Pary


Pary kategorii Senior

 

Aktualizacja: 09-01-2022

 

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Kategoria Standard Latin
Klasa Premium Klasa Premium
1  Adam Ryszard  Jałtuszewska-Adam Krystyna  GRACJA - Zielona Góra Senior IV F 1 F 1
2  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin Senior II C 0 D 1
3  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 4 E 5
4  Baj Jacek  Baj Katarzyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II E 0 E 0
5  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków Senior III D 0 D 0
6  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior III D 7 C 4
7  Banasiak Marcin  Banasiak Agnieszka  4STEP - Siechnice Senior II E 2 F 4
8  Baran Bogusław  Winkiewicz Krystyna  SEMPRE - Kraków Senior III   E 4
9  Baran Michał  Dyk Ewa  ESENS - Wrocław Senior I A 6 S
10  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III C 4 C 0
11  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 E 0
12  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 0 D 0
13  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań Senior II   S
14  Bartkowski Kazimierz  Bartkowska Maria  SWING Żywiec-Kuków Senior IV F 0 F 0
15  Bartuś Wojciech  Pawlik-Bartuś Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior II D 0 F 0
16  Basak Jarosław  Basak Beata  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S B 9
17  Bassara Maciej  Witek Anna  BAWINEK - Kraków Senior I F 1 F 0
18  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów Senior III B 1 B 1
19  Bąk Ryszard  Czerwieniec-Bąk Joanna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
20  Becla Wacław  Targońska Urszula  SENSO - Rzeszów Senior II F 2 F 3
21  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice Senior II D 4 D 0
22  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II C 1 C 7
23  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań Senior II E 0 S
24  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II D 2 C 2
25  Błaszczyk Łukasz  Sieraszewska Ewelina  IGLICA - Wrocław Senior I B 7 A 3
26  Błażejewski Krzysztof  Błażejewska Katarzyna  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III F 0 F 0
27  Bobula Konrad  Uram Aneta  PODKARPACIE - Jasło Senior I F 2 F 2
28  Boćkowski Michał  Iwanienko Beata  ELITE DANCE - Warszawa Senior III F 1 F 1
29  Bogucki Władysław  Kobus-Bogucka Agnieszka  CLASSIC - Warszawa Senior III C 6 D 5
30  Bolbotenko Vadym  Bolbotenko Inga  JEDYNKA - Łódź Senior II E 0 F 0
31  Bolek Marek  Bolek Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III E 4 F 0
32  Bolesta Robert  Sołdyńska Monika  King Dance - Koszalin Senior II E 0 F 3
33  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin Senior II D 0 D 0
34  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin Senior II D 0 D 5
35  Bożek Sławomir  Bożek Agnieszka  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 3 F 0
36  Brewczyński Piotr  Brewczyńska Edyta  PODKARPACIE - Jasło Senior II F 0 F 0
37  Bronikowski Wojciech  Bronikowska Agata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
38  Bugajczyk Krzysztof  Bugajczyk Agnieszka  DCS BRWINÓW Senior III E 0 F 0
39  Burczyk Sebastian  Glinicka-Grabowy Marta  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 7 B 7
40  Burdziuk Krzysztof  Burdziuk Justyna  DZIUPLA - Poznań Senior II E 3 F 0
41  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno Senior II   B 1
42  Cechowicz Radosław  Cechowicz Marta  MAGIC-DANCE - Lublin Senior III F 4 F 0
43  Chernenko Sergii  Warzyńska Angelika  POLISH CLUB - Warszawa Senior I   S
44  Chodorowski Bartosz  Szczepanik Marta Agata  RIVIERA Warszawa Senior I C 4 C 1
45  Choduń Andrzej  Lipińska-Dziki Izabela  MYKA - Zamość Senior II   F 2
46  Choduń Andrzej  Choduń Kaziniera  MYKA - Zamość Senior III F 2
47  Chojecki Mariusz  Chojecka Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
48  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II S
49  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów Senior IV S D 2
50  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 C 0
51  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik Senior III A 8 A 2
52  Ciebień Adam  Bijak-Ciebień Bożena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 6 D 0
53  Ciebień Wojciech  Ciebień Izabela  AKSEL - Rzeszów Senior I F 3 F 3
54  Cieplicki Władysław  Siembida Agnieszka  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior III E 5 F 2
55  Ciok Michał  Mitka Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 B 6
56  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  ST IMPRESJA Kęty Senior III A 0 B 7
57  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior I D 1 D 1
58  Czapliński Mariusz  Czaplińska Magdalena  WIKA - Olsztyn Senior I F 0 F 0
59  Czop Włodzimierz  Piwkowska-Bień Małgorzata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior IV D 2 D 0
60  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III C 0 D 0
61  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior II C 0 B 0
62  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II E 5 F 0
63  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków Senior IV S S
64  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra Senior IV C 0 D 4
65  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI - Bolesławiec Senior II B 0 A 10
66  Dąbrowski Andrzej  Dąbrowska Barbara  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
67  Dębicki Jarosław  Kobzarska-Bar Barbara  PIETRZYK - Wrocław Senior III E 0 F 3
68  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II C 2 C 2
69  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa Senior II S A 0
70  Dobrowolski Dominik  Urman Monika  AKSEL - Rzeszów Senior I B 11 B 1
71  Domszy Dariusz  Papaj Agnieszka  IMPULS - Prochowice Senior II F 1 F 1
72  Drewniak Dariusz  Drewniak Aleksandra  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
73  Drężek Bogdan  Drężek Marzanna  FAN - Toruń Senior III F 0 F 0
74  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FRED ASTAIRE - Poznań Senior III B 3 B 0
75  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior III D 1 F 0
76  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków Senior III B 0 C 0
77  Działowski Jacek  Działowska Maria  SENSO - Rzeszów Senior III D 0 E 2
78  Dziok Rafał  Teśluk Elwira  GRACJA - Zielona Góra Senior II C 0 F 4
79  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia Senior III C 0 C 0
80  Faliszewski Stanisław  Faliszewska Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
81  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza Senior I F 0 D 0
82  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior III D 3 C 1
83  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior IV B 0
84  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 0
85  Filipiuk Adam  Filipiuk Jowita  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
86  Florczyk Maciej  Biniak Jolanta  FILEMON - Szamotuły Senior II E 0 E 0
87  Florek Grzegorz  Florek Monika  BALANS - Lublin Senior II F 0 E 0
88  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior III B 0 C 1
89  Furman Sylwester  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra Senior IV D 0 E 4
90  Galas Janusz  Laskowska Gabriela  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior II E 0 F 0
91  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  DANCE CENTER - Poznań Senior I B 3 B 5
92  Gałek Michał  Gałek Klaudia  DUET - Warszawa Senior I B 1 S
93  Gąsiewski Wojciech  Stojałowska Anna  TANGO - Gdynia Senior IV F 0 F 0
94  Glanert Ludwik  Glanert Karolina  RYTM - Żory Senior IV F 2 F 3
95  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior IV D 1 D 3
96  Gniadek-Zając Grzegorz  Czechura Gabriela  BAWINEK - Kraków Senior I D 6
97  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków Senior IV D 1 D 0
98  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 D 0
99  Gońda Mirosław  Gońda Barbara  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior III E 1 F 0
100  Góra Piotr  Góra Izabella  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
101  Górny Marcin  Górny Katarzyna  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
102  Grabka Janusz  Grabka Joanna  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior III F 0 E 5
103  Grodecki Paweł  Grodecka Renata  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 0
104  Gruca Krzysztof  Bielewicz-Orlik Izabela  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior II F 1 F 0
105  Gryń Karol  Łaszczyk Joanna  SEMPRE - Kraków Senior I D 0 E 0
106  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II C 3
107  Grzegorzek Krzysztof  Grzegorzek Monika  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 E 0
108  Guzicki Błażej  Guzicka Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
109  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław Senior II B 7 D 2
110  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań Senior II E 3 D 3
111  Harazim Szymon  Harazim Kinga  POLISH CLUB - Warszawa Senior I A 0 S
112  Harazin Adam  Harazin Aleksandra  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 E 0
113  Heymann Włodzimierz  Heymann Violetta  MGOKIR Senior III D 0 F 0
114  Hoffmann Peter  Lachetta Therese  BAS DANCE - Wrocław Senior III F 0 F 0
115  Holski Maciej  Tyl Katarzyna  PRESTIGE - Białystok Senior I A 0 S
116  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin Senior III A 3 S
117  Hołubek Adam  Hołubek Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 4 F 1
118  Homoncik Marek  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra Senior II S B 7
119  Hull Andrzej  Kucharczyk Barbara  IDEA - Kraków Senior I C 3 S
120  Jabłoński Adam  Głowacka Dorota  JEDYNKA - Łódź Senior III F 0 F 0
121  Jabłoński Adam  Drożyner Paulina  KADRYL - Białystok Senior I A 9 B 4
122  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II D 0 D 0
123  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia Senior II D 6 C 2
124  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń Senior IV C 7 F 0
125  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II B 3 B 11
126  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III A 1 S
127  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce Senior III C 1 C 6
128  Jastrzębski Jacek  Jastrzębska Bogumiła  Śląski Klub Taneczny - Katowice Senior II E 2 E 0
129  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków Senior I A 0 C 0
130  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań Senior I E 4 D 2
131  Jaszewski Jacek  Jaszewska Bożena  SENSO - Rzeszów Senior III F 1 F 0
132  Jaszewski Tomasz  Kotarba Alicja  GRACJA - Zielona Góra Senior I S S
133  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław Senior IV D 2 D 2
134  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków Senior III S D 1
135  Jeleń Mariusz  Jeleń Anna  TOP - ART - Lublin Senior II F 0 F 0
136  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno Senior III B 0 C 0
137  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin Senior III C 0 C 0
138  Jonczyk Maciej  Jonczyk Olga  CLASSIC - Warszawa Senior I B 0 A 0
139  Jończyk Jan  Jończyk Ewa  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior IV F 0 F 0
140  Jończyk Jarosław  Włodarczyk Monika  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
141  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok Senior III A 0 B 0
142  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III D 1 B 1
143  Jóźwicki Mariusz  Jóźwicka Anna  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior II F 0 F 0
144  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO - Opole Senior IV C 0 C 0
145  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 B 0
146  Kaczmarski Ireneusz  Kaczmarska Izabela  ASTRA - Szczecin Senior III F 0 F 1
147  Kahl Miron  Adamczyk Kasandra  MARGO - Leszno Senior I B 3 A 0
148  Kaleta Mateusz  Kaleta Anna  KARISMA Kraków Senior I B 4 B 3
149  Kaliciński Eugeniusz  Tarasiuk Elżbieta  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 1 F 0
150  Kaliński Krzysztof  Zawadzka Anna  ARTDANCE Senior I B 0 C 5
151  Kalla Mieczysław  Nowak Kamila  ASTRA LUNA - Wałcz Senior II F 0 F 2
152  Kamenets Ievgenii  Stasiewicz Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior II F 0 F 0
153  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia Senior I D 0 D 0
154  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 0 D 0
155  Karwatowski Michał  Szcześniak Beata  BAWINEK - Kraków Senior I A 8 B 7
156  Kashyna Adam  Kashyna Marta  DZIUPLA - Poznań Senior II E 0 E 2
157  Kasprzycki Radosław  Zwolińska Justyna  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 0 C 0
158  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS Senior II C 2 B 7
159  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa Senior III C 3 F 0
160  Kic Artur  Maciejczyk Dorota  NARCYZ Kraków Senior I E 0 E 0
161  Kimmel Marek  Krzynówek Anna  TANGO - Gdynia Senior III E 4 F 0
162  Kiszka Tomasz  Mrozowska-Kiszka Joanna  JUMP - Janów Lubelski Senior II F 0 F 1
163  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia Senior III B 3 A 3
164  Klimas Roman  Klimas Maria  FRED ASTAIRE - Poznań Senior IV E 1 E 2
165  Klimaszewski Krzysztof  Sokół Małgorzata  DŻET - Rzeszów-Boguchwała Senior I A 0 B 0
166  Klimaszyński Piotr  Tomaszewska Anna  TANGO - Gdynia Senior I A 3 A 0
167  Kłudczyński Bogdan  Kłudczyńska Jadwiga  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
168  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan Senior I E 1 E 2
169  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin Senior III E 4 E 2
170  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FRED ASTAIRE - Poznań Senior II E 0 C 5
171  Kondratyuk Dmytro  Kolasińska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I D 3 D 4
172  Konopacki Rafał  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 6 S
173  Kopczyński Dawid  Popek Małgorzata  DANCE IMPERIUM - Pruszków Senior I B 2 A 1
174  Koterba Hieronim  Koterba Dorota  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
175  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  DREAM - Poznań Senior I D 0 E 0
176  Kotulski Adam  Kotulska Małgorzata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
177  Kowalewski Arkadiusz  Kowalewska Irena  ATHINA - Oława Senior III F 1 F 2
178  Kowalski Jan  Kowalska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
179  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica Senior III A 1 F 0
180  Krasuski Adam  Krasuska Izabela  DCS BRWINÓW Senior II F 0 F 2
181  Krawczyk Paweł  Krawczyk Maja  JUMP - Janów Lubelski Senior II F 0 F 1
182  Krekora Szczepan  Morawska - Krekora Anna  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I D 0 D 0
183  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec Senior II C 0 D 2
184  Król Robert  Król Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle Senior II B 0 B 0
185  Królikowski Tomasz  Jewchuticz-Królikowska Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
186  Kruczyński Mariusz  Kruczyńska Agata  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
187  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 1 B 1
188  Kryczka Szczepan  Nidzgorska-Kryczka Marzena  AKSEL - Rzeszów Senior III A 0 B 0
189  Krzykwa Jan  Hepner Elżbieta  WIKA - Olsztyn Senior IV F 0
190  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 1 B 1
191  Krzyszkowski Mariusz  Krzyszkowska Jolanta  DZIUPLA - Poznań Senior IV F 1 F 0
192  Kucharski Krzysztof  Kucharska Ewa  DIAMENT - Wrocław Senior II F 4 F 0
193  Kudra Arkadiusz  Kudra Marzena  ESKADRA - Pabianice Senior II D 0 E 0
194  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło Senior III D 0 D 0
195  Kulig Antoni  Sułkowska Danuta  SZKOŁA TAŃCA SPARTA - Opole Senior IV F 3 F 2
196  Kulików Sławomir  Kulików Joanna  WIR - Mysłowice Senior II F 1 F 1
197  Kurczyński Wojciech  Kurczyńska Lidia  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. Senior IV F 0 F 0
198  Kurtyka Stanisław  Kurtyka Lucyna  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 0 F 0
199  Kurzyna Łukasz  Fałek-Kurzyna Katarzyna  JUMP - Janów Lubelski Senior I
200  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior I A 0 F 1
201  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II D 0 E 3
202  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior I F 3 D 6
203  Kyc Andrzej  Kyc Anna  AKSEL - Rzeszów Senior IV F 4 E 0
204  Lemieszek Michał  Gola Dominika  BALLROOM - Lublin Senior I S C 1
205  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. Senior III C 6 C 0
206  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV D 0 D 1
207  Lisowski Dawid  Maj Barbara  SEMPRE - Kraków Senior II D 3 E 4
208  Liszka Piotr  Zajda Dorota  BAWINEK - Kraków Senior I C 0 D 3
209  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław Senior III C 1 C 0
210  Łagoda Jarosław  Łagoda Elżbieta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
211  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie Senior II F 0 C 0
212  Łuczko Marek  Łuczko Dorota  BALANS - Lublin Senior III E 0 F 0
213  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia Senior II B 0 C 3
214  Łukasik Maciej  Huflejt-Łukasik Mirosława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
215  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior II C 6 S
216  Machnik Zbigniew  Witkowska Magdalena  BAWINEK - Kraków Senior I C 0 E 4
217  Maciejczyk Jan  Miechowska Karolina  Cor et Animus Senior I D 4 B 0
218  Maciejewski Krzysztof  Maciejewska Arleta  GRACJA - Zielona Góra Senior III F 0 F 0
219  Maj Sławomir  Maj Renata  DCS BRWINÓW Senior III F 0
220  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I E 4 E 0
221  Majdak Mateusz  Turczak Magdalena  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 1
222  Majewski Ryszard  Sosnowska Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior III F 0 F 0
223  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  KIEPURA - Wrocław Senior I C 0 F 3
224  Malendowicz Przemysław  Waligóra Iwona  DIAMENT - Wrocław Senior I A 8 C 9
225  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź Senior IV C 0 E 0
226  Manna Przemysław  Linkiewicz-Manna Eliza  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 E 0
227  Marciniak Arkadiusz  Marciniak Beata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
228  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź Senior III S D 2
229  Markowski Wojciech  Damasevich Natallia  BLACK DANCE - Gdańsk Senior II A 2 A 1
230  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław Senior III A 4 C 9
231  Marzec Łukasz  Marzec Karolina  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II E 0 E 0
232  Maślanka Szczepan  Maślanka Magdalena  SWING Żywiec-Kuków Senior I F 0 F 0
233  Matczak Marcin  Budziejewska Małgorzata  ESKADRA - Pabianice Senior I D 4 B 0
234  Matuszewski Piotr  Grabowska Karina Agnieszka  DUET - Warszawa Senior I A 13 B 0
235  Mazur Grzegorz  Jagodzińska-Mazur Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
236  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA Senior III A 6 A 2
237  Mazurkiewicz Jakub  Mizera Izabela  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III F 0 F 0
238  Merchel Julian  Merchel Anna  FORUM - Zabrze Senior I F 0 E 1
239  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra Senior III D 1 E 0
240  Miąskiewicz Adam  Miąskiewicz Danuta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 1
241  Michalski Wojciech  Michalska Karolina  4STEP - Siechnice Senior II F 0 F 0
242  Michałek Andrzej  Michałek Elżbieta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 3 E 4
243  Mieszczak Janusz  Mieszczak Barbara  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III F 0 F 0
244  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior IV D 0 F 0
245  Mikołajewski Łukasz  Mikołajewska Maria Magdalena  CONZUA - Poznań Senior I F 0 F 0
246  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław Senior IV E 1 E 1
247  Misiak Andrzej  Misiak Natalia  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 1
248  Miszczuk Mateusz  Wessalowska Joanna  CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk Senior I B 7 S
249  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław Senior III B 0 D 0
250  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice Senior III D 0 D 0
251  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III C 6 A 4
252  Morawski Ireneusz  Kurzawa Katarzyna  PIETRZYK - Wrocław Senior I E 0 F 0
253  Mościcki Jan  Mościcka Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra Senior III E 0 F 4
254  Motak Krzysztof  Motak Agnieszka  SzT eMiKa - Tarnów Senior II E 0 E 1
255  Motyka Łukasz  Motyka Honorata  SAMBA - Tarnobrzeg Senior I F 0 F 0
256  Mrozek Marek  Mrozek Alina  PODKARPACIE - Jasło Senior III F 3 F 0
257  Musiałkowski Piotr  Gaweł Paulina  DUET - Warszawa Senior I S
258  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków Senior III C 0 D 0
259  Myszak Sławomir  Zawojowska-Sobaszek Marzena  JUMP - Janów Lubelski Senior II F 1 F 0
260  Nadolny Robert  Kubalska-Nadolna Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 5 B 4
261  Namysłowski Ryszard  Namysłowska Agata  SWING Żywiec-Kuków Senior III F 1 F 0
262  Nartowski Mariusz  Nartowska Monika  KICK - Kielce Senior II E 1 E 0
263  Naskręt Mateusz  Kosiorek Sylwia  IMPERIA - Kraków Senior I C 5 C 5
264  Nędzewicz Mirosław  Roszak Barbara  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 S
265  Niegodzisz Jarosław  Niegodzisz Marzena  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
266  Nieradzik Adam  Nieradzik Anna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice Senior II E 0 E 0
267  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II B 0 C 0
268  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 1
269  Niewola Rafał  Niewola Barbara  SzT eMiKa - Tarnów Senior II D 3 D 0
270  Niezgoda Piotr  Mozelewska Karolina  ASTRA - Szczecin Senior I F 1 F 1
271  Nocek Michał  Wiklińska Katarzyna  KLASA - Tarnów Senior I D 2 D 2
272  Nowak Jarosław  Dobrowolska-Bijak Agnieszka  DIAMENT - Wrocław Senior I D 0 D 0
273  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  ANIMA DANZA - Głogów Senior IV S S
274  Nowakowski Juliusz  Nowakowska Paulina  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II F 2 F 1
275  Nowakowski Ryszard  Pacewicz Joanna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
276  Nyrek Jerzy  Kenig Aleksandra  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 F 0
277  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław Senior III S
278  Ochocki Konrad  Żaba Joanna  DIAMENT - Wrocław Senior I F 0 F 0
279  Ociepa Rajmund  Wilczyńska Anetta  FANTAZJA - Kraków Senior III S
280  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław Senior II B 1 F 0
281  Olejnik Konrad  Urbańska-Olejnik Agnieszka  POEZJA - Kościan Senior II F 0 F 0
282  Oleszko Wiesław  Oleszko Lucyna  JUMP - Janów Lubelski Senior II F 1 F 1
283  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Siechnice Senior II C 2 F 0
284  Orawski Adam  Szuplak Żaneta  FORUM - Zabrze Senior I B 0 C 1
285  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  CLASSIC - Warszawa Senior III A 9
286  Ossowski Karol Paweł  Sech Patrycja  POLISH CLUB - Warszawa Senior I A 1 S
287  Ostrowski Łukasz  Orzechowska Sylwia Natalia  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior I C 9 C 4
288  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  IGLICA - Wrocław Senior I B 1 S
289  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów Senior III D 0 D 0
290  Pakuła Robert  Bogdańska-Pakuła Żaneta  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
291  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior II S D 5
292  Paruzel Mirosław  Bąkowska Bożena  MARENGO - Dąbrowa Górnicza Senior IV F 0
293  Pasierb Tadeusz  Pasierb Teresa  DANCELOOK - Gliwice Senior IV A 0 A 0
294  Pasterz Paweł  Pasterz Paulina  DŻET - Rzeszów-Boguchwała Senior I S B 1
295  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław Senior I B 7 B 6
296  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  KIEPURA - Wrocław Senior III S B 0
297  Pąk Sławomir  Pąk Anna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior II F 0 F 0
298  Piotrowski Patryk  Mazur Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I B 1 A -1
299  Pisarek Piotr  Kowalczyk Dorota  ELITE DANCE - Szczecin Senior II F 0 F 1
300  Pisarek Sebastian  Pisarek Anna  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I F 0 F 1
301  Plezia Paweł  Plezia Jolanta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
302  Podraza Daniel  Podraza Patrycja  PERFECT STYL - Kraków Senior I C 1 S
303  Polak Rafał  Polak Anna  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
304  Polański Tomasz  Polańska Barbara  MAGIC-DANCE - Lublin Senior II F 0 F 0
305  Polewski Kamil  Mirczewska Marta  ZORBA - Częstochowa Senior I C 0 A 2
306  Polubiec Emil  Malinowska-Polubiec Aneta  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
307  Połacieniec Marcin  Połacieniec Justyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S S
308  Południak Andrzej  Południak Beata  SIGNUM DANCE - Hyżne Senior II F 0 F 0
309  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin Senior III S B 0
310  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S S
311  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II E 2 E 0
312  Prus Piotr  Borisovich Irina  BLACK DANCE - Gdańsk Senior III D 5
313  Przybylak Jacek  Przybylak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard Senior II F 1 F 1
314  Pudełko Daniel  Szczyrk Elżbieta  ST IMPRESJA Kęty Senior II F 0 F 1
315  Pytlik Wojciech  Głowacka Halina  SzT eMiKa - Tarnów Senior III E 2 E 1
316  Rajek Hubert  Ciżman Joanna  MDANCE - Przemyśl Senior I C 1 C 5
317  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów Senior II E 0 E 4
318  Rapacz Szymon  Rapacz Karina  DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki Senior I F 3 F 4
319  Rębisz Łukasz  Rębisz Magdalena  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I F 0 F 0
320  Richter Krzysztof  Gordeziani Vladyslava  S.T. ATLAS Senior I A 0
321  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FRED ASTAIRE - Poznań Senior I S E 0
322  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław Senior II C 3 E 0
323  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin Senior IV E 4 E 2
324  Różański Romuald  Różańska Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
325  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław Senior II D 1 D 2
326  Rusiecki Krzysztof  Wiekiera Monika  KICK - Kielce Senior III E 6 F 0
327  Rutowski Piotr  Rutowska Anna  IMPULS - Prochowice Senior II E 3 E 0
328  Rybiński Robert  Rybińska Grażyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
329  Rybiński Witold  Rybińska Ewa  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
330  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól Senior III B 1 B 0
331  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów Senior III B 0 B 0
332  Salamon Jarosław  Banaszkiewicz-Lorenc Monika  Dancebook Warszawa Senior II E 0 E 1
333  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań Senior I S A 2
334  Santorowski Adam  Santorowska Alicja  IMPULS - Prochowice Senior II E 4 E 3
335  Sar Wojciech  Szklarz Agnieszka  MISTRAL - Tarnowskie Góry Senior I B 7 S
336  Sawicz Zbigniew  Ilnicka Aneta  DANCE CENTER - Kluczbork Senior II F 1 F 4
337  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól Senior III D 3 D 3
338  Sekuła Mateusz  Zacharska Ewa  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior I F 0 C 1
339  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia Senior II B 0 B 0
340  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III B 0 D 0
341  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra Senior II D 2 D 5
342  Seweryn Daniel  Topolska Paulina  BAWINEK - Kraków Senior I B 3 C 5
343  Sieradzki Arkadiusz  Sieradzka Natalia  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior II C 5 C 5
344  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin Senior III C 8 E 1
345  Sionek Krzysztof  Cichowska-Sionek Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
346  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice Senior III A 6 S
347  Skiba Sławomir  Borkowicz Beata  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior III F 0 F 0
348  Skibiński Lech  Skibińska Hanna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
349  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior III D 0 E 5
350  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły Senior II B 0 B 0
351  Słupecki Krzysztof  Rembowicz-Słupecka Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
352  Sobczak Ryszard  Buchalska-Sobczak Zenobia  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior IV F 0 F 0
353  Sobuś Marek Edward  Kałamarz Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior III F 0 F 0
354  Solarz Tomasz  Borkowska Katarzyna  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA Senior I A 0 S
355  Sowiński Paweł  Szubert Aurelia  POEZJA - Kościan Senior II E 1 F 2
356  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Częstochowa Senior IV D 7 C 0
357  Stachurski Władysław  Stachurska Barbara  ISKRA - Świdwin Senior I F 0 F 0
358  Stadejek Tomasz  Stadejek Mariola  TANGO - Gdynia Senior I F 0 F 0
359  Stanicki Bogdan  Lenard Magdalena  MYKA - Zamość Senior II F 0 F 0
360  Stanowski Grzegorz  Stanowska Marta  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
361  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 10 C 1
362  Starzycki Krzysztof  Wierzbicka Aleksandra  FAST-STEP Warszawa Senior I F 0 F 0
363  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  REPLAY - Złotoryja Senior IV D 2 S
364  Stasiński Roman  Stasińska Krystyna  DIAMENT - Wrocław Senior IV F 0 F 0
365  Staszkiewicz Rafał  Staszkiewicz Urszula  SWING Żywiec-Kuków Senior II F 0 F 0
366  Stawiński Jan  Pawelczyk Magdalena  JEDYNKA - Łódź Senior II D 1 F 2
367  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA Senior II C 7
368  Stępień Jacek  Stępień Agnieszka  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
369  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz Senior III S B 0
370  Stępiński Andrzej  Kropielnicka Beata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III E 0 F 0
371  Stępiński Krzysztof  Stępińska Ewa  TANGO - Gdynia Senior III F 1 F 1
372  Stryjewski Jacek  Czarnocka Iwona  ELITE DANCE - Warszawa Senior III B 0
373  Strzępek Janusz  Strzępek Dorota  GRACJA - Krosno Senior II F 3 E 0
374  Such Zbigniew  Kogut Joanna  AKSEL - Rzeszów Senior III D 1 C 0
375  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków Senior III B 0 C 0
376  Supiński Maciej  Wróblewska Justyna  BAWINEK - Kraków Senior I E 4 F 3
377  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III S A 0
378  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra Senior IV E 0 E 0
379  Szczeblewski Witold  Janiszewska Manuela  FAN - Toruń Senior III E 0 F 0
380  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior III D 7 F 0
381  Szczerbo-Niefiedowicz Marek  Szymkowiak Marzena  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior I F 2 F 2
382  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior IV D 6 E 3
383  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III D 0 F 0
384  Szelezin Marcin  Szelezin Aleksandra  KUŹNIA TAŃCA - Kraków Senior II D 0 D 1
385  Szendera Julian  Grabska Sylwia  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior I D 1 C 0
386  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II D 2 D 0
387  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior III S
388  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól Senior III B 7 B 2
389  Szydłowski Przemysław  Abelyan Rużanna  ASTRA - Szczecin Senior I D 0 D 6
390  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała Senior III B 0 C 1
391  Szymańczyk Rafał  Tuszyńska-Plach Ewa  DANCELOOK - Gliwice Senior II F 0 E 0
392  Szymański Bartłomiej  Kuśmierz Barbara  PROGRESS - Warszawa Senior I B 8 C 4
393  Szymczyk Łukasz  Kubaszewska-Szymczyk Katarzyna  AKCENT - Będzin Senior I D 0 F 0
394  Szyrwiński Bogdan  Foltyńska Patrycja  Cor et Animus Senior I E 4 E 4
395  Szyszka Michał  Szyszka Magdalena  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA Senior I A 0 C 0
396  Śliwa Robert  Budrewicz-Śliwa Dorota  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III F 0 F 0
397  Święcicki Dariusz  Święcicka Ewelina  ST ALEKSANDRA - Nowa Sól Senior II F 0 F 0
398  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior III S S
399  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior II A 4 B 11
400  Tide Leszek  Tide Dorota  RONDO - Rybnik Senior III E 0 F 1
401  Tołoczko Arkadiusz  Tołoczko Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 E 1
402  Turek Jacek  Turek Monika  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior II F 0 F 1
403  Tworek Piotr  Izydorczyk-Tworek Anna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź Senior II C 4
404  Typański Paweł  Pawlak Wiesława  FINEZJA - Poznań Senior III D 0 D 0
405  Urban Radosław  Jasnosz Katarzyna  DIAMENT - Wrocław Senior I F 1 F 0
406  Urman Michał  Pietrucha - Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów Senior I A 10
407  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin Senior III C 5 C 0
408  Walczak Grzegorz  Walczak Małgorzata  ALFA-ASTRA - Stargard Senior III E 2 F 0
409  Walczak Maciej  Piaseczna-Walczak Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I S S
410  Waldron Michael  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość Senior IV C 5 D 6
411  Walewski Jacek  Walewska Ewa  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
412  Wanic Wiesław  Umińska-Wanic Krystyna  AKSEL - Rzeszów Senior IV E 0 F 4
413  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  STARLIGHT Zielona Góra Senior III D 0 B 0
414  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice Senior II D 0 D 0
415  Wątorski Jerzy  Pawlikowska-Walczak Ewa  DANCELOOK - Gliwice Senior II E 0 E 0
416  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły Senior III C 0 A 0
417  Wesołowski Ryszard  Niemiec Małgorzata  RYTM - Żory Senior IV E 0 E 1
418  Wieczorek Grzegorz  Moroń Marta  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa Senior I C 5 B 0
419  Wiercioch Wojciech  Wiercioch Karolina  SENSO - Rzeszów Senior II F 4 F 2
420  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa Senior II C 2 F 0
421  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik Senior I C 4 F 0
422  Wiktorowicz Bogdan  Wiktorowicz Bogumiła  DCS BRWINÓW Senior II F 4 F 0
423  Wilk Grzegorz  Wilk Edyta  AKSEL - Rzeszów Senior II F 0 F 0
424  Wilk Paweł  Wilk Adriana  RYTM - Chełm Senior III F 2 F 1
425  Wilk Piotr  Piotrowska-Wilk Monika  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
426  Winogrodzki Jacek  Winogrodzka Joanna  SZKOŁA TAŃCA BiT Toruń Senior III F 0 F 0
427  Witkowski Michał  Burzyńska Agnieszka  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior I E 1 E 1
428  Witkowski Radosław  Januchowska-Badach Beata  MYKA - Zamość Senior II E 6 E 4
429  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno Senior IV D 0 E 1
430  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław Senior III S
431  Wojtas Andrzej  Schindler Joanna  SWING Żywiec-Kuków Senior IV F 0 F 0
432  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra Senior III B 0 D 4
433  Woźniak Adam  Woźniak Małgorzata  DCS BRWINÓW Senior I F 0 F 0
434  Woźniak Andrzej  Lisiewicz Anna  JEDYNKA - Łódź Senior IV D 4 D 4
435  Woźniak Krzysztof  Wawer Agata  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
436  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE Senior IV F 0 B 5
437  Wójcik Łukasz  Jaśkaniec Anna  ARTDANCE Senior I C 5 B 6
438  Wójcik Sebastian  Jakubczak Katarzyna  TOP - ART - Lublin Senior II F 0 F 0
439  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław Senior I E 5 F 2
440  Wróbel Mateusz  Wróbel Izabela  DANCE IMPERIUM - Poznań Senior II E 5 E 5
441  Wróblewski Dariusz  Wróblewska Krystyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
442  Wydmuch Grzegorz  Wydmuch Katarzyna  ZORBA - Częstochowa Senior II D 1 D 7
443  Wypych Piotr  Wypych Anna  DCS BRWINÓW Senior III E 0 F 0
444  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań Senior II F 0 C 2
445  Wyszyński Robert  Wyszyńska Grażyna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
446  Zaborowski Marek  Tokłowicz Eliza  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań Senior I D 6 E 4
447  Zając Jacek  Zając Bożena  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior III F 0 F 0
448  Zasim Piotr  Zasim Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica Senior II F 0 F 0
449  Zawadzki Aleksander  Zawadzka Ewa  FANTAZJA - Kraków Senior IV C 6 A 0
450  Zawadzki Robert  Shkliaruk Alina  CANTINERO - Tomaszów Maz. Senior I B 0 A 3
451  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin Senior III D 2 D 0
452  Zbrocki Konrad  Zbrocka Magdalena  SENSO - Rzeszów Senior III F 0 F 2
453  Zdebski Michał  Zdeska Agnieszka  SEMPRE - Kraków Senior I C 1 C 0
454  Ziętek Łukasz  Mularczyk Beata  CENTRUM TAŃCA - Radom Senior II C 0 C 0
455  Zisopulos Thomas  Stępień Alekasndra  ASTRA - Szczecin Senior II F 0 F 0
456  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia Senior I C 0 C 0
457  Żaba Andrzej  Frączek Katarzyna  PODKARPACIE - Jasło Senior II B 0 B 0




Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT