Ranking PTT


 

 

 

Klasyfikacja Rankingu PTT Seniorów 2019

 

Regulamin Rankingu PTT oraz sposób naliczania punktów znajduje się na stronie PTT

Aktualizacja: 20-10-2019

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  FANTOM - Głogów 6 1752
2  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 8 1530
3  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 5 922
4  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 867
5  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań 3 566
6  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 2 369
7  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 2 296
8  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 254
9  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 2 234
10  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 234
11  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 3 214
12  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE ŁÓDŹ 3 200
13  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno 1 198
14  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 2 189
15  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice 1 170
16  Zisopulos Thomas  Stępień Alekasndra  ASTRA - Szczecin 1 157
17  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów 1 144
18  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 1 144
19  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 2 140
20  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 132
21  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 1 125
22  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 112
23  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 112
24  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard 1 108
25  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin 1 99
26  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 1 95
27  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów 1 95
28  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 1 89
29  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 1 80
30  Filipczak Dariusz  Filipczak Wioletta  ELITE DANCE - Szczecin 1 70

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków 6 1410
2  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 5 1268
3  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 5 1089
4  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 806
5  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 5 788
6  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA 3 634
7  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław 3 512
8  Starowicz Piotr  Drożyner - Starowicz Paulina  MUZA - Olsztyn 2 368
9  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 2 330
10  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec 2 248
11  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 2 230
12  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 174
13  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice 1 170
14  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 1 170
15  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 1 144
16  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów 1 142
17  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 1 140
18  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin 1 120
19  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 1 112
20  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 1 112
21  Rałowski Dariusz  Charchut Anna  AKSEL - Rzeszów 1 110
22  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 95

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 12 1394
2  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 8 1299
3  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 5 1288
4  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 5 1015
5  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 4 897
6  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 5 840
7  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 3 762
8  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 623
9  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 588
10  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 3 363
11  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa 2 289
12  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 2 237
13  Konopacki Rafał  Dubowska Małgorzata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 1 236
14  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 194
15  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 1 146
16  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 1 144
17  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 1 140
18  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 131
19  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 1 112
20  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław 1 97
21  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 1 95
22  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 1 95
23  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 1 92
24  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 1 88
25  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 70
26  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 1 56
27  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia 1 20

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 4 1153
2  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  IMPERIA - Kraków 6 1057
3  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 7 1057
4  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 5 1000
5  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin 6 992
6  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 3 979
7  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 755
8  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 4 476
9  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 4 460
10  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa 2 419
11  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań 3 414
12  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa 2 328
13  Zborowski Wojciech  Zborowska Beata  ASTRA - Szczecin 1 328
14  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 1 256
15  Jabłoński Piotr  Jabłońska Sylwia  ALFA-ASTRA - Stargard 1 219
16  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin 1 200
17  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 3 186
18  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin 1 180
19  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 1 174
20  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław 2 152
21  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 1 142
22  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 124
23  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 1 120
24  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 112
25  Kochański Jerzy  Mirosław Jolanta  BALANS - Lublin 1 110
26  Rudnicki Krzysztof  Romejko-Rudnicka Anna  IGLICA - Wrocław 1 110
27  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 1 110
28  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 100
29  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 1 92
30  Kitowski Mariusz  Kitowska Jolanta  TANGO - Gdynia 1 78
31  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 70
32  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia 1 20

 

Top

 

 

Senior III+IV Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 7 1729
2  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 7 1193
3  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 9 1173
4  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice 4 890
5  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 5 710
6  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 570
7  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 4 570
8  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 5 563
9  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 525
10  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 2 500
11  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra 3 441
12  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 4 387
13  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 2 335
14  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 2 280
15  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 1 211
16  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 1 176
17  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 1 170
18  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 1 144
19  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 142
20  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 1 140
21  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 140
22  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów 1 112
23  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 109
24  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 1 109
25  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań 1 100
26  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 1 95
27  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 75

 

Top


 

 

Senior III+IV Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 8 1553
2  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 9 1468
3  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 8 1322
4  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 1012
5  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 9 915
6  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 7 914
7  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 4 774
8  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 9 768
9  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 3 720
10  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 6 686
11  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 604
12  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 2 598
13  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 4 456
14  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 4 405
15  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 4 396
16  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 3 370
17  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 2 295
18  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa 2 251
19  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  DANCELOOK - Gliwice 2 212
20  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin 1 199
21  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 197
22  Obłąk Wojciech  Obłąk Małgorzata  DIAMENT - Wrocław 2 185
23  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 1 176
24  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 1 170
25  Roszko Jerzy  Roszko Teresa  ELITE DANCE - Szczecin 1 170
26  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań 1 170
27  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 1 151
28  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 2 149
29  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 1 144
30  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 1 142
31  Stawiński Jan  Wysokińska - Woźniak Iwona  JEDYNKA - Łódź 1 140
32  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 1 127
33  Gontaszewski Wojciech  Juszczyk-Gontaszewska Marzena  AKSEL - Rzeszów 1 112
34  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin 1 110
35  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra 2 110
36  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 1 103
37  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 95
38  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 95
39  Kukuła Janusz  Kukuła Dorota  PODKARPACIE - Jasło 1 95
40  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 79
41  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 65
42  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków 1 65

 

Top


W Rankingu PTT Seniorów uwzględniono turnieje Open:

1 - 12.01.2019, "CeA" Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

2 - 02.03.2019, Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego i Warmińsko-Mazurskiego, Halinów

3 - 16.03.2019, IX Grand Prix Seniorów PTT "Biała Dama", Kórnik

4 - 23.03.2019, Festiwal Tańca "eMiKa 2019", Tarnów

5 - 30.03.2019, WDC Polish Cup, Mierzyn

6 - 06.04.2019, Senior Cup, Przeźmierowo

7 - 07.04.2019, Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego, Przeźmierowo

8 - 27.04.2019, "Diamentowy" Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

9 - 28.04.2019, Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego, Zielona Góra

10 - 12.05.2019, Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego, Popów Głowieński

11 - 18.05.2019, Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego, Dąbrowa Tarnowska

12 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

13 - 08.06.2019, Polish Open Championships, Karpacz

14 - 09.06.2019, Polish Open Championships, Karpacz

15 - 15.06.2019, Mistrzostwa Okręgu Zachodniopomorskiego, Szczecin

16 - 22.06.2019, Liga Seniorów, Gdynia

17 - 21.09.2019, "BAL" Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

18 - 29.09.2019, Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego, Krosno

19 - 05.10.2019, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Siechnice

20 - 05.10.2019, Mistrzostwa Okręgu Śląskiego, Poraj

21 - 12.10.2019, "Galen Dance Festival" Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

22 - 20.10.2019, Otwarte Mistrzostwa Okręgu Lubelskiego, Siennica Różana

 

 


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT