Liga Seniorów - C klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2021 w klasie C

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Matczak Marcin  Budziejewska Małgorzata  ESKADRA - Pabianice C 770 192 192   152   234
2  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków C 492 150       192 150
3  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia C 428   234   194    
4  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia C 322       130   192
5  Malendowicz Przemysław  Waligóra Iwona  DIAMENT - Wrocław C 236       236    
6  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań D 234 234          
7  Wieczorek Grzegorz  Moroń Marta  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 234         234  
8  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań C 150         150  
9  Ostrowski Łukasz  Orzechowska Sylwia Natalia  KUŹNIA TAŃCA - Kraków C 150   150        

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia D 234   234        
2  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik C 232         232  
3  Zaborowski Marek  Tokłowicz Eliza  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań D 232 232          
4  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź D 192   192        
5  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  KIEPURA - Wrocław C 190 190          
6  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice D 190         190  
7  Sieradzki Arkadiusz  Sieradzka Natalia  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań C 150   150        

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  KIEPURA - Wrocław C 1010 238   236 242 136 158
2  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia C 821   145 152 200 124 200
3  Grzechnik Artur  Grzechnik Czesława  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie C 711 196 209 194 112    
4  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły B 699 154 167   136 242  
5  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia C 617   251   124   242
6  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław C 341 120 121       100
7  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 321   109   100   112
8  Konarski Krzysztof  Kozakiewicz-Konarska Iwona  FRED ASTAIRE - Poznań C 294         158 136
9  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno D 258       158 100  
10  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle D 236         112 124
11  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 217 132 85        
12  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań C 200         200  
13  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia C 133   133        
14  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok C 130     130      
15  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce C 97   97        

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia C 1086   207 194 249 196 240
2  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły B 934 240 249   207 238  
3  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS C 812 198 165 152 165 132  
4  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno C 756 110 131 130 143 120 122
5  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA C 510   143 236 131    
6  Dziok Rafał  Teśluk Elwira  GRACJA - Zielona Góra C 332 134         198
7  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle C 310         154 156
8  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin C 263 156 107        
9  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 241 122 119        
10  Stawiński Jan  Pawelczyk Magdalena  JEDYNKA - Łódź D 134           134
11  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza C 119       119    
12  Sionek Krzysztof  Cichowska-Sionek Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 110           110
13  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała B 107       107    
14  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce C 95   95        
15  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice C 95       95    

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Pawlik Robert  Pawlik Barbara  KIEPURA - Wrocław C 1190 238   238 242 236 236
2  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok C 962 196 240 132 200   194
3  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice C 768 120 122 154 112 130 130
4  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław C 576 132 134   158   152
5  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała C 526     196 136 194  
6  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  STARLIGHT Zielona Góra B 350   198     152  
7  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 264 154 110        
8  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce C 156   156        
9  Kimmel Marek  Krzynówek Anna  TANGO - Gdynia F 124       124    
10  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica E 120     120      
11  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia C 100       100    

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice C 934 122 156 234 122 150 150
2  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard B 708       240 234 234
3  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica C 630 198 240       192
4  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała B 540     192 156 192  
5  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin C 354 156 198        
6  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 244 110 134        
7  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin C 240 240          
8  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń C 198       198    
9  Waldron Michael  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość C 150     150      
10  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław C 134 134          
11  Kimmel Marek  Krzynówek Anna  TANGO - Gdynia E 134       134    
12  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 122   122        
13  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia C 110       110    
14  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce C 110   110        

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 05.06.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 2 - 12.05.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Błonie

GPS 3 - 18.09.2021, Chmielaki 2021 - Grand Prix Seniorów PTT, Krasnystaw

GPS 4 - 07.11.2021, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 5 - 04.12.2021, OTTT "Solny" - Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 6 - 18.12.2021,X Festiwal Tańca "Biała Dama" - Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT