Liga Seniorów - C klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie C

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 382 192 190          
2  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 234 234            
3  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 232   232          
4  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 150 150            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra 428 234 194          
2  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik 280 150 130          
3  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 236   236          
4  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 192 192            
5  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 152   152          

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 305 198 107          
2  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 265 134 131          
3  Nadolny Robert  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 249   249          
4  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło 240 240            
5  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 217 122 95          
6  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 207   207          
7  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 165   165          
8  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 156 156            
9  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 143   143          
10  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań 119   119          
11  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 110 110            

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 387 242 145          
2  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 309 200 109          
3  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław 291 158 133          
4  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa 251   251          
5  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 233 136 97          
6  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa 209   209          
7  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 197 112 85          
8  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól 167   167          
9  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 124 124            
10  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia 121   121          
11  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 100 100            

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 480 240 240          
2  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica 396 198 198          
3  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra 156   156          
4  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 156 156            
5  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 134 134            
6  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 134   134          
7  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 122 122            
8  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 122   122          
9  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO - Opole 110   110          
10  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 110 110            

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 379 236 143          
2  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 317 152 165          
3  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard 249   249          
4  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 207   207          
5  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 194 194            
6  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 131   131          
7  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 130 130            
8  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń 119   119          
9  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 107   107          
10  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO - Opole 95   95          

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT