Ranking PTT


 

 

 

Klasyfikacja Rankingu PTT Seniorów 2019

 

Regulamin Rankingu PTT oraz sposób naliczania punktów znajduje się na stronie PTT

Aktualizacja: 24-11-2019

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  FANTOM - Głogów 8 2252
2  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 10 2147
3  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 6 1058
4  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 991
5  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE ŁÓDŹ 5 595
6  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 4 592
7  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań 3 566
8  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 402
9  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno 2 399
10  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 2 369
11  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ESENS - Wrocław 3 346
12  Klimaszyński Piotr  Tomaszewska Anna Magdalena  TANGO - Gdynia 1 330
13  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 2 309
14  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 2 296
15  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 2 294
16  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 254
17  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 234
18  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 1 200
19  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice 1 170
20  Zisopulos Thomas  Stępień Alekasndra  ASTRA - Szczecin 1 157
21  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 1 144
22  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów 1 144
23  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 132
24  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 1 125
25  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 112
26  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 112
27  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard 1 108
28  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin 1 99
29  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 1 95
30  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów 1 95
31  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 1 89
32  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 1 80
33  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin 1 70

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków 8 1821
2  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 6 1524
3  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 6 1289
4  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 6 956
5  Starowicz Piotr  Drożyner - Starowicz Paulina  MUZA - Olsztyn 4 930
6  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 5 788
7  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 3 634
8  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław 3 512
9  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 400
10  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 2 330
11  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec 2 248
12  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 2 230
13  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 180
14  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 174
15  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice 1 170
16  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 1 170
17  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 1 144
18  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów 1 142
19  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 1 140
20  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin 1 120
21  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 1 112
22  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 1 112
23  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów 1 110
24  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 95

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 10 1890
2  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 14 1838
3  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 6 1633
4  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 6 1524
5  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 7 1131
6  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 5 1118
7  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 5 1114
8  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 6 959
9  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 700
10  Konopacki Rafał  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 653
11  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 5 587
12  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa 3 525
13  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 2 237
14  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 194
15  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 1 146
16  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 1 144
17  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 1 140
18  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 131
19  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 1 112
20  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań 1 100
21  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław 1 97
22  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 1 95
23  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 1 95
24  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 1 92
25  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 1 88
26  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 1 80
27  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 70
28  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 1 56
29  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia 1 20

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków 8 1611
2  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 9 1575
3  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 5 1562
4  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 4 1244
5  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 6 1189
6  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 7 1116
7  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin 6 992
8  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 5 934
9  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 5 758
10  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa 3 665
11  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa 2 419
12  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań 3 414
13  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 1 328
14  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 3 306
15  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 1 256
16  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard 1 219
17  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin 1 200
18  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 1 180
19  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 1 174
20  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław 2 152
21  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 1 142
22  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 124
23  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 1 120
24  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 112
25  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław 1 110
26  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 1 110
27  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 1 110
28  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 100
29  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 1 92
30  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 1 78
31  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 70
32  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia 1 20

 

Top

 

 

Senior III+IV Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 8 2384
2  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 11 1597
3  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 8 1586
4  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice 6 1304
5  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 7 1071
6  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 918
7  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 913
8  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 4 865
9  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra 5 815
10  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 6 808
11  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 3 715
12  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 5 687
13  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 4 497
14  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 2 435
15  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 2 338
16  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 2 280
17  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 1 234
18  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice 1 217
19  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 1 211
20  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 1 176
21  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 1 170
22  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 1 144
23  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 142
24  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 1 140
25  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów 1 112
26  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 109
27  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań 1 100
28  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 1 95
29  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 75

 

Top


 

 

Senior III+IV Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 10 2382
2  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 11 2044
3  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 10 1677
4  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 11 1294
5  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 11 1060
6  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 7 1038
7  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 3 1023
8  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 1012
9  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 4 958
10  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 3 873
11  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 7 787
12  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 4 774
13  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 5 596
14  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 554
15  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 2 547
16  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 4 517
17  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 2 416
18  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin 2 377
19  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 3 370
20  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice 3 346
21  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice 1 324
22  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 2 310
23  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 2 295
24  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 1 252
25  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa 2 251
26  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław 3 230
27  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 1 176
28  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 1 170
29  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań 1 170
30  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 1 170
31  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 2 149
32  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 1 144
33  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 1 142
34  Stawiński Jan  Wysokińska - Woźniak Iwona  JEDYNKA - Łódź 1 140
35  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 1 127
36  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów 1 112
37  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin 1 110
38  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra 2 110
39  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 1 103
40  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 95
41  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 1 95
42  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 79
43  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków 1 65
44  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 65

 

Top


W Rankingu PTT Seniorów uwzględniono turnieje Open:

1 - 12.01.2019, "CeA" Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

2 - 02.03.2019, Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego i Warmińsko-Mazurskiego, Halinów

3 - 16.03.2019, IX Grand Prix Seniorów PTT "Biała Dama", Kórnik

4 - 23.03.2019, Festiwal Tańca "eMiKa 2019", Tarnów

5 - 30.03.2019, WDC Polish Cup, Mierzyn

6 - 06.04.2019, Senior Cup, Przeźmierowo

7 - 07.04.2019, Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego, Przeźmierowo

8 - 27.04.2019, "Diamentowy" Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

9 - 28.04.2019, Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego, Zielona Góra

10 - 12.05.2019, Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego, Popów Głowieński

11 - 18.05.2019, Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego, Dąbrowa Tarnowska

12 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

13 - 08.06.2019, Polish Open Championships, Karpacz

14 - 09.06.2019, Polish Open Championships, Karpacz

15 - 15.06.2019, Mistrzostwa Okręgu Zachodniopomorskiego, Szczecin

16 - 22.06.2019, Liga Seniorów, Gdynia

17 - 21.09.2019, "BAL" Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

18 - 29.09.2019, Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, Krosno

19 - 05.10.2019, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Siechnice

20 - 05.10.2019, Mistrzostwa Okręgu Śląskiego, Poraj

21 - 12.10.2019, "Galen Dance Festival" Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

22 - 20.10.2019, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, Siennica Różana

23 - 27.10.2019, Mistrzostwa Polski PTT w tańcach standardowych, Kędzierzyn Koźle

24 - 17.11.2019, Mistrzostwa Polski PTT w tańcach latynoamerykańskich, Zielona Góra

25 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

 

 


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT