Liga Seniorów - E klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie E

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów 472 236 236          
2  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 282 152 130          
3  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 194 194            
4  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 194   194          
5  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  Kuźnia Tańca Kraków 152   152          
6  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło 130 130            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów 398 240 158          
2  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 310 198 112          
3  Kowalówka Jakub  Kowalówka Sabina  Cor et Animus 270 134 136          
4  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 246 122 124          
5  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 242   242          
6  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  PIETRZYK - Wrocław 210 110 100          
7  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 200   200          
8  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów 156 156            

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice 279 156 123          
2  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków 253   253          
3  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 240 240            
4  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań 211   211          
5  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 198 198            
6  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków 169   169          
7  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard 147   147          
8  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 135   135          
9  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 134 134            
10  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 122 122            
11  Haraś Stanisław  Haraś Diana  Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl 111   111          
12  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 110 110            
13  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław 87   87          
14  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra 75   75          

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice 262 133 129          
2  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków 259   259          
3  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 251 251            
4  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 248 107 141          
5  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 217   217          
6  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 209 209            
7  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków 175   175          
8  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów 167 167            
9  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław 153   153          
10  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 145 145            
11  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów 121 121            
12  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 115   115          
13  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard 115   115          
14  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 107 107            
15  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 93   93          
16  Wójcik Robert  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 85 85            
17  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław 69   69          
18  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra 57   57          
19  Haraś Stanisław  Haraś Diana  Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl 35   35          

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice 485 236 249          
2  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 207   207          
3  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 194 194            
4  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 165   165          
5  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów 152 152            
6  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 143   143          
7  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 131   131          
8  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 130 130            
9  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław 119   119          
10  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław 105   105          
11  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 105   105          

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 447 198 249          
2  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice 329 122 207          
3  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 240 240            
4  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 165   165          
5  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów 156 156            
6  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra 143   143          
7  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 134 134            
8  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań 131   131          
9  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław 119   119          
10  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów 110 110            
11  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 107   107          
12  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław 95   95          

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT