Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 03-12-2022

 

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 2 F 2
2  Adamczyk Bogusław  Wrońska-Ryś Agnieszka  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F 0  
3  Adamczyk Bogusław  Gąsior Anna  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III   F 0
4  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II C 0 D 1
5  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior III C 1 D 0
6  Baj Jacek  Baj Katarzyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II E 0 E 0
7  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior III D 1 D 0
8  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 7 C 4
9  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice Senior II D 1 D 0
10  Baran Michał  Dyk Ewa  ESENS - Wrocław Senior I S S
11  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III C 6 C 0
12  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 E 2
13  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
14  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   S
15  Bartkowski Kazimierz  Bartkowska Maria  SWING Żywiec-Kuków Senior IV F 0 F 0
16  Bartuś Wojciech  Pawlik-Bartuś Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior II D 1 F 0
17  Basak Jarosław  Basak Beata  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S B 9
18  Bassara Maciej  Witek Anna  INFINITY - Kraków Senior I F 1 F 0
19  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior III B 4 B 2
20  Bąk Ryszard  Czerwieniec-Bąk Joanna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
21  Becla Wacław  Targońska Urszula  SENSO - Rzeszów Senior II E 1 E 1
22  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Bieruń Senior II C 0 D 0
23  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II C 3 C 8
24  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II D 0 S
25  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 3 C 2
26  Bijak Sebastian  Bijak-Dobrowolska Agnieszka  DIAMENT - Wrocław Senior I   D 0
27  Blazek Martin  Mikołajczyk Magdalena  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I E 6 C 5
28  Błaszczyk Łukasz  Sieraszewska Ewelina  SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz Senior I B 7 A 3
29  Błażejewski Krzysztof  Błażejewska Katarzyna  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III F 0 F 0
30  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło Senior I F 2 F 2
31  Bocian Cezary  Żochowska-Bocian Katarzyna  ST Iluzja Trzebinia Senior I F 0 F 0
32  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa Senior III F 1 F 1
33  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  CLASSIC - Warszawa Senior III C 6 D 5
34  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II E 0 F 0
35  Bolek Marek  Bolek Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III C 0 F 0
36  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin Senior II E 4 E 0
37  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II D 0 D 0
38  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin Senior II D 0 D 7
39  Bożek Sławomir  Bożek Agnieszka  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III E 0 F 0
40  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
41  Bronikowski Wojciech  Bronikowska Agata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
42  Bugajczyk Krzysztof  Bugajczyk Agnieszka  DCS BRWINÓW Senior III E 1 F 0
43  Burczyk Sebastian  Glinicka-Grabowy Marta  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 7 B 7
44  Burdziuk Krzysztof  Burdziuk Justyna  DZIUPLA - Poznań Senior II D 1 F 0
45  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior II   B 1
46  Bystrzycki Piotr  Wawrzyniak Olga  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior II F 2 F 2
47  Cechowicz Radosław  Cechowicz Marta  MAGIC-DANCE - Lublin Senior III E 3 F 0
48  Cepak Adam  Gülhan Joanna  SKT Regis Bochnia Senior I E 1 E 1
49  Chernenko Sergii  Warzyńska Angelika  POLISH CLUB - Warszawa Senior I S
50  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
51  Chojecki Mariusz  Chojecka Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
52  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II S
53  Chrukin Marek  Chrukin Halina  RONDO - Rybnik Senior III F 0 F 1
54  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior IV S D 2
55  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 C 0
56  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III A 12 A 4
57  Ciebień Adam  Bijak-Ciebień Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
58  Ciebień Wojciech  Ciebień Izabela  AKSEL - Rzeszów Senior I F 4 F 4
59  Ciok Michał  Mitka Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 B 6
60  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  ST IMPRESJA Kęty Senior III A 0 B 7
61  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I D 2 D 4
62  Czapliński Mariusz  Kalińska Monika  WIKA - Olsztyn Senior I F 0 F 0
63  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior IV D 2 D 0
64  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  ST IMPRESJA Kęty Senior III B 4 D 0
65  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  Studio Kreacji Tańca Bydgoszcz Senior II C 0 B 0
66  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 5 F 0
67  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior IV S S
68  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior IV C 1 D 5
69  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 0 A 10
70  Dąbek Artur  Dąbek Agnieszka  ST Iluzja Trzebinia Senior I D 5 B 0
71  Dąbrowski Andrzej  Dąbrowska Barbara  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
72  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  ATHINA - Oława Senior III E 0 F 3
73  Dębkowski Łukasz  Dębkowska Urszula  DCS BRWINÓW Senior II F 0 E 0
74  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II C 5 C 2
75  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II S A 0
76  Dobrowolski Dominik  Urman Monika  AKSEL - Rzeszów Senior I B 11 B 1
77  Dolhalov Serhii  Kurzydem Lucyna  RONDO - Rybnik Senior I F 0 E 6
78  Dominiczak Krzysztof  Dominiczak Blanka  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II F 1 F 0
79  Domszy Dariusz  Papaj Agnieszka  IMPULS - Prochowice Senior II E 1 E 2
80  Drewniak Dariusz  Drewniak Aleksandra  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
81  Drozdowski Krzysztof  Drozdowska Danuta  Akademia Tańca Kobierzyce Senior II F 0 F 0
82  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  TOP DANCE STUDIO - Poznań Senior III B 3 B 0
83  Dudzik Krzysztof  Gąsior Anna  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 0
84  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior III D 7 F 0
85  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior III B 5 C 0
86  Dyjur Witold  Wojtyła-Dyjur Anna  Akademia Tańca Kobierzyce Senior II F 1 F 1
87  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów Senior III D 2 E 5
88  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
89  Faliszewski Stanisław  Faliszewska Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
90  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 D 1
91  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior III D 3 C 1
92  Fiksa Marek  Rychlewska Anna  FILEMON - Szamotuły Senior II C 0 C 0
93  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV B 0
94  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 0
95  Filipiuk Adam  Filipiuk Jowita  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
96  Florczyk Maciej  Biniak Jolanta  FILEMON - Szamotuły Senior II E 1 E 0
97  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin Senior II F 0 E 0
98  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior III A 0 B 0
99  Furman Sylwester  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior IV D 2 E 4
100  Galas Janusz  Laskowska Gabriela  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II E 4 F 2
101  Galasiak Sebastian  Galasiak Izabela  STARLIGHT Zielona Góra Senior II F 4 F 1
102  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  DANCE CENTER - Poznań Senior I B 6 B 6
103  Gałek Michał  Gałek Klaudia  DUET - Warszawa Senior I B 1 S
104  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior IV F 0 F 0
105  Gąsiur Michał  Nocuń Paulina  TANGO - Gdynia Senior I C 1 C 1
106  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  RYTM - Żory Senior IV F 3 F 3
107  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior IV D 1 D 3
108  Gniadek-Zając Grzegorz  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior I D 6
109  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 2 D 0
110  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 D 0
111  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E 5 F 0
112  Goral Maciej  Kurdziel Angelika  TOP - ART - Lublin Senior I E 5 C 6
113  Gorbat Robert  Wesołowska-Gorbat Teresa  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior IV F 2 E 0
114  Góra Piotr  Góra Izabella  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
115  Górny Marcin  Górny Katarzyna  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
116  Górowski Piotr  Legutko-Górowska Małgorzata  CUBANA - Nowy Targ Senior III F 0 F 0
117  Grabka Janusz  Grabka Joanna  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior III F 0 E 5
118  Grodecki Paweł  Grodecka Renata  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 0
119  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II E 2 E 2
120  Gryń Karol  Łaszczyk Joanna  SEMPRE - Kraków Senior I D 0 E 0
121  Grzebiela Rafał  Owczarek Izabela  ISKRA - Praszka Senior I A 0 A 6
122  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II C 3
123  Grzegorzek Krzysztof  Grzegorzek Monika  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 E 3
124  Grześ Robert  Gmurkowska Beata  IMPULS - Prochowice Senior II E 0 F 1
125  Guzicki Błażej  Guzicka Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
126  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior II B 7 D 2
127  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań Senior II D 0 B 0
128  Harazin Adam  Harazin Aleksandra  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 D 0
129  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  MGOKIR Senior III D 0 F 0
130  Hoffmann Peter  Lachetta Therese  BAS DANCE - Wrocław Senior III F 0 F 0
131  Holski Maciej  Tyl Katarzyna  INFINITY - Kraków Senior I A 0 S
132  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III A 3 S
133  Hołubek Adam  Hołubek Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 4 F 1
134  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior II S B 7
135  Hull Andrzej  Kucharczyk Barbara  IDEA - Kraków Senior I C 3 S
136  Ilnicki Andrzej  Ilnicka Aneta  Akademia Tańca Kobierzyce Senior II F 0 F 1
137  Irlik Ireneusz  Irlik Małgorzata  UKTS LEW Legnica Senior III F 1 F 0
138  Jabłoński Adam  Głowacka Dorota  JEDYNKA - Łódź Senior III F 0 F 0
139  Jabłoński Adam  Drożyner Paulina  KADRYL - Białystok Senior I A 9 B 4
140  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II C 0 D 0
141  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia Senior II C 0 C 6
142  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN Toruń Senior IV B 1 F 0
143  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II B 4 B 12
144  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 1 S
145  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior III C 1 C 6
146  Jasiński Jarosław  Jasińska Olga  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III F 1 F 0
147  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior II E 6 E 0
148  Jastrzębski Jarosław  Góra Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior I B 11 A 0
149  Jasyk Krzysztof  Turek Jolanta  IMPULS - Prochowice Senior III F 2 F 2
150  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań Senior I E 4 D 4
151  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów Senior III F 2 F 0
152  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV D 3 D 2
153  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków Senior III S D 1
154  Jeleń Mariusz  Jeleń Anna  TOP - ART - Lublin Senior II F 0 F 3
155  Jesionek Tomasz  Ziemniak Katarzyna  BLACK DANCE - Gdańsk Senior II D 0 A 0
156  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno Senior III A 0 B 2
157  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin Senior III B 0 C 0
158  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  CLASSIC - Warszawa Senior I B 0 A 3
159  Jończyk Jan  Jończyk Ewa  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior IV F 0 F 0
160  Jończyk Jarosław  Włodarczyk Monika  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
161  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok Senior III A 0 S
162  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 B 1
163  Jóźwicki Mariusz  Jóźwicka Anna  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II F 0 F 0
164  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 B 0
165  Kaczmarski Ireneusz  Kaczmarska Izabela  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 1
166  Kahl Miron  Adamczyk Kasandra  MARGO - Leszno Senior I B 3 A 0
167  Kaleta Mateusz  Kaleta Anna  KARISMA Kraków Senior I B 4 B 3
168  Kaliciński Eugeniusz  Tarasiuk Elżbieta  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 1 F 1
169  Kaliński Krzysztof  Zawadzka Anna  ARTDANCE Senior I B 0 C 5
170  Kalla Mieczysław  Nowak Kamila  ASTRA LUNA - Wałcz Senior II F 0 F 2
171  Kamenets Ievgenii  Stasiewicz Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior II F 0 F 0
172  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia Senior I C 0 C 0
173  Karaban Krzysztof  Dwojak Dorota  IMPULS - Prochowice Senior III E 0 F 4
174  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 0 D 2
175  Karwatowski Michał  Szcześniak Beata  INFINITY - Kraków Senior I A 8 B 7
176  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań Senior II E 0 E 2
177  Kasielski Marek  Kasielska Małgorzata  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III E 0 F 0
178  Kasperkowiak Eugeniusz  Kasperkowiak Krystyna  TANGO - Gdynia Senior IV F 0 F 0
179  Kasprzycki Radosław  Zwolińska Justyna  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 0 C 0
180  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS Warszawa Senior II B 0 B 7
181  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior III C 3 F 0
182  Kic Artur  Maciejczyk Dorota  NARCYZ Kraków Senior I E 0 E 0
183  Kimmel Marek  Krzynówek Anna  TANGO - Gdynia Senior III E 5 F 2
184  Kiszka Tomasz  Mrozowska-Kiszka Joanna  JUMP - Janów Lubelski Senior II F 0 F 1
185  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior III B 3 A 3
186  Klimas Roman  Klimas Maria  TOP DANCE STUDIO - Poznań Senior IV D 0 E 2
187  Klimaszewski Krzysztof  Sokół Małgorzata  DŻET - Rzeszów-Boguchwała Senior I A 0 B 0
188  Klimaszyński Piotr  Tomaszewska Anna  TANGO - Gdynia Senior I A 3 A 0
189  Kłudczyński Bogdan  Kłudczyńska Jadwiga  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
190  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan Senior I D 1 D 1
191  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior III E 4 E 2
192  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  TOP DANCE STUDIO - Poznań Senior II D 0 B 0
193  Kondratyuk Dmytro  Kolasińska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 0 B 0
194  Konopacki Rafał  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 6 S
195  Koterba Hieronim  Koterba Dorota  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
196  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  DREAM - Poznań Senior I C 0 E 0
197  Kotulski Adam  Kotulska Małgorzata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
198  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława Senior III F 2 E 1
199  Kowalski Jan  Kowalska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
200  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III A 6 F 0
201  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW Senior II E 1 E 3
202  Krawczyk Paweł  Krawczyk Maja  JUMP - Janów Lubelski Senior II F 0 F 3
203  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I D 0 D 0
204  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec Senior II C 1 C 0
205  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II B 0 B 0
206  Królikowski Tomasz  Jewchuticz-Królikowska Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 4 F 4
207  Kruczyński Mariusz  Kruczyńska Agata  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
208  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 1 B 1
209  Kryczka Szczepan  Nidzgorska-Kryczka Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III A 0 A 0
210  Krzykwa Jan  Hepner Elżbieta  WIKA - Olsztyn Senior IV F 0
211  Krzykwa Wojciech  Siembida Agnieszka  NDK - Nowa Sól Senior III C 0 D 4
212  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 1 F 0
213  Kubasiak Stanisław  Kubasiak Urszula  WIR - Bieruń Senior III F 0 F 0
214  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław Senior II E 1 E 0
215  Kudra Arkadiusz  Kudra Marzena  ESKADRA - Pabianice Senior II D 0 E 0
216  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior III D 0 D 0
217  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice Senior II F 2 F 1
218  Kurczyński Wojciech  Kurczyńska Lidia  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior IV F 0 F 0
219  Kurtyka Stanisław  Kurtyka Lucyna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
220  Kurzeja Krzysztof  Plawuszewska Monika  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior I F 0 F 0
221  Kurzyna Łukasz  Fałek-Kurzyna Katarzyna  JUMP - Janów Lubelski Senior I
222  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior I A 0 F 1
223  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II D 0 E 3
224  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior I F 3 C 2
225  Kwieciński Maciej  Domino-Dyrkacz Milena  TOP - ART - Lublin Senior I C 2
226  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 4 E 0
227  Lemieszek Michał  Lemieszek Dominika  BALLROOM - Lublin Senior I S C 1
228  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III C 6 C 0
229  Leśniak Marek  Leśniak Violetta  RÓŻA - Olesno Senior III F 0 F 0
230  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV C 0 C 1
231  Liszka Piotr  Róg Katarzyna Maria  INFINITY - Kraków Senior I D 6
232  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior III C 1 C 1
233  Łagoda Jarosław  Łagoda Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
234  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 C 5
235  Łuczko Marek  Łuczko Dorota  BALANS - Lublin Senior III E 0 F 0
236  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II B 0 B 0
237  Łukasik Maciej  Huflejt-Łukasik Mirosława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
238  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior II C 6 S
239  Machnik Zbigniew  Witkowska Magdalena  INFINITY - Kraków Senior I C 0 E 4
240  Maciejczyk Jan  Miechowska Karolina  Cor et Animus Senior I D 5 B 0
241  Maciejewski Krzysztof  Maciejewska Arleta  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 0 F 0
242  Maj Sławomir  Korzeniowska Małgorzata  DCS BRWINÓW Senior III D 4
243  Maj Sławomir  Maj Renata  DCS BRWINÓW Senior III F 0
244  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I C 0 D 0
245  Majdak Mateusz  Turczak Magdalena  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 1
246  Majewski Ryszard  Sosnowska Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior III F 0 F 0
247  Makohon Eryk  Adamska Urszula  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II A 8 A 10
248  Malendowicz Przemysław  Waligóra Iwona  DIAMENT - Wrocław Senior I A 8 B 2
249  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior IV C 1 E 0
250  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 3 E 0
251  Marciniak Arkadiusz  Marciniak Beata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
252  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior III S D 2
253  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk Senior II A 4 S
254  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior III A 7 B 1
255  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 0 E 1
256  Maślanka Szczepan  Maślanka Magdalena  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
257  Matczak Marcin  Budziejewska Małgorzata  ESKADRA - Pabianice Senior I D 4 B 0
258  Matuszewski Piotr  Grabowska Karina Agnieszka  DUET - Warszawa Senior I A 13 B 0
259  Mazur Grzegorz  Jagodzińska-Mazur Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
260  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III A 7 A 2
261  Mazurkiewicz Jakub  Mizera Izabela  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 0 F 0
262  Mączka Robert  Gut Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II D 5 D 0
263  Merchel Julian  Merchel Anna  FORUM - Zabrze Senior I F 0 E 1
264  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 1 E 4
265  Miąskiewicz Adam  Miąskiewicz Danuta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 1
266  Michalski Wojciech  Michalska Karolina  4STEP - Siechnice Senior II F 0 F 0
267  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III D 0 E 6
268  Mieszczak Janusz  Mieszczak Barbara  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III F 0 F 0
269  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior IV D 0 F 0
270  Mikołajewski Łukasz  Mikołajewska Maria Magdalena  CONZUA - Poznań Senior I F 0 F 0
271  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior IV D 3 E 1
272  Misiak Andrzej  Misiak Natalia  SWING Żywiec-Kuków Senior II D 0 E 2
273  Miszczuk Mateusz  Wessalowska Joanna  CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk Senior I B 7 S
274  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior III B 0 D 0
275  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice Senior III C 2 C 1
276  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III B 2 A 4
277  Morawiec Janusz  Racławska Anna  DANCE CENTER - Kluczbork Senior I F 3 F 4
278  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior I E 0 F 0
279  Morawski Maksymilian  Gehrke-Gut Hanna  ESENS - Wrocław Senior I F 2
280  Moszkowski Bogdan  Moszkowska Małgorzata  Akademia Tańca Kobierzyce Senior III F 1 F 0
281  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III E 0 E 2
282  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II E 0 E 1
283  Motyka Łukasz  Motyka Honorata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior I F 0 F 0
284  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 3 F 0
285  Musiałkowski Piotr  Gaweł Paulina  DUET - Warszawa Senior I S
286  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III C 0 D 0
287  Myszak Sławomir  Zawojowska-Sobaszek Marzena  JUMP - Janów Lubelski Senior II E 0 F 3
288  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 0 A 0
289  Namysłowski Ryszard  Namysłowska Agata  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 1 F 0
290  Nartowski Mariusz  Nartowska Monika  KICK - Kielce Senior II E 1 E 0
291  Naskręt Mateusz  Kosiorek Sylwia  IMPERIA - Kraków Senior I C 5 C 5
292  Nędzewicz Mirosław  Roszak Barbara  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 S
293  Niegodzisz Jarosław  Niegodzisz Marzena  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
294  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  DANCELOOK - Gliwice Senior II D 2 D 0
295  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 2 C 0
296  Niewiadomski Paweł  Ogonowska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 10 A 9
297  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior II D 6 D 0
298  Niezgoda Piotr  Mozelewska Karolina  ASTRA - Szczecin Senior I F 1 F 1
299  Nocek Michał  Wiklińska Katarzyna  KLASA - Tarnów Senior I D 2 D 2
300  Nowak Jarosław  Dobrowolska-Bijak Agnieszka  DIAMENT - Wrocław Senior I D 0 D 0
301  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  ANIMA DANZA - Głogów Senior IV S S
302  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F 3 F 3
303  Nowakowski Ryszard  Pacewicz Joanna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
304  Nowicki Janusz  Nowicka Ilona  Akademia Tańca Kobierzyce Senior II F 1 F 1
305  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S
306  Ochocki Konrad  Żaba Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior I F 0 F 1
307  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior III S
308  Okopiński Tacjusz  Okopińska Renata  DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój Senior III E 0 E 0
309  Oksiędzki Zbigniew  Kenig Aleksandra  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior III F 0 F 0
310  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior II B 3 F 0
311  Olejnik Konrad  Urbańska-Olejnik Agnieszka  POEZJA - Kościan Senior II F 0 F 0
312  Oleszko Wiesław  Oleszko Lucyna  JUMP - Janów Lubelski Senior II E 0 F 1
313  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Siechnice Senior II C 2 F 0
314  Orawski Adam  Szuplak Żaneta  FORUM - Zabrze Senior I B 0 C 1
315  Ortwein Rafał  Kaźmierska Paulina  INFINITY - Kraków Senior I D 2 D 1
316  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  CLASSIC - Warszawa Senior III A 9
317  Ossowski Karol Paweł  Sech Patrycja  POLISH CLUB - Warszawa Senior I A 1 S
318  Ostrowski Łukasz  Orzechowska Sylwia Natalia  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I C 9 C 4
319  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  IGLICA - Wrocław Senior I B 1 S
320  Pakuła Robert  Bogdańska-Pakuła Żaneta  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
321  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II S D 5
322  Paruzel Mirosław  Bąkowska Bożena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior IV F 0
323  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  TEAM - Ornontowice Senior IV A 0 A 0
324  Pasierbowicz Dawid  Pasierbowicz Magdalena  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior I F 0 F 0
325  Pasterz Paweł  Pasterz Paulina  DŻET - Rzeszów-Boguchwała Senior I S B 1
326  Paszowski Maciej  Kerner Marta  DIAMENT - Wrocław Senior I B 4 B 7
327  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  4STEP - Siechnice Senior III S A 0
328  Pawluśkiewicz Tomasz  Pawluśkiewicz Agata  CUBANA - Nowy Targ Senior III F 0 F 0
329  Pąchalski Maciej  Pąchalska Aneta  IMPULS - Prochowice Senior II F 0 F 0
330  Pąk Sławomir  Pąk Anna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
331  Pietruk Łukasz  Pietruk Roma  CREATIVE DANCE - Warszawa Senior II F 2
332  Pilawa Bogusław  Pilawa Ewa  SENSO - Rzeszów Senior II F 0 F 0
333  Piotrowski Patryk  Mazur Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 A -1
334  Pisarek Sebastian  Pisarek Anna  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I F 0 F 1
335  Plezia Paweł  Plezia Jolanta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
336  Podraza Daniel  Podraza Patrycja  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 1 S
337  Polak Rafał  Polak Anna  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
338  Polański Tomasz  Polańska Barbara  MAGIC-DANCE - Lublin Senior II F 0 F 0
339  Polewski Kamil  Mirczewska Marta  ZORBA - Częstochowa Senior I C 0 A 2
340  Polowy Aleksander  Oszmiańska-Polowy Agnieszka  ESENS - Wrocław Senior III D 1 D 0
341  Polubiec Emil  Malinowska-Polubiec Aneta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
342  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S S
343  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
344  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin Senior III S B 0
345  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  TEMPO - Bydgoszcz Senior III S S
346  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II E 3 E 0
347  Prus Piotr  Borisovich Irina  BLACK DANCE - Gdańsk Senior III D 6
348  Przybylak Jacek  Przybylak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II F 2 F 1
349  Pudełko Daniel  Szczyrk Elżbieta  ST IMPRESJA Kęty Senior II F 0 F 1
350  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 2 E 1
351  Rajek Hubert  Ciżman Joanna  MDANCE - Przemyśl Senior I C 1 C 5
352  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów Senior II D 1 D 1
353  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki Senior I F 3 F 4
354  Reguła Janusz  Reguła Dorota  Studio Tańca ARS Działdowo Senior III E 0 E 1
355  Reguła Leszek  Ostrowska-Reguła Danuta  Studio Tańca ARS Działdowo Senior II E 0 E 0
356  Rębisz Łukasz  Rębisz Magdalena  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I F 0 F 0
357  Richter Krzysztof  Gordeziani Vladyslava  S.T. ATLAS Warszawa Senior I A 0
358  Robak Andrzej  Robak Ilona  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior III F 2 F 0
359  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  TOP DANCE STUDIO - Poznań Senior I S E 0
360  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice Senior IV C 0 B 1
361  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior II C 3 E 0
362  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 4 E 2
363  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
364  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 2
365  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce Senior III D 1 F 0
366  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice Senior II E 6 E 0
367  Rybiński Witold  Rybińska Ewa  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
368  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior III B 3 B 1
369  Rysavy Pavel  Rysava Elena  DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój Senior I F 0 F 0
370  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III A 0 B 0
371  Salamon Jarosław  Banaszkiewicz-Lorenc Monika  Dancebook Warszawa Senior II E 0 D 0
372  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań Senior I S A 2
373  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice Senior II E 6 E 5
374  Sar Wojciech  Szklarz Agnieszka  MISTRAL - Tarnowskie Góry Senior I B 7 S
375  Sawicz Zbigniew  Ilnicka Aneta  DANCE CENTER - Kluczbork Senior II F 1 D 0
376  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior III D 5 D 4
377  Sekuła Mateusz  Zacharska Ewa  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I F 0 C 1
378  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia Senior II A 0 A 0
379  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III B 0 D 1
380  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 5 C 2
381  Seweryn Daniel  Topolska Paulina  INFINITY - Kraków Senior I B 3 C 5
382  Sieradzki Arkadiusz  Sieradzka Natalia  TOP DANCE STUDIO - Poznań Senior II C 7 C 5
383  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin Senior III B 0 E 1
384  Sionek Krzysztof  Cichowska-Sionek Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 3 F 0
385  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice Senior III S S
386  Skiba Sławomir  Borkowicz Beata  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 0 F 0
387  Skibiński Lech  Skibińska Hanna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
388  Skoczek Mateusz  Jodłowska Joanna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I C 9
389  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior III D 0 D 0
390  Skomorowski Stanisław  Skomorowska Anna  TEAM - Ornontowice Senior IV F 2 F 3
391  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły Senior II B 7 B 5
392  Słupecki Krzysztof  Rembowicz-Słupecka Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
393  Sobczak Ryszard  Buchalska-Sobczak Zenobia  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
394  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
395  Solarz Tomasz  Borkowska Katarzyna  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I A 4 S
396  Sosiński Andrzej  Karwacka Donata  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 1 F 0
397  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Częstochowa Senior IV D 7 C 0
398  Stachurski Władysław  Stachurska Barbara  ISKRA - Świdwin Senior I F 0 F 0
399  Stadejek Tomasz  Stadejek Mariola  TANGO - Gdynia Senior I F 0 F 0
400  Stanicki Bogdan  Lenard Magdalena  MYKA - Zamość Senior II F 0 F 0
401  Stanowski Grzegorz  Stanowska Marta  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
402  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 10 C 1
403  Starzycki Krzysztof  Wierzbicka Aleksandra  FAST-STEP Warszawa Senior I F 0 F 0
404  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  REPLAY - Złotoryja Senior IV D 2 S
405  Stasiński Roman  Stasińska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
406  Staszkiewicz Rafał  Staszkiewicz Urszula  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
407  Stawiński Jan  Pawelczyk Magdalena  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II C 0 F 2
408  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II B 0
409  Stępień Jacek  Stępień Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
410  Stępień Robert  Stępień Arleta  Studio Kreacji Tańca Bydgoszcz Senior III S B 0
411  Stępiński Andrzej  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III E 0 F 0
412  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia Senior III F 1 F 1
413  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  CLASSIC - Warszawa Senior III A 0
414  Strzałka Przemysław  Strzałka Ewa  SEMPRE - Kraków Senior II E 0
415  Strzępek Janusz  Strzępek Dorota  GRACJA - Krosno Senior II F 4 E 0
416  Such Zbigniew  Kogut Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 C 0
417  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III B 0 C 0
418  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III S A 0
419  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV E 0 E 0
420  Szczeblewski Witold  Janiszewska Manuela  FAN Toruń Senior III E 0 F 0
421  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 7 F 0
422  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior I F 2 F 2
423  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV C 2 E 3
424  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III C 2 F 0
425  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków Senior II D 0 D 1
426  Szendera Julian  Grabska Sylwia  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior I D 1 C 3
427  Szerłomski Grzegorz  Wilkońska Małgorzata  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I F 0 F 0
428  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II B 0 D 0
429  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S
430  Szmyt Tomasz  Szmyt Małgorzata  DCS BRWINÓW Senior III F 0 F 0
431  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 7 B 2
432  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior III B 2 C 1
433  Szydłowski Przemysław  Abelyan Rużanna  ASTRA - Szczecin Senior I D 0 D 7
434  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III B 0 B 1
435  Szymańczyk Rafał  Tuszyńska-Plach Ewa  DANCELOOK - Gliwice Senior II F 0 E 0
436  Szymański Bartłomiej  Kuśmierz Barbara  PROGRESS - Warszawa Senior I B 8 C 4
437  Szymczak-Grygierczyk Grzegorz  Szymczak-Grygierczyk Małgorzata  INES - Wrocław Senior I E 4 E 4
438  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  AKCENT - Będzin Senior I D 0 F 0
439  Szyrwiński Bogdan  Foltyńska Patrycja  Cor et Animus Senior I E 4 E 4
440  Szyszka Michał  Szyszka Magdalena  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior I A 0 C 0
441  Śliwa Robert  Budrewicz-Śliwa Dorota  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III F 0 F 0
442  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II F 0 F 0
443  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S S
444  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 8 B 12
445  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior III E 0 F 1
446  Tokarczyk Maciej  Tokarczyk Karolina  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior I F 0 F 0
447  Tołoczko Arkadiusz  Tołoczko Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 D 1
448  Turek Jacek  Turek Monika  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior II F 0 F 1
449  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II C 4
450  Typański Paweł  Pawlak Wiesława  FINEZJA - Poznań Senior III D 0 D 0
451  Urban Radosław  Jasnosz Katarzyna  DIAMENT - Wrocław Senior I E 1 F 0
452  Urman Michał  Pietrucha - Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I A 10
453  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior III C 7 C 1
454  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III D 5 F 0
455  Walewski Jacek  Walewska Ewa  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
456  Walkosz Wojciech  Walkosz Katarzyna  CUBANA - Nowy Targ Senior II F 0 F 0
457  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV E 0 F 4
458  Waszkiewicz Krzysztof  Wojtaszewska Katarzyna  IMPULS - Prochowice Senior I F 2 F 4
459  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  STARLIGHT Zielona Góra Senior III D 1 B 2
460  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice Senior II C 3 D 1
461  Wątorski Jerzy  Pawlikowska-Walczak Ewa  DANCELOOK - Gliwice Senior II E 4 E 5
462  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły Senior III C 0 A 0
463  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  RYTM - Żory Senior IV E 1 E 1
464  Wieczorek Grzegorz  Moroń Marta  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I C 5 B 3
465  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów Senior II F 4 F 2
466  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II C 2 F 0
467  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I C 6 F 0
468  Wiktorowicz Bogdan  Wiktorowicz Bogumiła  DCS BRWINÓW Senior II D 1 F 3
469  Wilk Grzegorz  Wilk Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
470  Wilk Paweł  Wilk Adriana  RYTM - Chełm Senior III D 0 D 0
471  Wilk Piotr  Piotrowska-Wilk Monika  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
472  Witkowski Michał  Burzyńska Agnieszka  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior I E 1 E 1
473  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość Senior II D 3 C 0
474  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno Senior IV D 1 E 2
475  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S
476  Wojtas Andrzej  Schindler Joanna  SWING Żywiec-Kuków Senior IV F 0 F 0
477  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III B 0 D 4
478  Woźniak Adam  Woźniak Małgorzata  RS - WARSZAWA Senior I F 0 F 1
479  Woźniak Andrzej  Lisiewicz Anna  JEDYNKA - Łódź Senior IV D 4 D 4
480  Woźniak Krzysztof  Wawer Agata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 1 F 0
481  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 B 5
482  Wójcik Łukasz  Jaśkaniec Anna  ARTDANCE Senior I C 5 B 6
483  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I D 0 F 2
484  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior II D 1 C 0
485  Wróblewski Dariusz  Wróblewska Krystyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
486  Wydmuch Grzegorz  Wydmuch Katarzyna  ZORBA - Częstochowa Senior II D 2 D 7
487  Wypych Piotr  Wypych Anna  DCS BRWINÓW Senior III D 0 E 0
488  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań Senior II F 0 B 0
489  Wyszyński Robert  Wyszyńska Grażyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
490  Zaborowski Marek  Tokłowicz Eliza  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior I D 6 D 0
491  Zabrocki Andrzej  Zabrocka Krystyna  AMETYST - Lubań Senior IV F 0 F 0
492  Zając Jacek  Zając Bożena  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
493  Zasim Piotr  Zasim Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
494  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków Senior IV C 6 A 0
495  Zawadzki Robert  Shkliaruk Alina  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior I B 0 S
496  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior III D 2 D 0
497  Zbrocki Konrad  Zbrocka Magdalena  SENSO - Rzeszów Senior III F 3 E 0
498  Zdebski Michał  Zdeska Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior I C 1 C 0
499  Zelek Michał  Wróblewska Justyna  INFINITY - Kraków Senior I E 4 E 2
500  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior II C 0 C 0
501  Ziółkowski Przemysław  Ziółkowska Dorota  POLISH CLUB - Warszawa Senior III F 3 F 0
502  Zisopulos Thomas  Stępień Alekasndra  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
503  Żaba Andrzej  Frączek Katarzyna  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 B 0
504  Żołądziejewski Zbigniew  Błaszczak Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior I E 4 E 4




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT