Liga Seniorów - E klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie E

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów 472 236 236                    
2  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 282 152 130                    
3  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 194 194                      
4  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 194   194                    
5  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  Kuźnia Tańca Kraków 152   152                    
6  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło 130 130                      

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 544 198 112             234      
2  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  PIETRZYK - Wrocław 402 110 100             192      
3  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów 398 240 158                    
4  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów 306 156               150      
5  Kowalówka Jakub  Kowalówka Sabina  Cor et Animus 270 134 136                    
6  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 246 122 124                    
7  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 242   242                    
8  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 200   200                    

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice 513 156 123             234      
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 390 198               192      
3  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 272 122               150      
4  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków 253   253                    
5  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 240 240                      
6  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań 211   211                    
7  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków 169   169                    
8  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard 147   147                    
9  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 135   135                    
10  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 134 134                      
11  Haraś Stanisław  Haraś Diana  Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl 111   111                    
12  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 110 110                      
13  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław 87   87                    
14  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra 75   75                    

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice 498 133 129             236      
2  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 442 107 141             194      
3  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 259 107               152      
4  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków 259   259                    
5  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 251 251                      
6  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 217   217                    
7  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 209 209                      
8  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków 175   175                    
9  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów 167 167                      
10  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław 153   153                    
11  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 145 145                      
12  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów 130                 130      
13  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów 121 121                      
14  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 115   115                    
15  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard 115   115                    
16  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 93   93                    
17  Wójcik Robert  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 85 85                      
18  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 81   81                    
19  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław 69   69                    
20  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra 57   57                    
21  Haraś Stanisław  Haraś Diana  Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl 35   35                    

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice 725 236 249             240      
2  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 350 194               156      
3  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów 274 152               122      
4  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 240 130               110      
5  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 207   207                    
6  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  SzT eMiKa - Tarnów 198                 198      
7  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 165   165                    
8  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 143   143                    
9  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów 134                 134      
10  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 131   131                    
11  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław 119   119                    
12  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław 105   105                    
13  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 105   105                    

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice 567 122 207             238      
2  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 447 198 249                    
3  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów 310 156               154      
4  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 266 134               132      
5  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 240 240                      
6  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów 230 110               120      
7  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  SzT eMiKa - Tarnów 196                 196      
8  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 165   165                    
9  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra 143   143                    
10  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań 131   131                    
11  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław 119   119                    
12  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 107   107                    
13  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław 95   95                    

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

GPS 2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

LS 1 - 10.03.2019, OTTT "Zamek 2019", Janów Podlaski

LS 2 - 23.03.2019, Festiwal Tańca "eMiKa 2019", Tarnów

LS 3 - 

LS 4 - 

LS 5 - 


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT