Liga Seniorów - D klasa


 

 

 

Klasyfikacja Ligi Seniorów 2021 w klasie D

 

 

Senior I Latin Standard Senior II Latin Standard Senior III Latin Standard

 

 

Senior I Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Jastrzębski Jarosław  Róg Katarzyna Maria  SEMPRE - Kraków C 818 150 152 152 132 232  
2  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia C 668   194 236 238    
3  Szydłowski Przemysław  Abelyan Rużanna  ASTRA - Szczecin D 662 234 236       192
4  Kuźlak Marcin  Staniszewska Monika  DANCE IMPERIUM - Poznań D 622 192     196   234
5  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia D 348     194 154    
6  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice D 320     130   190  
7  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań D 150           150
8  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec D 130   130        
9  Ficenes Paweł  Ficenes Magdalena  DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza D 120       120    

 

Top

 

 

Senior I Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Zwierzchlejski Jan  Nocuń- Zwierzchlejska Paulina  TANGO - Gdynia D 624   154 236 234    
2  Szkopiński Norbert  Szkopińska Izolda  STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź D 472   238       234
3  Zaborowski Marek  Tokłowicz Eliza  SENIOR DANCE STUDIO - Poznań D 388   196       192
4  Kanka Kacper  Klein-Kaska Anna  TANGO - Gdynia D 386     194 192    
5  Curyłło Robert  Curyłło Joanna  Śląska Szkoła Tańca - Katowice D 152     152      
6  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice D 150       150    
7  Wroński Arkadiusz  Wrońska Agnieszka  SMOOTH DANCE - Wrocław E 150           150
8  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec C 132   132        
9  Majchrzyk Jakub  Wiśniewska Magdalena  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 130     130      
10  Nowak Jarosław  Dobrowolska-Bijak Agnieszka  DIAMENT - Wrocław D 120   120        

 

Top

 

 

Senior II Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle D 848 198 158   238 132 122
2  Jeziorowski Jerzy  Kubat - Jeziorowska Jolanta  RÓŻA - Olesno D 740     150 196 154 240
3  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia C 698   136 234 132 196  
4  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin D 674 156 124     238 156
5  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra D 508 134     120 120 134
6  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec D 458   112 192 154    
7  Łakus Grzegorz  Łakus Beata  ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie C 440 240 200        
8  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia C 242   242        
9  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin D 220 110         110
10  Haraś Stanisław  Haraś Diana  FINEZJA - Poznań D 198           198
11  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała C 122 122          
12  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 100   100        

 

Top

 

 

Senior II Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Wesołowski Artur  Wesołowska Anna  FILEMON - Szamotuły D 812 133 99   200 207 173
2  Betlej Sebastian  Betlej Katarzyna  CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle C 701 251 149   136 165  
3  Dziok Rafał  Teśluk Elwira  GRACJA - Zielona Góra C 673 167       249 257
4  Krępa Adam  Krępa Iwona  GALA - Mielec C 547   113 192 242    
5  Berkop Mirosław  Berkop Magdalena  WIR - Mysłowice D 516       158 143 215
6  Semrau Piotr  Semrau Stefania  TANGO - Gdynia C 489   255 234      
7  Serocki Krzysztof  Serocka Katarzyna  GRACJA - Zielona Góra D 477 121     124 119 113
8  Kazimirski Jan  Szarecka Agnieszka  S.T. ATLAS C 422 209 213        
9  Bożejowski Mariusz  Bożejowska Monika  ELITE DANCE - Szczecin D 372 109 65     107 91
10  Jaczewski Jan  Jaczewska Ewelina  TANGO - Gdynia D 338   99   112   127
11  Mękalski Janusz  Jagielska-Mękalska Agnieszka  GRACJA - Zielona Góra D 305 97       95 113
12  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała B 282 145 137        
13  Arkit Grzegorz  Arkit Aleksandra  GRACJA - Zielona Góra D 270         131 139
14  Bieżański Szymon  Bieżańska Alicja  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa D 179       100   79
15  Adamczyk Tomasz  Adamczyk Eliza  BALANS - Lublin C 171   171        
16  Borkowski Adam  Borkowska Sylwia  ASTRA - Szczecin D 152 85         67
17  Stawiński Jan  Pawelczyk Magdalena  JEDYNKA - Łódź D 151           151
18  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. D 150     150      
19  Damski Bartłomiej  Damska Agnieszka  S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE E 125   125        
20  Popławski Dariusz  Popławska Joanna  AKADEMIA TAŃCA - Warszawa E 77   77        
21  Sionek Krzysztof  Cichowska-Sionek Anna  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica F 55           55

 

Top

 

 

Senior III Latin

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała C 706 234 238 234      
2  Barciak Andrzej  Barciak Wiesława  CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica E 410 150 110 150      
3  Florencki Łukasz  Florencka Natalia  Śląski Klub Taneczny - Katowice C 346 192 154        
4  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków D 314   122 192      
5  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól D 232         232  
6  Lubczyński Piotr  Lubczyńska Renata  ESENS - Wrocław C 232       232    
7  Wawrynowicz Grzegorz  Wawrynowicz Elżbieta  STARLIGHT Zielona Góra B 196   196        
8  Danielak Michał  Danielak Dorota  GRACJA - Zielona Góra D 190         190  
9  Kimmel Marek  Krzynówek Anna  TANGO - Gdynia F 190       190    

 

Top


 

 

Senior III Standard

Lp. Partner
Nazwisko
Imię
Partnerka
Nazwisko
Imię
Klub Klasa Suma G 1 G 2 G 3 G 4 G 5 G 6
05.06 12.06 18.09 07.11 04.12 18.12
1  Czylok Mariusz  Czylok Alicja  NOWY STYL - Bielsko-Biała D 942 234 240   232 236  
2  Typański Paweł  Pawlak Wiesława  FINEZJA - Poznań D 458 150 156     152  
3  Szyiński Krzysztof  Szyińska Lucyna  NOWY STYL - Bielsko-Biała B 390 192 198        
4  Sebastianowicz Wojciech  Sebastianowicz Iwona  NDK - Nowa Sól D 194         194  
5  Kimmel Marek  Krzynówek Anna  TANGO - Gdynia E 190       190    
6  Szejda Piotr  Rybińska-Szejda Barbara  CANTINERO - Tomaszów Maz. D 134   134        
7  Szczytowski Andrzej  Maciejewska Danuta  CIEŚLAK - Jelenia Góra D 130         130  
8  Bajer Wojciech  Jagiełło-Bajer Barbara  THOMAS DANCE - Kraków D 122   122        
9  Srokosz Wojciech  Srokosz Małgorzata  ZORBA - Częstochowa D 110   110        

 

Top


W klasyfikacji Ligi Seniorów uwzględniono turnieje:

GPS 1 - 05.06.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Przeźmierowo

GPS 2 - 12.05.2021, Grand Prix Seniorów PTT, Błonie

GPS 3 - 18.09.2021, Chmielaki 2021 - Grand Prix Seniorów PTT, Krasnystaw

GPS 4 - 07.11.2021, Oleski Festiwal Tańca - Grand Prix Seniorów PTT, Olesno

GPS 5 - 04.12.2021, OTTT "Solny" - Grand Prix Seniorów PTT, Nowa Sól

GPS 6 - 18.12.2021,X Festiwal Tańca "Biała Dama" - Finałowe Grand Prix Seniorów PTT, Kórnik


Biuro
ul. Ofiar Dąbia 4
31-566 Kraków

Biuro czynne w dniach:
pn-pt od 8:00-12:00

tel.: +48  669 993 611  



e-mail: ptt@taniec.pl

Bank: PKO BP S.A. I/O Kraków
07 1020 2892 0000 5102 0232 7310

NIP: 676-159-61-04, regon: 000806654

Członek zwyczajny PKOL
© 2015 Polskie Towarzystwo Taneczne

Wyślij wiadomość


FacebookTwitter Youtube

Newsletter



Polityka cookie | Administracja systemu | Poczta PTT