Ranking PTT


 

 

 

Klasyfikacja Rankingu PTT Seniorów 2019

 

Regulamin Rankingu PTT oraz sposób naliczania punktów znajduje się na stronie PTT

Aktualizacja: 10-06-2019

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Pachuta Paweł  Szczęsna Małgorzata  FANTOM - Głogów 6 1752
2  Głowacki Rafał  Pietrucha-Głowacka Justyna  AKSEL - Rzeszów 5 1160
3  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 867
4  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 4 686
5  Hamerliński Maciej  Nawrocka Katarzyna  FINEZJA - Poznań 3 566
6  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 2 296
7  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 1 254
8  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 2 234
9  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 2 234
10  Dańko Przemysław  Wójcik Nina  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 1 217
11  Burlaga Robert  Witkowska Katarzyna  MARGO - Leszno 1 198
12  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 1 144
13  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 1 140
14  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 132
15  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 1 122
16  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 112
17  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 1 95

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 6 1410
2  Robiński Arkadiusz  Rojszczak-Robińska Dorota  FINEZJA - Poznań 4 1136
3  Sałata Łukasz  Krysztofiak Joanna  FINEZJA - Poznań 4 935
4  Kazimirski Jan  Sowińska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 806
5  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 5 788
6  Paszowski Maciej  Stokłosa Justyna  DIAMENT - Wrocław 3 512
7  Kuś Arkadiusz  Kuś Anna  RIVIERA Warszawa 2 396
8  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 2 330
9  Dobrakowski Janusz  Maliszewska Beata  KIEPURA - Sosnowiec 2 248
10  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 2 230
11  Starowicz Piotr  Drożyner - Starowicz Paulina  MUZA - Olsztyn 1 172
12  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 1 144
13  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 1 140
14  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 1 112
15  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 1 112
16  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra 1 95

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Bartecki Łukasz  Pawlak Małgorzata  SŁOŃCE - Poznań 5 1288
2  Bielewicz Krzysztof  Bielewicz Magdalena  DANCE CENTER - Poznań 8 1118
3  Łysik Wojciech  Żelazna-Łysik Iwona  CANTINERO - Tomaszów Maz. 5 1045
4  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 5 840
5  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 3 821
6  Choromański Grzegorz  Winiarska-Choromańska Agnieszka  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 3 762
7  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 3 719
8  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 588
9  Niewiadomski Paweł  Lus-Sałdyka Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 471
10  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 2 319
11  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 2 237
12  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 194
13  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa 1 189
14  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 1 140
15  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 131
16  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 1 95
17  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 1 92
18  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 70

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Jaworek Tomasz  Tarnowska-Jaworek Anna  ArtDance - Kraków 5 1057
2  Pałka Tomasz  Kozłowska Edyta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 6 1057
3  Szpiczakowski Robert  Szpiczakowska Anna  NDK - Nowa Sól 5 1000
4  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 3 979
5  Burczyk Sebastian  Tylicka Justyna  LEWANDOWSKI Bernard - Bolesławiec 3 979
6  Teresiński Krzysztof Przemysław  Teresińska Iwona  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 5 755
7  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin 4 536
8  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 3 460
9  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa 2 419
10  Drożdżyński Jarosław  Karpińska Aleksandra  FINEZJA - Poznań 3 414
11  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 2 334
12  Dobrakowski Rafał  Dobrakowska Anna  BALLARE - Częstochowa 1 228
13  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 1 142
14  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 124
15  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław 1 120
16  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 1 120
17  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 1 112
18  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 1 110
19  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 100
20  Baszczowski Witold  Frej-Baszczowska Magdalena  SzT eMiKa - Tarnów 1 92
21  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 70

 

Top

 

 

Senior III+IV Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 5 1493
2  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 5 1021
3  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 6 903
4  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 5 710
5  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 3 696
6  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 570
7  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 4 570
8  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 4 563
9  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 525
10  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra 3 441
11  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 2 335
12  Jordan Robert  Więcław-Włodarczyk Anna  Akademia Tańca TABOR - Jelenia Góra 1 328
13  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 2 280
14  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 2 235
15  Daniel Zbigniew  Daniel Anna  FANTAZJA - Kraków 1 211
16  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 142
17  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 140
18  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 109
19  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 1 109
20  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań 1 100
21  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 75

 

Top


 

 

Senior III+IV Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Ilość
startów
Punkty
1  Markiewicz Marek  Markiewicz Aleksandra  JEDYNKA - Łódź 6 1302
2  Basak Jarosław  Basak Beata  GEMAR - Wrocław 6 1145
3  Szlendak Robert  Szlendak Katarzyna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 1012
4  Chrzuszcz Robert  Chrzuszcz Urszula  FANTOM - Głogów 6 1009
5  Popa Krzysztof  Popa Jolanta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 4 774
6  Hołota Zenon  Hołota Barbara  ASTRA - Szczecin 5 740
7  Mazur Janusz  Saj-Mazur Renata  GEMAR - Wrocław 6 716
8  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól 6 686
9  Tatała Leszek  Tatała Anna  CANTINERO - Tomaszów Maz. 2 604
10  Wojas Tomasz  Wojas Anna  DANCE TEAM - Wrocław 2 598
11  Kozak Zygmunt  Kozak Barbara  TAKT - Legnica 6 562
12  Suszczewski Adam  Król Elżbieta  CIEŚLAK - Jelenia Góra 2 511
13  Chyliński Wiesław  Chylińska Małgorzata  RONDO - Rybnik 4 456
14  Janusz Andrzej  Banaszek Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 3 396
15  Dziok Rafał  Matuszczak-Dziok Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra 3 370
16  Stańczyk Jerzy  Stańczyk Anna  NDK - Nowa Sól 2 295
17  Ciopała Mariusz  Ciopała Maria  RAGTIME - Kęty 2 272
18  Oruba Andrzej  Bujnicka Magdalena  BLUE CLASSIC - Warszawa 2 251
19  Ponto Włodzimierz  Ponto Monika  ASTRA - Szczecin 1 199
20  Stępień Robert  Stępień Arleta  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 1 197
21  Szajkowski Jan  Szajkowska Helena  GRACJA - Zielona Góra 1 170
22  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań 1 170
23  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 1 151
24  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 2 149
25  Stawiński Jan  Wysokińska - Woźniak Iwona  JEDYNKA - Łódź 1 140
26  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 1 127
27  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra 2 110
28  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 1 103
29  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 1 95
30  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 1 95
31  Skarka Wojciech  Skarka Barbara  MASTER DANCE - Gliwice 1 91
32  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 1 79
33  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków 1 65
34  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 1 65

 

Top


W Rankingu PTT Seniorów uwzględniono turnieje Open:

1 - 12.01.2019, "CeA" Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

2 - 02.03.2019, Mistrzostwa Okręgów Mazowieckiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego i Warmińsko-Mazurskiego, Halinów

3 - 16.03.2019, IX Grand Prix Seniorów PTT "Biała Dama", Kórnik

4 - 23.03.2019, Festiwal Tańca "eMiKa 2019", Tarnów

5 - 30.03.2019, WDC Polish Cup, Mierzyn

6 - 06.04.2019, Senior Cup, Przeźmierowo

7 - 07.04.2019, Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego, Przeźmierowo

8 - 27.04.2019, "Diamentowy" Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

9 - 28.04.2019, Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego, Zielona Góra

10 - 12.05.2019, Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego, Popów Głowieński

11 - 18.05.2019, Mistrzostwa Okręgu Małopolskiego, Dąbrowa Tarnowska

12 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów, Nowa Sól

13 - 08.06.2019, Polish Open Championships, Karpacz

14 - 09.06.2019, Polish Open Championships, Karpacz

 

 


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT