Liga Seniorów - C klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2020 w klasie C

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 02.02

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań C 476   238 238  
2  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław C 388 192 196    
3  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań C 350   154 196  
4  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 252   120 132  
5  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 234 234      
6  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia C 154     154  
7  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce C 150 150      
8  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły B 132   132    
9  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 120     120  

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra C 384   192 192  
2  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 300   150 150  
3  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia C 234     234  
4  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin C 234   234    

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław C 234 234      
2  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość C 192 192      
3  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 150 150      

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław C 560 238 198 124  
2  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra C 418 196 110 112  
3  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin C 376   240 136  
4  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń C 354 154   200  
5  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica C 314   156 158  
6  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. C 242     242  
7  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 222   122 100  
8  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok B 134   134    
9  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 132 132      
10  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra D 120 120      

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 15.02.2020, Kiepura Dance Cup - Grand Prix Seniorów PTT, Sosnowiec

GPS 2 - 27.09.2020, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 3 - 19.12.2020, Finał Grand Prix Seniorów PTT, Poznań

LS 1 - 2.02.2020, Międzynarodowy Turniej Tańca - Liga Seniorów PTT, Garwolin


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT