Grand Prix Polski Seniorów


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Polski Seniorów 2019

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  FANTOM - Głogów 476 240 236          
2  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 350 198 152          
3  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań 194   194          
4  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 156 156            
5  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 134 134            
6  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 130   130          
7  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 122 122            
8  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 110 110            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 352 152 200          
2  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 318 194 124          
3  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 242   242          
4  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 236 236            
5  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 230 130 100          
6  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław 158   158          
7  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 136   136          
8  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec 112   112          

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 249 249            
2  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 239 119 120          
3  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 238   238          
4  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 207 207            
5  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 196   196          
6  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 165 165            
7  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 154   154          
8  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 143 143            
9  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 132   132          
10  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 131 131            
11  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 107 107            
12  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 95 95            

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 387 242 145          
2  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 333 200 133          
3  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 303 136 167          
4  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 279 158 121          
5  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 251   251          
6  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 124 124            
7  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 112 112            
8  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 100 100            
9  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań 97   97          
10  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin 85   85          

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 453 253 200          
2  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 327 169 158          
3  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 283 147 136          
4  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 242   242          
5  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 235 123 112          
6  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 211 211            
7  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 135 135            
8  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 124   124          
9  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 109 109            
10  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 109 109            
11  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 100   100          
12  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 87 87            
13  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 75 75            

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 472 257 215          
2  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 388 215 173          
3  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 272 173 99          
4  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 257   257          
5  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 254 139 115          
6  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 151   151          
7  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 151 151            
8  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa 139   139          
9  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 127   127          
10  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 127 127            
11  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 115 115            
12  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 103 103            
13  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 99   99          
14  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 99   99          
15  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 91 91            
16  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 79 79            
17  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 67   67          
18  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 65 65            
19  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków 65 65            
20  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra 55   55          

 

Top


W klasyfikacji Grand Prix Polski Seniorów uwzględniono turnieje:

1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT