Liga Seniorów - D klasa 2019


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie D

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin C 470     236               234    
2  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ESENS - Wrocław D 342   190 152                    
3  Dudziak Radosław  Falewicz Ewelina  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań D 232   232                      
4  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław D 194     194                    
5  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE ŁÓDŹ D 192                     192    
6  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia E 150                     150    
7  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 130     130                    

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik D 1180 194 192 132   196 234 232            
2  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz D 1078     196 150 154 192 190       196    
3  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin C 1050 152 150 120 192 132 150         154    
4  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin C 946 236   238 234             238    
5  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków D 238         238                
6  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań B 234   234                      
7  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków D 232                         232
8  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź D 190                         190
9  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin D 154     154                    
10  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia E 132                     132    
11  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza D 130 130                        
12  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 120         120                
13  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE ŁÓDŹ F 120                     120    

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce C 1690   124 122   165 143 143   234 238 234 120 167
2  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin D 1504 136 158 156 154 119 207 131       192 154 97
3  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza D 1173 124   134   143 165 107   150 154   196  
4  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław C 943 158 100   132   249 95           209
5  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 859   136 198   249 131             145
6  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 832         107 107 119     132 150 132 85
7  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków C 674 242   240           192        
8  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól D 591 112   110 238 131                
9  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków D 566             207         238 121
10  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia C 456         207   249            
11  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz C 400 200 200                      
12  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań D 277   112         165            
13  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań C 251                         251
14  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE B 242   242                      
15  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław D 196       196                  
16  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość D 196                   196      
17  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D 190         95 95              
18  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin D 133                         133
19  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów E 120                   120      
20  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra D 120       120                  
21  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  Dancers United - WARSZAWA E 119           119              
22  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice D 109                         109
23  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 100 100                        

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz D 1277 99 132 169 136 99 145 156       143 198  
2  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin C 1226   238   242 255           249   242
3  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin C 1163 123 120 99 158 137 251         119 156  
4  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza D 1072 87   111   113 209 110   150 158   134  
5  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA C 1067 169 196 253             242 207    
6  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce D 1030     75   125 167 198     124 107 110 124
7  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 1015         149 133 134     200 165 122 112
8  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków D 829         213   240         240 136
9  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  FENIKS - Białystok C 802     87   65 121 122     112 95   200
10  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin D 621     135           192 136     158
11  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków C 516 135   147           234        
12  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól D 511 111   123 200 77                
13  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin D 382     211   171                
14  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław B 365 211 154                      
15  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 284         99 85             100
16  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE B 253 253                        
17  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław C 147 147                        
18  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław D 124       124                  
19  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra D 112       112                  
20  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  Dancers United - WARSZAWA E 109           109              
21  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów E 100                   100      
22  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra D 100       100                  
23  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 97           97              
24  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków E 75 75                        

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. C 1220 154         234 236   158 200     238
2  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów C 889   209 198   234       124 124      
3  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków D 848 132   156     192     136 112     120
4  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra D 693   109 134 150 150 150              
5  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań D 575 196 145   234                  
6  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 526             194     136     196
7  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów B 493   251               242      
8  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość D 479   167               158     154
9  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków D 442 120   122           100 100      
10  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków C 440     240           200        
11  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D 387   85 110   192                
12  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra C 375   133             242        
13  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań D 313   121   192                  
14  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań B 238 238                        
15  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań E 152             152            
16  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice D 132                         132
17  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław D 130             130            
18  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów D 112                 112        
19  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra D 97   97                      

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław C 1526   253 255 236   238 156       192   196
2  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów C 906   169 149           196 158 234    
3  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków D 876 122 75 77   132 120 110   120       120
4  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D 796 110         154 134   154 112     132
5  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń D 696   135 125   196   240            
6  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra D 616   99 101 130 154 132              
7  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 608           196 122     136     154
8  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin D 569     137 194 238                
9  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków C 451     213           238        
10  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź C 436             198           238
11  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra C 382   211 171                    
12  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów D 356 156                 200      
13  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D 332   123 89   120                
14  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków D 297     65           132 100      
15  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań D 281 134 147                      
16  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość B 240 240                        
17  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań D 239   87   152                  
18  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź D 224   111 113                    
19  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. C 198 198                        
20  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów D 124                   124      

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

GPS 2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

LS 1 - 10.03.2019, OTTT "Zamek 2019", Janów Podlaski

LS 2 - 23.03.2019, Festiwal Tańca "eMiKa 2019", Tarnów

LS 3 - 2.06.2019, Podkarpacki Festiwal Tańca "Aksel Resovia 2019", Rzeszów

LS 4 - 22.06.2019, Liga Seniorów, Gdynia

LS 5 - 9.11.2019, Oleski Festiwal Tańca, Olesno

W - 15.12.2019, Turniej o Puchar prof. Mariana Wieczystego, Kraków


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT