Wyniki turniejów


Styczeń | Luty | Marzec | Kwiecień | Maj | Czerwiec | Wrzesień | Październik |
DataMiastoNazwaOrganizatorInfo
do góryStyczeń 2014
11.01KrakówXL Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o PUCHAR PROF. MARIANA WIECZYSTEGO

DK PODGÓRZE Krakówwyniki
12.01KrakówXL Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o PUCHAR PROF. MARIANA WIECZYSTEGO

DK PODGÓRZE Krakówwyniki
18.01WarszawaOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Żoliborz

FEELING Warszawawyniki
24.01BydgoszczWalne Zebranie Sprawozdawcze Okręgu KUJAWSKO-POMORSKIEGO PTT

Zarząd Okręgu Kujawsko-Pomorskiego PTT
25.01Nowy TargV Puchar im. Prof. M. Wieczystego w kategoriach Senior i Hobby

HART Nowy Targwyniki
do góryLuty 2014
02.02TuchówV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Tuchowa

Dom Kultury w Tuchowiewyniki
02.02RacibórzII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PIAST 2014
UWAGA !!!!!!!!!!!!!!
Zmiany w PROGRAMIE TURNIEJU:
kat. pow.15 kl.B - przeniesiona do bloku III



REWIA Racibórzwyniki
08.02EłkMistrzostwa Polski PTT i FTS w Tańcach Latynoamerykańskich

DWÓJKA Ełkwyniki
09.02EłkMistrzostwa Polski PTT i FTS w Tańcach Latynoamerykańskich

DWÓJKA Ełkwyniki
15.02-16.02Tarnowo PodgórneFestiwal Tańca INTEGRACJA 2014

FINEZJA Poznań BELLCANTO Poznańwyniki
15.02KętyXXVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZŁOTE PANTOFELKI

RAGTIME Kętywyniki
15.02ŚwiecieWalentynkowy Turniej Tańca Top Open Cup o Puchar Borów Tucholskich
UWAGA !!!!!!!!!!!!
TURNIEJ ODWOŁANY

TOP DANCE Michał Bystry Świeciewyniki
16.02MielecXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca

ELIDA. Mielecwyniki
22.02WęglowiceXXII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KŁOBUCK-WĘGLOWICE 2014

MOK Kłobuckwyniki
22.02ElblągMistrzostwa Polski PTT i FTS w Tańcach Standardowych

CSE ŚWIATOWID Elblągwyniki
23.02ElblągMistrzostwa Polski PTT i FTS w Tańcach Standardowych

CK ŚWIATOWID Elblągwyniki
do góryMarzec 2014
01.03SłubiceOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Złotego Kogucika

RAPSODIA Gorzów Wlkp.wyniki
01.03RzeszówWalne Zebranie Sprawozdawcze Okręgu Podkarpackiego PTT

Zarząd Okręgu Podkarpackiego PTT
01.03ŚwiecieOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Top Open Cup o Puchar Borów Tucholskich
UWAGA !!!!!!!!
Zmiana programu:
kategorii 10-11E i 12-13D przełożona do 3 bloku,
a kategorie 12-13 E do 2 bloku

TOP DANCE Michał Bystry Świeciewyniki
01.03RędzinyOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZORBA

ZORBA Mykanówwyniki
02.03Środa WielkopolskaGrand Prix Środy Wielkopolskiej

FINEZJA Poznań BELLCANTO Poznańwyniki
02.03PleśnaVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2014

KLASA Tarnówwyniki
02.03Jelenia GóraTurniej Tańca o Puchar Ducha Gór
UWAGA !!!
Turniej przeniesiony na 13.04.2014 r.

KURZAK i ZAMORSKI Jelenia Góra
02.03PiaskiOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2014

LIDER Lublinwyniki
07.03WarszawaWalne Zebranie Sprawozdawcze Okręgu Mazowieckiego PTT
Rozpoczęcie godz. 10.00
Zarząd Okręgu Mazowieckiego PTT
08.03Jelenia GóraXXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Jeleniej Góry
UWAGA !!!!!!!!!!!!
TURNIEJ ODWOŁANY.


TABOR Jelenia Góra
08.03SzczecinekOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Memoriał Barbary Krzyżanowskiej-Ksok
UWAGA !!!!!!!!!!!
TURNIEJ ODWOŁANY

AIDA Szczecinek
08.03BabimostTurniej Tańca Towarzyskiego DZIEŃ KOBIET

GRACJA Zielona Górawyniki
08.03SzczecinekMistrzostwa Polski PTT i FTS w 10 Tańcach
UWAGA !!!!!!!
Zmiana godziny rozpoczęcia Mistrzostw w sobotę (8.03.2014)
AIDA Szczecinek
09.03MiędzybórzII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmitrza Miasta i Gminy Międzybórz

AKCENT Międzybórzwyniki
09.03SzczecinekMistrzostwa Polski PTT i FTS w 10 Tańcach

AIDA Szczecinekwyniki
09.03ZamośćX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O PUCHAR ROZTOCZA

MYKA Zamośćwyniki
15.03Jankowice k/RybnikaOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TANECZNA WIOSNA 2014

RONDO Rybnik; RYTM Żory
15.03Grodzisk WielkopolskiOTTT WIELKOPOLAN CUP 2014, GRAND PRIX o Puchar Starosty Grodziska Wlkp

DANCE CENTER - Poznańwyniki
15.03Stalowa WolaVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego DANCE SHOW

MERENGUE Stalowa Wolawyniki
15.03Jankowice k/RybnikaOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SPRING OPEN 2014 z udziałem par zagranicznych
UWAGA ZMIANA !!!!!!!!!
Blok III - rozpocznie się o godz. 18.00
RONDO Rybnik; RYTM Żorywyniki
15.03MońkiIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Moniek
UWAGA ZMIANA !!!!!!!!!
Blok II - rozpocznie się o godz. 16.00

PRESTIGE Mońkiwyniki
16.03WarszawaWalny Zjazd Sprawozdawczy PTT

ZG PTT
16.03WarszawaNadzwyczajny Walny Zjazd PTT (I)

ZG PTT
16.03WarszawaNadzwyczajny Walny Zjazd PTT (II)

ZG PTT
16.03MiędzyrzeczOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Międzyrzecza

FAN DANCE Międzyrzeczwyniki
22.03Nowy SączXXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MCK SOKÓŁ

MCK SOKÓŁ Nowy Sączwyniki
22.03PrzemyślIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego GOLDEN DANCE 2014

GOLDEN DANCE Przemyślwyniki
22.03Biała PodlaskaXIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Białej Podlaskiej

ZAMEK Biała Podlaskawyniki
22.03OlsztynekOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FOCUS 2014 o Puchar Burmistrza Olsztynka
UWAGA !!!!!!!!!!!
Zmiana kategorii z 8-9 E na pow 15 E

FOCUS Olsztynwyniki
22.03WrocławPOWITANIE WIOSNY

GEMAR Wrocławwyniki
22.03Kamień PomorskiX Wiosenny Turniej Tańca Sportowego pod patronatem Burmistrza Kamienia Pomorskiego

FOCUS Kamień Pomorskiwyniki
22.03KłomniceXI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Gminy Kłomnice

STYL Kłomnicewyniki
23.03GliwiceLELEK DANCE CUP

Gliwicka Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiegowyniki
23.03RumiaOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Rumia -GPP Młodzież Starsza(16-20) - Standard, Latin

CREATIVE DANCE Rumiawyniki
23.03StaszówX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Tadeusza Wrześniaka właściciela Hut Szkła

FLESZ Staszów; KICK Kielcewyniki
23.03SkwierzynaVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Skwierzyny

FANTAZJA Skwierzynawyniki
23.03WałbrzychII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezesa Zamku Książ

HAVANA Wałbrzychwyniki
23.03OstrzeszówOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego OSTRZESZÓW 2014

SŁOŃCE Poznań, OCK Ostrzeszów, Stowarzyszenie Przedsiębiorczości Inkubatorwyniki
28.03BiałystokWalny Zjazd Sprawozdawczy Okręgu Podlaskiego PTT

Zarząd Okręgu Podlaskiego PTT
29.03TucholaOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Tucholi
UWAGA !!!!!!!!!!!
II blok rozpoczynie się o godz.16.00

GEST Bydgoszczwyniki
29.03TczewOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Tczewa

TAKT Tczewwyniki
29.03Nowa RudaXXIX Noworudzkie Spotkania Taneczne

RUDAN Nowa Rudawyniki
29.03KrakówXXV TTT o Krakowską Czapeczkę; XXVI OTTT o Wawelskiego Smoka

FANTAZJA Krakówwyniki
29.03SzczecinOgólnopolski Turniej Tańca Sportowego o KWIAT KROKUSA

AKTT Szczecinwyniki
29.03LesznoOgólnopolski Turniej Tańca Toarzyskiego LESZNO 2014 - GPP Młodzież - Standard, Latin

AMOK Lesznowyniki
29.03KrakówGrand Prix Senior

FANTAZJA Krakówwyniki
30.03GłogówOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Głogowa

STEP UP Głogówwyniki
30.03WyszkówVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora SP nr 1 im. A. Mickiewicza w Wyszkowie
UWAGA !!!!!!!!!!
I blok rozpocznie się o godzinie 11.00
SP nr 1 im. A. Mickiewicza w Wyszkowiewyniki
30.03KrakówXXV TTT o Krakowską Czapeczkę; XXVI OTTT o Wawelskiego Smoka

FANTAZJA Krakówwyniki
do góryKwiecień 2014
05.04MikołówOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego MIKOŁÓW 2014

FLAMENCO Siemianowice Śląskiewyniki
05.04WrocławHASTON CUP

OLIMP Wrocławwyniki
05.04DębicaOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZŁOTA PARA 2014

ZŁOTA PARA Dębicawyniki
05.04Łazy, Lesznowola k/WarszawyGD DANCE SHOW 2014, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Lesznowola; GPP Dorośli, Junior II - Standard, Latin

PRO-DANCE Nowa Iwiczna; CORTE TOP DANCE Warszawawyniki
05.04KrakówTurniej Tańca o Puchar Prezesa KS TK

KS TK Krakówwyniki
05.04-06.04Łazy, Lesznowola k/WarszawyGPP Dorośli, Młodzież, Junior II - Standard, Latin

CORTE TOP DANCE Warszawa; PRO-DANCE Nowa Iwiczna
06.04BydgoszczOgólnopolski Turniej Tańca WIOSNA 2014
UWAGA !!!!!!!!!!!
10-11 D  zaczyna od drugiego bloku
12-13 C od trzeciego bloku


ST POTOCKA Bydgoszczwyniki
06.04TrzebnicaXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Trzebnicy

WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCAwyniki
06.04Łazy, Lesznowola k/WarszawyGD DANCE SHOW 2014, Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Lesznowola; GPP Młodzież - Standard, Latin

PRO-DANCE Nowa Iwiczna; CORTE TOP DANCE Warszawawyniki
09.04OpoleWalne Zebranie Sprawozdawcze Okręgu Opolskiego PTT

Zarząd Okręgu Opolskiego PTT
11.04MikołajkiTROPICANA CUP - WDSF YOUTH OPEN STANDARD; WDSF YOUTH OPEN LATIN

CREA DANCE Olsztynwyniki
12.04Raszyn k/WarszawyOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn Brawo 2014

BRAWO Raszyn; GOK Raszynwyniki
12.04MikołajkiTROPICANA CUP - WDSF INTERNATIONAL OPEN LATIN

CREA DANCE Olsztynwyniki
12.04PajęcznoIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PAJĘCZNO 2014 Pod Patronatem Burmistrza mgr Dariusza Tokarskiego

A+S Częstochowawyniki
12.04SycówDolnośląskie Grand Prix o Puchar Burmistrza Miasta Syców pod Patronatem WORLD GAMES WROCŁAW 2017

DANCE TEAM Wrocławwyniki
12.04NowogardXI Nowogardzkie Spotkania Taneczne - Nowogard 2014

FLESZ Nowogardwyniki
12.04Suchy Las k/PoznaniaXXXV Międzynarodowy Turniej Tańca WIOSNA 2014; GPP Dorośli - Latin

DZIUPLA Poznańwyniki
13.04GdańskWiosenny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego BLACK DANCE 2014

BLACK DANCE Gdańskwyniki
13.04Świdnica k/Zielonej GóryXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego WIOSNA 2014 o Puchar Prezydenta Miasta Zielona Góra

STUDIO DANCE CLUB Zielona Górawyniki
13.04TarnówIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego STARDANCE 2014

STARDANCE Krakówwyniki
13.04MikołajkiTROPICANA CUP - WDSF INTERNATIONAL OPEN STANDARD

CREA DANCE Olsztynwyniki
13.04Jelenia GóraTurniej Tańca o Puchar Ducha Gór
UWAGA !!!!!!!!
Turniej odwołany

KURZAK i ZAMORSKI Jelenia Górawyniki
13.04TarnówIII Ogólnopolski Turniej Tańca Toarzyskiego Stardance 2014

STARDANCE Kraków
25.04PoznańWalne Zebranie Sprawozdawcze Okręgu Wielkopolskiego

Zarząd Okręgu Wielkopolskiego PTT
26.04GdyniaPOMORSKI FESTIWAL TAŃCA; GPP MŁODZIEŻ STARSZA (16-20) - Standard, Latin
UWAGA !!!!!!
Zmiany w programie
FALA Sopotwyniki
26.04MielecX Ogólnopolski Turniej Tańca Towrzyskiego MIELEC 2014

GALA Mielec
26.04KożuchówKasztelański Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Kożuchów 2014; Grand Prix Senior
UWAGA !!!!!!!!!!
Zmiana kategorii:
wykreślono kategorie 12-13 lat klasa G oraz 10-11 lat klasa D,
dopisano kategorie 12-13 lat klasa F oraz pow. 15 lat klasa E

ZAMEK Kożuchówwyniki
26.04MyśleniceOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice

SOKÓŁ Myślenicewyniki
26.04LublinGPP Dorośli - Standard, Młodzież - Standard, Latin

ZAMEK Lublinwyniki
26.04Dobrzeń WielkiVII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SILESIAN CUP 2014; GPP Junior II - Standard, Latin

DANCE TEAM Dobrzeń Wielki
26.04WarszawaTurniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy

AKCENT Warszawawyniki
27.04ElblągOgólnopolski Turniej Tańca Sportowego JANTAR 2014

JANTAR Elbląg; ŚWIATOWID Elblągwyniki
27.04TarnobrzegXXII Tarnobrzeski Wiosenny Turniej Tańca Towarzyskiego

SAMBA Tarnobrzegwyniki
27.04Polanica - ZdrójPolanicka Wiosna 2014

PARADIS Kłodzkowyniki
27.04GliwiceWalny Zjazd Sprawozdawczy Okręgu Śląskiego PTT

Zarząd Okręgu Śląskiego PTT
do góryMaj 2014
01.05JedliczeJedlicze 2014

PODKARPACIE Jasłowyniki
01.05SzubinOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Szubina - GPP Dorośli, Młodzież - Standard, Latin
UWAGA !!!!!!!!!!!
Zmiana kategorii:
nie ma kat.pow 15 kl.E
jest kat. 12-13 kl.B ST/LA

Fundacja TANIEC ŻYCIEM Bydgoszczwyniki
03.05-04.05LegnicaXX Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego o ZŁOTEGO LWA

LEW Legnicawyniki
03.05SierpcOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FALCON & ART. DANCE 2014 pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta Sierpc

FALCON Płockwyniki
04.05Przeźmierowo k/PoznaniaXIII ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Tarnowo Podgóne

FINEZJA Poznańwyniki
04.05PłońskOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego MAJÓWKA 2014

ZOM PTT, MCSiR w Płońskuwyniki
05.05LublinWalne Zebranie Sprawozdawcze Okręgu Lubelskiego PTT

Zarząd Okręgu Lubelskiego PTT
10.05Sianów k/KoszalinaOgólnopolski Turniej Tańca PASJA CUP
UWAGA !!!!!!!!!
Nastąpiła zmiana kategorii w I i II bloku

PASJA Koszalinwyniki
10.05GiżyckoX Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Giżycko - MAZURY 2014

CZAR PAR Giżyckowyniki
10.05WrocławV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar JM Rektora Politechniki Wrocławskiej

ISKRA Wrocławwyniki
10.05ZabrzeFESTIWAL TAŃCA - WDSF INTERNATIONAL OPEN LATIN; GPP Junior II - Standard

GCT Gliwicewyniki
10.05WarszawaOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RIVIERA CUP 2014

RIVIERA Warszawawyniki
10.05KórnikVI Ogólnopolski Festiwal Tańca BIAŁA DAMA 2014; Grand Prix Senior

FINEZJA Poznań, BELLCANTO Poznań, Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportu
11.05Szczawno-ZdrójII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Szczawna Zdroju
UWAGA !!!!!!!!
Wszyscy uczestnicy turnieju zwolnieni są z opłaty startowej.
Darmowy wstęp dla publiczności.


HAVANA Wałbrzychwyniki
11.05ZabrzeFESTIWAL TAŃCA - WDSF OPEN STANDARD; GPP Junior II - Latin

GCT Gliwicewyniki
11.05LipianyPolsko-Niemieckie spotkania taneczne o KWIAT LIPY 2014

FLESZ Nowogardwyniki
11.05KórnikVI Ogólnopolski Festiwal Tańca BIAŁA DAMA 2014; Międzynarodowy Turniej Tańca Towarzyskiego KÓRNIK 2014

FINEZJA Poznań, BELLCANTO Poznań, Kórnickie Centrum Rekreacji i Sportuwyniki
17.05SuszVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Susz

ST J&K Iławawyniki
17.05PrusiceDolnośląskie Grand Prix o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Prusice pod Patronatem WORLD GAMES

DANCE TEAM Wrocławwyniki
17.05Ostrów WielkopolskiI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar BM SLAM Ostrów Wielkopolski 2014

FINEZJA Poznań, PERFECT DANCE Wrocławwyniki
17.05WarszawaTurniej Tańca TTowarzyskiego BEMOWO CUP 2014
UWAGA !!!!!!!!
Dodana kat 12-13 C LA + ST
Rejestracja przedłużona do dnia 16.05 do godz. 17.00

DUET Warszawawyniki
17.05KluczborkIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZŁOTE PLASTRY MIODU - GPP MŁodzież Starsza (16-20 lat) - Standard, Latin

SUKCES Kluczborkwyniki
17.05-18.05MiędzyzdrojePERŁA BAŁTYKU - GPP Dorośli, Junior II - Standard, Latin; Grand Prix Senior
UWAGA !!!!!!!!!!!
W dniu 17.05.2014 zmiana godziny rozpoczęcia:
II bloku z 12:30 na 12:00
III bloku z 15:30 na 15:00
JANTAR Międzyzdroje
18.05WrocławTaneczna Majówka

BRAVO Wrocławwyniki
18.05Zielona GóraKonwaliowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego; GPP MŁodzież Starsza (16-20 lat) - Standard, Latin

GRACJA Zielona Górawyniki
18.05ToruńOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o TORUŃSKI PIERNIK

FAN Toruńwyniki
18.05Zielona GóraGPP MŁodzież Starsza (16-20 lat) - Standard, Latin

GRACJA Zielona Góra
18.05RadomXI OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA TOWARZYSKIEGO RADOM 2014

ROCKSTEP Radomwyniki
18.05KluczborkIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ZŁOTE PLASTRY MIODU; GPP Młodzież - Standard, Latin

SUKCES Kluczborkwyniki
24.05KamieńXIV OTTT o Puchar Starosty Rzeszowskiego i Wójta Gminy Kamień
UWAGA !!!!!!!!!
W bloku II  dodano kategorię 14-15 D
Kat. 14-15 B Latin przeniesiono do Bloku IV
DŻET Rzeszów-Boguchwaławyniki
24.05WikielecVI OgólnopolskiTurniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Iława
UWAGA !!!!!!!!!
Zmiana kategorii w II bloku z 12-13 B na 14-15 E

GRACJA Iławawyniki
24.05OleśnicaIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Oleśnicy

WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCAwyniki
24.05WarszawaV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Rektora Akademii Leona Koźmińskiego
UWAGA !!!!!!!!
Turniej przeniesiony na termin jesienny
Akademia Leona Koźmińskiego Warszawawyniki
24.05MysłowiceOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice i Kryształową Statuetkę Prezesa REMAGUM
UWAGA !!!!!!!!!!!!
Zmiana kategorii 10 -11 kl.D na 12 -13 kl.C St/La w bloku II

MULTIDANCE Mysłowicewyniki
24.05DziwnówVIII Słoneczny Turniej Tańca Sportowego Grand Prix Polski Młodzieży - Standard, Latin

FOCUS Dziwnówwyniki
24.05RadomIII Międzynarodowy Turniej Formacji Standardowych i Latynoamerykańskich „Radom Open” 2014 o Puchar Prezydenta Miasta Radomia

ART-CMG Radomwyniki
25.05RakoniewiceOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskieo TANIEC PEŁEN PARY o Puchar Burmistrza Rakoniewic

LATINA Wolsztynwyniki
25.05Piątnica k/ŁomżyXVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Marszałka Województwa Podlaskiego, Starosty Łomżyńskiego i Prezydenta Miasta Łomża

AKAT Łomżawyniki
25.05RędzinyIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego RĘDZINY 2014

ZORBA Mykanówwyniki
31.05BydgoszczII Open Bydgoszcz Dance Cup; GPP MŁodzież Starsza (16-20 lat) - Standard, Latin

BAILAMOS Bydgoszczwyniki
31.05RzeszówOgólnopolski Turniej Tańca AKSEL-Resovia-2014; Jubileusz 20-lecia szkoły

AKSEL Rzeszówwyniki
31.05WieliczkaCRACOW OPEN 2014 - Salt City Dance Festival

ELITA Krakówwyniki
31.05Nowa SólSolny Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Nowa Sól 2014; GPP Dorośli - Standard, Latin

URBAN Nowa Sólwyniki
31.05WołczynIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego KLASÓWKA TANECZNA

DANCE CENTER Kluczborkwyniki
31.05Nowa SólGPP Dorośli - Standard, Latin

URBAN Nowa Sól
31.05WarszawaROYAL CUP
UWAGA !!!!!!!!!
Dodano kategorię 8-9 lat klasa E
ROYAL DANCE STUDIO - Warszawawyniki
do góryCzerwiec 2014
01.06AugustówOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PROMENADA CUP 2014
UWAGA !!!!!!!!!!!!
Zmiany w programie
GPP MŁodzież Starsza (16-20 lat) - ST/LA - odwołane
PROMENADA Augustówwyniki
01.06WieliczkaCRACOW OPEN 2014 - Salt City Dance Festival

ELITA Krakówwyniki
01.06Glinojeck k/PłońskaOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z okazji Dnia Dziecka
UWAGA !!!!!!!!!!!!
TURNIEJ ODWOŁANY

MGOK Glinojeck; ZOM PTTwyniki
06.06OlsztynPOLISH OPEN

ESTELA Olsztynwyniki
07.06WolinWolin - Wyspa Tańca Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Burmistrza Wolina
UWAGA !!!!
Zmiany w programie:
Przeniesiono kategorię 8-9 H do bloku III
Przeniesiono kategorię 14-15  c st do bloku I
JANTAR Wolinwyniki
07.06ChrzanówIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego CHRZANÓW 2014 o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa
UWAGA !!!!!!!!!!!
Zmiana kategorii 10-11 kl.C na 12-13 kl.C

WIR Mysłowicewyniki
07.06OlsztynPOLISH OPEN

ESTELA Olsztynwyniki
07.06WołówOGÓLNOPOLSKI, INTEGRACYJNY TTT O PUCHAR BURMISTRZA WOŁOWA

IMPULS Prochowicewyniki
07.06GlinojeckOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Glinojeck
UWAGA !!!!!!!!!
Zmiana kategorii 10-11 kl.E na 10-11 kl.D

MGOK Glinojeckwyniki
08.06Siemianowice ŚląskieOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2014

FLAMENCO Siemianowice Śląskiewyniki
08.06OlsztynPOLISH OPEN

ESTELA Olsztynwyniki
08.06SzczecinekOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o KOSZYCZEK TRUSKAWEK
UWAGA !!!!
Klasa p. 15 E została przeniesiona z bloku II do III


AIDA Szczecinek, SAPIK Szczecinekwyniki
08.06SiechniceDolnośląskie Grand Prix o Puchar Burmistrza Miasta Siechnice pod Patronatem WORLD GAMES WROCŁAW 2017

DANCE TEAM Wrocław; STARDANCE Wrocławwyniki
14.06Bystrzyca KłodzkaSąsiedzki Turniej Tańca Towarzyskiego

STACCATO Bystrzyca Kłodzkawyniki
14.06BrzostekPuchar Okręgu Podkarpackiego PTT, Ogólnopolski Turniej Tańca

PODKARPACIE Jasłowyniki
14.06SzczecinXIII Edycja Euro Dance Festival Astra Szczecin

ASTRA Szczecinwyniki
14.06ŁomiankiMAŁE MAZOWSZE

SWING Łomiankiwyniki
14.06KobylnicaWAKACJADA 2014 - GPP Dorośli - Standard, Latin

PAKTAN Słupskwyniki
14.06OleckoOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Olecka - LEGA DANCE CUP 2014

PROMENADA Oleckowyniki
14.06KrakówOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MDK Dom Harcerza im.prof Aleksandra Kamińskiego
UWAGA !!!!!!!
Dodano kat. 10-11 kl.E

MDK Dom Harcerza, POLECZKA Krakówwyniki
14.06SiedliskoPOWITANIE LATA Siedlisko 2014 Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego PTT SENIOR
UWAGA !!!!!!!!!!!
TURNIEJ ODWOŁANY

URBAN Nowa Sól
15.06PruszkówMazovia Open 2014
UWAGA !!!!!!!!!!
Dodano kat. 10-11 kl.D w bloku II
Usunięto kat 12-13 kl.B ST oraz kat. pow.15 kl.A LA

DANCE IMPERIUM Pruszkówwyniki
15.06JasłoOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Jasło 2014

PODKARPACIE Jasłowyniki
15.06SobótkaIX Ogólnopolski Śleżański Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Sobótki
UWAGA !!!!!!!!!
Zmiana godzin rozpoczęcia
Odwołane kategorie 12-13 kl.H, 12-13 kl.E oraz pow.15 kl.E

IMPULS Świdnicawyniki
15.06OpoleFestiwal Tańca Towarzyskiego - Opole 2014 ; GPP Dorośli, Młodzież - Standard, Latin
UWAGA !!!!!!!!!!!!!!!
Zmiana godzin rejestracji i rozpoczęcia poszczególnych bloków turnieju

Zarząd Okręgu Opolskiego PTT , Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Opolewyniki
15.06KrakówOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Dyrektora MDK Dom Harcerza im.prof Aleksandra Kamińskiego

MDK Dom Harcerza, POLECZKA Krakówwyniki
15.06DeszcznoII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Deszczno

DANCE MIX - Gorzów Wlkp.wyniki
20.06ŁomiankiSPOTKANIE LUDZI TAŃCA

Zarząd Główny PTT
21.06Ostrowiec ŚwiętokrzyskiOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta

TWIST Ostrowiec Świętokrzyskiwyniki
21.06ElblągOgólnopolski Turniej Tańca Sportowego POMOSTY 2014
UWAGA !!!!!
Turniej odwołany, przeniesiony na wrzesień
JANTAR Elbląg; ŚWIATOWID Elblągwyniki
21.06MławaV Letni Festiwal Tańca

MŁAWSKIE CENTRUM TAŃCA Mławawyniki
21.06-22.06Miejsce do ustaleniaEgzaminy dla sędziów PTT

Zarząd Główny PTT
21.06WrocławPowitanie Lata 2014

GEMAR Wrocławwyniki
21.06CzęstochowaPOLONEZ 2014
UWAGA !!!!!!!!!!
TURNIEJ ODWOŁANY

SZYK Częstochowa
21.06ChojniceOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o PUCHAR BURMISTRZA CHOJNIC - BEKO DANCE CUP

AT PIĘTRO WYŻEJ - Chojnicewyniki
21.06Ostrowiec ŚwiętokrzyskiXVI Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego w Tańcu Towarzyskim

TWIST Ostrowiec Świętokrzyskiwyniki
22.06SochaczewX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PASJONAT 2014
UWAGA !!!!!!!!!!!!!
Zmiany w programie, turniej rozpocznie się od bloku II
Odwołane kategorie:
kat.12-13 kl. D
kat.12-13 kl. C
kat.12-13 kl. B
kat.14-15 kl. B
PASJONAT Sochaczewwyniki
22.06DziałoszynIV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego NADWARCIAŃSKIE LATO

DANCE CENTER Kluczborkwyniki
22.06JarosławXVII OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO JAROSŁAW 2014

TAKT Jarosławwyniki
22.06WrocławTRUSKAWKOWY TURNIEJ TAŃCA

PERFECT DANCE Wrocławwyniki
22.06ChoroszczXV Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Choroszczy

ANIMUSZ Białystok, MGCK w Choroszczywyniki
28.06WarszawaIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Wola Wiwat Wakacje 2014
Turniej odbędzie się w Amfiteatrze Parku Sowińskiego
Ośrodek Kultury im. Stefana Żeromskiego Warszawawyniki
28.06-29.06Miejsce do ustaleniaObowiązkowe szkolenie dla sędziów skrutinerów.
UWAGA !!!!
Szkolenie przeniesione na 6-7.09.2014
Zarząd Główny PTT
do góryWrzesień 2014
05.09WarszawaZebranie Zarzadu Główego PTT

Zarząd Główny PTT
05.09WarszawaNadzwyczajny Walny Zjazd Polskiego Towarzystwa Tanecznego

Zarząd Główny PTT
06.09-07.09WarszawaObowiązkowe szkolenie dla sędziów i skrutinerów PTT

Zarząd Główny PTT
13.09Mińsk MazowieckiOGÓLNOPOLSKI TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO o "PUCHAR MAZOWSZA"

AD ASTRA Sulejówekwyniki
13.09WrocławOgólnopolski Turniej Tańca RAKIETOWA CUP
UWAGA !!!!!!
Turniej przeniesiony na 18.10.2014

STARDANCE Wrocław, DANCE TEAM Wrocław
13.09ElblągOgólnopolski Turniej Tańca Sportowego POMOSTY 2014

JANTAR Elbląg; ŚWIATOWID Elblągwyniki
13.09GliwiceBAL - Grand Prix Senior

SZOK Gliwicewyniki
14.09GdańskOgólnopolski Turniej Ttańca Towarzyskiego o PUCHAR ZATOKI GDAŃSKIEJ

AS Gdańskwyniki
20.09GdańskOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
20.09KraśnikMistrzostwa Polski PTT Formacji Tanecznych

EM STUDIO Opole Lubelskie
20.09ŻaryII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Starosty Powiatu Żarskiego

STYL Żarywyniki
20.09OpoleOgólnopolski Turniej Tańca O Puchar Dyrektora Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi w Opolu
UWAGA !!!!!!!!!!!
Turniej przeniesiony na inny termin

FALLAWAY Opole
20.09LędzinyX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego TANECZNA JESIEŃ o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny
UWAGA !!!!!!!!
Zmiana kat. z 14-15 B na 10-11 D w II bloku
WIR Mysłowicewyniki
21.09MikołówOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego FLAMENCO 2014

FLAMENCO Siemianowice Śląskiewyniki
21.09KraśnikOgólnopolski T.T.T. pod patronatem Burmistrza Miasta KRAŚNIK 2014 - GPP Junior II, MŁodzież Starsza (16-20 lat) - Standard, Latin

EM STUDIO Opole Lubelskiewyniki
21.09RawiczXI OTTT O PUCHAR FIRMY RAWMED Z OKAZJI 15-LECIA

SPIN Rawiczwyniki
27.09OstrołękaXXX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego O ZŁOTĄ PODWIĄZKĘ

FAN Ostrołękawyniki
27.09Jelenia GóraKARKONOSZE OPEN - GPP Młodzież - Latin, Junior II - Standard

KURZAK i ZAMORSKI Jelenia Górawyniki
27.09RadomskoOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Radomska
UWAGA !!!!!!!!!!
W Bloku II zmiana kat pow. 15 kl.E na kat. 12-13 kl.C
ZMIANA PROGRAMU !!!!!!!
Turniej rozpocznie się od II Bloku

ST ETIUDA Radomskowyniki
28.09PrzecławVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Przecławska "Cza Cza 2014"
UWAGA !!!!!!!!!!!!
W Bloku II - zamiast kategorii 12-13 Open będzie 10-11 D

GALA Mielecwyniki
28.09Jelenia GóraKARKONOSZE OPEN - GPP Młodzież - Standard, Junior II - Latin

KURZAK i ZAMORSKI Jelenia Górawyniki
do góryPaździernik 2014
04.10JasłoPuchar Jasła

PODKARPACIE Jasłowyniki
04.10Koronowo k/BydgoszczyOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego AWANGARDA o Puchar Burmistrza Koronowa
UWAGA !!!!!!!!
Turniej odwołany przez organizatora

GEST Bydgoszcz
04.10StrzelinMistrzostwa Polski PTT w kategorii Juniorów Młodszych w 10 Tańcach
Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Ziemi Strzelińskiej
ST Krzysztof MAJEWSKI Wrocławwyniki
04.10Kędzierzyn-KożleOgólnopolski Turniej Tańca TANECZNE OSCARY 2014 oraz Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT 2014

MISTRAL Tarnowskie Góry; UKS CATIA Kędzierzyn-Koźlewyniki
05.10ŁańcutOgólnopolski T.T.T. pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego; GPP Dorośli, MŁodzież Starsza (16-20 lat) - Standard, Latin

DŻET Rzeszów-Boguchwaławyniki
05.10Międzyrzec PodlaskiVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Międzyrzec Podlaski
UWAGA !!!!!!!!!!!!!!
Zmiany w programie :
I Blok rozpocznie się o godz. 12.00

ISKRA Międzyrzec Podlaskiwyniki
05.10MławaXII MŁAWA OPEN - GPP Młodzież, Junior II - Standard, Latin

MŁAWSKIE CENTR.TAŃCA - Mławawyniki
05.10Kędzierzyn-KożleOgólnopolski Turniej Tańca TANECZNE OSCARY 2014 oraz Mistrzostwa Okręgu Opolskiego PTT 2014

MISTRAL Tarnowskie Góry; UKS CATIA Kędzierzyn-Koźlewyniki
05.10StrzelinIV Ogólnopolski Turniej Tańca o Puchar Ziemi Strzelińskiej

ST Krzysztof MAJEWSKI Wrocławwyniki
05.10Koronowo k/BydgoszczyMistrzostwa Okręgu Kujawsko-Pomorskiego PTT
UWAGA !!!!!!!!
Turniej odwołany przez organizatora
GEST Bydgoszcz
11.10WołczynIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Wołczyna

SUKCES Kluczborkwyniki
11.10TarnówXXV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego „KLASA-LELIWA 2014” z udziałem par zagranicznych; GPP Dorośli - Standard, Latin

KLASA Tarnówwyniki
11.10KwidzynXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego o PUCHAR BURMISTRZA KWIDZYNA - GPP Młodzież, Junior II - Standard, Latin

PROGRESS Kwidzyn
11.10WarszawaRIVIERA DANCE FESTIVAL 2014 - GPP MŁodzież Starsza (16-20 lat) - Standard, Latin
UWAGA !!!!!!!!!!!
I BLOK rozpocznie się o godz. 13.00

RIVIERA Warszawawyniki
11.10Kąty WrocławskieMistrzostwa i Puchar Okręgu Dolnośląkiego PTT

Zarząd Okręgu Dolnośląskiego PTTwyniki
11.10Tarnowo PodgórneFESTIWAL TAŃCA V GPP SENIOR

FINEZJA Poznań, BELLCANTO Poznańwyniki
12.10PłońskABBACADABRA Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego AKCENT 2014 pod Honorowym Patronatem Burmistrzów Płońska i Raciążą

AKCENT Raciążwyniki
12.10SosnowiecSosnowiec Dance Cup 2014; GPP MŁodzież Starsza (16-20 lat) - Standard, Latin

KIEPURA Sosnowiecwyniki
12.10Siennica Różana k/KrasnegostawuV Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Siennica Różana RYTM 2014

RYTM Chełmwyniki
12.10Tarnowo PodgórneXX Turnieju Tańca Towarzyskiego Srebrne Pantofelki - GPP Dorośli, Junior II - Standard, Latin

FINEZJA Poznańwyniki
18.10SiedliskoOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego SIEDLISKO 2014; Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
UWAGA !!!!!!!
Turniej odwołany

URBAN Nowa Sól
18.10WągrowiecOgólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego WĄGROWIEC DANCE 2014 o Puchar Burmistrza Wągrowca

FINEZJA Poznań, BELLCANTO Poznań, G-Studiuwyniki
18.10TrzebiniaXVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Trzebinia 2014

Trzebińskie Centrum Kulturywyniki
18.10ElblągBALTIC CUP

CK ŚWIATOWID Elbląg
18.10PrzemyślPrzemyska Gala Taneczna - XVI Ogólnopolski Turniej Tańca Towrzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla

A-Z Przemyślwyniki
18.10LubartówXIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LUBARTÓW 2014

CHOCHLIK Lubartówwyniki
18.10GliwiceXII Gliwickie Spotkania Taneczne
UWAGA !!!!!!
Turniej odwołany

SZOK Gliwice
18.10WrocławOgólnopolski Turniej Tańca RAKIETOWA CUP
UWAGA !!!!!!!!
Turniej odwołany

STARDANCE Wrocław, DANCE TEAM Wrocławwyniki
19.10Kostrzyn nad OdrąIX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Dzieci, Młodzieży i Dorosłych o Puchar Burmistrza Kostrzyna n/Odrą

RAPSODIA Gorzów Wlkp.wyniki
19.10Kobyla GóraPOPRAWA CUP 2014

SŁOŃCE Poznańwyniki
19.10ElblągBALTIC CUP

CK ŚWIATOWID Elbląg
19.10KluczborkVIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych o Puchar Jerzego Mierzwy

DANCE CENTER Kluczborkwyniki
19.10Kalwaria Zebrzydowska k/KrakowaProfessional Dance - GPP MŁodzież Starsza (16-20 lat), Junior II - Standard, Latin

PROFESSIONAL DANCE Głogoczówwyniki