Liga Seniorów - D klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie D

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin C 470     236               234  
2  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław D 342   190 152                  
3  Dudziak Radosław  Falewicz Ewelina  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań D 232   232                    
4  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław D 194     194                  
5  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE F 192                     192  
6  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia F 150                     150  
7  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 130     130                  

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin C 946 236   238 234             238  
2  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin D 768 152 150 120 192             154  
3  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz D 542     196 150             196  
4  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik D 518 194 192 132                  
5  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań C 234   234                    
6  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin D 154     154                  
7  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia F 132                     132  
8  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza D 130 130                      
9  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE F 120                     120  

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce D 952   124 122           234 238 234  
2  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin D 796 136 158 156 154             192  
3  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków C 674 242   240           192      
4  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza D 562 124   134           150 154    
5  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól D 460 112   110 238                
6  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz C 400 200 200                    
7  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław D 390 158 100   132                
8  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 334   136 198                  
9  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 282                   132 150  
10  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE C 242   242                    
11  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław D 196       196                
12  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość D 196                   196    
13  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów E 120                   120    
14  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra D 120       120                
15  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań D 112   112                    
16  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków E 100 100                      

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA C 1067 169 196 253             242 207  
2  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin D 729   238   242             249  
3  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz D 679 99 132 169 136             143  
4  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin D 619 123 120 99 158             119  
5  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków C 516 135   147           234      
6  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza D 506 87   111           150 158    
7  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin D 463     135           192 136    
8  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól D 434 111   123 200                
9  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 365                   200 165  
10  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław C 365 211 154                    
11  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce D 306     75             124 107  
12  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  FENIKS - Białystok D 294     87             112 95  
13  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE C 253 253                      
14  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin D 211     211                  
15  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław C 147 147                      
16  Stawiński Jan  Wysokińska - Woźniak Iwona  JEDYNKA - Łódź E 131                     131  
17  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław D 124       124                
18  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra D 112       112                
19  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów E 100                   100    
20  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra D 100       100                
21  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków E 75 75                      

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów D 655   209 198           124 124    
2  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań D 575 196 145   234                
3  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków D 536 132   156           136 112    
4  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D 512 154               158 200    
5  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów C 493   251               242    
6  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków D 442 120   122           100 100    
7  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków C 440     240           200      
8  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra D 393   109 134 150                
9  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra C 375   133             242      
10  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość D 325   167               158    
11  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań D 313   121   192                
12  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań C 238 238                      
13  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D 195   85 110                  
14  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 136                   136    
15  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów D 112                 112      
16  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra D 97   97                    

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11
1  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław D 936   253 255 236             192  
2  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów C 906   169 149           196 158 234  
3  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków C 451     213           238      
4  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków D 394 122 75 77           120      
5  Stawiński Jan  Wysokińska - Woźniak Iwona  JEDYNKA - Łódź E 392                   242 150  
6  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra C 382   211 171                  
7  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D 376 110               154 112    
8  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów D 356 156                 200    
9  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin D 331     137 194                
10  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra D 330   99 101 130                
11  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków D 297     65           132 100    
12  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań D 281 134 147                    
13  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń D 260   135 125                  
14  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość C 240 240                      
15  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań D 239   87   152                
16  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź D 224   111 113                  
17  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D 212   123 89                  
18  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. C 198 198                      
19  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 136                   136    
20  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  SzT eMiKa - Tarnów D 124                   124    

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

GPS 2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

LS 1 - 10.03.2019, OTTT "Zamek 2019", Janów Podlaski

LS 2 - 23.03.2019, Festiwal Tańca "eMiKa 2019", Tarnów

LS 3 - 2.06.2019, Podkarpacki Festiwal Tańca "Aksel Resovia 2019", Rzeszów

LS 4 - 22.06.2019, Liga Seniorów, Gdynia

LS 5 - 9.11.2019, Oleski Festiwal Tańca, Olesno


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT