Ranking PTT


 

 

 

Klasyfikacja Rankingu PTT Seniorów 2019

 

Regulamin Rankingu PTT oraz sposób naliczania punktów znajduje się na stronie PTT

Aktualizacja: 29-10-2019

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 8 1768
2  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  FANTOM - Głogów 6 1752
3  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 5 922
4  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 867
5  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań 3 566
6  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 3 410
7  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 2 369
8  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE ŁÓDŹ 3 332
9  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 2 309
10  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 2 296
11  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 2 294
12  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 254
13  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 2 234
14  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 234
15  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno 1 198
16  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice 1 170
17  Zisopulos Thomas  Stępień Alekasndra  ASTRA - Szczecin 1 157
18  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 1 144
19  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów 1 144
20  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 132
21  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 1 125
22  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 112
23  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 112
24  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard 1 108
25  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin 1 99
26  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 1 95
27  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów 1 95
28  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 1 89
29  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 1 80
30  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin 1 70

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków 7 1629
2  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 6 1524
3  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 6 1289
4  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 806
5  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 5 788
6  Starowicz Piotr  Drożyner - Starowicz Paulina  MUZA - Olsztyn 3 696
7  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 3 634
8  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław 3 512
9  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 400
10  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 2 330
11  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec 2 248
12  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 2 230
13  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 180
14  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 174
15  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice 1 170
16  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 1 170
17  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 1 144
18  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów 1 142
19  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 1 140
20  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin 1 120
21  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 1 112
22  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 1 112
23  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów 1 110
24  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 95

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 12 1524
2  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 8 1451
3  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 5 1288
4  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 5 1251
5  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 4 897
6  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 5 840
7  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 817
8  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 3 762
9  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 588
10  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 3 363
11  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa 2 289
12  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 2 237
13  Konopacki Rafał  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 236
14  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 194
15  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 1 146
16  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 1 144
17  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 1 140
18  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 131
19  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 1 112
20  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław 1 97
21  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 1 95
22  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 1 95
23  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 1 92
24  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 1 88
25  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 70
26  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 1 56
27  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia 1 20

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 5 1562
2  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków 7 1481
3  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 8 1381
4  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 4 1244
5  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 6 1189
6  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin 6 992
7  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 964
8  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 5 758
9  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 4 698
10  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa 3 665
11  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa 2 419
12  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań 3 414
13  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 1 328
14  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 3 306
15  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 1 256
16  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard 1 219
17  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin 1 200
18  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 1 180
19  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 1 174
20  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław 2 152
21  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 1 142
22  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 124
23  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 1 120
24  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 112
25  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław 1 110
26  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 1 110
27  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 1 110
28  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 100
29  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 1 92
30  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 1 78
31  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 70
32  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia 1 20

 

Top

 

 

Senior III+IV Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 7 1969
2  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 7 1315
3  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 9 1307
4  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice 4 890
5  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 723
6  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 5 719
7  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 5 710
8  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 570
9  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 4 570
10  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 2 500
11  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 4 497
12  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra 3 441
13  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 2 335
14  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 2 280
15  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 1 211
16  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 1 176
17  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 1 170
18  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 1 144
19  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 142
20  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 1 140
21  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 140
22  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów 1 112
23  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 109
24  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 1 109
25  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań 1 100
26  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 1 95
27  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 75

 

Top


 

 

Senior III+IV Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 9 2142
2  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 10 1846
3  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 9 1521
4  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 10 1172
5  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 7 1038
6  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 1023
7  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 1012
8  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 4 958
9  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 10 950
10  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 3 873
11  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 7 787
12  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 4 774
13  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 5 596
14  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 554
15  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 2 547
16  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 4 517
17  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 2 416
18  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin 2 377
19  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 3 370
20  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice 1 324
21  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 2 310
22  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 2 295
23  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 1 252
24  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa 2 251
25  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław 3 230
26  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice 2 212
27  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 1 176
28  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 1 170
29  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań 1 170
30  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 1 170
31  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 2 149
32  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 1 144
33  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 1 142
34  Stawiński Jan  Wysokińska - Woźniak Iwona  JEDYNKA - Łódź 1 140
35  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 1 127
36  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów 1 112
37  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin 1 110
38  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra 2 110
39  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 1 103
40  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 95
41  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 1 95
42  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 79
43  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków 1 65
44  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 65

 

Top


W Rankingu PTT Seniorów uwzględniono turnieje Open:

1 - 12.01.2019, "CeA" Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

2 - 02.03.2019, Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego i Warmińsko-Mazurskiego, Halinów

3 - 16.03.2019, IX Grand Prix Seniorów PTT "Biała Dama", Kórnik

4 - 23.03.2019, Festiwal Tańca "eMiKa 2019", Tarnów

5 - 30.03.2019, WDC Polish Cup, Mierzyn

6 - 06.04.2019, Senior Cup, Przeźmierowo

7 - 07.04.2019, Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego, Przeźmierowo

8 - 27.04.2019, "Diamentowy" Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

9 - 28.04.2019, Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego, Zielona Góra

10 - 12.05.2019, Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego, Popów Głowieński

11 - 18.05.2019, Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego, Dąbrowa Tarnowska

12 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

13 - 08.06.2019, Polish Open Championships, Karpacz

14 - 09.06.2019, Polish Open Championships, Karpacz

15 - 15.06.2019, Mistrzostwa Okręgu Zachodniopomorskiego, Szczecin

16 - 22.06.2019, Liga Seniorów, Gdynia

17 - 21.09.2019, "BAL" Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

18 - 29.09.2019, Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, Krosno

19 - 05.10.2019, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Siechnice

20 - 05.10.2019, Mistrzostwa Okręgu Śląskiego, Poraj

21 - 12.10.2019, "Galen Dance Festival" Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

22 - 20.10.2019, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, Siennica Różana

23 - 27.10.2019, Mistrzostwa Polski PTT w tańcach standardowych, Kędzierzyn Koźle

 


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT