Liga Seniorów - D klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2019 w klasie D

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Dudziak Radosław  Falewicz Ewelina  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 232   232          
2  Malendowicz Przemysław  Pawlik Barbara  ST MAJEWSKI Krzysztof -Wrocław 190   190          

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Wiewióra Łukasz  Wiewióra Judyta  RONDO - Rybnik 386 194 192          
2  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 302 152 150          
3  Szyrwiński Bogdan  Wołosz Anna  ASTRA - Szczecin 236 236            
4  Gałecki Marcin  Gałecka Natalia  FINEZJA - Poznań 234   234          
5  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 130 130            

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 400 200 200          
2  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 294 136 158          
3  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 258 158 100          
4  Kacprzak Dariusz  Kacprzak Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 242   242          
5  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 242 242            
6  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa 136   136          
7  Jaros Robert  Jaros Agata  KICK - Kielce 124   124          
8  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 124 124            
9  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 112 112            
10  Wyrwas Przemysław  Wyrwas Lidia  DANCE CENTER - Poznań 112   112          
11  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 100 100            

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Okulicz-Kozaryn Jarosław  Okulicz-Kozaryn Magdalena  DIAMENT - Wrocław 365 211 154          
2  Stepuch Robert  Stepuch Edyta  IMPET TEAM WARSZAWA 365 169 196          
3  Jancik Paweł  Świerczyńska-Jancik Joanna  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 253 253            
4  Jędruszczak Robert  Jędruszczak Sylwia  ISKRA - Świdwin 243 123 120          
5  Wachowiak Artur  Wachowiak Izabela  DANCECLUB - Szczecin 238   238          
6  Ćwik Tomasz  Ćwik Dorota  STUDIO KREACJI TAŃCA - Bydgoszcz 231 99 132          
7  Martusewicz Jarosław  Martusewicz Grażyna  IGLICA - Wrocław 147 147            
8  Baran Bogusław  Karpeta Renata  SEMPRE - Kraków 135 135            
9  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól 111 111            
10  Długoń Karol  Długoń Ewa  MARENGO - Dąbrowa Górnicza 87 87            
11  Skoczek Piotr  Skoczek Dorota  Kuźnia Tańca Kraków 75 75            

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 341 196 145          
2  Sadlik Jakub  Szmidtke Jolanta  AKSEL - Rzeszów 251   251          
3  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 238 238            
4  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 209   209          
5  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 167   167          
6  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 154 154            
7  Stasiewicz Tadeusz  Stasiewicz Anna  CIEŚLAK - Jelenia Góra 133   133          
8  Sułowski Marek  Sułowska Joanna  FANTAZJA - Kraków 132 132            
9  Grygiel Andrzej  Grygiel Dorota  SŁOŃCE - Poznań 121   121          
10  Gołąbek Roman  Nowińska-Gołąbek Emilia  FANTAZJA - Kraków 120 120            
11  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 109   109          
12  Żołądziejewski Zbigniew  Ganecka Małgorzata  GRACJA - Zielona Góra 97   97          
13  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 85   85          

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Suma Bochnia Kórnik Kąty Wrocławskie Nowa Sól
Gliwice Bieruń Kluczbork
12.01 16.03 27.04 1.06 21.09 12.10 23.11
1  Momot Przemysław  Momot Iwona  CT BLANKA WINIARSKA - Poznań 281 134 147          
2  Mituś Antoni  Mituś Olga  DIAMENT - Wrocław 253   253          
3  Szpyra Marek  Hrynkiewicz Magdalena  MYKA - Zamość 240 240            
4  Wolak Adam  Rutkowska-Wojtarowicz Małgorzata  CIEŚLAK - Jelenia Góra 211   211          
5  Leszczyński Andrzej  Leszczyńska Marzanna  FAN DANCE - Gorzów Wlkp. 198 198            
6  Mycek Krzysztof  Wełna Renata  SKT AGH - Kraków 197 122 75          
7  Chudziński Krzysztof  Chudzińska Ewa  AKSEL - Rzeszów 169   169          
8  Bakun Piotr  Bakun Elżbieta  AKSEL - Rzeszów 156 156            
9  Jaguszewski Marek  Jaguszewska Grażyna  FAN - Toruń 135   135          
10  Lis Romuald  Lis Ewa  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE 123   123          
11  Szczegielniak Paweł  Szczegielniak Grażyna  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź 111   111          
12  Figarski Jerzy  Rojek-Figarska Tatjana Izabela  RESPECT DANCE Skarżysko-Kam. 110 110            
13  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra 99   99          
14  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  ALEX - Żagań 87   87          

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

1 - 12.01.2019, CeA - Grand Prix Seniorów PTT, Bochnia

2 - 16.03.2019, IX Festiwal Tańca BIAŁA DAMA - Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik

3 - 27.04.2019, II OTTT "Diamentowy" - Grand Prix Seniorów PTT, Kąty Wrocławskie

4 - 01.06.2019, "Solny" Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

5 - 21.09.2019, "BAL 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Gliwice

6 - 12.10.2019, "Bieruń 2019" - Grand Prix Seniorów PTT, Bieruń

7 - 23.11.2019, "Złoty Plaster Miodu" - Finałowy Grand Prix Seniorów PTT, Kluczbork


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT