Liga Seniorów - D klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2021 w klasie D

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia C 668   194 236 238    
2  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków D 586 150 152 152 132    
3  Szydłowski Przemysław  Abelyan Rużanna  ASTRA - Szczecin D 470 234 236        
4  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań D 388 192     196    
5  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia E 348     194 154    
6  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec D 130   130        
7  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice D 130     130      
8  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza D 120       120    

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia D 624   154 236 234    
2  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia E 386     194 192    
3  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź D 238   238        
4  Zaborowski Marek  Tokłowicz Eliza  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań D 196   196        
5  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice D 152     152      
6  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice D 150       150    
7  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec D 132   132        
8  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 130     130      
9  Nowak Jarosław  Dobrowolska-Bijak Agnieszka  DIAMENT - Wrocław D 120   120        

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle D 594 198 158   238    
2  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia D 502   136 234 132    
3  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec D 458   112 192 154    
4  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie C 440 240 200        
5  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno D 346     150 196    
6  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin D 280 156 124        
7  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra D 254 134     120    
8  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia C 242   242        
9  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała D 122 122          
10  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin D 110 110          
11  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 100   100        

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec D 547   113 192 242    
2  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle D 536 251 149   136    
3  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia C 489   255 234      
4  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły D 432 133 99   200    
5  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS C 422 209 213        
6  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała C 282 145 137        
7  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra D 245 121     124    
8  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia D 211   99   112    
9  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin D 174 109 65        
10  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin D 171   171        
11  Dziok Rafał  Teśluk Elwira  GRACJA - Zielona Góra D 167 167          
12  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice D 158       158    
13  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. D 150     150      
14  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE E 125   125        
15  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 100       100    
16  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra D 97 97          
17  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin D 85 85          
18  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 77   77        

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała D 706 234 238 234      
2  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica E 410 150 110 150      
3  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice C 346 192 154        
4  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków D 314   122 192      
5  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław D 232       232    
6  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  STARLIGHT Zielona Góra C 196   196        
7  Kimmel Marek  Krzynówek Anna  TANGO - Gdynia F 190       190    

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała D 706 234 240   232    
2  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała C 390 192 198        
3  Typański Paweł  Pawlak Wiesława  FINEZJA - Poznań D 306 150 156        
4  Kimmel Marek  Krzynówek Anna  TANGO - Gdynia E 190       190    
5  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. D 134   134        
6  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków D 122   122        
7  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Częstochowa D 110   110        
1  Małek Andrzej  Małek Sylwia  ŁDK - Łódź D 234       234    
2  Włodarczyk Eligiusz  Włodarczyk Ludomiła  RÓŻA - Olesno D 192       192    
3  Miller Leszek  Górecka Urszula  IGLICA - Wrocław E 150       150    

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 05.06.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 2 - 12.05.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Błonie

GPS 3 - 18.09.2021, Chmielaki 2021 - Grand Prix Seniorów PTT, Krasnystaw

GPS 4 - 07.11.2021, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 5 - 04.12.2021, OTTT "Solny" - Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 6 - 18.12.2021,X Festiwal Tańca "Biała Dama" - Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT