Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 30-10-2021

 

Kolorem czerwonym oznaczono pary lub kluby bez opłat zarejestrowanych w bazie.

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 1 F 1
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II D 6 D 1
3  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 3 E 5
4  Baj Jacek  Baj Katarzyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II E 0 E 0
5  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior III D 0 D 0
6  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 7 C 4
7  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice Senior II E 2 F 4
8  Baran Michał  Dyk Ewa  ESENS - Wrocław Senior I A 5 S
9  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III C 4 C 0
10  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 E 0
11  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
12  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   S
13  Bartkowski Kazimierz  Bartkowska Maria  SWING Żywiec-Kuków Senior IV F 0 F 0
14  Bartuś Wojciech  Pawlik-Bartuś Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior II E 3 F 0
15  Basak Jarosław  Basak Beata  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S B 9
16  Bassara Maciej  Witek Anna  BAWINEK - Kraków Senior I F 1 F 0
17  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior III B 0 B 1
18  Bąk Ryszard  Czerwieniec-Bąk Joanna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
19  Becla Wacław  Targońska Urszula  SENSO - Rzeszów Senior II F 2 F 3
20  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II D 0 D 0
21  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II D 6 D 6
22  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 S
23  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 2 C 2
24  Błażejowski Krzysztof  Błażejowska Katarzyna  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III F 0 F 0
25  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło Senior I F 2 F 2
26  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa Senior III F 1 F 1
27  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  CLASSIC - Warszawa Senior III C 6 D 5
28  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II E 0 F 0
29  Bolek Marek  Bolek Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 3 F 0
30  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin Senior II E 0 F 3
31  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II D 0 D 0
32  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin Senior II D 0 D 2
33  Bożek Sławomir  Bożek Agnieszka  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 0 F 0
34  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
35  Bronikowski Wojciech  Bronikowska Agata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
36  Bugajczyk Krzysztof  Bugajczyk Agnieszka  DCS BRWINÓW Senior III F 0 F 0
37  Burczyk Sebastian  Glinicka-Grabowy Marta  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 7 B 7
38  Burdziuk Krzysztof  Burdziuk Justyna  DZIUPLA - Poznań Senior II E 1 F 0
39  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior II   B 1
40  Cechowicz Radosław  Cechowicz Marta  MAGIC-DANCE - Lublin Senior II F 2 F 0
41  Chernenko Sergii  Warzyńska Angelika  POLISH CLUB - Warszawa Senior I   S
42  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
43  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość Senior II   F 2
44  Choduń Andrzej  Choduń Kaziniera  MYKA - Zamość Senior III F 2  
45  Chojecki Mariusz  Chojecka Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
46  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II S
47  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior III S D 2
48  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 C 0
49  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III A 5 A 0
50  Ciebień Adam  Bijak-Ciebień Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
51  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II E 5 F 2
52  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  ST IMPRESJA Kęty Senior III A 0 B 7
53  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I D 1 D 0
54  Czapliński Mariusz  Czaplińska Magdalena  WIKA - Olsztyn Senior I F 0 F 0
55  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior III D 2 D 0
56  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III D 5 D 0
57  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II C 0 B 0
58  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 5 F 0
59  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior IV S S
60  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior IV C 0 D 3
61  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 0 A 10
62  Dąbrowski Andrzej  Dąbrowska Barbara  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
63  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior II E 0 F 3
64  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II C 2 C 2
65  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II S A 0
66  Dobrowolski Dominik  Urman Monika  AKSEL - Rzeszów Senior I B 11 B 1
67  Domszy Dariusz  Papaj Agnieszka  IMPULS - Prochowice Senior II F 1 F 1
68  Drewniak Dariusz  Drewniak Aleksandra  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
69  Drężek Bogdan  Drężek Marzanna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
70  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań Senior III B 2 B 0
71  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior III E 6 F 0
72  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior III B 0 C 0
73  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów Senior III D 0 E 2
74  Dziok Rafał  Teśluk Elwira  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 5 F 4
75  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
76  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 D 0
77  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior III D 3 C 1
78  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV B 0
79  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 0
80  Filipiuk Adam  Filipiuk Jowita  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
81  Florczyk Maciej  Biniak Jolanta  FILEMON - Szamotuły Senior II F 2 F 0
82  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin Senior II F 0 E 0
83  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior III C 2 C 0
84  Fornal Dawid  Jakubczak Katarzyna   Senior II F 0 F 0
85  Furman Sylwester  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior IV E 4 E 4
86  Galas Janusz  Laskowska Gabriela  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II F 0 F 0
87  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  DANCE CENTER - Poznań Senior I B 2 B 4
88  Gałek Michał  Gałek Klaudia  DUET - Warszawa Senior I B 1 S
89  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior IV F 0 F 0
90  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  GOLD DANCE UTW - Żory Senior IV F 2 F 3
91  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III D 1 D 3
92  Gniadek-Zając Grzegorz  Stec Marta  BAWINEK - Kraków Senior I C 5 C 5
93  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 1 D 0
94  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 D 0
95  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E 0 F 0
96  Góra Piotr  Góra Izabella  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
97  Górny Marcin  Górny Katarzyna  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
98  Grabka Janusz  Grabka Joanna  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior III F 0 E 2
99  Grodecki Paweł  Grodecka Renata  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 0
100  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F 0 F 0
101  Gryń Karol  Łaszczyk Joanna  SEMPRE - Kraków Senior I D 0 E 0
102  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II C 3
103  Grzegorzek Krzysztof  Grzegorzek Monika  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
104  Guzicki Błażej  Guzicka Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
105  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior I B 7 D 2
106  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań Senior II E 2 E 6
107  Harazim Szymon  Harazim Kinga  POLISH CLUB - Warszawa Senior I A 0 S
108  Harazin Adam  Harazin Aleksandra  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 F 2
109  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  MGOKIR Senior III D 0 F 0
110  Hoffmann Peter  Lachetta Therese  BAS DANCE - Wrocław Senior III F 0 F 0
111  Holski Maciej  Tyl Katarzyna  PRESTIGE - Białystok Senior I A 0 S
112  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III A 3 S
113  Hołubek Adam  Hołubek Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior I F 4 F 1
114  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior II S B 7
115  Hull Andrzej  Kucharczyk Barbara  IDEA - Kraków Senior I C 3 S
116  Jabłoński Adam  Głowacka Dorota  JEDYNKA - Łódź Senior III F 0 F 0
117  Jabłoński Adam  Drożyner Paulina  KADRYL - Białystok Senior I A 9 B 4
118  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 4 E 4
119  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia Senior II D 5 C 1
120  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior III C 6 F 0
121  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II B 1 B 10
122  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 1 S
123  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior III C 1 C 6
124  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior II E 0 E 0
125  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków Senior I B 4 D 5
126  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań Senior I E 4 D 2
127  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów Senior III F 1 F 0
128  Jaszewski Tomasz  Kotarba Alicja  GRACJA - Zielona Góra Senior I S S
129  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV D 2 D 2
130  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków Senior II S D 1
131  Jeleń Mariusz  Jeleń Anna   Senior I F 0 F 0
132  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno Senior II C 0 D 3
133  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin Senior II C 0 C 0
134  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  CLASSIC - Warszawa Senior I B 0 A 0
135  Jończyk Jan  Jończyk Ewa  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III F 0 F 0
136  Jończyk Jarosław  Włodarczyk Monika  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
137  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok Senior III B 3 C 4
138  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 B 1
139  Jóźwicki Mariusz  Jóźwicka Anna  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II F 0 F 0
140  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO - Opole Senior IV C 0 C 0
141  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 B 0
142  Kaczmarski Ireneusz  Kaczmarska Izabela  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 1
143  Kaleta Mateusz  Kaleta Anna  KARISMA Kraków Senior I B 4 B 3
144  Kaliciński Eugeniusz  Tarasiuk Elżbieta  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 0 F 0
145  Kaliński Krzysztof  Zawadzka Anna  ARTDANCE Senior I B 0 C 5
146  Kalla Mieczysław  Nowak Kamila  ASTRA LUNA - Wałcz Senior I F 0 F 2
147  Kamenets Ievgenii  Stasiewicz Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior II F 0 F 0
148  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia Senior I E 1 E 3
149  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 0 D 0
150  Karwatowski Michał  Szcześniak Beata  BAWINEK - Kraków Senior I A 8 B 7
151  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań Senior II E 0 E 2
152  Kasprzycki Radosław  Zwolińska Justyna  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 0 C 0
153  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS Senior II C 0 B 7
154  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa Senior II C 3 F 0
155  Kic Artur  Maciejczyk Dorota  NARCYZ Kraków Senior I E 0 E 0
156  Kimmel Marek  Krzynówek Anna  TANGO - Gdynia Senior III E 4 F 0
157  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior III B 3 A 3
158  Klimas Roman  Klimas Maria  FINEZJA - Poznań Senior IV E 1 E 2
159  Klimaszewski Krzysztof  Sokół Małgorzata  DŻET - Rzeszów-Boguchwała Senior I A 0 B 0
160  Klimaszyński Piotr  Tomaszewska Anna  TANGO - Gdynia Senior I A 3 A 0
161  Kłudczyński Bogdan  Kłudczyńska Jadwiga  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
162  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan Senior I F 2 F 4
163  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior III E 4 E 2
164  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FRED ASTAIRE - Poznań Senior II F 3 C 4
165  Konopacki Rafał  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 6 S
166  Kopczyński Dawid  Popek Małgorzata  DANCE IMPERIUM - Pruszków Senior I B 2 A 1
167  Koterba Hieronim  Koterba Dorota  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
168  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  DREAM - Poznań Senior I E 3 E 0
169  Kotulski Adam  Kotulska Małgorzata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
170  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława Senior III F 1 F 2
171  Kowalski Jan  Kowalska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
172  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III A 0 F 0
173  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW Senior II F 0 F 0
174  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I D 0 D 0
175  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec Senior II D 0 D 1
176  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II B 0 B 0
177  Królikowski Tomasz  Jewchuticz-Królikowska Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
178  Kruczyński Mariusz  Kruczyńska Agata  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
179  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 1 B 1
180  Kryczka Szczepan  Nidzgorska-Kryczka Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 B 0
181  Krzykwa Jan  Hepner Elżbieta  WIKA - Olsztyn Senior IV F 0
182  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 1 B 1
183  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 1 F 0
184  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław Senior II F 3 F 0
185  Kudra Arkadiusz  Kudra Marzena  ESKADRA - Pabianice Senior II E 2 E 0
186  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior III D 0 D 0
187  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior IV F 3 F 2
188  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice Senior II F 1 F 1
189  Kurczyński Wojciech  Kurczyńska Lidia  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior IV F 0 F 0
190  Kurtyka Stanisław  Kurtyka Lucyna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
191  Kurzyna Łukasz  Fałek-Kurzyna Katarzyna  JUMP - Janów Lubelski Senior I
192  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior I A 0 F 1
193  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II D 0 E 3
194  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior I F 3 D 2
195  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 4 E 0
196  Lemieszek Michał  Gola Dominika  BALLROOM - Lublin Senior I S C 1
197  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III C 6 C 0
198  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV D 0 D 1
199  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior II D 3 E 4
200  Liszka Piotr  Rębisz Katarzyna  BAWINEK - Kraków Senior I D 5 D 2
201  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior III C 0 D 0
202  Łagoda Jarosław  Łagoda Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
203  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 C 0
204  Łuczko Marek  Łuczko Dorota  BALANS - Lublin Senior III F 1 F 0
205  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II B 0 C 3
206  Łukasik Maciej  Huflejt-Łukasik Mirosława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
207  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior II C 6 S
208  Machnik Zbigniew  Witkowska Magdalena  BAWINEK - Kraków Senior I D 5 E 4
209  Maciejczyk Jan  Miechowska Karolina  Cor et Animus Senior I D 2 B 0
210  Maciejewski Krzysztof  Maciejewska Arleta  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 0 F 0
211  Maj Sławomir  Maj Renata  DCS BRWINÓW Senior III F 0
212  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I E 4 E 0
213  Majdak Mateusz  Turczak Magdalena  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
214  Majewski Ryszard  Sosnowska Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior III F 0 F 0
215  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  KIEPURA - Wrocław Senior I C 0 F 1
216  Malendowicz Przemysław  Waligóra Iwona  DIAMENT - Wrocław Senior I A 8 C 6
217  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior IV D 5 E 0
218  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin Senior I F 0 F 1
219  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior III S D 2
220  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk Senior II A 2 A 1
221  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior III A 1 C 8
222  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 0 E 0
223  Maślanka Szczepan  Maślanka Magdalena  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
224  Matczak Marcin  Budziejowska Małgorzata  ESKADRA - Pabianice Senior I D 4 C 0
225  Matuszewski Piotr  Grabowska Karina Agnieszka  DUET - Warszawa Senior I A 13 B 0
226  Mazur Grzegorz  Jagodzińska-Mazur Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
227  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III A 3 A 2
228  Mazurkiewicz Jakub  Mizera Izabela  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior II F 0 F 0
229  Merchel Julian  Merchel Anna  FORUM - Zabrze Senior I F 0 E 1
230  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 1 F 4
231  Miąskiewicz Adam  Miąskiewicz Danuta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
232  Michalski Wojciech  Michalska Karolina  4STEP - Siechnice Senior II F 0 F 0
233  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 3 E 4
234  Mieszczak Janusz  Mieszczak Barbara  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III F 0 F 0
235  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior IV D 0 F 0
236  Mikołajewski Łukasz  Mikołajewska Maria Magdalena  CONZUA - Poznań Senior I F 0 F 0
237  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior IV E 1 E 1
238  Misiak Andrzej  Misiak Natalia  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
239  Miszczuk Mateusz  Wessalowska Joanna  CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk Senior I B 7 S
240  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior III B 0 D 0
241  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice Senior III F 3 F 2
242  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III C 4 A 3
243  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior I E 0 F 0
244  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 4 F 4
245  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II E 0 E 1
246  Motyka Łukasz  Motyka Honorata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior I F 0 F 0
247  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 3 F 0
248  Musiałkowski Piotr  Gaweł Paulina  DUET - Warszawa Senior I S
249  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III C 0 D 0
250  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 5 B 4
251  Namysłowski Ryszard  Namysłowska Agata  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
252  Nartowski Mariusz  Nartowska Monika  KICK - Kielce Senior II E 0 F 2
253  Nędzewicz Mirosław  Roszak Barbara  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 S
254  Niegodzisz Jarosław  Niegodzisz Marzena  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
255  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II E 0 F 4
256  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 0 C 0
257  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 0
258  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior II D 3 D 0
259  Nocek Michał  Wiklińska Katarzyna  KLASA - Tarnów Senior I D 2 D 2
260  Nowak Jarosław  Dobrowolska-Bijak Agnieszka  DIAMENT - Wrocław Senior I D 0 D 0
261  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  ANIMA DANZA - Głogów Senior IV S A 1
262  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F 2 F 1
263  Nowakowski Ryszard  Pacewicz Joanna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
264  Nyrek Jerzy  Kenig Aleksandra  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 F 0
265  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S
266  Ochocki Konrad  Żaba Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior I F 0 F 0
267  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior III S
268  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior II B 0 F 0
269  Olejnik Konrad  Urbańska-Olejnik Agnieszka  POEZJA - Kościan Senior II F 0 F 0
270  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Siechnice Senior II C 2 F 0
271  Ordowski Maciej  Zajda Dorota  BAWINEK - Kraków Senior I D 0 E 3
272  Ortwein Rafał  Czechura Gabriela  BAWINEK - Kraków Senior I D 3
273  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  CLASSIC - Warszawa Senior III A 9
274  Ostrowski Łukasz  Orzechowska Sylwia Natalia  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I C 9 C 6
275  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  IGLICA - Wrocław Senior I B 1 S
276  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III D 0 D 0
277  Pakuła Robert  Bogdańska-Pakuła Żaneta  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
278  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II S D 5
279  Paruzel Mirosław  Bąkowska Bożena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior IV F 0
280  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice Senior IV B 9 A 0
281  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław Senior I B 7 B 6
282  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  KIEPURA - Wrocław Senior III S D 0
283  Pąk Sławomir  Pąk Anna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
284  Piotrowski Patryk  Mazur Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 A -1
285  Pisarek Piotr  Kowalczyk Dorota  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 1
286  Pisarek Sebastian  Pisarek Anna  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I F 0 F 1
287  Podraza Daniel  Podraza Patrycja  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 1 S
288  Polak Rafał  Polak Anna  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
289  Polewski Kamil  Mirczewska Marta  ZORBA - Częstochowa Senior I C 0 A 2
290  Polubiec Emil  Malinowska-Polubiec Aneta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
291  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S S
292  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
293  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin Senior III S B 0
294  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S S
295  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II E 2 E 0
296  Prus Piotr  Borisovich Irina  BLACK DANCE - Gdańsk Senior III D 5
297  Przybylak Jacek  Przybylak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II F 0 F 0
298  Pudełko Daniel  Szczyrk Elżbieta  ST IMPRESJA Kęty Senior II F 0 F 1
299  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 2 E 1
300  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów Senior II E 0 E 3
301  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki Senior I F 2 F 2
302  Rębisz Łukasz  Rębisz Magdalena  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I F 0 F 0
303  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FRED ASTAIRE - Poznań Senior I S E 0
304  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior II C 3 E 0
305  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 4 E 2
306  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
307  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 2
308  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce Senior III E 6 F 0
309  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice Senior II E 3 E 0
310  Rybiński Robert  Rybińska Grażyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
311  Rybiński Witold  Rybińska Ewa  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
312  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior III B 0 B 0
313  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 B 0
314  Salamon Jarosław  Banaszkiewicz-Lorenc Monika  Dancebook Warszawa Senior II E 0 E 0
315  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań Senior I S A 2
316  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice Senior II E 1 E 0
317  Sawicz Zbigniew  Ilnicka Aneta  DANCE CENTER - Kluczbork Senior II F 0 F 2
318  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior III D 2 D 2
319  Sekuła Mateusz  Zacharska Ewa  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I F 0 C 0
320  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia Senior II D 7 D 4
321  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III C 5 D 0
322  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 2 D 5
323  Seweryn Daniel  Topolska Paulina  BAWINEK - Kraków Senior I B 3 C 5
324  Sieradzki Arkadiusz  Sieradzka Natalia  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior I C 5 C 5
325  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin Senior III C 8 E 1
326  Sionek Krzysztof  Cichowska-Sionek Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
327  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice Senior III A 5 S
328  Skiba Sławomir  Borkowicz Beata  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 0 F 0
329  Skibiński Lech  Skibińska Hanna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
330  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior III D 0 E 4
331  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły Senior II C 2 C 1
332  Słupecki Krzysztof  Rembowicz-Słupecka Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
333  Sobczak Ryszard  Buchalska-Sobczak Zenobia  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
334  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
335  Solarz Tomasz  Borkowska Katarzyna  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I A 0 A 9
336  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan Senior II E 1 F 2
337  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Częstochowa Senior IV D 7 C 0
338  Stachurski Władysław  Stachurska Barbara  ISKRA - Świdwin Senior I F 0 F 0
339  Stadejek Tomasz  Stadejek Mariola  TANGO - Gdynia Senior I F 0 F 0
340  Stanicki Bogdan  Lenard Magdalena  MYKA - Zamość Senior II F 0 F 0
341  Stanowski Grzegorz  Stanowska Marta  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
342  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 10 C 1
343  Starzycki Krzysztof  Wierzbicka Aleksandra  FAST-STEP Warszawa Senior I F 0 F 0
344  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  REPLAY - Złotoryja Senior IV D 2 A 4
345  Stasiński Roman  Stasińska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
346  Staszkiewicz Rafał  Staszkiewicz Urszula  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
347  Stawiński Jan  Pawelczyk Magdalena  JEDYNKA - Łódź Senior II E 4 F 2
348  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II C 6
349  Stępień Jacek  Stępień Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
350  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S B 0
351  Stępiński Andrzej  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III E 0 F 0
352  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia Senior III F 1 F 1
353  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa Senior III B 0
354  Strzępek Janusz  Strzępek Dorota  GRACJA - Krosno Senior II F 3 E 0
355  Such Zbigniew  Kogut Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 C 0
356  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III B 0 C 0
357  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III S A 0
358  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV E 0 E 0
359  Szczeblewski Witold  Janiszewska Manuela  FAN - Toruń Senior II F 0 F 0
360  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 7 F 0
361  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior I F 2 F 2
362  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 3 E 3
363  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III D 0 F 0
364  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  FANTAZJA - Kraków Senior II E 3 D 0
365  Szendera Julian  Grabska Sylwia  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior I D 1 C 0
366  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior I D 1 D 0
367  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S
368  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior II B 7 B 2
369  Szydłowski Przemysław  Abelyan Rużanna  ASTRA - Szczecin Senior I D 0 D 5
370  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III C 2 D 7
371  Szymańczyk Rafał  Tuszyńska-Plach Ewa  DANCELOOK - Gliwice Senior II F 0 F 2
372  Szymański Bartłomiej  Kuśmierz Barbara  PROGRESS - Warszawa Senior I B 8 C 4
373  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  AKCENT - Będzin Senior I D 0 F 0
374  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin Senior II B 0 B 0
375  Śliwa Robert  Budrewicz-Śliwa Dorota  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III F 0 F 0
376  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II F 0 F 0
377  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S S
378  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 3 B 11
379  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior III E 0 F 1
380  Turek Jacek  Turek Monika  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior II F 0 F 1
381  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II C 4
382  Typański Paweł  Pawlak Wiesława  FINEZJA - Poznań Senior III E 5 D 0
383  Urban Radosław  Jasnosz Katarzyna  DIAMENT - Wrocław Senior I F 1 F 0
384  Urman Michał  Pietrucha - Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I A 9
385  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior III C 5 C 0
386  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III E 0 F 0
387  Waldron Bogdan  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior IV C 5 D 6
388  Walewski Jacek  Walewska Ewa  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
389  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV E 0 F 4
390  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  STARLIGHT Zielona Góra Senior III D 0 C 2
391  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice Senior II D 0 E 2
392  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły Senior II D 0 B 0
393  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  GOLD DANCE UTW - Żory Senior IV E 0 E 1
394  Wieczorek Grzegorz  Moroń Marta  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I C 5 C 5
395  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów Senior II F 4 F 2
396  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II C 2 F 0
397  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I C 1 F 0
398  Wiktorowicz Bogdan  Wiktorowicz Bogumiła  DCS BRWINÓW Senior II F 0 F 0
399  Wilk Grzegorz  Wilk Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
400  Wilk Paweł  Wilk Adriana  RYTM - Chełm Senior III F 2 F 1
401  Wilk Piotr  Piotrowska-Wilk Monika  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
402  Winogrodzki Jacek  Winogrodzka Joanna  SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń Senior III F 0 F 0
403  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość Senior II E 1 E 1
404  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno Senior IV D 0 E 0
405  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S
406  Wojtas Andrzej  Schindler Joanna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
407  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III B 0 D 4
408  Woźniak Adam  Woźniak Małgorzata  DCS BRWINÓW Senior I F 0 F 0
409  Woźniak Andrzej  Lisiewicz Anna  JEDYNKA - Łódź Senior IV D 4 D 4
410  Woźniak Krzysztof  Wawer Agata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
411  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 B 3
412  Wójcik Łukasz  Jaśkaniec Anna  ARTDANCE Senior I C 5 B 6
413  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I E 1 F 2
414  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior II E 3 E 2
415  Wróblewski Dariusz  Wróblewska Krystyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
416  Wydmuch Grzegorz  Wydmuch Katarzyna  ZORBA - Częstochowa Senior II D 1 D 7
417  Wypych Piotr  Wypych Anna  DCS BRWINÓW Senior III F 1 F 0
418  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań Senior II F 0 C 0
419  Wyszyński Robert  Wyszyńska Grażyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
420  Zaborowski Marek  Tokłowicz Eliza  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior I D 6 E 4
421  Zając Jacek  Zając Bożena  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
422  Zasim Piotr  Zasim Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
423  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków Senior III C 6 A 0
424  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior III D 2 D 0
425  Zbrocki Konrad  Zbrocka Magdalena  SENSO - Rzeszów Senior III F 0 F 2
426  Zdebski Michał  Zdeska Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior I C 1 C 0
427  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior II C 0 C 0
428  Zisopulos Thomas  Stępień Alekasndra  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
429  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia Senior I D 5 D 6
430  Żaba Andrzej  Frączek Katarzyna  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 B 0




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT