Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 16-02-2020

 

Kolorem czerwonym oznaczono pary lub kluby bez opłat zarejestrowanych w bazie.

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 0 F 0
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II D 4 D 1
3  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 1 E 5
4  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior II D 0 D 0
5  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 7 C 4
6  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice Senior II E 0 F 0
7  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków Senior III C 1 C 1
8  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III D 7 E 2
9  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 E 0
10  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
11  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   S
12  Bartuś Wojciech  Pawlik-Bartuś Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior II F 2 F 0
13  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław Senior III S B 9
14  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior III B 0 B 0
15  Bąk Wiktor  Pniewska Dorota  GOLD DANCE UTW Żory Senior IV F 0 F 0
16  Becla Wacław  Becla Alina  SENSO - Rzeszów Senior III F 4 E 0
17  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II E 1 F 0
18  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II F 0 F 2
19  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 A 0
20  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 0 D 6
21  Blacha Leszek  Blacha Beata  TEAM Ornontowice Senior II F 0 F 0
22  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło Senior I F 2 F 2
23  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa Senior III F 1 F 1
24  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior III C 6 D 5
25  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II F 4 F 0
26  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  ASTRA - Koszalin Senior II F 0 F 0
27  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II F 4 E 0
28  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin Senior II E 0 E 3
29  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
30  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II S A 1
31  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior II   B 1
32  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
33  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość Senior II   F 2
34  Choduń Andrzej  Choduń Kaziniera  MYKA - Zamość Senior III F 2  
35  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II   S
36  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior III S D 2
37  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 C 0
38  Chudziński Zbigniew  Chudzińska Aldona  POEZJA - Kościan Senior II F 1 F 0
39  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III B 6 B 4
40  Ciebień Adam  Bijak-Ciebień Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
41  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II E 5 F 2
42  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  ST IMPRESJA Kęty Senior III A 0 B 7
43  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I E 2 E 2
44  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior III D 2 D 0
45  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III D 1 D 0
46  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II C 0 B 0
47  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 3 F 0
48  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior III S S
49  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 0 D 1
50  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 0 A 9
51  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior II E 0 F 3
52  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II C 0 C 0
53  Dobaczewski Adam  Dobaczewska Lucyna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
54  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec Senior I S D 3
55  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II S A 0
56  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań Senior II B 0 C 5
57  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior II D 6 D 3
58  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów Senior III D 0 E 2
59  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior III B 1 E 0
60  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
61  Fedko Adam  Fedko Joanna  MISTRAL - Tarnowskie Góry Senior I S S
62  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 E 3
63  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior III D 2 C 1
64  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV C 9
65  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 0
66  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin Senior II F 0 E 0
67  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice Senior III D 4 D 4
68  Fryc Tomasz  Blasa Karolina  IMPULS - Chorzów Senior I C 4 B 1
69  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań Senior I B 0 B 1
70  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior IV F 0 F 0
71  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów Senior I D 1 D 0
72  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW Żory Senior IV F 1 F 2
73  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III D 0 D 0
74  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I B 0 S
75  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 1 D 0
76  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 0 D 0
77  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III F 0 F 0
78  Górski Jędrzej  Górska Iwona  KIEPURA - Sosnowiec Senior II A 5 S
79  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań Senior III E 0 D 0
80  Gryń Karol  Łaszczyk Joanna  SEMPRE - Kraków Senior I E 1 E 0
81  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 4
82  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 7 D 2
83  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań Senior I A 5
84  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań Senior II F 2 E 0
85  Harazim Szymon  Harazim Kinga  POLISH CLUB - Warszawa Senior I A 0 S
86  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior III D 0 F 0
87  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III A 0 S
88  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior II B 8 B 7
89  Hull Andrzej  Kucharczyk Barbara  IDEA - Kraków Senior I C 3 A 1
90  Jabłoński Adam  Głowacka Dorota  JEDYNKA - Łódź Senior III F 0 F 0
91  Jabłoński Adam  Borys Marlena  KADRYL - Białystok Senior I A 2 B 1
92  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 0 E 0
93  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior III D 5 F 0
94  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II B 0 B 6
95  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 1 S
96  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior II D 5 C 1
97  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  WIR - Mysłowice Senior I E 0 E 0
98  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków Senior I C 2
99  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań Senior I E 4 E 4
100  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów Senior III F 1 F 0
101  Jaszewski Tomasz  Kotarba Alicja  GRACJA - Zielona Góra Senior I S S
102  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV E 6 D 0
103  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków Senior II S D 1
104  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno Senior II E 6 E 5
105  Jędrusiak Rafał  Grończak Ewa  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
106  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin Senior II C 0 C 0
107  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  FENIKS - Białystok Senior III C 0 D 0
108  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 B 1
109  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO - Opole Senior IV C 0 C 0
110  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 B 0
111  Kaleta Mateusz  Kaleta Anna  KARISMA Kraków Senior I B 4 B 3
112  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 D 0
113  Karwatowski Michał  Szcześniak Beata  BAWINEK - Kraków Senior I A 8 B 7
114  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań Senior II F 1 F 1
115  Kasprzycki Radosław  Zwolińska Justyna  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 0 C 0
116  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 2 S
117  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa Senior II C 3 F 0
118  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior III B 2 A 3
119  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań Senior IV E 1 E 2
120  Klimaszewski Krzysztof  Sokół Małgorzata  DŻET - Rzeszów-Boguchwała Senior I A 0 B 0
121  Klimaszyński Piotr  Tomaszewska Anna  TANGO - Gdynia Senior I A 3 A 0
122  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior III E 4 E 2
123  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FINEZJA - Poznań Senior II F 0 C 0
124  Koniarz Tomasz  Ciślak Agata  BAWINEK - Kraków Senior I S B 0
125  Konopacki Rafał  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 6 S
126  Kordos Mirosław  Kordos Magdalena  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II E 3 E 0
127  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior I E 3 E 0
128  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława Senior II F 1 F 2
129  Kowalski Jan  Kowalska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
130  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III B 2 F 0
131  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I E 1 E 4
132  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec Senior II E 1 E 3
133  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II B 0 B 0
134  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 1 B 1
135  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 0 B 0
136  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 1 F 0
137  Kuban Adrian  Ugowska Joanna  TANGO - Gdynia Senior I B 0 A 0
138  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław Senior II F 3 F 0
139  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior III D 0 D 0
140  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior IV F 3 F 2
141  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
142  Kurczyński Wojciech  Kurczyńska Lidia  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior IV F 0 F 0
143  Kurzyna Łukasz  Fałek-Kurzyna Katarzyna  JUMP - Janów Lubelski Senior I
144  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior I B 1 F 1
145  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II D 0 E 3
146  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 4 E 0
147  Lemieszek Michał  Gola Dominika  BALLROOM - Lublin Senior I S C 1
148  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III C 0 C 0
149  Linek Krzysztof  Linek Małgorzata  MYKA - Zamość Senior IV B 0 E 0
150  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV D 0 D 1
151  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior II E 2 E 0
152  Liszka Piotr  Piech Agnieszka  BAWINEK - Kraków Senior I D 6 D 3
153  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior III D 0 E 2
154  Łaganowski Rafał  Łaganowska Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II F 0 F 0
155  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 F 4
156  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II C 5 C 1
157  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior II C 6 S
158  Maciejczyk Jan  Miechowska Karolina  Cor et Animus Senior I E 4 D 4
159  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I F 4 F 4
160  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  PIETRZYK - Wrocław Senior I D 0 F 0
161  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ESENS - Wrocław Senior I B 6 C 0
162  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior IV E 5 E 0
163  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin Senior I F 0 F 0
164  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior III S D 2
165  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior III B 2 C 2
166  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II F 3 F 3
167  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE ŁÓDŹ Senior I F 3 D 3
168  Mazur Andrzej  Chwist-Mazur Aleksandra  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 0
169  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław Senior III A 0 A 0
170  Mazurkiewicz Jakub  Mizera Izabela  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior II F 0 F 0
171  Merchel Julian  Merchel Anna  FORUM - Zabrze Senior I F 0 E 1
172  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II E 4 F 0
173  Miąskiewicz Adam  Miąskiewicz Danuta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
174  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 2 E 2
175  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań Senior IV E 0 F 0
176  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior IV E 0 E 0
177  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior III C 1 D 0
178  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III D 0 B 0
179  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior I E 0 F 0
180  Moś Adam  Moś Agnieszka  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 1
181  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 3 F 3
182  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II E 0 E 1
183  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 3 F 0
184  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III C 0 D 0
185  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II C 2 C 8
186  Nędzewicz Mirosław  Roszak Barbara  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 S
187  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II F 0 F 0
188  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 0 C 0
189  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 0
190  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior II D 0 D 0
191  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica Senior IV A 0 B 2
192  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F 0 F 0
193  Nyrek Jerzy  Kenig Aleksandra  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 F 0
194  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S
195  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior III S
196  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior II B 0 F 0
197  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Siechnice Senior II D 1 F 0
198  Orłowski Maciej  Zajda Dorota  BAWINEK - Kraków Senior I E 5 E 3
199  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa Senior III A 9
200  Orzażewski Remigiusz  Zabochnicka Anita  WIR - Mysłowice Senior III E 4 D 5
201  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  FANTOM - Głogów Senior I B 1 S
202  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III D 0 D 0
203  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II S D 5
204  Paruzel Mirosław  Bąkowska Bożena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior IV F 0
205  Pasieko Przemysław  Hammerling-Papsdorf Jolanta  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E 0 F 0
206  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice Senior IV B 7 A 0
207  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław Senior I B 4 B 6
208  Pisarek Piotr  Kowalczyk Dorota  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 1
209  Pisarek Sebastian  Pisarek Anna  GEMAR - Wrocław Senior I F 0 F 1
210  Podraza Daniel  Podraza Patrycja  SzT eMiKa - Tarnów Senior I C 1 A 8
211  Polewski Kamil  Mirczewska Marta  ZORBA - Mykanów Senior I C 0 A 0
212  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S S
213  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
214  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin Senior III S B 0
215  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S S
216  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  Dancers United - WARSZAWA Senior II E 0 E 0
217  Pudełko Daniel  Szczrk Elżbieta  ST IMPRESJA Kęty Senior II F 0 F 1
218  Pyrzyk Andrzej  Purzyk Małgorzata  AKCENT - Będzin Senior III F 0 F 0
219  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 0 E 0
220  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów Senior II F 3 E 1
221  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki Senior I F 2 F 2
222  Raszyński Robert  Raszyńska Agnieszka  FINEZJA - Poznań Senior II F 0 E 0
223  Rębisz Łukasz  Rębisz Magdalena  GEMAR - Wrocław Senior I F 0 F 0
224  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I S E 0
225  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice Senior IV D 7 B 0
226  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior I C 3 E 0
227  Roszak Andrzej  Roszak Urszula  FINEZJA - Poznań Senior IV A 0 S
228  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 4 E 2
229  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
230  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 2
231  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce Senior III E 0 F 0
232  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice Senior II E 3 E 0
233  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior III B 0 B 0
234  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 B 0
235  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań Senior I S A 1
236  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice Senior II E 0 E 0
237  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior II D 2 D 2
238  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia Senior II D 0 D 0
239  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III C 5 D 0
240  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II E 3 D 1
241  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin Senior III D 6 E 1
242  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice Senior III B 9 S
243  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior II D 0 E 2
244  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły Senior II D 0 D 1
245  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
246  Sosiński Andrzej  Strycharz Ewa  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 0 F 0
247  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan Senior II F 2 F 0
248  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Częstochowa Senior III D 7 C 0
249  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 10 C 1
250  Starowicz Piotr  Drożyner - Starowicz Paulina  MUZA - Olsztyn Senior I A 4 B 3
251  Starzycki Krzysztof  Wierzbicka Aleksandra  FAST-STEP Warszawa Senior I F 0 F 0
252  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 2 B 0
253  Stawiński Jan  Fijałkowska Małgorzata  JEDYNKA - Łódź Senior III C 0 F 3
254  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II C 2
255  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III A 0 C 0
256  Stępiński Andrzej  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III E 0 F 0
257  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia Senior III F 1 F 1
258  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa Senior II B 0
259  Such Zbigniew  Kogut Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6
260  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III B 0 C 0
261  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III S A 0
262  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV E 0 E 0
263  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 7 F 0
264  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior I F 2 F 2
265  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 0 E 3
266  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III E 0 F 0
267  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków Senior II E 3 D 0
268  Szendera Julian  Grabska Sylwia  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior I D 1 C 0
269  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior I D 0 D 0
270  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S
271  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior II B 7 B 2
272  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior III B 1 D 7
273  Szydłowski Przemysław  Abelyan Ruzanna  ASTRA - Szczecin Senior I D 0 D 0
274  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III E 1 E 2
275  Szymański Bartłomiej  Kuśmierz Barbara  PROGRESS - Warszawa Senior I B 8 C 4
276  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  AKCENT - Będzin Senior I E 2 F 0
277  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin Senior I B 0 B 0
278  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II F 0 F 0
279  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S S
280  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 0 B 8
281  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior III F 2 F 0
282  Turek Jacek  Turek Monika  GEMAR - Wrocław Senior II F 0 F 1
283  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II C 4
284  Typański Paweł  Bugała Dorota  FINEZJA - Poznań Senior I E 0 D 0
285  Urban Radosław  Jasnosz Katarzyna  DIAMENT - Wrocław Senior I F 1 F 0
286  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior II C 0 C 0
287  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV E 0 F 4
288  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań Senior III D 0 D 6
289  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice Senior II E 1 F 1
290  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły Senior II E 0 D 0
291  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW Żory Senior IV E 0 E 0
292  Wieczorek Grzegorz  Chmielińska Maja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I D 5 C 8
293  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów Senior I F 4 F 2
294  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II C 2 F 0
295  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I C 0 F 0
296  Wilk Grzegorz  Wilk Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
297  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno Senior IV E 3 E 0
298  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S
299  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III C 2 D 4
300  Woźniak Andrzej  Lisiewicz Anna  JEDYNKA - Łódź Senior III D 4 D 4
301  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 B 1
302  Wójcik Łukasz  Jaśkaniec Anna  ARTDANCE Senior I C 5 B 6
303  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  GEMAR - Wrocław Senior I F 1 F 1
304  Wydmuch Grzegorz  Wydmuch Katarzyna  ZORBA - Częstochowa Senior II D 0 D 7
305  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań Senior II F 0 D 4
306  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków Senior III C 6 A 0
307  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior III D 0 D 0
308  Zbrocki Konrad  Zbrocka Magdalena  SENSO - Rzeszów Senior III F 0 F 2
309  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I C 0 C 0
310  Zisopulos Thomas  Stępień Alekasndra  ASTRA - Szczecin Senior I F 0 F 0
311  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia Senior I E 0 E 1
312  Żaba Andrzej  Frączek Katarzyna  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 B 0
313  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 0 D 0




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT