Liga Seniorów - F klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2020 w klasie F

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 02.02
1  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 618 236 150   232
2  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle D 428 194 234    
3  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin F 192   192    
4  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin F 190       190
5  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice E 152 152      
6  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice F 130 130      

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 238 238      
2  Urban Radosław  Jasnosz Katarzyna  DIAMENT - Wrocław F 196 196      
3  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan E 154 154      
4  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  GEMAR - Wrocław F 132 132      
5  Łaganowski Rafał  Łaganowska Magdalena  WIR - Mysłowice F 120 120      

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle D 323 156 167    
2  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan F 277   85 192  
3  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard E 251   251    
4  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie C 240 240      
5  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra F 234     234  
6  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość F 232       232
7  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań E 209   209    
8  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie D 198 198      
9  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin F 190       190
10  Kaczmarski Ireneusz  Kaczmarska Izabela  ASTRA - Szczecin F 150     150  
11  Grabka Janusz  Grabka Joanna  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie E 145   145    
12  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice E 134 134      
13  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań E 133   133    
14  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław F 122 122      
15  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice D 121   121    
16  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice F 110 110      
17  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań F 109   109    
18  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin F 97   97    

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź E 432 196     236
2  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan E 297 154 143    
3  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań F 271   119 152  
4  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard E 249   249    
5  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław F 238 238      
6  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań E 236     236  
7  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań E 207   207    
8  Choduń Andrzej  Choduń Kaziniera  MYKA - Zamość F 194       194
9  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań F 194     194  
10  Burdziuk Krzysztof  Burdziuk Justyna  DZIUPLA - Poznań F 165   165    
11  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin F 152       152
12  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle D 132 132      
13  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań F 131   131    
14  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin E 130       130
15  Kaczmarski Ireneusz  Kaczmarska Izabela  ASTRA - Szczecin F 130     130  
16  Łaganowski Rafał  Łaganowska Magdalena  WIR - Mysłowice F 120 120      
17  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań E 107   107    
18  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin F 95   95    

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów E 234 234      
2  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra F 192 192      
3  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory F 150 150      

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 L 1
15.02 27.09 19.12 2.02
1  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów E 234 234      
2  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice E 232   232    
3  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra F 192 192      
4  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań F 190   190    
5  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory F 150 150      

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 15.02.2020, Kiepura Dance Cup - Grand Prix Seniorów PTT, Sosnowiec

GPS 2 - 27.09.2020, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 3 - 19.12.2020, Finał Grand Prix Seniorów PTT, Poznań

LS 1 - 2.02.2020, Międzynarodowy Turniej Tańca - Liga Seniorów PTT, Garwolin


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT