Liga Seniorów - C klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie C

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin C 920 150   234 232   152         152    
2  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz C 790     150 190 190 130         130    
3  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE C 704         232 236         236    
4  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  MY DANCE ŁÓDŹ E 388           194         194    
5  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław D 382 192 190                      
6  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło C 234 234                        
7  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań B 232   232                      
8  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól B 192     192                    

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań C 940   236 234 236   234              
2  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin C 858 192   192 130   192         152    
3  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE C 430       194             236    
4  Andrzejewski Wojciech  Homoncik Karolina  FRASZKA - Kamienna Góra C 428 234 194                      
5  Rosik Karol  Laurowska Anna  ESENS - Wrocław C 302     150 152                  
6  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław C 280           150         130    
7  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik D 280 150 130                      
8  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin D 194                     194    
9  Nietubyć Stanisław  Goszyk Agnieszka  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa B 152   152                      

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE C 1042   165 236   209 196         236    
2  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz C 1038 198 107 130 122 133 154         194    
3  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól B 808   207 194 240 167                
4  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin D 802 134 131 152 134 121           130    
5  Nadolny Robert  Kubalska Agata  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 738   249     251 238              
6  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław D 459 122 95   110   132              
7  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra C 417       156 109           152    
8  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia D 288   143     145                
9  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków C 253 156       97                
10  Krukar Janusz  Skiba Agata  PODKARPACIE - Jasło C 240 240                        
11  Bareła Jarosław  Wieczorek-Bareła Monika  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D 205         85 120              
12  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań C 198       198                  
13  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań D 119   119                      
14  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól D 110 110                        

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław C 947 158 133 234 158 134 130              
2  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE C 865 242 145   242   236              
3  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław C 703 200 109   200   194              
4  Rydzak Tomasz  Rydzak Aleksandra  NDK - Nowa Sól B 693   167 192 136 198                
5  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA C 691 136 97 150   156 152              
6  Wieroński Cezary  Zejmowicz Izabela  RIVIERA Warszawa C 449   209     240                
7  Kępczyński Andrzej  Kępczyńska Anna  RIVIERA Warszawa C 251   251                      
8  Łuczyński Tomasz  Łuczyńska Anna  TANGO - Gdynia C 243   121     122                
9  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków C 234 124       110                
10  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz D 197 112 85                      
11  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól C 124       124                  
12  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra C 112       112                  
13  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól D 100 100                        
14  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin D 100       100                  

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra C 1162   156 194 192         234 194 192    
2  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań C 954 240 240   234   240              
3  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D 546 122         122     150 152      
4  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów C 478   134       110         234    
5  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów C 456 134               192 130      
6  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów C 434           198       236      
7  Nowak Krzysztof  Nowak Danuta  LEW - Legnica B 396 198 198                      
8  Wójcicki Grzegorz  Wójcicka Iwona  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE C 392     236     156              
9  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. C 260 110     150                  
10  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO - Opole C 240   110 130                    
11  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań D 156 156                        
12  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D 152     152                    
13  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia C 150                     150    
14  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość D 122   122                      

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03 2.06 22.06 9.11 15.12
1  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków C 1122 194   196   190 156     232 154      
2  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów C 1005   131 154   232 122       132 234    
3  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów C 685   207       240       238      
4  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość C 575 236 143               196      
5  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D 550 130         110     190 120      
6  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. C 509 152 165   192                  
7  Krzykwa Wojciech  Krzykwa Anna  NDK - Nowa Sól C 432       234   198              
8  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra C 284       150   134              
9  Serafin Artur  Serafin Alicja  ALFA-ASTRA - Stargard C 249   249                      
10  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław D 238     238                    
11  Juszczyk Zdzisław  Fassa Wanda  MAESTRO - Opole C 215   95 120                    
12  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź E 192                     192    
13  Falandysz Lech  Olszańska Agnieszka  TANGO - Gdynia C 150                     150    
14  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D 132     132                    
15  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń D 119   119                      
16  Filip Grzegorz  Filip Izabella  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 107   107                      

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

GPS 2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

LS 1 - 10.03.2019, OTTT "Zamek 2019", Janów Podlaski

LS 2 - 23.03.2019, Festiwal Tańca "eMiKa 2019", Tarnów

LS 3 - 2.06.2019, Podkarpacki Festiwal Tańca "Aksel Resovia 2019", Rzeszów

LS 4 - 22.06.2019, Liga Seniorów, Gdynia

LS 5 - 9.11.2019, Oleski Festiwal Tańca, Olesno

W - 15.12.2019, Turniej o Puchar prof. Mariana Wieczystego, Kraków


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT