Grand Prix Polski Seniorów


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Polski Seniorów 2019

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  FANTOM - Głogów 718 240 236 242        
2  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 508 198 152 158        
3  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań 394   194 200        
4  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 292 156   136        
5  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 242   130 112        
6  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 234 110   124        
7  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 234 134   100        
8  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 122 122            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 518 194 124 200        
2  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 478 236   242        
3  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 476 152 200 124        
4  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław 316   158 158        
5  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec 248   112 136        
6  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 242   242          
7  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 236   136 100        
8  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 230 130 100          
9  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 112     112        

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 476   238 238        
2  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 445 249   196        
3  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 393 119 120 154        
4  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 275 143   132        
5  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 207 207            
6  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 196   196          
7  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 165 165            
8  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 154   154          
9  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 132   132          
10  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 131 131            
11  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 120     120        
12  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 107 107            
13  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 95 95            

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 523 242 145 136        
2  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 457 200 133 124        
3  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 403 136 167 100        
4  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 391 158 121 112        
5  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 251   251          
6  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 242     242        
7  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa 200     200        
8  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 158     158        
9  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 124 124            
10  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 112 112            
11  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 100 100            
12  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań 97   97          
13  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin 85   85          

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 693 253 200 240        
2  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 525 169 158 198        
3  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 283 147 136          
4  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 246   124 122        
5  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 243 87   156        
6  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 242   242          
7  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 235 123 112          
8  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 211 211            
9  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 135 135            
10  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 134     134        
11  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra 110     110        
12  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 109 109            
13  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 109 109            
14  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 100   100          
15  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 75 75            

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 619 257 215 147        
2  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 557 215 173 169        
3  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 389 139 115 135        
4  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 338   127 211        
5  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 274   151 123        
6  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 272 173 99          
7  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 257   257          
8  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 253     253        
9  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 202 115   87        
10  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 198   99 99        
11  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 166 91   75        
12  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 151 151            
13  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa 139   139          
14  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 127 127            
15  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 111     111        
16  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 103 103            
17  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 99   99          
18  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 79 79            
19  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 67   67          
20  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 65 65            
21  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków 65 65            
22  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra 55   55          

 

Top


W klasyfikacji Grand Prix Polski Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

GPS 2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT