
464  Szymczak-Grygierczyk Grzegorz  Szymczak-Grygierczyk Małgorzata  INES - Wrocław Senior I E 4 E 4
465  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  AKCENT - Będzin Senior I D 0 F 0
466  Szyrwiński Bogdan  Foltyńska Patrycja  Cor et Animus Senior I E 4 E 4
467  Szyszka Michał  Szyszka Magdalena  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior I A 0 C 0
468  Śliwa Robert  Budrewicz-Śliwa Dorota  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III F 0 F 0
469  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II F 0 F 0
470  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S S
471  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 8 B 12
472  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior III E 0 F 1
473  Tokarczyk Maciej  Tokarczyk Karolina  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior I F 0 F 0
474  Tołoczko Arkadiusz  Tołoczko Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 D 1
475  Turek Jacek  Turek Monika  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior II F 0 F 1
476  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II C 4
477  Typański Paweł  Pawlak Wiesława  FINEZJA - Poznań Senior III D 0 D 0
478  Urban Radosław  Jasnosz Katarzyna  DIAMENT - Wrocław Senior I E 1 F 0
479  Urman Michał  Pietrucha - Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I A 10
480  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior III C 7 C 1
481  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III D 5 F 0
482  Walewski Jacek  Walewska Ewa  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
483  Walkosz Wojciech  Walkosz Katarzyna  CUBANA - Nowy Targ Senior II F 1 F 1
484  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV E 0 F 4
485  Waszkiewicz Krzysztof  Wojtaszewska Katarzyna  IMPULS - Prochowice Senior I F 2 F 4
486  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  STARLIGHT Zielona Góra Senior III D 1 B 2
487  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice Senior II C 3 D 1
488  Wątorski Jerzy  Pawlikowska-Walczak Ewa  DANCELOOK - Gliwice Senior II E 5 D 0
489  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły Senior III C 1 A 0
490  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  RYTM - Żory Senior IV E 1 E 1
491  Wieczorek Grzegorz  Moroń Marta  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I C 5 B 3
492  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów Senior II F 4 F 2
493  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II C 2 F 0
494  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I C 7 F 0
495  Wiktorowicz Bogdan  Wiktorowicz Bogumiła  DCS BRWINÓW Senior II D 1 F 3
496  Wilk Grzegorz  Wilk Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
497  Wilk Paweł  Wilk Adriana  RYTM - Chełm Senior III D 0 D 0
498  Wilk Piotr  Piotrowska-Wilk Monika  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
499  Witkowski Michał  Burzyńska Agnieszka  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior I E 1 E 1
500  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość Senior II D 3 C 0
501  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno Senior IV D 1 E 2
502  Wodowski Adrian  Duda Magdalena  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I C 0 C 2
503  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S
504  Wojtas Andrzej  Schindler Joanna  SWING Żywiec-Kuków Senior IV F 0 F 0
505  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III B 0 D 4
506  Woźniak Adam  Woźniak Małgorzata  RS - WARSZAWA Senior II F 0 F 1
507  Woźniak Andrzej  Lisiewicz Anna  JEDYNKA - Łódź Senior IV D 4 D 4
508  Woźniak Krzysztof  Wawer Agata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 1 F 0
509  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 B 5
510  Wójcik Łukasz  Jaśkaniec Anna  ARTDANCE Senior I C 5 B 6
511  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I D 0 F 2
512  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior II D 1 C 0
513  Wróblewski Dariusz  Wróblewska Krystyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
514  Wydmuch Grzegorz  Wydmuch Katarzyna  ZORBA - Częstochowa Senior II D 2 D 7
515  Wypych Piotr  Wypych Anna  DCS BRWINÓW Senior III D 0 E 0
516  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań Senior II F 0 B 0
517  Wyszyński Robert  Wyszyńska Grażyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
518  Zaborowski Marek  Tokłowicz Eliza  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior I D 6 D 0
519  Zabrocki Andrzej  Zabrocka Krystyna  AMETYST - Lubań Senior IV F 0 F 0
520  Zając Jacek  Zając Bożena  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
521  Zasim Piotr  Zasim Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
522  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków Senior IV C 6 A 0
523  Zawadzki Robert  Shkliaruk Alina  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior I B 0 S
524  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior III D 2 D 0
525  Zbrocki Konrad  Zbrocka Magdalena  SENSO - Rzeszów Senior III F 4 E 1
526  Zdebski Michał  Zdeska Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior I C 1 C 0
527  Zelek Michał  Wróblewska Justyna  INFINITY - Kraków Senior I E 4 E 2
528  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior II C 0 C 0
529  Ziółkowski Przemysław  Ziółkowska Dorota  POLISH CLUB - Warszawa Senior III E 0 F 0
530  Zisopulos Thomas  Stępień Alekasndra  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
531  Żaba Andrzej  Frączek Katarzyna  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 B 0
532  Żołądziejewski Zbigniew  Błaszczak Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior I E 4 E 4




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT