Ranking PTT


 

 

 

Klasyfikacja Rankingu PTT Seniorów 2019

 

Regulamin Rankingu PTT oraz sposób naliczania punktów znajduje się na stronie PTT

Aktualizacja: 03-03-2019

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  FANTOM - Głogów 1 240
2  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 1 198
3  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 1 156
4  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 134
5  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 1 122
6  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 1 110

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 1 236
2  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 1 194
3  Starowicz Piotr  Drożyner - Starowicz Paulina  MUZA - Olsztyn 1 172
4  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 152
5  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa 1 140
6  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 1 130

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 379
2  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 249
3  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 165
4  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 143
5  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 1 140
6  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 131
7  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 1 119
8  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 107
9  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 1 95

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 332
2  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 1 242
3  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 1 200
4  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 1 142
5  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 136
6  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 124
7  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 112
8  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 1 110
9  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 100

 

Top

 

 

Senior III+IV Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 253
2  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 1 211
3  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 172
4  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 1 169
5  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 1 147
6  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 140
7  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 135
8  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 1 123
9  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 109
10  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 1 109
11  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 1 87
12  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 75

 

Top


 

 

Senior III+IV Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 1 257
2  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 215
3  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 176
4  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 1 173
5  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 1 151
6  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 144
7  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 1 139
8  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 1 127
9  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 1 115
10  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa 1 112
11  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 1 103
12  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 95
13  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 1 91
14  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 79
15  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 65
16  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków 1 65

 

Top


W Rankingu PTT Seniorów uwzględniono turnieje Open:

1 - 12.01.2019, "CeA" Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

2 - 02.03.2019, Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego i Warmińsko-Mazurskiego, Halinów

 

 


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT