Liga Seniorów - D klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie D

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 342   190 152                  
2  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 236     236                  
3  Dudziak Radosław  Falewicz Ewelina  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 232   232                    
4  Haerer Manfred  Piotrowska Arleta  PIETRZYK - Wrocław 194     194                  
5  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 130     130                  

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik 518 194 192 132                  
2  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 474 236   238                  
3  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 422 152 150 120                  
4  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 234   234                    
5  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 196     196                  
6  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 154     154                  
7  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 130 130                      

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 674 242   240           192      
2  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 480   124 122           234      
3  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 450 136 158 156                  
4  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 408 124   134           150      
5  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 400 200 200                    
6  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 334   136 198                  
7  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 258 158 100                    
8  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 242   242                    
9  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 222 112   110                  
10  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań 112   112                    
11  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 100 100                      

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 618 169 196 253                  
2  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 516 135   147           234      
3  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 400 99 132 169                  
4  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław 365 211 154                    
5  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 348 87   111           150      
6  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 342 123 120 99                  
7  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin 327     135           192      
8  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 253 253                      
9  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin 238   238                    
10  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 234 111   123                  
11  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin 211     211                  
12  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 147 147                      
13  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  FENIKS - Białystok 87     87                  
14  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 75     75                  
15  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 75 75                      

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 531   209 198           124      
2  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 440     240           200      
3  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 424 132   156           136      
4  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra 375   133             242      
5  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 342 120   122           100      
6  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 341 196 145                    
7  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 312 154               158      
8  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 251   251                    
9  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 243   109 134                  
10  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 238 238                      
11  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 195   85 110                  
12  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 167   167                    
13  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań 121   121                    
14  Pacura Bogusław  Pacura Marta  SzT eMiKa - Tarnów 112                 112      
15  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra 97   97                    

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11 10.03 23.03   .     .     .  
1  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 514   169 149           196      
2  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław 508   253 255                  
3  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 451     213           238      
4  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków 394 122 75 77           120      
5  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra 382   211 171                  
6  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 281 134 147                    
7  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 264 110               154      
8  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń 260   135 125                  
9  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 240 240                      
10  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 224   111 113                  
11  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 212   123 89                  
12  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 200   99 101                  
13  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 198 198                      
14  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 197     65           132      
15  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 156 156                      
16  Sikorski Dariusz  Sikorska Alina  DANCECLUB - Szczecin 137     137                  
17  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 87   87                    

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

GPS 2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

GPS 3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

GPS 4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

GPS 6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

GPS 7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

LS 1 - 10.03.2019, OTTT "Zamek 2019", Janów Podlaski

LS 2 - 23.03.2019, Festiwal Tańca "eMiKa 2019", Tarnów

LS 3 - 

LS 4 - 

LS 5 - 


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT