Liga Seniorów - F klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie F

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  Kuźnia Tańca Kraków 716 234 242 240                  
2  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 316 192 124                    
3  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik 234   112 122                  
4  Jastrzębski Jacek  Podgórska Bogumiła  WIR - Mysłowice 210   100 110                  
5  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 200   200                    
6  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice 198     198                  
7  Raszyński Robert  Raszyńska Agnieszka  FINEZJA - Poznań 158   158                    
8  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły 156     156                  
9  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło 150 150                      
10  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno 136   136                    
11  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec 134     134                  

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  Kuźnia Tańca Kraków 584 194 196 194                  
2  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów 468 236               232      
3  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 306 152 154                    
4  Jastrzębski Jacek  Podgórska Bogumiła  WIR - Mysłowice 250   120 130                  
5  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 238   238                    
6  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław 236     236                  
7  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin 190                 190      
8  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice 152     152                  
9  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno 132   132                    
10  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło 130 130                      

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia 689 238 217           234        
2  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin 543 132   131         150 130      
3  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec 482   81 207           194      
4  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice 424   175 249                  
5  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów 356 120               236      
6  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno 271 154 117                    
7  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań 259   259                    
8  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice 200   57 143                  
9  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 196 196                      
10  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 192               192        
11  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława 165     165                  
12  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard 153   153                    
13  Pudełko Daniel  Szczrk Elżbieta  RAGTIME - Kęty 152                 152      
14  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły 141   141                    
15  Bolesta Robert  Katarzyńska Joanna  ROYAL DANCE - Szczecin 130   35 95                  
16  Raszyński Robert  Raszyńska Agnieszka  FINEZJA - Poznań 129   129                    
17  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin 119     119                  
18  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław 107     107                  
19  Haraś Stanisław  Haraś Diana  Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl 103   103                    
20  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 103   103                    
21  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 69   69                    

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia 572 196 184           192        
2  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 506 238 268                    
3  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno 427 154 126 147                  
4  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin 367 120   97         150        
5  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice 361   150 211                  
6  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Wrocław 253     253                  
7  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice 245   76 169                  
8  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 234               234        
9  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź 232 132 100                    
10  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 226   226                    
11  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan 179   44 135                  
12  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard 162   162                    
13  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań 138   138                    
14  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły 137   40 97                  
15  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin 123     123                  
16  Bolesta Robert  Katarzyńska Joanna  ROYAL DANCE - Szczecin 115   40 75                  
17  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 114   114                    
18  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława 111     111                  
19  Chudziński Zbigniew  Chudzińska Aldona  POEZJA - Kościan 100   100                    
20  Haraś Stanisław  Haraś Diana  Nowotomyski Ośrodek Kultury - Nowy Tomyśl 76   76                    

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 582 194   236           152      
2  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno 402 130 120 152                  
3  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów 282 152               130      
4  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 262   132 130                  
5  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań 238   238                    
6  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów 236 236                      
7  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów 236                 236      
8  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 196   196                    
9  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów 194                 194      
10  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 194     194                  
11  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 154   154                    

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno 484 152 136 196                  
2  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 432 236               196      
3  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów 314 194               120      
4  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów 284 130               154      
5  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 278   124 154                  
6  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań 244   112 132                  
7  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól 242   242                    
8  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów 238                 238      
9  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 238     238                  
10  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań 200   200                    
11  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań 158   158                    
12  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów 132                 132      
13  Kowalski Jan  Kowalska Krystyna  DIAMENT - Wrocław 120     120                  
14  Jabłoński Adam  Głowacka Dorota  JEDYNKA - Łódź 100   100                    

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

GPS 2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

LS 1 - 10.03.2019, OTTT "Zamek 2019", Janów Podlaski

LS 2 - 23.03.2019, Festiwal Tańca "eMiKa 2019", Tarnów

LS 3 - 

LS 4 - 

LS 5 - 


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT