Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 15-05-2022

 

Kolorem czerwonym oznaczono pary lub kluby bez opłat zarejestrowanych w bazie.

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 1 F 1
2  Adamczyk Bogusław  Gąsior Anna  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 0 F 0
3  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II C 0 D 1
4  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 5 E 6
5  Baj Jacek  Baj Katarzyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II E 0 E 0
6  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior III D 1 D 0
7  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 7 C 4
8  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice Senior II E 3 E 1
9  Baran Bogusław  Winkiewicz Krystyna  SEMPRE - Kraków Senior III   E 4
10  Baran Michał  Dyk Ewa  ESENS - Wrocław Senior I A 7 S
11  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III C 4 C 0
12  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 E 0
13  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
14  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   S
15  Bartkowski Kazimierz  Bartkowska Maria  SWING Żywiec-Kuków Senior IV F 0 F 0
16  Bartuś Wojciech  Pawlik-Bartuś Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior II D 0 F 0
17  Basak Jarosław  Basak Beata  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S B 9
18  Bassara Maciej  Witek Anna  INFINITY - Kraków Senior I F 1 F 0
19  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior III B 2 B 1
20  Bąk Ryszard  Czerwieniec-Bąk Joanna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
21  Becla Wacław  Targońska Urszula  SENSO - Rzeszów Senior II E 0 E 0
22  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Bieruń Senior II C 0 D 0
23  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II C 3 C 8
24  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 S
25  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 2 C 2
26  Bijak Sebastian  Bijak-Dobrowolska Agnieszka  DIAMENT - Wrocław Senior I   D 0
27  Blazek Martin  Mikołajczyk Magdalena  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I E 6 C 5
28  Błaszczyk Łukasz  Sieraszewska Ewelina  IGLICA - Wrocław Senior I B 7 A 3
29  Błażejewski Krzysztof  Błażejewska Katarzyna  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III F 0 F 0
30  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło Senior I F 2 F 2
31  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa Senior III F 1 F 1
32  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  CLASSIC - Warszawa Senior III C 6 D 5
33  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II E 0 F 0
34  Bolek Marek  Bolek Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III D 1 F 0
35  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin Senior II E 1 E 0
36  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II D 0 D 0
37  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin Senior II D 0 D 5
38  Bożek Sławomir  Bożek Agnieszka  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III E 0 F 0
39  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
40  Bronikowski Wojciech  Bronikowska Agata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
41  Bugajczyk Krzysztof  Bugajczyk Agnieszka  DCS BRWINÓW Senior III E 0 F 0
42  Burczyk Sebastian  Glinicka-Grabowy Marta  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 7 B 7
43  Burdziuk Krzysztof  Burdziuk Justyna  DZIUPLA - Poznań Senior II E 5 F 0
44  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior II   B 1
45  Cechowicz Radosław  Cechowicz Marta  MAGIC-DANCE - Lublin Senior III E 1 F 0
46  Cepak Adam  Gülhan Joanna  SKT Regis Bochnia Senior I F 3 F 3
47  Chernenko Sergii  Warzyńska Angelika  POLISH CLUB - Warszawa Senior I   S
48  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
49  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość Senior II F 2
50  Choduń Andrzej  Choduń Kaziniera  MYKA - Zamość Senior III F 2
51  Chojecki Mariusz  Chojecka Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
52  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II S
53  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior IV S D 2
54  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 C 0
55  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III A 9 A 3
56  Ciebień Adam  Bijak-Ciebień Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
57  Ciebień Wojciech  Ciebień Izabela  AKSEL - Rzeszów Senior I F 3 F 3
58  Ciok Michał  Mitka Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 B 6
59  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  ST IMPRESJA Kęty Senior III A 0 B 7
60  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I D 2 D 2
61  Czapliński Mariusz  Czaplińska Magdalena  WIKA - Olsztyn Senior I F 0 F 0
62  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior IV D 2 D 0
63  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  ST IMPRESJA Kęty Senior III C 1 D 0
64  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II C 0 B 0
65  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 5 F 0
66  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior IV S S
67  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior IV C 1 D 4
68  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 0 A 10
69  Dąbek Artur  Dąbek Agnieszka  ST Iluzja Trzebinia Senior I D 3 C 0
70  Dąbrowski Andrzej  Dąbrowska Barbara  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
71  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  ATHINA - Oława Senior III E 0 F 3
72  Dębkowski Łukasz  Dębkowska Urszula  DCS BRWINÓW Senior II F 0 F 2
73  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II C 3 C 2
74  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II S A 0
75  Dobrowolski Dominik  Urman Monika  AKSEL - Rzeszów Senior I B 11 B 1
76  Dolhalov Serhii  Kurzydem Lucyna  RONDO - Rybnik Senior I F 0 F 0
77  Dominiczak Krzysztof  Dominiczak Blanka  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II F 0 F 0
78  Domszy Dariusz  Papaj Agnieszka  IMPULS - Prochowice Senior II F 1 F 1
79  Drewniak Dariusz  Drewniak Aleksandra  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
80  Drozdowski Krzysztof  Drozdowska Danuta  Akademia Tańca Kobierzyce Senior II F 0 F 0
81  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FRED ASTAIRE - Poznań Senior III B 3 B 0
82  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior III D 4 F 0
83  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior III B 2 C 0
84  Dyjur Witold  Wojtyła-Dyjur Anna  Akademia Tańca Kobierzyce Senior II F 1 F 1
85  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów Senior III D 0 E 2
86  Dziok Rafał  Teśluk Elwira  GRACJA - Zielona Góra Senior II C 1 F 4
87  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
88  Faliszewski Stanisław  Faliszewska Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
89  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 D 0
90  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior III D 3 C 1
91  Fiksa Marek  Rychlewska Anna  FILEMON - Szamotuły Senior II D 0 D 1
92  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV B 0
93  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 0
94  Filipiuk Adam  Filipiuk Jowita  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
95  Florczyk Maciej  Biniak Jolanta  FILEMON - Szamotuły Senior II E 1 E 0
96  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin Senior II F 0 E 0
97  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior III B 0 C 1
98  Furman Sylwester  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior IV D 2 E 4
99  Galas Janusz  Laskowska Gabriela  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II E 0 F 0
100  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  DANCE CENTER - Poznań Senior I B 5 B 6
101  Gałek Michał  Gałek Klaudia  DUET - Warszawa Senior I B 1 S
102  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior IV F 0 F 0
103  Gąsiur Michał  Nocuń Paulina  TANGO - Gdynia Senior I C 1 C 1
104  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  RYTM - Żory Senior IV F 3 F 3
105  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior IV D 1 D 3
106  Gniadek-Zając Grzegorz  Czechura Gabriela  INFINITY - Kraków Senior I D 6
107  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 2 D 0
108  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 D 0
109  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E 3 F 0
110  Gorbat Robert  Wesołowska-Gorbat Teresa  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior IV F 1 F 3
111  Góra Piotr  Góra Izabella  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
112  Górny Marcin  Górny Katarzyna  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
113  Grabka Janusz  Grabka Joanna  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior III F 0 E 5
114  Grodecki Paweł  Grodecka Renata  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 0
115  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II E 0 F 4
116  Gryń Karol  Łaszczyk Joanna  SEMPRE - Kraków Senior I D 0 E 0
117  Grzebiela Rafał  Owczarek Izabela  ISKRA - Praszka Senior I A 0 A 6
118  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II C 3
119  Grzegorzek Krzysztof  Grzegorzek Monika  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 E 0
120  Grześ Robert  Gmurkowska Beata  IMPULS - Prochowice Senior II F 1 F 0
121  Guzicki Błażej  Guzicka Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
122  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior II B 7 D 2
123  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań Senior II E 6 D 7
124  Harazim Szymon  Harazim Kinga  POLISH CLUB - Warszawa Senior I A 0 S
125  Harazin Adam  Harazin Aleksandra  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 E 0
126  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  MGOKIR Senior III D 0 F 0
127  Hoffmann Peter  Lachetta Therese  BAS DANCE - Wrocław Senior III F 0 F 0
128  Holski Maciej  Tyl Katarzyna  INFINITY - Kraków Senior I A 0 S
129  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III A 3 S
130  Hołubek Adam  Hołubek Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 4 F 1
131  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior II S B 7
132  Hull Andrzej  Kucharczyk Barbara  IDEA - Kraków Senior I C 3 S
133  Ilnicki Andrzej  Ilnicka Aneta  Akademia Tańca Kobierzyce Senior II F 0 F 1
134  Jabłoński Adam  Głowacka Dorota  JEDYNKA - Łódź Senior III F 0 F 0
135  Jabłoński Adam  Drożyner Paulina  KADRYL - Białystok Senior I A 9 B 4
136  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II D 0 D 0
137  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia Senior II D 6 C 2
138  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior IV C 8 F 0
139  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II B 3 B 11
140  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 1 S
141  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior III C 1 C 6
142  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior II E 6 E 0
143  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków Senior I A 0 C 0
144  Jastrzębski Jarosław  Góra Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior I C 5
145  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań Senior I E 4 D 3
146  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów Senior III F 2 F 0
147  Jaszewski Tomasz  Kotarba Alicja  GRACJA - Zielona Góra Senior I S S
148  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV D 3 D 2
149  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków Senior III S D 1
150  Jeleń Mariusz  Jeleń Anna  TOP - ART - Lublin Senior II F 0 F 1
151  Jesionek Tomasz  Ziemniak Katarzyna  BLACK DANCE - Gdańsk Senior II D 0 C 2
152  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno Senior III B 0 C 2
153  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin Senior III C 0 C 0
154  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  CLASSIC - Warszawa Senior I B 0 A 2
155  Jończyk Jan  Jończyk Ewa  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior IV F 0 F 0
156  Jończyk Jarosław  Włodarczyk Monika  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
157  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok Senior III A 0 B 2
158  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 B 1
159  Jóźwicki Mariusz  Jóźwicka Anna  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II F 0 F 0
160  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO - Opole Senior IV C 0 C 0
161  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 B 0
162  Kaczmarski Ireneusz  Kaczmarska Izabela  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 1
163  Kahl Miron  Adamczyk Kasandra  MARGO - Leszno Senior I B 3 A 0
164  Kaleta Mateusz  Kaleta Anna  KARISMA Kraków Senior I B 4 B 3
165  Kaliciński Eugeniusz  Tarasiuk Elżbieta  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 1 F 0
166  Kaliński Krzysztof  Zawadzka Anna  ARTDANCE Senior I B 0 C 5
167  Kalla Mieczysław  Nowak Kamila  ASTRA LUNA - Wałcz Senior II F 0 F 2
168  Kamenets Ievgenii  Stasiewicz Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior II F 0 F 0
169  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia Senior I D 0 D 0
170  Karaban Krzysztof  Dwojak Dorota  IMPULS - Prochowice Senior III F 2 F 1
171  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 0 D 1
172  Karwatowski Michał  Szcześniak Beata  INFINITY - Kraków Senior I A 8 B 7
173  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań Senior II E 0 E 2
174  Kasielski Marek  Kasielska Małgorzata  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III F 1 F 0
175  Kasprzycki Radosław  Zwolińska Justyna  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 0 C 0
176  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS Senior II C 3 B 7
177  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior III C 3 F 0
178  Kic Artur  Maciejczyk Dorota  NARCYZ Kraków Senior I E 0 E 0
179  Kimmel Marek  Krzynówek Anna  TANGO - Gdynia Senior III E 5 F 2
180  Kiszka Tomasz  Mrozowska-Kiszka Joanna  JUMP - Janów Lubelski Senior II F 0 F 1
181  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior III B 3 A 3
182  Klimas Roman  Klimas Maria  FRED ASTAIRE - Poznań Senior IV E 2 E 2
183  Klimaszewski Krzysztof  Sokół Małgorzata  DŻET - Rzeszów-Boguchwała Senior I A 0 B 0
184  Klimaszyński Piotr  Tomaszewska Anna  TANGO - Gdynia Senior I A 3 A 0
185  Kłudczyński Bogdan  Kłudczyńska Jadwiga  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
186  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan Senior I E 2 E 3
187  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior III E 4 E 2
188  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FRED ASTAIRE - Poznań Senior II E 0 C 5
189  Kondratyuk Dmytro  Kolasińska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I C 2 D 7
190  Konopacki Rafał  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 6 S
191  Kopczyński Dawid  Popek Małgorzata  DANCE IMPERIUM - Pruszków Senior I B 2 A 1
192  Koterba Hieronim  Koterba Dorota  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
193  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  DREAM - Poznań Senior I D 2 E 0
194  Kotulski Adam  Kotulska Małgorzata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
195  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława Senior III F 1 F 4
196  Kowalski Jan  Kowalska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
197  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III A 3 F 0
198  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW Senior II F 2 E 0
199  Krawczyk Paweł  Krawczyk Maja  JUMP - Janów Lubelski Senior II F 0 F 3
200  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I D 0 D 0
201  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec Senior II C 0 D 3
202  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II B 0 B 0
203  Królikowski Tomasz  Jewchuticz-Królikowska Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 1 F 2
204  Kruczyński Mariusz  Kruczyńska Agata  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
205  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 1 B 1
206  Kryczka Szczepan  Nidzgorska-Kryczka Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III A 0 B 0
207  Krzykwa Jan  Hepner Elżbieta  WIKA - Olsztyn Senior IV F 0
208  Krzykwa Wojciech  Siembida Agnieszka  NDK - Nowa Sól Senior III D 6 D 4
209  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 1 F 0
210  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław Senior II E 1 F 1
211  Kudra Arkadiusz  Kudra Marzena  ESKADRA - Pabianice Senior II D 0 E 0
212  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior III D 0 D 0
213  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior IV F 3 F 2
214  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice Senior II F 2 F 1
215  Kurczyński Wojciech  Kurczyńska Lidia  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior IV F 0 F 0
216  Kurtyka Stanisław  Kurtyka Lucyna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
217  Kurzyna Łukasz  Fałek-Kurzyna Katarzyna  JUMP - Janów Lubelski Senior I
218  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior I A 0 F 1
219  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II D 0 E 3
220  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior I F 3 D 6
221  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 4 E 0
222  Lemieszek Michał  Lemieszek Dominika  BALLROOM - Lublin Senior I S C 1
223  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III C 6 C 0
224  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV D 2 D 3
225  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior II D 3 E 4
226  Liszka Piotr  Zajda Dorota  INFINITY - Kraków Senior I C 2 D 3
227  Liszka Piotr  Róg Katarzyna Maria  INFINITY - Kraków Senior I D 6
228  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior III C 1 C 0
229  Łagoda Jarosław  Łagoda Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
230  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 C 3
231  Łuczko Marek  Łuczko Dorota  BALANS - Lublin Senior III E 0 F 0
232  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II B 0 C 3
233  Łukasik Maciej  Huflejt-Łukasik Mirosława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
234  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior II C 6 S
235  Machnik Zbigniew  Witkowska Magdalena  INFINITY - Kraków Senior I C 0 E 4
236  Maciejczyk Jan  Miechowska Karolina  Cor et Animus Senior I D 4 B 0
237  Maciejewski Krzysztof  Maciejewska Arleta  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 0 F 0
238  Maj Sławomir  Korzeniowska Małgorzata  DCS BRWINÓW Senior III E 0
239  Maj Sławomir  Maj Renata  DCS BRWINÓW Senior III F 0
240  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I E 5 E 0
241  Majdak Mateusz  Turczak Magdalena  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 1
242  Majewski Ryszard  Sosnowska Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior III F 0 F 0
243  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  DANCELIGHT - Wrocław Senior I C 0 F 3
244  Malendowicz Przemysław  Waligóra Iwona  DIAMENT - Wrocław Senior I A 8 B 2
245  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior IV C 0 E 0
246  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 E 0
247  Marciniak Arkadiusz  Marciniak Beata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
248  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior III S D 2
249  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk Senior II A 3 A 2
250  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior III A 5 C 9
251  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 0 E 0
252  Maślanka Szczepan  Maślanka Magdalena  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
253  Matczak Marcin  Budziejewska Małgorzata  ESKADRA - Pabianice Senior I D 4 B 0
254  Matuszewski Piotr  Grabowska Karina Agnieszka  DUET - Warszawa Senior I A 13 B 0
255  Mazur Grzegorz  Jagodzińska-Mazur Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
256  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III A 6 A 2
257  Mazurkiewicz Jakub  Mizera Izabela  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 0 F 0
258  Mączka Robert  Gut Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II E 1 F 0
259  Merchel Julian  Merchel Anna  FORUM - Zabrze Senior I F 0 E 1
260  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 1 E 1
261  Miąskiewicz Adam  Miąskiewicz Danuta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 1
262  Michalski Wojciech  Michalska Karolina  4STEP - Siechnice Senior II F 0 F 0
263  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III D 0 E 6
264  Mieszczak Janusz  Mieszczak Barbara  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III F 0 F 0
265  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior IV D 0 F 0
266  Mikołajewski Łukasz  Mikołajewska Maria Magdalena  CONZUA - Poznań Senior I F 0 F 0
267  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior IV E 3 E 1
268  Misiak Andrzej  Misiak Natalia  SWING Żywiec-Kuków Senior II E 0 F 2
269  Miszczuk Mateusz  Wessalowska Joanna  CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk Senior I B 7 S
270  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior III B 0 D 0
271  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice Senior III D 2 D 0
272  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III C 8 A 4
273  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior I E 0 F 0
274  Moszkowski Bogdan  Moszkowska Małgorzata  Akademia Tańca Kobierzyce Senior III F 1 F 0
275  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III E 0 E 0
276  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II E 0 E 1
277  Motyka Łukasz  Motyka Honorata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior I F 0 F 0
278  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 3 F 0
279  Musiałkowski Piotr  Gaweł Paulina  DUET - Warszawa Senior I S
280  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III C 0 D 0
281  Myszak Sławomir  Zawojowska-Sobaszek Marzena  JUMP - Janów Lubelski Senior II F 3 F 1
282  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 7 B 5
283  Namysłowski Ryszard  Namysłowska Agata  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 1 F 0
284  Nartowski Mariusz  Nartowska Monika  KICK - Kielce Senior II E 1 E 0
285  Naskręt Mateusz  Kosiorek Sylwia  IMPERIA - Kraków Senior I C 5 C 5
286  Nędzewicz Mirosław  Roszak Barbara  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 S
287  Niegodzisz Jarosław  Niegodzisz Marzena  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
288  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  DANCELOOK - Gliwice Senior II E 2 E 0
289  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 0 C 0
290  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 1
291  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior II D 4 D 0
292  Niezgoda Piotr  Mozelewska Karolina  ASTRA - Szczecin Senior I F 1 F 1
293  Nocek Michał  Wiklińska Katarzyna  KLASA - Tarnów Senior I D 2 D 2
294  Nowak Jarosław  Dobrowolska-Bijak Agnieszka  DIAMENT - Wrocław Senior I D 0 D 0
295  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  ANIMA DANZA - Głogów Senior IV S S
296  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F 2 F 1
297  Nowakowski Ryszard  Pacewicz Joanna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
298  Nowicki Janusz  Nowicka Ilona  Akademia Tańca Kobierzyce Senior II F 1 F 1
299  Nyrek Jerzy  Kenig Aleksandra  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 F 0
300  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S
301  Ochocki Konrad  Żaba Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior I F 0 F 1
302  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior III S
303  Okopiński Tacjusz  Okopińska Renata  DANCE&BEAUTY - Duszniki-Zdrój Senior III F 0 F 0
304  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior II B 2 F 0
305  Olejnik Konrad  Urbańska-Olejnik Agnieszka  POEZJA - Kościan Senior II F 0 F 0
306  Oleszko Wiesław  Oleszko Lucyna  JUMP - Janów Lubelski Senior II F 3 F 1
307  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Siechnice Senior II C 2 F 0
308  Orawski Adam  Szuplak Żaneta  FORUM - Zabrze Senior I B 0 C 1
309  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  CLASSIC - Warszawa Senior III A 9
310  Ossowski Karol Paweł  Sech Patrycja  POLISH CLUB - Warszawa Senior I A 1 S
311  Ostrowski Łukasz  Orzechowska Sylwia Natalia  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I C 9 C 4
312  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  IGLICA - Wrocław Senior I B 1 S
313  Pakuła Robert  Bogdańska-Pakuła Żaneta  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
314  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II S D 5
315  Paruzel Mirosław  Bąkowska Bożena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior IV F 0
316  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice Senior IV A 0 A 0
317  Pasierbowicz Dawid  Pasierbowicz Magdalena  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior I F 0 F 0
318  Pasterz Paweł  Pasterz Paulina  DŻET - Rzeszów-Boguchwała Senior I S B 1
319  Paszowski Maciej  Kerner Marta  DIAMENT - Wrocław Senior I B 4 B 7
320  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  DANCELIGHT - Wrocław Senior III S B 0
321  Pąchalski Maciej  Pąchalska Aneta  IMPULS - Prochowice Senior II F 0 F 0
322  Pąk Sławomir  Pąk Anna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
323  Pietruk Łukasz  Pietruk Roma  CREATIVE DANCE - Warszawa Senior II F 1
324  Pilawa Bogusław  Pilawa Ewa  SENSO - Rzeszów Senior II F 0 F 0
325  Piotrowski Patryk  Mazur Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 A -1
326  Pisarek Sebastian  Pisarek Anna  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I F 0 F 1
327  Plezia Paweł  Plezia Jolanta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
328  Podraza Daniel  Podraza Patrycja  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 1 S
329  Polak Rafał  Polak Anna  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
330  Polański Tomasz  Polańska Barbara  MAGIC-DANCE - Lublin Senior II F 0 F 0
331  Polewski Kamil  Mirczewska Marta  ZORBA - Częstochowa Senior I C 0 A 2
332  Polowy Aleksander  Oszmiańska-Polowy Agnieszka  ESENS - Wrocław Senior III F 4 F 3
333  Polubiec Emil  Malinowska-Polubiec Aneta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
334  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S S
335  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
336  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin Senior III S B 0
337  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  TEMPO - Bydgoszcz Senior III S S
338  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II E 2 E 0
339  Prus Piotr  Borisovich Irina  BLACK DANCE - Gdańsk Senior III D 6
340  Przybylak Jacek  Przybylak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II F 2 F 1
341  Pudełko Daniel  Szczyrk Elżbieta  ST IMPRESJA Kęty Senior II F 0 F 1
342  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 2 E 1
343  Rajek Hubert  Ciżman Joanna  MDANCE - Przemyśl Senior I C 1 C 5
344  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów Senior II E 2 D 1
345  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki Senior I F 3 F 4
346  Reguła Janusz  Reguła Dorota  Studio Tańca ARS Działdowo Senior III E 0 E 0
347  Reguła Leszek  Ostrowska-Reguła Danuta  Studio Tańca ARS Działdowo Senior II E 0 E 0
348  Rębisz Łukasz  Rębisz Magdalena  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I F 0 F 0
349  Richter Krzysztof  Gordeziani Vladyslava  S.T. ATLAS Senior I A 0
350  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FRED ASTAIRE - Poznań Senior I S E 0
351  Rosiek Marian  Rosiek Janina  WIR - Mysłowice Senior IV D 7 B 0
352  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior II C 3 E 0
353  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 4 E 2
354  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
355  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 2
356  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce Senior III D 0 F 0
357  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice Senior II E 3 E 0
358  Rybiński Witold  Rybińska Ewa  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
359  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior III B 2 B 0
360  Rysavy Pavel  Rysava Elena  DANCE&BEAUTY - Duszniki-Zdrój Senior I F 0 F 0
361  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III B 1 B 0
362  Salamon Jarosław  Banaszkiewicz-Lorenc Monika  Dancebook Warszawa Senior II E 0 E 3
363  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań Senior I S A 2
364  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice Senior II E 4 E 3
365  Sar Wojciech  Szklarz Agnieszka  MISTRAL - Tarnowskie Góry Senior I B 7 S
366  Sawicz Zbigniew  Ilnicka Aneta  DANCE CENTER - Kluczbork Senior II F 1 E 0
367  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior III D 3 D 3
368  Sekuła Mateusz  Zacharska Ewa  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I F 0 C 1
369  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia Senior II B 2 B 0
370  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III B 0 D 0
371  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 4 D 7
372  Seweryn Daniel  Topolska Paulina  INFINITY - Kraków Senior I B 3 C 5
373  Sieradzki Arkadiusz  Sieradzka Natalia  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II C 5 C 5
374  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin Senior III C 8 E 1
375  Sionek Krzysztof  Cichowska-Sionek Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
376  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice Senior III A 6 S
377  Skiba Sławomir  Borkowicz Beata  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 0 F 0
378  Skibiński Lech  Skibińska Hanna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
379  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior III D 0 D 0
380  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły Senior II B 3 B 2
381  Słupecki Krzysztof  Rembowicz-Słupecka Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
382  Sobczak Ryszard  Buchalska-Sobczak Zenobia  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
383  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
384  Solarz Tomasz  Borkowska Katarzyna  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I A 0 S
385  Sosiński Andrzej  Karwacka Donata  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 0 F 0
386  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Częstochowa Senior IV D 7 C 0
387  Stachurski Władysław  Stachurska Barbara  ISKRA - Świdwin Senior I F 0 F 0
388  Stadejek Tomasz  Stadejek Mariola  TANGO - Gdynia Senior I F 0 F 0
389  Stanicki Bogdan  Lenard Magdalena  MYKA - Zamość Senior II F 0 F 0
390  Stanowski Grzegorz  Stanowska Marta  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
391  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 10 C 1
392  Starzycki Krzysztof  Wierzbicka Aleksandra  FAST-STEP Warszawa Senior I F 0 F 0
393  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  REPLAY - Złotoryja Senior IV D 2 S
394  Stasiński Roman  Stasińska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
395  Staszkiewicz Rafał  Staszkiewicz Urszula  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
396  Stawiński Jan  Pawelczyk Magdalena  JEDYNKA - Łódź Senior II D 3 F 2
397  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II C 8
398  Stępień Jacek  Stępień Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
399  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S B 0
400  Stępiński Andrzej  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III E 0 F 0
401  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia Senior III F 1 F 1
402  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  CLASSIC - Warszawa Senior III B 3
403  Strzałka Przemysław  Strzałka Ewa  SEMPRE - Kraków Senior II E 0
404  Strzępek Janusz  Strzępek Dorota  GRACJA - Krosno Senior II F 3 E 0
405  Such Zbigniew  Kogut Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 C 0
406  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III B 0 C 0
407  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III S A 0
408  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV E 0 E 0
409  Szczeblewski Witold  Janiszewska Manuela  FAN - Toruń Senior III E 0 F 0
410  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 7 F 0
411  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior I F 2 F 2
412  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 6 E 3
413  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III D 2 F 0
414  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior II D 0 D 1
415  Szendera Julian  Grabska Sylwia  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior I D 1 C 1
416  Szerłomski Grzegorz  Wilkońska Małgorzata  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I F 0 F 0
417  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II D 4 D 0
418  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S
419  Szmyt Tomasz  Szmyt Małgorzata  DCS BRWINÓW Senior III F 0 F 0
420  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 7 B 2
421  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior III B 1 C 0
422  Szydłowski Przemysław  Abelyan Rużanna  ASTRA - Szczecin Senior I D 0 D 6
423  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III B 0 C 3
424  Szymańczyk Rafał  Tuszyńska-Plach Ewa  DANCELOOK - Gliwice Senior II F 0 E 0
425  Szymański Bartłomiej  Kuśmierz Barbara  PROGRESS - Warszawa Senior I B 8 C 4
426  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  AKCENT - Będzin Senior I D 0 F 0
427  Szyrwiński Bogdan  Foltyńska Patrycja  Cor et Animus Senior I E 4 E 4
428  Szyszka Michał  Szyszka Magdalena  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior I A 0 C 0
429  Śliwa Robert  Budrewicz-Śliwa Dorota  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III F 0 F 0
430  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II F 0 F 0
431  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S S
432  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 6 B 12
433  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior III E 0 F 1
434  Tokarczyk Artur  Ogonowska Joanna  DRAGON'S DANCE Warszawa Senior I C 6 B 7
435  Tokarczyk Maciej  Tokarczyk Karolina  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior I F 0 F 0
436  Tołoczko Arkadiusz  Tołoczko Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 E 5
437  Turek Jacek  Turek Monika  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior II F 0 F 1
438  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II C 4
439  Typański Paweł  Pawlak Wiesława  FINEZJA - Poznań Senior III D 0 D 0
440  Urban Radosław  Jasnosz Katarzyna  DIAMENT - Wrocław Senior I F 1 F 0
441  Urman Michał  Pietrucha - Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I A 10
442  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior III C 6 C 0
443  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III E 5 F 0
444  Walczak Maciej  Piaseczna-Walczak Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S S
445  Walewski Jacek  Walewska Ewa  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
446  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV E 0 F 4
447  Waszkiewicz Krzysztof  Wojtaszewska Katarzyna  IMPULS - Prochowice Senior I F 0 F 1
448  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  STARLIGHT Zielona Góra Senior III D 0 B 1
449  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice Senior II D 3 D 0
450  Wątorski Jerzy  Pawlikowska-Walczak Ewa  DANCELOOK - Gliwice Senior II E 1 E 1
451  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły Senior III C 0 A 0
452  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  RYTM - Żory Senior IV E 0 E 1
453  Wieczorek Grzegorz  Moroń Marta  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I C 5 B 2
454  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów Senior II F 4 F 2
455  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II C 2 F 0
456  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I C 4 F 0
457  Wiktorowicz Bogdan  Wiktorowicz Bogumiła  DCS BRWINÓW Senior II E 1 F 0
458  Wilk Grzegorz  Wilk Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
459  Wilk Paweł  Wilk Adriana  RYTM - Chełm Senior III F 3 F 2
460  Wilk Piotr  Piotrowska-Wilk Monika  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
461  Witkowski Michał  Burzyńska Agnieszka  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior I E 1 E 1
462  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość Senior II D 0 D 2
463  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno Senior IV D 0 E 1
464  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S
465  Wojtas Andrzej  Schindler Joanna  SWING Żywiec-Kuków Senior IV F 0 F 0
466  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III B 0 D 4
467  Woźniak Adam  Woźniak Małgorzata  DCS BRWINÓW Senior I F 0 F 0
468  Woźniak Andrzej  Lisiewicz Anna  JEDYNKA - Łódź Senior IV D 4 D 4
469  Woźniak Krzysztof  Wawer Agata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 1 F 0
470  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 B 5
471  Wójcik Łukasz  Jaśkaniec Anna  ARTDANCE Senior I C 5 B 6
472  Wójcik Sebastian  Jakubczak Katarzyna  TOP - ART - Lublin Senior II F 0 F 0
473  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I D 0 F 2
474  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior II D 0 D 0
475  Wróblewski Dariusz  Wróblewska Krystyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
476  Wydmuch Grzegorz  Wydmuch Katarzyna  ZORBA - Częstochowa Senior II D 2 D 7
477  Wypych Piotr  Wypych Anna  DCS BRWINÓW Senior III E 1 F 0
478  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań Senior II F 0 C 2
479  Wyszyński Robert  Wyszyńska Grażyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
480  Zaborowski Marek  Tokłowicz Eliza  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior I D 6 E 4
481  Zając Jacek  Zając Bożena  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
482  Zasim Piotr  Zasim Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
483  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków Senior IV C 6 A 0
484  Zawadzki Robert  Shkliaruk Alina  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior I B 0 S
485  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior III D 2 D 0
486  Zbrocki Konrad  Zbrocka Magdalena  SENSO - Rzeszów Senior III F 2 F 4
487  Zdebski Michał  Zdeska Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior I C 1 C 0
488  Zelek Michał  Wróblewska Justyna  INFINITY - Kraków Senior I E 4 E 2
489  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior II C 0 C 0
490  Ziółkowski Przemysław  Ziółkowska Dorota  POLISH CLUB - Warszawa Senior III F 0 F 0
491  Zisopulos Thomas  Stępień Alekasndra  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
492  Żaba Andrzej  Frączek Katarzyna  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 B 0
493  Żołądziejewski Zbigniew  Błaszczak Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior I E 4 E 4




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT