Liga Seniorów - C klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2022 w klasie C

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Kondratyuk Dmytro  Kolasińska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 1374 190 156 192 132 249 131 194 130
2  Dąbek Artur  Dąbek Agnieszka  ST Iluzja Trzebinia C 841   134   154   165 236 152
3  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia D 730     150 120 165 143 152  
4  Kwieciński Maciej  Domino-Dyrkacz Milena  TOP - ART - Lublin C 681       238   249   194
5  Goral Maciej  Kurdziel Angelika  TOP - ART - Lublin C 639       196   207   236
6  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań C 441     234   207      
7  Jastrzębski Jarosław  Góra Agnieszka  SEMPRE - Kraków B 430 232 198            
8  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice D 359   110     119   130  
9  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia C 262         143 119    
10  Malendowicz Przemysław  Waligóra Iwona  DIAMENT - Wrocław B 240   240            
11  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań C 202         95 107    
12  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  TOP DANCE STUDIO - Poznań B 131         131      
13  Jaszczak Szymon  Jaszczak Anna  SŁOŃCE - Poznań D 122   122            
14  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza D 107         107      
15  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 95           95    

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Kondratyuk Dmytro  Kolasińska Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 1460 232 134 234 236 238 232 154  
2  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia D 884     150 194 154 190 196  
3  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice D 362   110     132   120  
4  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec C 322     192 130        
5  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik C 318   122     196      
6  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Bieruń C 272       152 120      
7  Koterba Kamil  Kwiatkowska Bogumiła  DREAM - Poznań C 240   240            
8  Ortwein Rafał  Kaźmierska Paulina  INFINITY - Kraków D 238             238  
9  Kniaziev Yevhen  Chrzanowska Patrycja  POEZJA - Kościan D 132             132  
 Tokarczyk Artur  Ogonowska Joanna  DRAGON'S DANCE Warszawa C 346 190 156            
 Liszka Piotr  Zajda Dorota  INFINITY - Kraków C 198   198            

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań C 1090   154 150 192 100 152 110 232
2  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia C 780     234 234     122 190
3  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia C 634         200 236 198  
4  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra C 486         136 194 156  
5  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  TOP DANCE STUDIO - Poznań B 398         158   240  
6  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 322     192     130    
7  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie C 320   196     124      
8  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław C 246         112   134  
9  Fiksa Marek  Rychlewska Anna  FILEMON - Szamotuły D 242         242      
10  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle C 238   238            
11  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice C 150       150        
12  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza C 132   132            
13  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin D 120   120            

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS Warszawa C 1360 134 200   238 234 154 242 158
2  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź C 1120 240   242     238 158 242
3  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Bieruń C 1020 110 112 136 132 150 120 136 124
4  Wącław Szczepan  Wącław Anna  WIR - Mysłowice C 754     158     196 200 200
5  Stawiński Jan  Pawelczyk Magdalena  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź C 744   158 200 154   132 100  
6  Sieradzki Arkadiusz  Sieradzka Natalia  TOP DANCE STUDIO - Poznań C 452     124   192     136
7  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec C 444     100 120     112 112
8  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  Studio Kreacji Tańca Bydgoszcz C 334 122 100 112          
9  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza C 248   124         124  
10  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle C 242   242            
11  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA B 198 198              
12  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin C 196       196        
13  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica B 156 156              
14  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin C 100               100
 Dziok Rafał  Teśluk Elwira  GRACJA - Zielona Góra C 136   136            

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice C 1098 192 130 234   196 150 196  
2  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica E 462 150   192       120  
3  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno B 428 234 194            
4  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice C 392         238   154  
5  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław C 370         132   238  
6  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 324           192 132  
7  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała B 236   236            
8  Maj Sławomir  Korzeniowska Małgorzata  DCS BRWINÓW D 234           234    
9  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól D 154         154      
10  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław B 152   152            
11  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia C 150     150          
12  Jaśkiewicz Dariusz  Jaśkiewicz Anna  IGLICA - Wrocław D 120         120      

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8
13.03 23.04 18.06 24.09 15.10 29.10 12.11 03.12
1  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin C 866     236   194 238 198  
2  Młotek Andrzej  Wiśniewska Anna  IMPULS - Prochowice C 476         236   240  
3  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 448     194     132 122  
4  Bolek Marek  Bolek Ewa  KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA D 440         152 154 134  
5  Dudziński Dariusz  Dudzińska Anna  Śląski Klub Taneczny - Katowice D 360         130 120 110  
6  Prus Piotr  Borisovich Irina  BLACK DANCE - Gdańsk D 348   196 152          
7  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  ST IMPRESJA Kęty B 238   238            
8  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. C 196           196    
9  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra C 156             156  
10  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN Toruń B 154   154            
11  Kimmel Marek  Krzynówek Anna  TANGO - Gdynia E 132   132            
12  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia C 130     130          
13  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra C 120   120            

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 13.03.2022, Grand Prix Seniorów PTT, Garwolin

GPS 2 - 23.04.2022, III "Diamentowy" Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 3 - 19.06.2022, "Willa Moje Orłowo" Grand Prix Seniorów PTT, Gdynia

GPS 4 - 24.09.2022, "Chmielaki" Grand Prix Seniorów PTT, Krasnystaw

GPS 5 - 15.10.2022, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 6 - 29.10.2022, "Trójmiasto Ogrodów" Grand Prix Seniorów PTT, Milanówek

GPS 7 - 12.11.2022, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 8 - 03.12.2022, Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Żółkiewka


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT