Liga Seniorów - C klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie C

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 616 150   234 232                
2  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 382 192 190                    
3  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 340     150 190                
4  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 234 234                      
5  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 232   232                    
6  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 192     192                  

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 706   236 234 236                
2  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 514 192   192 130                
3  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 428 234 194                    
4  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław 302     150 152                
5  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik 280 150 130                    
6  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 194       194                
7  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 152   152                    

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 641   207 194 240                
2  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 557 198 107 130 122                
3  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 551 134 131 152 134                
4  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 401   165 236                  
5  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 327 122 95   110                
6  Nadolny Robert  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 249   249                    
7  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 240 240                      
8  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 198       198                
9  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra 156       156                
10  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 156 156                      
11  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 143   143                    
12  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań 119   119                    
13  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 110 110                      

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław 683 158 133 234 158                
2  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 629 242 145   242                
3  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 509 200 109   200                
4  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 495   167 192 136                
5  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 383 136 97 150                  
6  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa 251   251                    
7  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa 209   209                    
8  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 197 112 85                    
9  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 124       124                
10  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 124 124                      
11  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 121   121                    
12  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra 112       112                
13  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 100 100                      
14  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin 100       100                

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra 970   156 194 192         234 194    
2  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 714 240 240   234                
3  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 456 134               192 130    
4  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 424 122               150 152    
5  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 396 198 198                    
6  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 260 110     150                
7  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO - Opole 240   110 130                  
8  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 236                   236    
9  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 236     236                  
10  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 156 156                      
11  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 152     152                  
12  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 134   134                    
13  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 122   122                    

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 776 194   196           232 154    
2  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 575 236 143               196    
3  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 509 152 165   192                
4  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 445   207               238    
5  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 440 130               190 120    
6  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 417   131 154             132    
7  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 249   249                    
8  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław 238     238                  
9  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 234       234                
10  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO - Opole 215   95 120                  
11  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra 150       150                
12  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 132     132                  
13  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń 119   119                    
14  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 107   107                    

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

GPS 2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

LS 1 - 10.03.2019, OTTT "Zamek 2019", Janów Podlaski

LS 2 - 23.03.2019, Festiwal Tańca "eMiKa 2019", Tarnów

LS 3 - 2.06.2019, Podkarpacki Festiwal Tańca "Aksel Resovia 2019", Rzeszów

LS 4 - 22.06.2019, Liga Seniorów, Gdynia

LS 5 - 9.11.2019, Oleski Festiwal Tańca, Olesno


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT