Grand Prix Polski Seniorów 2016


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Polski Seniorów 2016

 

W klasyfikacji Grand Prix Polski Seniorów uwzględniono turnieje:

1 - 2.04.2016, VI Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

2 - 16.04.2016, Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL RESOVIA - Grand Prix Seniorów PTT, Rzeszów

3 - 14.05.2016, Miodowe Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

4 - 24.09.2016, "BAL 2016" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

5 - 22.10.2016, "Uskrzydlone" Grand Prix Seniorów PTT, Kraków

6 - 3.12.2016, Festiwal Tańca Towarzyskiego "eMika 2016" Turniej Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Tarnów

 

Dorośli II Latin Standard Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Dorośli II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
Open Open Open Open Open Open
Pary nieklasyfikowane
1  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  FANTOM - Głogów       0 0 0 0
1  Włoczewski Piotr  Dąbrowska Hanna  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań           0  
1  Głowacki Rafał  Pietrucha Justyna  AKSEL - Rzeszów             0

 

Top

 

 

Dorośli II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
Open Open Open Open Open Open
Pary nieklasyfikowane

 

Top

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
Open Open Open Open Open Open
1  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec 542 63 122 64 84 106 103
2  Łabno Jakub  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 504     127 126 127 124
3  Jesionek Tomasz  Ziemniak Katarzyna  TANGO - Gdynia 483 105   106 105 85 82
4  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 264 84   53 63 64  
Pary nieklasyfikowane
1  Dańko Przemysław  Rytwińska Małgorzata  ST LEWANDOWSKI Bernard 264 126   85   53  
2  Nowak Aleksander  Stec Marta  ST. KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 184 41 101 42      
3  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 133       41 31 61
4  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków 120   80   30 10  
5  Dąbek Artur  Dąbek Agnieszka  WIR - Mysłowice 112     10 52   50
6  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  LATINA - Wolsztyn 83 52   31      
7  Wilder Zygmunt  Wilder Katarzyna  KIEPURA - Sosnowiec 42         42  
8  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań 30 30          

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
Open Open Open Open Open Open
1  Koniarz Tomasz  Ciślak Agata  BAWINEK - Kraków 758 128 126 127 127 126 124
2  Kolecki Marek  Gawlik Ewa  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 485 107 105 106 64   103
3  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec 474 65 52 85 85 105 82
4  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  ST LEWANDOWSKI Bernard 308 86   53 106 63  
5  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec 275 54 84   53 84  
6  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 229 32   42 42 52 61
7  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków 152   30   31 41 50
Pary nieklasyfikowane
1  Nowak Aleksander  Stec Marta  ST. KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 170 43 63 64      
2  Rosik Karol  Laurowska Anna  RENN - Wrocław 82 10 41 31      
3  Dańko Przemysław  Rytwińska Małgorzata  ST LEWANDOWSKI Bernard 30         30  
4  Dąbek Artur  Dąbek Agnieszka  WIR - Mysłowice 20     10 10    
5  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 11 11          

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
Open Open Open Open Open Open
1  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 639 126   126 128 129 130
2  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 585 84 125 52 107 108 109
3  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 384 105 104     87 88
4  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 308 63 62 84 32 55 12
5  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  Klub Sportowy Polski Taniec 288 30   105 86   67
6  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 258 52   63 65 44 34
7  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 203   51 41 54 12 45
Pary nieklasyfikowane
1  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  TABOR - Jelenia Góra 122         66 56
2  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  ST Krystian Krzemiński - BŁONIE 93   83       10
3  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  MASTER DANCE - Gliwice 88       43 33 12
4  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 81   40 30     11
5  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 41 41          
6  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  Kuźnia Tańca Kraków 22       11 11  
7  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana  CHARLESTON - Kielce 10         10  
8  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 10       10    

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
Open Open Open Open Open Open
1  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 580 89 43 128 109 107 104
2  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 496 110 128   130 128  
3  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  Klub Sportowy Polski Taniec 421 68 86 86 56   125
4  Król Robert  Król Katarzyna  Centrum Tańca FIESTA K-Koźle 411 46 54 107 67 54 83
5  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 302 12   54 88 86 62
6  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 236   32 65 45 43 51
7  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków 88   11 32 34 11  
8  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 72 11   10 11   40
9  Zaborowski Roman  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 47 14 10 11 12    
Pary nieklasyfikowane
1  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa 132 35 65     32  
2  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 131 131          
3  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin 107   107        
4  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  Kuźnia Tańca Kraków 78       13 65  
5  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 57 57          
6  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 43     43      
7  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 13 13          
8  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana  CHARLESTON - Kielce 10         10  
9  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 10 10          
10  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 10       10    

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
Open Open Open Open Open Open
1  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 621 108 87 86 129 86 125
2  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 558 87 108 65 87 107 104
3  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 514 129 129 128   128  
4  Tygielski Jarosław  Tygielska Małgorzata  ŁDK - Łódź 387 44 66 107 108   62
5  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 273 66 44 43 66 54  
6  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 207 55 55 32   65  
7  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 116     11 11 43 51
8  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  ST Krystian Krzemiński - BŁONIE 74 11 11   12   40
9  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  ST NOVOMEX Opole 50 10 10 10 10 10  
Pary nieklasyfikowane
1  Romanowski Witold  Romanowska Grażyna  MASTER DANCE - Gliwice 170       55 32 83
2  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 98     54 44    
3  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków 66 33 33        
4  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 33       33    
5  Andruch Krzysztof  Lisiewicz Anna  ŁDK - Łódź 11   11        
6  Gregor Bogdan  Gregor Dorota  GRACJA - Zielona Góra 11 11          
7  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 11         11  

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Kórnik Rzeszów Kluczbork Gliwice Kraków Tarnów
Open Open Open Open Open Open
1  Stępień Robert  Stępień Arleta  ST. KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 689 111 110 108 127 107 126
2  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 520 132 131 129   128  
3  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 446 47 89 55 64 86 105
4  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 360 69 34 66 42 65 84
5  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 287 58 68 44   54 63
6  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 152 12 11 12 85 32  
Pary nieklasyfikowane
1  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 283 90   87 106    
2  Romanowski Witold  Romanowska Grażyna  MASTER DANCE - Gliwice 115       31 43 41
3  Nowak Jan  Hasik Zofia  LATINA - Wolsztyn 93 36 57        
4  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość 79   46 33      
5  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 53       53    
6  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź 52           52
7  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 50       10 10 30
8  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 34   34        
9  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  ST NOVOMEX Opole 30 10 10 10      
10  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 26 14 12        
11  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 25 14   11      
12  Andruch Krzysztof  Lisiewicz Anna  ŁDK - Łódź 13   13        
13  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław 12 12          
14  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 11         11  
15  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków 11 11          

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT