Mistrzowie Polski


 

Przygotował i opracował Wojciech Przemieniecki

 



MISTRZOWIE POLSKI AMATORÓW W STYLU STANDARD



ROK MPMIEJSCE MPPARTNERPARTNERKA
1958KrakówWieczysty ArturWieczysty BarbaraKraków
1959WarszawaWieczysty ArturWieczysty BarbaraKraków
1960WrocławWieczysty ArturWieczysty BarbaraKraków
1961ŁódźWieczysty ArturWieczysty BarbaraKraków
1962KrakówWieczysty ArturWieczysty BarbaraKraków
1963ŁódźWieczysty ArturWieczysty BarbaraKraków
1964BiałystokWieczysty ArturWieczysty BarbaraKraków
1965OpoleWieczysty ArturWieczysty BarbaraKraków
1966WarszawaWieczysty ArturWieczysty BarbaraKraków
1967BiałystokTeperek RyszardTeperek ZofiaWarszawa
1968KatowiceTeperek RyszardTeperek ZofiaWarszawa
1969Nowy TargJakubowski AndrzejJakubowska JaninaWrocław
1970BiałystokJakubowski AndrzejJakubowska JaninaWrocław
1971KrakówDzierzbicki HenrykBurzyńska ElżbietaWarszawa
1972WarszawaDzierzbicki HenrykBurzyńska ElżbietaWarszawa
1973GdańskDzierzbicki HenrykBurzyńska ElżbietaWarszawa
1974NIE ODBYŁY SIĘ
1975PuławyJakubowski AndrzejJakubowska JaninaWrocław
1976WrocławRembieliński JacekGajewska JaninaWarszawa
1977PuławyRembieliński JacekGajewska JaninaWarszawa
1978PuławyRembieliński JacekGajewska JaninaWarszawa
1979PuławyRuszkiewicz PiotrMichalak KrystynaŁódź
1980ŁódźJasecki MichałNowak RenataOlsztyn
1981BiałystokJasecki MichałNowak RenataOlsztyn
1982OlsztynWasilewski KrzysztofFelska KarolinaOlsztyn
1983OlsztynWasilewski KrzysztofFelska KarolinaOlsztyn
1984GdańskJasecki MichałNowak RenataOlsztyn
1985KoninWasilewski KrzysztofFelska KarolinaOlsztyn
1986LublinWasilewski KrzysztofFelska KarolinaOlsztyn
1987WłocławekWasilewski KrzysztofFelska KarolinaOlsztyn
1988KrakówChraczyński RomanChraczyńska MałgorzataWrocław
1989WłocławekRomankiewicz LechDutkiewicz AnnaOlsztyn
1990RadomRomankiewicz LechDutkiewicz AnnaOlsztyn
1991GdyniaRomankiewicz LechDutkiewicz AnnaOlsztyn
1992BydgoszczRomankiewicz LechDutkiewicz AnnaOlsztyn
1993ElblągRomankiewicz LechDutkiewicz AnnaOlsztyn
1994SzczecinŁaszczuk AndrzejRumin BeataSzczecin
1995OlsztynMichalski DariuszKozińska JustynaSopot
1996GdyniaKról AdamKozińska JustynaSopot
1997Gorzów WielkopolskiKról AdamKozińska JustynaSopot
1998Brzeg DolnyKról AdamKozińska JustynaSopot
1999WarszawaKról AdamKozińska JustynaSopot
2000ElblągTomalczyk PawełTomalczyk KatarzynaElbląg
2001SopotKonury TomaszWeiss IzabelaSzczecin
2002SzczecinKonury TomaszWeiss IzabelaSzczecin
2003ElblągKiszka WiktorGarlicka MałgorzataElbląg
2004WrocławKoreiva LinasMakar DorotaGliwice
2005OstrołękaKiszka WiktorGarlicka MałgorzataElbląg
2006GliwiceKiszka WiktorGarlicka MałgorzataElbląg
2007Jelenia GóraKiszka WiktorGarlicka MałgorzataElbląg
2008ElblągKiszka WiktorGarlicka MałgorzataElbląg
2009Brzeg DolnyKiszka WiktorGarlicka MałgorzataElbląg
2010ZamośćKosaty MarekGlazik PaulinaOlsztyn
2011ElblągKosaty MarekGlazik PaulinaOlsztyn
2012Nowa RudaSadecki AndrzejNawrot KarinaZielona Góra
2013Zielona GóraSadecki AndrzejNawrot KarinaZielona Góra
2014ElblągLongarini GiuseppeKapral KatarzynaWarszawa
2015Sobótka k/WrocławiaRusu SergiuMakar DorotaGliwice

MISTRZOWIE POLSKI AMATORÓW W 10 TAŃCACH



ROK MPMIEJSCE MPPARTNERPARTNERKA
1982OlsztynNawrot ZbigniewDziuba GrażynaWrocław
1983RzeszówWasilewski KrzysztofFelska KarolinaOlsztyn
1984RzeszówWasilewski KrzysztofFelska KarolinaOlsztyn
1985PrzemyślJasecki MichałJańczak MartaOlsztyn
1986Bydgoszcz
1987BydgoszczWasilewski KrzysztofFelska KarolinaOlsztyn
1988WarszawaPavlović ArkadiuszSzymańska-Pavlović IwonaOlsztyn
1989JarosławPavlović ArkadiuszSzymańska-Pavlović IwonaOlsztyn
1990GdańskPavlović ArkadiuszSzymańska-Pavlović IwonaOlsztyn
1991LegnicaPavlović ArkadiuszSzymańska-Pavlović IwonaOlsztyn
1992WarszawaTrętowski KrzysztofSamsel DorotaOlsztyn
1993KoszalinGrzejszczak MariuszŻak MałgorzataWarszawa
1994LegnicaBiały JanuszSkoczeń EwaKraków
1995WarszawaKacprzak DariuszKwiatkowska PatrycjaWarszawa
1996Jelenia GóraSwędrak LechRozińska MagdalenaSopot
1997LegnicaHulboj KrzysztofSzabatin EwaWarszawa
1998ElblągSwędrak LechRozińska MagdalenaSopot
1999LegnicaSwędrak LechRozińska MagdalenaSopot
2000SzczecinSwędrak LechZiętowska MagdalenaSopot
2001SzczecinKalitowski MarcinAndrys AgataSzczecin
2002PoznańPściuk KrzysztofMakar DorotaSzczecinek
2003LublinFiksa MarekWiniarska BlankaPoznań
2004RzeszówStukan MichałJanachowska IzabelaSzczecin
2005WrocławKalitowski MarcinDomańska KamilaSzczecin
2006IławaKalitowski MarcinDomańska KamilaSzczecin
2007GliwiceKalitowski MarcinDmochowska KatarzynaSzczecin
2008ŁódźMosejcuk AndrejJanachowska IzabelaOlsztyn
2009OstrołękaWłodarczyk PiotrWach MartaŁódź
2010SłupskPurchała PiotrOstrowska MarikaSzczecin
2011SzczecinKalitowski MarcinFlorczuk KatarzynaSzczecin
2012ŁomiankiŚmikiel MateuszSielicka MariaPoznań
2013KwidzynDziedzic OskarIwańska KlaudiaWarszawa
2014SzczecinekZakrzewski MateuszKrasińska JolantaGdańsk
2015Tarnowo PodgórneRosiński MarcinWdowicz KatarzynaWarszawa

MISTRZOWIE POLSKI AMATORÓW W STYLU LATIN



ROK MPMIEJSCE MPPARTNERPARTNERKA
1958KrakówWieczysty ArturWieczysty BarbaraKraków
1959WarszawaWieczysty ArturWieczysty BarbaraKraków
1960WrocławWieczysty ArturWieczysty BarbaraKraków
1961ŁódźWieczysty ArturWieczysty BarbaraKraków
1962KrakówWieczysty ArturWieczysty BarbaraKraków
1963ŁódźWieczysty ArturWieczysty BarbaraKraków
1964BiałystokWieczysty ArturWieczysty BarbaraKraków
1965OpoleWieczysty ArturWieczysty BarbaraKraków
1966WarszawaWieczysty ArturWieczysty BarbaraKraków
1967BiałystokTeperek RyszardTeperek ZofiaWarszawa
1968KatowiceTeperek RyszardTeperek ZofiaWarszawa
1969Nowy TargSuchowiak JózefSachetti HelenaWarszawa
1970KatowiceDzierzbicki HenrykBurzyńska ElżbietaWarszawa
1971KrakówDzierzbicki HenrykBurzyńska ElżbietaWarszawa
1972WarszawaNawrocki AndrzejGałuszka MariaKraków
1973GdańskNawrocki AndrzejGałuszka MariaKraków
1974NIE ODBYŁY SIĘ
1975PuławyRembieliński JacekGajewska JaninaWarszawa
1976WrocławRembieliński JacekGajewska JaninaWarszawa
1977PuławyRembieliński JacekGajewska JaninaWarszawa
1978PuławyRembieliński JacekGajewska JaninaWarszawa
1979KoninŁozowski AndrzejSiekierska LidiaOlsztyn
1980RzeszówJasecki MichałNowak RenataOlsztyn
1981OlsztynŁozowski AndrzejSiekierska LidiaOlsztyn
1982Olsztyn
1983OlsztynWasilewski KrzysztofFelska KarolinaOlsztyn
1984GdańskJasecki MichałJańczak MartaOlsztyn
1985KoninWasilewski KrzysztofFelska KarolinaOlsztyn
1986LublinWasilewski KrzysztofFelska KarolinaOlsztyn
1987BydgoszczWasilewski KrzysztofFelska KarolinaOlsztyn
1988KrakówPavlović ArkadiuszSzymańska-Pavlović IwonaOlsztyn
1989WłocławekPrzemieniecki WojciechJechna KatarzynaOlsztyn
1990RadomPavlović ArkadiuszSzymańska-Pavlović IwonaOlsztyn
1991GdyniaPrzemieniecki WojciechJechna KatarzynaOlsztyn
1992RadomPrzemieniecki WojciechJechna KatarzynaOlsztyn
1993ElblągPrzemieniecki WojciechJechna KatarzynaOlsztyn
1994KrakówBiały JanuszSkoczeń EwaKraków
1995ToruńCitko GrzegorzKosowska AnnaKraków
1996DębicaEgurrola AugustinSzokalska JoannaWarszawa
1997PoznańMalitowski MichałGolczak IwonaZielona Góra
1998WarszawaEgurrola AugustinSzokalska JoannaWarszawa
1999SłupskMalitowski MichałGolczak IwonaZielona Góra
2000PoznańMalitowski MichałGolczak IwonaZielona Góra
2001SłupskMalitowski MichałGolczak IwonaZielona Góra
2002KrakówSourkov SiergiejMielnicka AgnieszkaSzczecin
2003SłupskSourkov SiergiejMielnicka AgnieszkaSzczecin
2004Jelenia GóraSourkov SiergiejMielnicka AgnieszkaSzczecin
2005SosnowiecSourkov SiergiejMielnicka AgnieszkaSzczecin
2006LublinŁowicki PrzemysławPokovskaya YanaWarszawa
2007WarszawaFiksa MarekJurecka KingaWarszawa
2008GliwiceHulboj KrzysztofLesar JanjaWarszawa
2009LublinŁowicki PrzemysławSigvaldadottir AstaWarszawa
2010BydgoszczFiksa MarekJurecka KingaWarszawa
2011WarszawaFiksa MarekJurecka KingaWarszawa
2012BydgoszczRadziejowski KrystianMaczek SylwiaWrocław
2013OpoleSuchocki AndrzejPiecewicz NataliaKraków
2014EłkWilczyński IgorUrban KarolinaWarszawa
2015LublinWilczyński IgorKaplii AnnaGdańsk

Dane opracował Aleksander Skibiński na podstawie materiałów własnych oraz Wojciecha Przemienieckiego.



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48 12 414 27 39 / +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT