Liga Seniorów - D klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2020 w klasie D

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 27.09 08.11 _ _ _ _ _ _ 02.02 19.12 _ _ _ 13.12
1  Matczak Marcin  Janicka Małgorzata  ESKADRA - Pabianice D 464 232                 232          
2  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 190                   190          
3  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów D 190 190                            

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 27.09 08.11 _ _ _ _ _ _ 2.02 19.12 _ _ _ 13.12
1  Majnusz Maciej  Gehrke-Gut Hanna  KIEPURA - Wrocław D 384 150 234                          
2  Gąsiur Michał  Kuźniar Paulina  AKSEL - Rzeszów D 234 234                            
3  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce D 192 192                            
4  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice E 192   192                          
5  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno D 150   150                          

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 27.09 08.11 _ _ _ _ _ _ 2.02 19.12 _ _ _ 13.12
1  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły D 470 234 236                          
2  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 282   152               130          
3  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 236                   236          
4  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość D 194                   194          
5  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra D 194   194                          
6  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków D 192 192                            
7  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin D 152                   152          
8  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły C 150 150                            
9  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  Dancers United - WARSZAWA E 130   130                          

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 27.09 08.11 _ _ _ _ _ _ 2.02 19.12 _ _ _ 13.12
1  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno D 390 154 236                          
2  Dusik Jacek  Dusik Katarzyna  SEMPRE - Kraków D 238 238                            
3  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 236                   236          
4  Olkowski Jarosław  Olkowska Olga  4STEP - Siechnice C 196 196                            
5  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra D 194   194                          
6  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin D 194                   194          
7  Karczmar Roman  Karczmar Anna  GRACJA - Zielona Góra D 152                   152          
8  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 152   152                          
9  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce D 132 132                            
10  Kut Marcin  Kuraś-Kut Edyta  AKSEL - Rzeszów D 130                   130          
11  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  Dancers United - WARSZAWA E 130   130                          
12  Skórnicki Michał  Skórnicka Marzena  FILEMON - Szamotuły D 120 120                            

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 27.09 08.11 _ _ _ _ _ _ 2.02 19.12 _ _ _ 13.12
1  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 430   196               234          
2  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra D 402 120 132               150          
3  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość D 388 196                 192          
4  Jończyk Piotr  Mikita Joanna  KADRYL - Białystok D 238   238                          
5  Such Zbigniew  Kogut Joanna  AKSEL - Rzeszów D 238 238                            
6  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 154 154                            
7  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań D 154   154                          
8  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków D 132 132                            
9  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica E 120   120                          

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6 G 7 G 8 G 9 L 1 L 2 L 3 L 4 L 5 W
15.02 27.09 08.11 _ _ _ _ _ _ 2.02 19.12 _ _ _ 13.12
1  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra D 446 122 194               130          
2  Momot Przemysław  Momot Iwona  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica D 388   236               152          
3  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń C 240 240                            
4  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź D 236                   236          
5  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  WIR - Mysłowice D 198 198                            
6  Baranowski Adam  Baranowska Anna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa C 194                   194          
7  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. D 156 156                            
8  Mikołajczak Zbigniew  Mikołajczak Aldona  FINEZJA - Poznań E 152   152                          
9  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków D 134 134                            
10  Głębocki Grzegorz  Głębocka Urszula  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań D 130   130                          
11  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra D 110 110                            

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 15.02.2020, Kiepura Dance Cup - Grand Prix Seniorów PTT, Sosnowiec

GPS 2 - 27.09.2020, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 3 - 8.11.2020, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 4 - _

GPS 5 - _

GPS 6 - _

GPS 7 - _

GPS 8 - _

GPS 9 - _

LS 1 - 2.02.2020, Międzynarodowy Turniej Tańca - Liga Seniorów PTT, Garwolin

LS 2 - 19.12.2020, "Solny" Liga Seniorów PTT, Nowa Sól

LS 3 - _

LS 4 - _

LS 5 - _

W - 13.12.2020, Turniej o Puchar prof. Mariana Wieczystego, Kraków


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT