Ranking PTT


 

 

 

Klasyfikacja Rankingu PTT Seniorów 2020

 

Regulamin Rankingu PTT oraz sposób naliczania punktów znajduje się na stronie PTT

Aktualizacja: 11-10-2020

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Hull Andrzej  Kucharczyk Barbara  IDEA - Kraków 5 764
2  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 5 528
3  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  BLUE CLASSIC - Warszawa 3 480
4  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  ESKADRA - Pabianice 5 384
5  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 4 378
6  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 1 196
7  Starowicz Piotr  Drożyner - Starowicz Paulina  MUZA - Olsztyn 1 192
8  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 1 172
9  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów 1 170
10  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań 1 140
11  Maciejczyk Jan  Miechowska Karolina  Cor et Animus 1 30

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków 3 354
2  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 2 302
3  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 1 236
4  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 1 232
5  Baran Michał  Dyk Ewa  ESENS - Wrocław 1 194
6  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów 1 170
7  Starowicz Piotr  Drożyner - Starowicz Paulina  MUZA - Olsztyn 1 152
8  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 1 140
9  Maciejczyk Jan  Miechowska Karolina  Cor et Animus 2 120
10  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 94

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 6 782
2  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 5 728
3  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 2 414
4  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 3 320
5  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 2 286
6  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 200
7  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 2 182
8  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec 1 174
9  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów 1 142
10  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań 1 116
11  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 1 110
12  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 1 110
13  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły 1 99
14  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań 1 90
15  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły 1 80

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 2 328
2  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 3 316
3  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 2 284
4  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 2 224
5  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań 1 170
6  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 1 150
7  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów 1 142
8  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec 1 142
9  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 1 110
10  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 1 110
11  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 92
12  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 1 70

 

Top

 

 

Senior III+IV Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice 3 466
2  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 4 404
3  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 2 332
4  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica 2 328
5  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  ST IMPRESJA Kęty 1 240
6  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 2 230
7  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica 3 210
8  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 2 206
9  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 2 206
10  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  REPLAY - Złotoryja 2 204
11  Such Zbigniew  Kogut Joanna  AKSEL - Rzeszów 1 176
12  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 1 144
13  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 1 142
14  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 1 112
15  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów 1 95
16  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 1 72
17  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 50

 

Top


 

 

Senior III+IV Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 4 836
2  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 3 510
3  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 5 488
4  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice 4 474
5  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 2 424
6  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 3 374
7  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 4 288
8  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 3 271
9  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 3 221
10  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 2 181
11  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań 2 180
12  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 1 178
13  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica 1 174
14  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 1 146
15  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 1 142
16  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 2 139
17  Such Zbigniew  Kogut Joanna  AKSEL - Rzeszów 1 114
18  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów 1 97
19  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  ST IMPRESJA Kęty 1 91
20  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 1 88
21  Prus Piotr  Borisovich Irina  THE BEST - Gdańsk 1 85
22  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice 1 72
23  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra 2 65
24  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź 1 50
25  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 1 50
26  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 1 22

 

Top


W Rankingu PTT Seniorów uwzględniono turnieje Open:

1 - 11.01.2020, CeA Senior, Bochnia

2 - 02.02.2020, Międzynarodowy Turniej Tańca, Garwolin

3 - 15.02.2020, Kiepura Dance Cup - Grand Prix Seniorów PTT, Sosnowiec

4 - 27.06.2020, Senior Cup, Września

5 - 04.07.2020, Majówka w Krakowie, Kraków

6 - 26.09.2020, Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego PTT, Przeźmierowo

7 - 26.09.2020, Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego PTT, Żółkiewka

8 - 27.09.2020, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

9 - 03.10.2020, Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego PTT, Brzostek

 

 


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT