Liga Seniorów - D klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie D

 

W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 236 236            
2  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik 194 194            
3  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 152 152            
4  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 130 130            

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 242 242            
2  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 200 200            
3  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 158 158            
4  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 136 136            
5  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 124 124            
6  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 112 112            
7  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 100 100            

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 253 253            
2  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław 211 211            
3  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 169 169            
4  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 147 147            
5  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 135 135            
6  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 123 123            
7  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 111 111            
8  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 99 99            
9  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 87 87            
10  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 75 75            

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 238 238            
2  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 196 196            
3  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 154 154            
4  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 132 132            
5  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 120 120            

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 240 240            
2  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 198 198            
3  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 156 156            
4  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 134 134            
5  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków 122 122            
6  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 110 110            

 

Top



Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT