Grand Prix Polski Seniorów


 

 

 

Klasyfikacja Grand Prix Polski Seniorów 2021

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard Senior IV Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Miszczuk Mateusz  Wessalowska Joanna  CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk S 683 234 240   209    
2  Podraza Daniel  Podraza Patrycja  PERFECT STYL - Kraków S 449   198   251    
3  Solarz Tomasz  Borkowska Katarzyna  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA A 399     232 167    
4  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  CLASSIC - Warszawa A 369 150 122   97    
5  Urman Michał  Pietrucha - Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów A 289   156   133    
6  Matczak Marcin  Budziejowska Małgorzata  ESKADRA - Pabianice C 192 192          
7  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice D 190     190      
8  Nędzewicz Mirosław  Roszak Barbara  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa S 145       145    
9  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk A 134   134        
10  Malendowicz Przemysław  Waligóra Iwona  DIAMENT - Wrocław C 121       121    
11  Ostrowski Łukasz  Orzechowska Sylwia Natalia  KUŹNIA TAŃCA - Kraków C 110   110        
12  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań S 109       109    
13  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań D 85       85    

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków B 510 234 124 152      
2  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA A 478   242 236      
3  Zaborowski Marek  Tokłowicz Eliza  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań D 292 192 100        
4  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk A 200   200        
5  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FRED ASTAIRE - Poznań S 194     194      
6  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław B 158   158        
7  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  KIEPURA - Wrocław C 150 150          
8  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 136   136        
9  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice D 130     130      
10  Sieradzki Arkadiusz  Sieradzka Natalia  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań C 112   112        

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. S 862 192 196 234 240    
2  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań S 472 234 238        
3  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły B 380 150 120   110    
4  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa A 288   132   156    
5  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań S 198       198    
6  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 192     192      
7  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk A 154   154        
8  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  KIEPURA - Wrocław D 150     150      
9  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica S 134       134    
10  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE B 122       122    

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź S 632 196 198 238      
2  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno C 482 120 110 120 132    
3  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS C 418 132   132 154    
4  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia C 350     154 196    
5  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 330   134 196      
6  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław S 240   240        
7  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE B 238       238    
8  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra S 238 238          
9  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk A 156   156        
10  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław B 154 154          
11  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia B 122   122        
12  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły C 120       120    

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  KIEPURA - Wrocław D 388 150     238    
2  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice S 388 192     196    
3  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin S 234 234          
4  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów B 154       154    
5  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica A 132       132    
6  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA A 120       120    

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Basak Jarosław  Basak Beata  DANCE TEAM - Wrocław S 649 242 156   251    
2  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź S 634 200 198 236      
3  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław A 413 124 122   167    
4  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA A 355 100 110   145    
5  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice A 321 112     209    
6  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok B 303     194 109    
7  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław S 240   240        
8  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin C 158 158          
9  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice C 152     152      
10  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin A 136 136          
11  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik A 134   134        
12  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów B 133       133    
13  Waldron Michael  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość C 130     130      
14  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica A 121       121    
15  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica C 97       97    
16  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń C 85       85    

 

Top

 

 

Senior IV Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  REPLAY - Złotoryja A 580 234 156   190    
2  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE B 430   198   232    
3  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice A 326 192 134        
4  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica E 260 150 110        
5  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  ANIMA DANZA - Głogów A 240   240        
6  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D 122   122        

 

Top


 

 

Senior IV Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice B 430 236 194        
2  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  ANIMA DANZA - Głogów S 236   236        
3  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź D 194 194          
4  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 152   152        
5  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra D 152 152          
6  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D 130   130        
7  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań D 130 130          

 

Top


W klasyfikacji Grand Prix Polski Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 05.06.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 2 - 12.05.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Błonie

GPS 3 - 18.09.2021, Chmielaki 2021 - Grand Prix Seniorów PTT, Krasnystaw

GPS 4 - 07.11.2021, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 5 - 04.12.2021, OTTT "Solny" - Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 6 - 18.12.2021,X Festiwal Tańca "Biała Dama" - Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT