Ranking PTT


 

 

 

Klasyfikacja Rankingu PTT Seniorów 2018

 

Regulamin Rankingu PTT oraz sposób naliczania punktów znajduje się na stronie PTT

Aktualizacja: 25-11-2018

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno 12 1411
2  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 7 1254
3  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 8 1040
4  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań 4 761
5  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 6 704
6  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec 2 606
7  Szafrański Adam  Gawrońska Marta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole 4 605
8  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 477
9  Kuban Adrian  Ugowska Joanna  TANGO - Gdynia 1 365
10  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 2 264
11  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 1 236
12  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól 1 198
13  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard 1 121
14  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 1 120
15  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 2 118
16  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 1 99
17  Typański Paweł  Typańska Dorota  FINEZJA - Poznań 2 83
18  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 1 36
19  Wiczyński Rafał  Zamelczyk Agnieszka  DANCE CENTER - Poznań 1 15

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 9 1771
2  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 9 973
3  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 8 902
4  Miklas Mikołaj  Tomczak Barbara  DZIUPLA - Poznań 5 749
5  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 477
6  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 1 408
7  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 3 380
8  Nadolny Robert  Piotrowska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 294
9  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 1 202
10  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec 1 198
11  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA URBAN - Nowa Sól 1 198
12  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 4 186
13  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 172
14  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec 2 156
15  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard 1 121
16  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa 1 78

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 8 1911
2  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 12 1767
3  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 8 1607
4  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 12 1098
5  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 8 1096
6  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 5 846
7  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 6 412
8  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 4 346
9  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa 1 334
10  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 334
11  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 2 324
12  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 3 319
13  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 311
14  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 3 278
15  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 1 150
16  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra 1 148
17  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów 1 144
18  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 119
19  Nadolny Robert  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 107
20  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 1 92
21  Sosiński Andrzej  Strycharz Ewa  GRACJA - Zielona Góra 1 90
22  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 3 90
23  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle 1 86
24  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań 1 50
25  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ASTRA - Koszalin 2 47
26  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa 1 32

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 15 2648
2  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 8 1749
3  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 11 1468
4  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 8 1046
5  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 596
6  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 4 525
7  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 6 511
8  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa 1 411
9  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 3 299
10  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 2 259
11  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa 4 199
12  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań 1 198
13  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 3 192
14  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 3 171
15  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra 1 148
16  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów 1 144
17  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 144
18  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle 2 124
19  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 119
20  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 2 118
21  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 3 97
22  Sosiński Andrzej  Strycharz Ewa  GRACJA - Zielona Góra 1 90
23  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 2 65
24  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 1 63
25  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław 2 59
26  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 2 33
27  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa 1 15

 

Top

 

 

Senior III+IV Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 8 2071
2  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 10 1593
3  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 7 1432
4  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 5 1383
5  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 12 1151
6  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 7 1122
7  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 933
8  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 7 835
9  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 9 620
10  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 3 319
11  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 3 293
12  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 3 256
13  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 3 233
14  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 1 200
15  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 1 198
16  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 1 196
17  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 2 190
18  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice 1 171
19  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 1 171
20  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 1 146
21  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 144
22  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 124
23  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 117
24  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 1 86
25  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 1 63
26  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków 1 37
27  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 1 32

 

Top


 

 

Senior III+IV Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 6 1741
2  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 5 1443
3  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 9 1365
4  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 5 1272
5  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 9 1169
6  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 7 1030
7  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 815
8  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 6 727
9  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 11 702
10  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 7 663
11  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 10 651
12  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 8 649
13  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin 2 631
14  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa 4 579
15  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 490
16  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 8 342
17  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 298
18  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 5 288
19  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 3 267
20  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 3 241
21  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 4 216
22  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 2 205
23  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 1 200
24  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 2 199
25  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 1 198
26  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  ASTRA - Szczecin 3 198
27  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 1 198
28  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT