Grand Prix Polski Seniorów


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Polski Seniorów 2021

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard Senior IV Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Miszczuk Mateusz  Wessalowska Joanna  CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk S 875 234 240   209   192
2  Solarz Tomasz  Borkowska Katarzyna  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA S 869     232 167 236 234
3  Podraza Daniel  Podraza Patrycja  PERFECT STYL - Kraków S 599   198   251   150
4  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  CLASSIC - Warszawa A 369 150 122   97    
5  Urman Michał  Pietrucha - Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów A 289   156   133    
6  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań S 239       109 130  
7  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  DANCE CENTER - Poznań B 194         194  
8  Matczak Marcin  Budziejewska Małgorzata  ESKADRA - Pabianice C 192 192          
9  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice D 190     190      
10  Wieczorek Grzegorz  Moroń Marta  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 152         152  
11  Nędzewicz Mirosław  Roszak Barbara  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa S 145       145    
12  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk A 134   134        
13  Malendowicz Przemysław  Waligóra Iwona  DIAMENT - Wrocław C 121       121    
14  Ostrowski Łukasz  Orzechowska Sylwia Natalia  KUŹNIA TAŃCA - Kraków C 110   110        
15  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań D 85       85    

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków B 892 234 124 152   190 192
2  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA A 478   242 236      
3  Zaborowski Marek  Tokłowicz Eliza  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań D 442 192 100       150
4  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FRED ASTAIRE - Poznań S 428     194     234
5  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  DANCE CENTER - Poznań B 232         232  
6  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk A 200   200        
7  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław B 158   158        
8  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  KIEPURA - Wrocław C 150 150          
9  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 136   136        
10  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice D 130     130      
11  Sieradzki Arkadiusz  Sieradzka Natalia  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań C 112   112        

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. S 1102 192 196 234 240   240
2  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły B 654 150 120   110 152 122
3  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań S 526       198 194 134
4  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań S 472 234 238        
5  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica S 332       134   198
6  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa A 288   132   156    
7  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE B 278       122   156
8  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz S 236         236  
9  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 192     192      
10  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk A 154   154        
11  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  KIEPURA - Wrocław C 150     150      
12  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin D 130         130  
13  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 110           110

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno C 712 120 110 120 132 110 120
2  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia C 680     154 196 198 132
3  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź S 632 196 198 238      
4  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS C 574 132   132 154 156  
5  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław B 548 154       240 154
6  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE B 434       238   196
7  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 330   134 196      
8  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław S 240   240        
9  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa A 238           238
10  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra S 238 238          
11  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk A 156   156        
12  Dziok Rafał  Teśluk Elwira  GRACJA - Zielona Góra C 134         134  
13  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia B 122   122        
14  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin C 122         122  
15  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły B 120       120    

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  KIEPURA - Wrocław C 780 150     238 194 198
2  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice S 388 192     196    
3  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin S 368 234         134
4  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA A 250       120 130  
5  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica A 242       132   110
6  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. S 240           240
7  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz S 236         236  
8  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok C 156           156
9  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów B 154       154    
10  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik A 152         152  
11  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FRED ASTAIRE - Poznań B 122           122

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Basak Jarosław  Basak Beata  DANCE TEAM - Wrocław S 1056 242 156   251 242 165
2  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź S 841 200 198 236     207
3  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław A 556 124 122   167   143
4  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA A 513 100 110   145 158  
5  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica A 340       121 112 107
6  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik A 334   134     200  
7  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice A 321 112     209    
8  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok B 303     194 109    
9  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin A 255 136         119
10  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice C 252     152   100  
11  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. S 249           249
12  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław S 240   240        
13  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól B 231         136 95
14  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin C 158 158          
15  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów B 133       133    
16  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów S 131           131
17  Waldron Michael  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość C 130     130      
18  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin C 124         124  
19  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica C 97       97    
20  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń C 85       85    

 

Top

 

 

Senior IV Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  REPLAY - Złotoryja A 776 234 156   190   196
2  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE B 668   198   232   238
3  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice A 480 192 134       154
4  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica E 380 150 110       120
5  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  ANIMA DANZA - Głogów S 240   240        
6  Miąskiewicz Adam  Miąskiewicz Danuta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 132           132
7  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D 122   122        

 

Top


 

 

Senior IV Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice B 664 236 194       234
2  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra D 576 152       232 192
3  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra C 340         190 150
4  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  ANIMA DANZA - Głogów S 236   236        
5  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź C 194 194          
6  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 152   152        
7  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D 130   130        
8  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań D 130 130          

 

Top


W klasyfikacji Grand Prix Polski Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 05.06.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 2 - 12.05.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Błonie

GPS 3 - 18.09.2021, Chmielaki 2021 - Grand Prix Seniorów PTT, Krasnystaw

GPS 4 - 07.11.2021, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 5 - 04.12.2021, OTTT "Solny" - Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 6 - 18.12.2021,X Festiwal Tańca "Biała Dama" - Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT